Подать объявление

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
72из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .130132. . .153
22 июль 2021 10:47
Вартість 1 км. - 17 500 грн. Дорожчати буде ближче до дати експлуатації.
Це абсолютно у кожного забудовника так, що ціну піднімають, коли будинок майже добудували або вже збудували.
Те, що затримують, звісно біда.
Сама чекаю вже здачу будинку. Але маємо, що маємо 😞
22 июль 2021 12:05
Всем доброго времени суток.
Позавчера были на объекте.
Работы внутри ведутся ползком. С третьего по седьмой этаж положили плитку в коридоре. До тринадцатого этажа провели водоснабжение. Вроде бы до 17-го провели электрику. На вопрос: «Сколько рабочих на объекте?», ответили -15. По факту насчитали 5. Задали этот же вопрос рядовому строителю, ответил - обычно 3-5 человек. С гордостью сообщили, что завезли минвату для утепления фасадов, только хватит ее квартир на пять-шесть. Окна заказывают партиями. Следующая партия должна быть через две недели. Основной причиной задержки строительства называют - плохое финансирование. На вопрос когда закончат утепление и проведение коммуникаций, отвечают - начало 2022-го. После уточнения «А если честно? Положа руку на сердце..?» - представитель застройщика просто загадочно улыбнулся.



Добрый день.
Как вы договорились и с кем, чтобы попасть на стройку? Поделитесь, пожалуйста. Мне ответ пришёл такой.
22 июль 2021 14:41
Вартість 1 км. - 17 500 грн. Дорожчати буде ближче до дати експлуатації.
Це абсолютно у кожного забудовника так, що ціну піднімають, коли будинок майже добудували або вже збудували.
Те, що затримують, звісно біда.
Сама чекаю вже здачу будинку. Але маємо, що маємо 😞


Я же описал ситуацию в которой мне предложили определённую стоимость.
16500 - 15% = 14025.00
Но поторговавшись и показав что я прям решительно готов хоть сейчас внести деньги - предложили дополнительно скидку.
22 июль 2021 20:41
Зверніть увагу на дані пости в нашій вітці форуму і ЖК А 12-2.
Обидва пости прописали щойно зареєстровані користувачі.
І більше активності не наблюдається.
Також думаю якщо міська адміністрація збирала нараду, то можна обговорити всі наболівші питання на одному засіданні, а не проводити його у проміжку часу через день (14.06.21 і 16.06.21).

Разом з тим зі слів раніше сказаних щодо завозу віконних конструкцій кожні 2 тижні - можна зробити висновок, що конструкцій поставити залишилось приблизно 450.
Бере о останню кількість завезених конструкцій - 30 шт (+-).
450/30 = 15 замовлень
15*2 (тижні) = 30 тижнів
Тобто приблизно 10 місяців.

А за наружні роботи і внутрішні я взагалі мовчу.
Тож надіятися на щастя у цьому і наступному році на мою думку не потрібно.

P.S.: особисто моя думка і погляди
23 июль 2021 07:11
Вартість 1 км. - 17 500 грн. Дорожчати буде ближче до дати експлуатації.
Це абсолютно у кожного забудовника так, що ціну піднімають, коли будинок майже добудували або вже збудували.
Те, що затримують, звісно біда.
Сама чекаю вже здачу будинку. Але маємо, що маємо 😞


Вот с отдела продаж выставила продажу квартиры 47 м.кв. по цене 11915.00, тоесть 560 000.00 грн.

Представители застройщика на ОЛХ занялись активной рекламой продажи свободных квартир во всех своих жк под предлогом собственника.
23 июль 2021 08:25
Вартість 1 км. - 17 500 грн. Дорожчати буде ближче до дати експлуатації.
Це абсолютно у кожного забудовника так, що ціну піднімають, коли будинок майже добудували або вже збудували.
Те, що затримують, звісно біда.
Сама чекаю вже здачу будинку. Але маємо, що маємо 😞


Я же описал ситуацию в которой мне предложили определённую стоимость.
16500 - 15% = 14025.00
Но поторговавшись и показав что я прям решительно готов хоть сейчас внести деньги - предложили дополнительно скидку.


14000 за такой недострой это еще завышено.
Если поискать ,то есть собственники которые по переуступке предлагают по 12000 грн/метр.
В июне на OLX 40кв.м за 480тыс. отдавали. По цене покупки.
В принципе хоть в доларах люди пытаются вернуть, то за сколько брали.
23 июль 2021 10:37
Цитата:

Как вы договорились и с кем, чтобы попасть на стройку? Поделитесь, пожалуйста. Мне ответ пришёл такой.


Я думаю людина туди попала під виглядом майбутнього покупця, для реальної оцінки об'єкта.
Щоб співставити темпи, терміни і спростувати або підтвердити наявну інформацію з інтернету стосовно даного жк.

Потенційних інвесторів на об'єкт ніхто не пустить.
23 июль 2021 22:50
Продублюю текст листування з забудовником:
Я: А як щодо екскурсії в квартиру?
Відповідь:
Наразі забудовник не назначив людину яка буде займатись питаннями передачі квартир інвесторам, а існуючий майстер та начальник будівельної ділянки не мають можливості приймати щоденно інвесторів. На сьогодні є біля 200 існуючих інвесторів і один прецендент з допуску інвестора до його квартири буде мати хвильову реакцію з запитом на допуск від інших інвесторів.
Ми відправили запит стосовно фотозвіту по виконаних роботах на кожному поверсі, що буде опубліковано згодом.


Тільки, здається, в будинку 179 квартир, де взялись 200 існуючих інвесторів? Ото запитання))
24 июль 2021 08:12
У моих соседей квартира 269. Как может быть 179 квартир? Вы что-то напутали.
24 июль 2021 08:55
Ну да, если считать квартиры со второго этажа 25 этажей на каждом,12 квартир по 6 с каждой стороны, то уже 300 квартир.
24 июль 2021 09:48
Ви дійсно щось наплутали.
В будинку 280 квартир.
200 інвесторів + 30 квартир АТОшникам = 50 вільних квартир по будинку +-
24 июль 2021 13:26
Можливо, не буду сперечатись, мені про кількість квартир говорили при підписанні договору, це три роки вже пройшло. І тоді ж розказували, що можна без проблем потрапити на будівництво, при умові, що заздалегідь домовитись. Тільки от не можна, виявляється. Турбуюсь, бо в моїй хаті кожен вечір світло горить і це напрягає. Хотілося б подивитись, що там відбувається.
24 июль 2021 14:12
Куда налепили вату? Ее ж там накупили судя по фото. И?
25 июль 2021 07:40
Дак аж фотозвіт зробили на липень місяць. Тепер за серпень доліплять секцію що зліва - якраз вистачить (мабуть).
Зі слів раніше сказаних, то вже б повинні завозити віконні конструкції, але по моєю там не кожні 2 тижні завозять а кожні 2 місяці.
25 июль 2021 08:49
куда пропадает монтажник который утепляет стены?
25 июль 2021 19:08
По ходу ставить вікна 😂😅
26 июль 2021 13:06
наші застройщики це просто жесть шукаєш собі квартиру начебто норм апотім як прочитаєш пару отзивіів на форумах то це просто...
31 июль 2021 04:06
Народ, хто там рядом буває, як там справи? Візуально зміни є?
31 июль 2021 08:51
Змін абсолютно ніяких, періодично приїзджаю, щоб подивитись. Сказали, що на об‘єкті робочих з десяток, хоча там нікого не видно і не чути. Ніби як ведуться внутрішні роботи, хоча у відділі продаж сказали, що внутрішні роботи завершені, де правда і кому вірити хто зна (про задню сторону будинка взагалі мовчу, там не вікнами не утепленням і не пвхне)
04 авг 2021 13:52
Є якісь нові вікна? Може 1 чи 2?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .130132. . .153
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx