Подать объявление

ЖК Новый Автограф | DIM Group | ул. Жмаченко, 26

ЗастройщикГруппа компаний DIM
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 42 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
135из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 55.
4/7%
13/24%
13/24%
14/25%
11/20%
1. . .313234
21 апр 2023 10:22

В країні закінчилась війна? 

Є кому будувати?

Дякуємо, що нічо не прилетіло...

25 апр 2023 18:14

А чи продаються квартири у цьому будинку? Як можна купити 1-2 кімнатну квартиру?

26 апр 2023 06:31

ПокупецьКвартири

А чи продаються квартири у цьому будинку? Як можна купити 1-2 кімнатну квартиру?

вроде есть в продаже последняя 1-комнатная и несколько 3х комнатных.  лучше в отдел продаж звоните, узнавайте. 

03 сен 2023 12:39

Шановні інвестори, що там чути? Чи є якісь зворушення? Як гадаєте чи здадуть його цього разу у авансований строк -3 кв. 3023? Я - з окупованої територіі, все другий рік без домівки… 

04 сен 2023 10:08

IanaK

Шановні інвестори, що там чути? Чи є якісь зворушення? Як гадаєте чи здадуть його цього разу у авансований строк -3 кв. 3023? Я - з окупованої територіі, все другий рік без домівки… 

Со слов ОП, была встреча инвесторов, на которой операционная директорка заверила всех, что до 1.11 дома получат сертификат готовности. На объекте ведутся работы по благоустройству территории: укладка брусчатки, асфальтирование и тд. Думаю, на ключи в этому году можно не надеяться.  

04 сен 2023 17:06

IanaK

Шановні інвестори, що там чути? Чи є якісь зворушення? Як гадаєте чи здадуть його цього разу у авансований строк -3 кв. 3023? Я - з окупованої територіі, все другий рік без домівки… 

Люди на объекте есть, но работы ещё полно, от Внутренних до придомовой территории. Думаю, что ключи получим либо к новому году, лиьо уже весной 2024

13 сен 2023 14:26

DillyDream

Со слов ОП, была встреча инвесторов, на которой операционная директорка заверила всех, что до 1.11 дома получат сертификат готовности. На объекте ведутся работы по благоустройству территории: укладка брусчатки, асфальтирование и тд. Думаю, на ключи в этому году можно не надеяться.  

Дякую за відповідь. А коли на вашу думку можна сподіватися на отримання ключей?

13 сен 2023 14:26

Yana D

Люди на объекте есть, но работы ещё полно, от Внутренних до придомовой территории. Думаю, что ключи получим либо к новому году, лиьо уже весной 2024

Дякую за відповідь. Будемо сподіватися, що не прийдеться довго чекати:)

14 сен 2023 09:07

IanaK

Дякую за відповідь. А коли на вашу думку можна сподіватися на отримання ключей?

думаю, весной....

пока получат сертификат, пока присвоят почтовый адрес, пока обмеры БТИ и изготовление тех паспортов, пока подпишем акты приема-передачи квартир....раньше весны нет смысла надеяться на ключи 

11 дек 2023 08:27

Шановні інвестори, може хто що чув? Є якась інформація про строки здачі? Скільки ще чекати?

11 дек 2023 11:27

IanaK

Шановні інвестори, може хто що чув? Є якась інформація про строки здачі? Скільки ще чекати?

врут, что до конца года получат сертификат, а выдача ключей с весны 

11 дек 2023 11:44

Конечно врут, если судить по прошлому году, то с 25 декабря и до примерно 20 января - строители уйдут в отпуск. Только в феврале 2024 приступят к работе. В лучшем случае летом 24-го может что-то будет наклёвываться. Там ещё с землей какие-то вопросы возникли, вроде бы аренда закончилась ещё в мае. Вы что-то слышали?

13 дек 2023 16:54
Регулярно буваю біля комплексу, намагаюсь відзначати зміни. За динамікою за останній рік оптимістичний термін закінчення - літо 2024 року. Насправді за час війни багато зробили, суттєво більше, ніж я очікував. Але все одно ще багато лишається.

Найдовші роботи на мій погляд це зовнішнє оздоблення стилобату, ліфти (те, що сам Дім пише у звіті) та внутрішні комунікації. Не забувайте, в нашому комплексі в кожній квартирі має бути встановлений окремий котел. Крім того зараз біля третьої секції першого будинку з боку першого Автографа стоїть металева будка на фундаменті, в якій, як я розумію, тимчасова трансформаторна станція. Поки не дуже зрозуміло, куди її будуть переносити.


13 дек 2023 16:55

Звіт від Дім 7 грудня

Новий Автограф від DIM закінчує будівництво 👷‍♂️


🏗️ Ділимось свіжим звітом з будмайданчика за листопад:


✅Будинок № 1, секція 1:

🔹влаштування кубовидної рейки МЗК – 50%.


✅Будинок № 1, секція 2:

🔹пусконалагоджувальні роботи систем пожежогасіння – 90%.


✅Будинок № 1, секція 3:

🔹пусконалагоджувальні роботи систем пожежогасіння – 100%.


✅Будинок № 2:

🔹монтаж кошиків кондиціонерів – 70%;

🔹влаштування накривки парапету тераси 3-го поверху ЖБ №2 – 100%;

🔹влаштування стяжки полу в електрощитовій нежитлових приміщень ЖБ №2 – 100%;

🔹влаштування фарбування стін та стелі в електрощитовій нежитлових приміщень ЖБ №2 – 100%;

🔹монтаж ІТП – 95%;

🔹монтаж котельні – 90%;

🔹оздоблення шахт ліфта – 80%.


🚗Паркінг:

влаштування розухилки покрівлі паркінгу (керамзитобетон) – 50%;

🔹монтаж пожежних шаф – 100%;

🔹монтаж системи оповіщення про пожежу -100%;

🔹монтаж освітлених приладів – 100%;

🔹монтаж електрощитової (щити управління вентиляторами, та щит освітлення) – 100%.


✅Зовнішні мережі:

🔹прокладка кабелю зовнішнього освітлення по вул. Князя Романа Мстиславича, 26 (прокладка гільз, кабелю, електричних колодязів) – 100%.


🎄Благоустрій:

🔹влаштування благоустрою по вул. Князя Романа Мстиславича – 60%;

🔹влаштування закладних під автополив по вул. Князя Романа Мстиславича – 100%;

🔹влаштування закладних під декоративне освітлення вул. Князя Романа Мстиславича – 100%;

🔹влаштування полів ТП1, ТП2 с закладними деталями – 100%;

🔹влаштування фарбування стін та стелі ТП1, ТП2 – 100%.

14 дек 2023 14:27

laao

Регулярно буваю біля комплексу, намагаюсь відзначати зміни. За динамікою за останній рік оптимістичний термін закінчення - літо 2024 року. Насправді за час війни багато зробили, суттєво більше, ніж я очікував. Але все одно ще багато лишається.

Найдовші роботи на мій погляд це зовнішнє оздоблення стилобату, ліфти (те, що сам Дім пише у звіті) та внутрішні комунікації. Не забувайте, в нашому комплексі в кожній квартирі має бути встановлений окремий котел. Крім того зараз біля третьої секції першого будинку з боку першого Автографа стоїть металева будка на фундаменті, в якій, як я розумію, тимчасова трансформаторна станція. Поки не дуже зрозуміло, куди її будуть переносити.


 Котлы, лифты  и прочие внутренние работы уже давно выполнены. Я был месяц назад в своей квартире в 1м доме.  Временную ТП просто уберут за ненадобностью да и все. 

Остаток работ- это в основном придомовая территория. 


16 дек 2023 09:52

Дякую всім за відповіді. 

Після звернення до відділу продажу, дізналися, що вони у цьому місяці дійсно очікують фахівця з огляду, після чого плануються стандартні процедури (присвоєння поштової адреси, остаточні етапи договорів майнових прав та інше). Звісно, ніхто ні про які строки не говорить. Так що чекаємо далі…

16 дек 2023 14:09

IanaK

Дякую всім за відповіді. 

Після звернення до відділу продажу, дізналися, що вони у цьому місяці дійсно очікують фахівця з огляду, після чого плануються стандартні процедури (присвоєння поштової адреси, остаточні етапи договорів майнових прав та інше). Звісно, ніхто ні про які строки не говорить. Так що чекаємо далі…

со слов ОП комиссия была еще 30 ноября(причем повторная), а заключение (принято или отказано) должно было быть уже на этой неделе. Так что как обычно лапша на уши. Скорее всего, если комиссия и была, то получили отказ, просто об этом в ОП не признаются. Будут врать, что ждут комиссию аж до самого ввода в эксплуатацию, собственно как это и продолжается еще с июля

17 дек 2023 10:19

DillyDream

со слов ОП комиссия была еще 30 ноября(причем повторная), а заключение (принято или отказано) должно было быть уже на этой неделе. Так что как обычно лапша на уши. Скорее всего, если комиссия и была, то получили отказ, просто об этом в ОП не признаются. Будут врать, что ждут комиссию аж до самого ввода в эксплуатацию, собственно как это и продолжается еще с июля

Трохи сумно таке читати. Але все одно, дякую за апдейт.

Будем сподіватися, що хоть наступний рік буде все остаточним, адже вже 2 роки як в залі очікування….

14 март 2024 08:26

Поздравляю всех нас с вводом нашего комплекса в эксплуатацию!!

14 март 2024 14:25

laao

Регулярно буваю біля комплексу, намагаюсь відзначати зміни. За динамікою за останній рік оптимістичний термін закінчення - літо 2024 року. Насправді за час війни багато зробили, суттєво більше, ніж я очікував. Але все одно ще багато лишається.

Найдовші роботи на мій погляд це зовнішнє оздоблення стилобату, ліфти (те, що сам Дім пише у звіті) та внутрішні комунікації. Не забувайте, в нашому комплексі в кожній квартирі має бути встановлений окремий котел. Крім того зараз біля третьої секції першого будинку з боку першого Автографа стоїть металева будка на фундаменті, в якій, як я розумію, тимчасова трансформаторна станція. Поки не дуже зрозуміло, куди її будуть переносити.


Уточніть будьласка в кожній квартирі є електрокотел?
Тобто у кожної квартири буде своє опалення через електрокотел? (аналогічно і гаряча вода?)

Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .313234
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее