Подать объявление

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .142144. . .149
27 сен 2023 17:33

ХМЛ

Ситуацію я розумію так, що даже і як підпишу з нотаріусом договір на право власності або ж і не підпишу- нічого не зміниться. Кроме  куска бумаги нового нічого.Дома ж як були не пригодні для життя так ними і остануться...

На 100 відсотків згоден, після підписання Акту і Договору основного зміниться тільки те що необхідно вже буде платити щомісяця ЖЕКу невідомо за що, а як були проблеми і недоліки по водопостачанню, опаленню, каналізації та електропостачанню - так вони і залишаться. Не можливо буде робити ремонт та жити в своїй квартирі. Нехай спочатку КМБ зробить все за що платили інвестори і так як прописано в технічній документації і начальному договорі, а потім буду підписувати Акт і основний договір. Квартира без світла, опалення, водопостачання та інше- це взагалі незрозуміло що!! Зрозуміло тільки одне що КМБуду необхідно дуже бистро з нами все підписати, а потім барахтайтесь самі інвестори і платіть самі за все!!! Так неправильно і так бути не можливо!

28 сен 2023 07:36

При оформленні ОСНОВНОГО договору нотаріус дає рахунок на 1% збору до Пенсійного фонду, а також бере за свої нотаріальні послуги ще 1% від ціни квартири, тобто всього 2%. Плюс ще за реєстри і реєстрацію близько 5 тис. грн. 

28 сен 2023 07:36

Первый дом, кто готов на ремонт и заселяться? Ставьте лайки 😄 вместе - теплее и веселее (и дешевле, судя по всему))) 

28 сен 2023 10:46

Sergeystar

При оформленні ОСНОВНОГО договору нотаріус дає рахунок на 1% збору до Пенсійного фонду, а також бере за свої нотаріальні послуги ще 1% від ціни квартири, тобто всього 2%. Плюс ще за реєстри і реєстрацію близько 5 тис. грн. 

Нотаріус 5000грн!Та 1% ПФ!

29 сен 2023 07:21

Kyivlyanochka

Первый дом, кто готов на ремонт и заселяться? Ставьте лайки 😄 вместе - теплее и веселее (и дешевле, судя по всему))) 

А що вже є необхідні умови для ремонту? Ліфти, потужність кВт для обладнання, каналізація тощо. Тут всі бажають на ремонти третій рік як зайти. А толку від бажань, якщо наразі це фактично коробки. Які непридатні для проведення ремонту.

29 сен 2023 07:21

Кто знает, что будет слева от первого дома нашего ЖК? Была небольшая автостоянка, теперь пустая площадь. Вопрос, что это? Новый дом вклепают или ещё что-то

29 сен 2023 07:22

Kyivlyanochka

Первый дом, кто готов на ремонт и заселяться? Ставьте лайки 😄 вместе - теплее и веселее (и дешевле, судя по всему))) 

Куди заселятись, де робити ремонт?! Що вже є освітлення, опалення, водопостачання та інше в квартирах та будинку в цілому?! Немає, так як повинно бути згідно технічної документаціі. Так що незрозуміло куди заселятись і де робити ремонт?!

29 сен 2023 13:45

INV1080

Для чого мені когось лякати? Ви взагалі інвестор? Почитайте форуми будинків КМБ за попередні роки і все зрозумієте. Почитайте форуми будинків УКРБУД та АРКАДА. Там багато цікавого! Ваше право робити що хочете, але останнім часом ви дуже наполегливо агітуєте не оформляти право власності. Вам це навіщо? 

Я інвестор і не буду на горбі шафу нести до квартири і зрозуміло чого я тут агітую і проти підписання договору, бо нас, інвесторів повністью не поважають. Тому скоро будемо вирішувати питання інакшим способом.

 А чому ви тут агітуєте (ще й з двух анкет), то це вже добре видно, щоб бідні інвестори підписали Договір на пусту коробку, а потім залишилися зі всіма проблемами "сам на сам" з підставним ЖЕКом .  І до чого тут інші забудовники? Ви там накупили проблемних квартир, то не марнуйте час на цей форум, і продовжуйте жити там без ТП. 

29 сен 2023 13:45

Скажите пожалуйста

И что, что она нотариально заверенная? Не подписывайте, нам, кто подписал будет лучше

если так хорошо - стоит ли тут писать? наслаждайтесь пустой коробкой.  

29 сен 2023 13:46

власності. Вам це навіщо? 

Останнім часом тут з"являються нові анкети лиш з одним повідомленням :  "Так є проблема, але підписую Договір і захожу на ремонт". Шановні інвестори, не "ведіться" на такі повідомлення, бо це представники КМБ які дуже заінтересовані в підписанні цих Договорів і закриття об'єкту з усіма його недоліками. ЖЕК Вам буде казати лиш одне - не вистачає грошей на рахунку і де були Ваші очі коли підписували основний документ який юридично і "звільняє" КМБ від  всіх недобудованих інженерних систем. 


Також психологічно давлять на те, що є погані забудовники і інвестори там живуть якось по тимчасовій схемі електроживлення чи зовсім без дозволу на будівництво. Хочуть втихомирити. Ми з Вами заплатили гроші за повноцінний добудований будинок. Ми не порівнюємо себе ні з ким. 

30 сен 2023 08:53

ambrucio

если так хорошо - стоит ли тут писать? наслаждайтесь пустой коробкой.  

У вас ещё буду спрашивать где мне писать..вы явно себя переоцениваете

30 сен 2023 08:53

ambrucio

Останнім часом тут з"являються нові анкети лиш з одним повідомленням :  "Так є проблема, але підписую Договір і захожу на ремонт". Шановні інвестори, не "ведіться" на такі повідомлення, бо це представники КМБ які дуже заінтересовані в підписанні цих Договорів і закриття об'єкту з усіма його недоліками. ЖЕК Вам буде казати лиш одне - не вистачає грошей на рахунку і де були Ваші очі коли підписували основний документ який юридично і "звільняє" КМБ від  всіх недобудованих інженерних систем. 


Також психологічно давлять на те, що є погані забудовники і інвестори там живуть якось по тимчасовій схемі електроживлення чи зовсім без дозволу на будівництво. Хочуть втихомирити. Ми з Вами заплатили гроші за повноцінний добудований будинок. Ми не порівнюємо себе ні з ким. 

Какие ваши предложения?Что вы делаете, что б вопрос двигался? Или ваш вариант это ждун?

Я подписал договор, в отлично от вас никого не агитирую, это мой выбор. Заканчивайте уже с этой примитивный установкой-кто не с нами, тот против нас...

30 сен 2023 10:26

Тут прямо меня за представителя кмб приняли. Повторюсь, у моих друзей есть опыт делать ремонт без постоянного доступа к электричеству, и канализация не сразу появилась. Ул. Мишуги дом 12, в 2010 году сдали таким, как тут говорят "коробка". Блин, и делали всё по мере возможности. Да, тягали стройматериалы пешком. Или один лифт работал, не помню. Но комуникаций не было. Генератор ставили и на генераторе первые месяцы работал ремонтник. Им было выгодно сделать всё побыстрее! А не сидеть сложа руки! Время - деньги!!! В общем, каждый останется при своём мнении. Столько паранойи. А кому-то нетепрится делать хоть что-то, например мне. У меня часть окна треснувшая, но, я подумала, что выгоднее самой поменять его, чем ждать три года пока за счёт кмб поменяют. И да, могу представить что просят не подписывать ничего как раз работники кмб. Типа, для отчёта КМДА скажут, всё равно мало кто готов заселиться, все уехали из страны, никому не надо заселяться и ремонты никому не надо, и денег не надо, пусть стоят коробки. Правильно???? 

30 сен 2023 14:59

ambrucio

Я інвестор і не буду на горбі шафу нести до квартири і зрозуміло чого я тут агітую і проти підписання договору, бо нас, інвесторів повністью не поважають. Тому скоро будемо вирішувати питання інакшим способом.

 А чому ви тут агітуєте (ще й з двух анкет), то це вже добре видно, щоб бідні інвестори підписали Договір на пусту коробку, а потім залишилися зі всіма проблемами "сам на сам" з підставним ЖЕКом .  І до чого тут інші забудовники? Ви там накупили проблемних квартир, то не марнуйте час на цей форум, і продовжуйте жити там без ТП. 

Не хвилюйтесь, вам не буде куди її, ту шафу нести! Да і часу не буде, бо буде банкрутство і ви по судам будите бігать з вашим супер інвестиційним договором. А комуналка якщо що за однушку до 500грн в місяць. Ось в порахуйте ціну вашого ризику! І ще якщо ви думаєте що КМБ вам щось винні, ви помиляєтесь, як і всі забудовники вважають коли ти гроші вже заплатив це твоя проблема, це організація з чиновників які отримують зарплатню і ще щось крім цього. Мені не відповідайте, не маю бажання щось комусь доказувати. Бажаю успіху!

01 окт 2023 14:53

Kyivlyanochka

Тут прямо меня за представителя кмб приняли. Повторюсь, у моих друзей есть опыт делать ремонт без постоянного доступа к электричеству, и канализация не сразу появилась. Ул. Мишуги дом 12, в 2010 году сдали таким, как тут говорят "коробка". Блин, и делали всё по мере возможности. Да, тягали стройматериалы пешком. Или один лифт работал, не помню. Но комуникаций не было. Генератор ставили и на генераторе первые месяцы работал ремонтник. Им было выгодно сделать всё побыстрее! А не сидеть сложа руки! Время - деньги!!! В общем, каждый останется при своём мнении. Столько паранойи. А кому-то нетепрится делать хоть что-то, например мне. У меня часть окна треснувшая, но, я подумала, что выгоднее самой поменять его, чем ждать три года пока за счёт кмб поменяют. И да, могу представить что просят не подписывать ничего как раз работники кмб. Типа, для отчёта КМДА скажут, всё равно мало кто готов заселиться, все уехали из страны, никому не надо заселяться и ремонты никому не надо, и денег не надо, пусть стоят коробки. Правильно???? 

Что за бред? Треснувшееся окно и отсутствие ТП на объекте  разница несущественная? для вас. Уже неоднократно говорил : ну есть ремонт и дальше что? если нет ТП. Вы слышите себя вообще или полностью думаете, что тут инвесторы готовы бросаться на "кости" лишь бы закрыть глаза на все? Каждый раз складывается впечатление, что вы вообще не заинтересованы в том, чтобы на ЖК Радужный все было реализовано согласно проекту за, что и заплачены деньги. Такое ощущение, что Вы не платили совсем. Может мне с вами походить в магазины и вы будете разбрасываться деньгами, а в обмен на качественный товар вам будут предлагать закрыть на все глаза и остаться вовсе без него? Вы читаете, то что тут пишите? Основной договор это то же самое, что акт выполненных работ между Заказчиком и Подрядчиком. При подписании его, есть пункт, что претензий к выполненной работе нет и акт закрывается. Следовательно снимается вся ответственность с КМБ и потом пишите хоть в КМДА хоть в суды и Вам откажут.  

01 окт 2023 14:53

INV1080

Не хвилюйтесь, вам не буде куди її, ту шафу нести! Да і часу не буде, бо буде банкрутство і ви по судам будите бігать з вашим супер інвестиційним договором. А комуналка якщо що за однушку до 500грн в місяць. Ось в порахуйте ціну вашого ризику! І ще якщо ви думаєте що КМБ вам щось винні, ви помиляєтесь, як і всі забудовники вважають коли ти гроші вже заплатив це твоя проблема, це організація з чиновників які отримують зарплатню і ще щось крім цього. Мені не відповідайте, не маю бажання щось комусь доказувати. Бажаю успіху!

Ви рахувати де вчились? де це комуналка в 500 грн? А рахунок на кварплату вам ЖЕК вже виставив? яка вартість 1 метра квадратного?  6 грн чи 20?і це я не кажу ще про комунальні тарифи.. хочу нагадати тариф на електроенергію вже підняли і ДТЕК ніяк не відноситься до державної установи. І ще піднімуть до 6 грн дійдемо. І при цьому тариф на електроенергію  по тимчасовій схемі пропонують бо немає ТП.  Отримати квартиру без нічого, зробіть ремонт і просто щомісяця оплачувати квартплату і комунальні. Це лохотрон.

01 окт 2023 14:53

Kyivlyanochka

Тут прямо меня за представителя кмб приняли. Повторюсь, у моих друзей есть опыт делать ремонт без постоянного доступа к электричеству, и канализация не сразу появилась. Ул. Мишуги дом 12, в 2010 году сдали таким, как тут говорят "коробка". Блин, и делали всё по мере возможности. Да, тягали стройматериалы пешком. Или один лифт работал, не помню. Но комуникаций не было. Генератор ставили и на генераторе первые месяцы работал ремонтник. Им было выгодно сделать всё побыстрее! А не сидеть сложа руки! Время - деньги!!! В общем, каждый останется при своём мнении. Столько паранойи. А кому-то нетепрится делать хоть что-то, например мне. У меня часть окна треснувшая, но, я подумала, что выгоднее самой поменять его, чем ждать три года пока за счёт кмб поменяют. И да, могу представить что просят не подписывать ничего как раз работники кмб. Типа, для отчёта КМДА скажут, всё равно мало кто готов заселиться, все уехали из страны, никому не надо заселяться и ремонты никому не надо, и денег не надо, пусть стоят коробки. Правильно???? 

Посмотрите опыт Фридома, торопыги безмозглые тоже так бежали впереди паровоза, и получилось всё через всем известное место. Вы собрались годами жить с генераторами?  А система отопления проходила испытания? Учитывая бракоделов КГС и их стремление экономить на всём из-за отсутствия денег,представляете каким боком вылезет эта ваша торопливость?

01 окт 2023 14:54

INV1080

Не хвилюйтесь, вам не буде куди її, ту шафу нести! Да і часу не буде, бо буде банкрутство і ви по судам будите бігать з вашим супер інвестиційним договором. А комуналка якщо що за однушку до 500грн в місяць. Ось в порахуйте ціну вашого ризику! І ще якщо ви думаєте що КМБ вам щось винні, ви помиляєтесь, як і всі забудовники вважають коли ти гроші вже заплатив це твоя проблема, це організація з чиновників які отримують зарплатню і ще щось крім цього. Мені не відповідайте, не маю бажання щось комусь доказувати. Бажаю успіху!

Если вы говорите о том,что КГС ждёт банкротство - то процедура эта очень не быстрая, и за это время объединение инвесторов имеет шанс заставить эту сраную контору, как это  полагается по тех условиям, подключить коммуникации и закончить прочие недолелки. Неужели вы не видите как КМДА искусственно затягивают время с аудитом и прочим оргвыводами? Дабы успокоить инвесторов и не обрушить это конченое домино, которое перестало работать ещё до войны 

01 окт 2023 14:54

Kyivlyanochka

Тут прямо меня за представителя кмб приняли. Повторюсь, у моих друзей есть опыт делать ремонт без постоянного доступа к электричеству, и канализация не сразу появилась. Ул. Мишуги дом 12, в 2010 году сдали таким, как тут говорят "коробка". Блин, и делали всё по мере возможности. Да, тягали стройматериалы пешком. Или один лифт работал, не помню. Но комуникаций не было. Генератор ставили и на генераторе первые месяцы работал ремонтник. Им было выгодно сделать всё побыстрее! А не сидеть сложа руки! Время - деньги!!! В общем, каждый останется при своём мнении. Столько паранойи. А кому-то нетепрится делать хоть что-то, например мне. У меня часть окна треснувшая, но, я подумала, что выгоднее самой поменять его, чем ждать три года пока за счёт кмб поменяют. И да, могу представить что просят не подписывать ничего как раз работники кмб. Типа, для отчёта КМДА скажут, всё равно мало кто готов заселиться, все уехали из страны, никому не надо заселяться и ремонты никому не надо, и денег не надо, пусть стоят коробки. Правильно???? 

Так! Хай стоять коробки. І кмб розуміє, що ніхто не підпише основний договор без виконання з їх боку всіх передбачених ТД умов. А через таких як Ви - котрі згодні підписати що завгодно та фактично взяти на себе зобов'язання кмб. Та тягати за свій рахунок хто зна куди матеріали , генератор і тд. Ми і будемо у підсумку збирати кошти на ТП і інші комунікацій. Як було неодноразово у згаданих Вами інших недостроях. 

01 окт 2023 14:54

INV1080

Не хвилюйтесь, вам не буде куди її, ту шафу нести! Да і часу не буде, бо буде банкрутство і ви по судам будите бігать з вашим супер інвестиційним договором. А комуналка якщо що за однушку до 500грн в місяць. Ось в порахуйте ціну вашого ризику! І ще якщо ви думаєте що КМБ вам щось винні, ви помиляєтесь, як і всі забудовники вважають коли ти гроші вже заплатив це твоя проблема, це організація з чиновників які отримують зарплатню і ще щось крім цього. Мені не відповідайте, не маю бажання щось комусь доказувати. Бажаю успіху!

Та що Ви тим банкрутством лякаєте. Поки ми по судах бігати будемо , Ви ж будете на біотуалет ходити і воду в бакляшках на поверхи носити. Чи Ви не в курсі скільки мільйонів коштує добудувати всі комунікації самотужки... Чи може тоді Вам банкрут їх добудує? Це риторичне питання. Відповідати не обов'язково. 

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .142144. . .149
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее