Подать объявление

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .129131. . .149
07 апр 2023 10:32

Права собственности КГС сейчас выдает неспешно (многих сотрудников ЦО нет в Киеве), для трёх домов сроки могут быть 2-3 месяца, они формируют обычно очередь у себя и уже по ней вызывают инвесторов на оформление. 

07 апр 2023 12:56

Bars3

Какой номер дома у Вас? Кто конкретно Вам ответил, что ожидают наступление на Киев? ФИО? Что-то не похоже на правду. И почему настаиваете на получение документов до конца года, а не в ближайшие месяц-два? Проанализировав финансовую отчётность КГС по довоенным годам, я понимаю, что строительство велось на грани рентабельности, дешёвые цены по нашему ЖК компенсировались низкой маржею застройщика, стремящейся к нолю. Тем не менее, наш ЖК построен, из чего можно сделать вывод, что конкретно в нашем случае деньги не разворовали, как Вы утверждаете. Если у Вас есть подтверждение Ваших слов о воровстве, предъявите пожалуйста. 

po y menja dom nomer 3 , zvonil vchera v KMB ,skazali v sredy-chetverg  poscitauyt vse!!!!panikeru zadolbali yzhe! mytjat byruy v stakane!!!))))))))voobche ne paruys po povody dokymentov i kluychej ,obuchnaja procedyra !prosto zaderzhali na dolgo, ponjatno iz za  chego.......dderzhivauy!!!!

07 апр 2023 18:36

Bars3

Какой номер дома у Вас? Кто конкретно Вам ответил, что ожидают наступление на Киев? ФИО? Что-то не похоже на правду. И почему настаиваете на получение документов до конца года, а не в ближайшие месяц-два? Проанализировав финансовую отчётность КГС по довоенным годам, я понимаю, что строительство велось на грани рентабельности, дешёвые цены по нашему ЖК компенсировались низкой маржею застройщика, стремящейся к нолю. Тем не менее, наш ЖК построен, из чего можно сделать вывод, что конкретно в нашем случае деньги не разворовали, как Вы утверждаете. Если у Вас есть подтверждение Ваших слов о воровстве, предъявите пожалуйста. 

Дом третий. ФИО сказать не могу, было сказано  лично- получим ключи ,если не будет нового наступления на Киев или затопления.

Все работают с целью заработать деньги, и закладывает кроме себестоимости и свою прибыль. Если б все было честно, кмб ничего не мешало здать дома в сроки, ничего не мешало за зиму все подготовить всю документацию и в апреле, после окончания отопительного сезона,  всем передать квартиры.

Очень рад за тех кого ничего не парит, но я лично, каждый месяц отдаю 10ку за аренду квартиры, плюс имея право собственности,  если что то случится с домом, можно рассчитывать на компенсацию, а без права собственности, можно потеряется своим договором..Может я где то не прав, поправьте пожалуйста

07 апр 2023 18:42

Скажите пожалуйста

Дом третий. ФИО сказать не могу, было сказано  лично- получим ключи ,если не будет нового наступления на Киев или затопления.

Все работают с целью заработать деньги, и закладывает кроме себестоимости и свою прибыль. Если б все было честно, кмб ничего не мешало здать дома в сроки, ничего не мешало за зиму все подготовить всю документацию и в апреле, после окончания отопительного сезона,  всем передать квартиры.

Очень рад за тех кого ничего не парит, но я лично, каждый месяц отдаю 10ку за аренду квартиры, плюс имея право собственности,  если что то случится с домом, можно рассчитывать на компенсацию, а без права собственности, можно потеряется своим договором..Может я где то не прав, поправьте пожалуйста

est pravda i v vshix slovax

08 апр 2023 09:54

Скажите пожалуйста

Дом третий. ФИО сказать не могу, было сказано  лично- получим ключи ,если не будет нового наступления на Киев или затопления.

Все работают с целью заработать деньги, и закладывает кроме себестоимости и свою прибыль. Если б все было честно, кмб ничего не мешало здать дома в сроки, ничего не мешало за зиму все подготовить всю документацию и в апреле, после окончания отопительного сезона,  всем передать квартиры.

Очень рад за тех кого ничего не парит, но я лично, каждый месяц отдаю 10ку за аренду квартиры, плюс имея право собственности,  если что то случится с домом, можно рассчитывать на компенсацию, а без права собственности, можно потеряется своим договором..Может я где то не прав, поправьте пожалуйста

Дивно , що ви не знаєте з ким розмовляли. Яка хоть посада в цієї людини?

08 апр 2023 10:25

TanyaK18

Дивно , що ви не знаєте з ким розмовляли. Яка хоть посада в цієї людини?

Де ви прочитали, що я не знаю з ким розмовляв?

09 апр 2023 07:43

Скажите пожалуйста

Де ви прочитали, що я не знаю з ким розмовляв?

"ФИО сказать не могу, было сказано  лично" 



Після такої відповіді я б не лише фіо записала.

Співробітник явно працює не на своєму місці :)

09 апр 2023 11:49

Ми все з вами побачимо у найближчі тижні та місяці. Як писали вище, все можно зробити за пару тижнів. Я вважаю, що коли нам не дадуть "ключі"  до липня- серпня, то можно не розраховувати в цьому році на заселення. Но судячи з мого спілкування, там всім на все пофіг, на всі питання у них виправдання  війна, до цього був ковід...

12 апр 2023 10:38

Звонил очередной раз по тел. на сайте в разделе новости  по поводу доплаты. Никто трубку не берет. Кто то дозвонился?...Есть какие то движения?

12 апр 2023 18:18

Скажите пожалуйста

Звонил очередной раз по тел. на сайте в разделе новости  по поводу доплаты. Никто трубку не берет. Кто то дозвонился?...Есть какие то движения?

Тоже звоню, не берут трубку……………………………..(((

12 апр 2023 18:18

Что-то не наблюдаю я работ, увы.

13 апр 2023 07:16

⭐️ Шановні інвестори


🔥 11.04.2023 відбулась зустріч ініціативної групи інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд», були присутні представники восьми ЖК, з представниками забудовника та рядом високопосадовців.


✔️ На перемови з ІГ інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд» прийшли:


➡️ Директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА – Работнік Борис Петрович

➡️ Депутат Київської міської ради та Заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин – Зубко Юрій Григорович;

➡️ Віце-президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» вiдповiдальний за фiнанси та економiку – Андрій Джигiль;

➡️ Директор департаменту з продажу та маркетингу ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – Тетяна Маркова.


⚠️ Основною причиною зупинки будівельних робіт, на думку керівництва ПрАТ «ХК «Київміськбуд», є брак коштів 💰


💵 Вирішити проблему з фінансуванням ПрАТ «ХК «Київміськбуд» планує шляхом:

1️⃣ Збільшення статутного капіталу;

2️⃣ Продажу місту кількох дитячих садочків та квартир для пільгових категорій населення;

3️⃣ Продажу ще наявних квартир, паркомісць та нежитлових приміщень.


⏳ Конкретні терміни відновлення будівельних робіт найбільше залежать від збільшення статутного капіталу ПрАТ «ХК «Київміськбуд» по факту.


📈 Збільшення статутного капіталу ПрАТ «ХК «Київміськбуд» узгоджується на рівні керівництва міста, після чого буде розглянуте постійними комісіями Київської міської ради та винесено на сесію Київради. Постійні комісії мають право відвідувати представники ІГ інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд»!


📌 ІГ інвесторів ПрАТ «ХК «Київміськбуд» домовилась про проведення наступної зустрічі з представниками забудовника та Київради, вона відбудеться наступного місяця.


🖊 До травневих перемовин керівництво ПрАТ «ХК «Київміськбуд» взяло на себе зобов'язання підготуватись, а саме:


➡️ Розробити графік щомісячного проведення зібрань з ІГ інвесторів по кожному ЖК. На зібраннях буде обов'язковою присутність відповідального представника забудовника, даватиметься звіт по виконаним роботам і оголошуватимуться плани на найближче майбутнє, відбуватиметься фотофіксація;

➡️ Створити графіки відновлення будівельних робіт і зазначити планові терміни їх завершення, опублікувати цю важливу інформацію на офіційному сайті ПрАТ «ХК «Київміськбуд» ( із зобов'язаннями);

➡️ Підготувати дорожню карту з вказанням термінів, коли будуть підключені всі належні комунікації до вже "зданих" ЖК (вода, електроенергія, тепло) та укладатися основні договори з інвесторами тих ЖК, які  вже "ввели" в експлуатацію;

➡️ Налагодити комунікацію з усіма інвесторами ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

13 апр 2023 20:20

Так налагоджують комунікацію, що ніхто не може дозвонитися).Взяли на себе зобов'язання  місяць не робити ніх....ра

Може хто э на сайті з ІГ, розкажіть чого чекати?

У товариша квартира в Злагоді 1 секція. Доплату зробили за метри ще в тому році. В цьому, їх Іг сама почала пробивати документы і право на власність. Сьогодні він отримав його, ключи ,сказали, дадуть через 2 міс...У кмб борги за світло та воду 

18 апр 2023 11:16

Телефонував стосовно документів та подальших кроків, відповіли що роблять технічні паспорти квартир, і на це ще потрібно місяць часу.

18 апр 2023 17:23

OlegGorn

Телефонував стосовно документів та подальших кроків, відповіли що роблять технічні паспорти квартир, і на це ще потрібно місяць часу.

Вроде ж сначала делаются расчеты( доплаты или возвраты), а потом тех паспорта?

19 апр 2023 10:41

Скажите пожалуйста

Вроде ж сначала делаются расчеты( доплаты или возвраты), а потом тех паспорта?

Техпаспорт - это только бумажка о проведённой инвентаризации (обмере квартиры). Инженер заносит несколько цифр и букв в окошко приложения, и распечатывает техпаспорт. На всё 5 минут. Может ещё внести в базу, может не внести. Сейчас и так, и так делают застройщики, это не критично. 

А вот по итогу обмеров квартир происходит окончательный взаиморасчёт между инвестором и застройщиком. 

24 апр 2023 17:12

На бізнес.юа стаття Київміськбуд банкрот, конкретно ЖК Радужний будуть пропонувати оформити право власності, без комунікацій. Це приблизно 40 відсотків віз загальної вартості. По типу нехай інвестори за свої гроші самі роблять та підключають. Я поняв одне, що всі ті вводи в експлуатацію це профанація. Ніхто не володіє крім забудовника інформацією про стан робіт по мережам. Які у кого думки з цього приводу. Підписуємо право власності і фінансуємо за свої кошти добудову, чи як?

24 апр 2023 20:31

Pri555

На бізнес.юа стаття Київміськбуд банкрот, конкретно ЖК Радужний будуть пропонувати оформити право власності, без комунікацій. Це приблизно 40 відсотків віз загальної вартості. По типу нехай інвестори за свої гроші самі роблять та підключають. Я поняв одне, що всі ті вводи в експлуатацію це профанація. Ніхто не володіє крім забудовника інформацією про стан робіт по мережам. Які у кого думки з цього приводу. Підписуємо право власності і фінансуємо за свої кошти добудову, чи як?

цікава стаття. анонімна. автор чогось соромиться? Комусь вигідно кинути лайна на кушніра і кмб? Може, хтось хоче зайняти його місце і собі отримати літаки і рахунки за кордоном?

25 апр 2023 06:30

Обзванивают по поводу доплаты за метры по третьему дому, на неделе обещают дочитать второй. Сказали много домов задаётся, потому так медленно все. Справка о расчётах через месяц, а дальше ничего не знают, что и когда

26 апр 2023 06:29

Мне тоже звонили. 3 дом, сказали проплатить за 0.5 кв.м., а потом опять ждать звонка.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .129131. . .149
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее