Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .140142. . .149
15 вер 2023 09:28

ХМЛ

Шановні , добрий вечір !

Хто шо зна нового про наші будинки?

Риють теплотрасу, електропідстанції немає, забудовник відповів, що на квартиру 5кВт

15 вер 2023 11:05

Первый дом. Двухкомнатная квартира. Кто видел эту проблему, что на фото? Это выход с кухни. Я показала знакомому ремонтнику, он сказал это халтура 😬 и что вход нужно будет делать на кухню с другой стороны. Короче, перепланировку. Скажите пожалуйста кто что думает. 

15 вер 2023 13:54

Хто інвестор зі стажем, підкажіть як відбувалося раніше?
Зателефонував нотаріус, запропонував підписати Договір на право власності, надіслав шаблон.

Один із пунктів "відсутність претензай сторін один до одного".

При цьому, планують закінчити роботи по подачі води та тепла до кінця жовтя. Після цього, в жовтні, відбудеться підписання Договору з керуючою організацією та передача ключів. Подача електроенергії по тимчасовій схемі, робота ліфтів згідно графіку.

Відсутність комунікацій та доступу до квартири (ключів) протягом місяця як кажуть, або Х часу мене бентежить. Це нормально? Я маю вірити КМБ і їх "репутації"?

15 вер 2023 13:54

Kyivlyanochka


Первый дом. Двухкомнатная квартира. Кто видел эту проблему, что на фото? Это выход с кухни. Я показала знакомому ремонтнику, он сказал это халтура 😬 и что вход нужно будет делать на кухню с другой стороны. Короче, перепланировку. Скажите пожалуйста кто что думает. 

У меня лично, есть варианты перепланировки. Конечно же, это + траты на ремонт, причём немалые. Но учитывая ситуацию, я рада буду заехать на ремонт и жить. Думаю я не одна такая.

17 вер 2023 09:24

В ДБК4 було так. Підписуєш акт про відсутність недоліків, їдеш в ДБК, вони дають пачку документів, їдеш в БТІ робиш документи, підписуєш договір з ЖЕКом, заходиш на ремонт. Трансформаторна підстанція була. Всі комунікації працювали. Паралельно вони доробляли фасад і клали другий шар асфальту у дворі, потім потік дах, клали другий шар рубіроїду. Я штукатурила стіни, вони штукатурили фасад. Це було у 2013р. 

Багато будинків пускають на ремонт, потім через пів року дають право власності. Так було на Сагайдака 101, ІнтегралБуд і т д. 

Справа в тому, що ті забудовники гарно і вчасно будували, а наш КМБ - це кіт в мішку. Трансформаторної підстанції ще немає від слова зовсім. А вони пропонують зайти на ремонт…Гарантії, що її збудують нема, коштує вона мільйони. От і думайте… Я дуже хочу зайти на ремонт, але чекаю, що тут люди скажуть, хоч якусь реальну інформацію, хто що вирішив робити

17 вер 2023 09:25

Короче, судя по всему  опять ждем весну и сказки про наши квартиры...

17 вер 2023 09:25

Самий ненадійний і брехливий застройщик поставив нас всіх в таке положення ,що ми всі оказались без грошей і житла.

А хто зна ,що там у них з аудитом? Хоч він проводиться так, для галочки(бо як повипливають дома в Ніццах  за наше непідведене опалення і електрику),все ж таки , хто зна?

17 вер 2023 15:53

Я з першого будинку. Без побудованної трансформаторної підстанції і без відповідних кВт в цій ТП нічого не підпишу. Ні опаленням, ні подачою води нехай не втішають. Опалення їм треба прокласти щоб ті , хто буде підписувати договір с ЖЕКом і отримає ключики -  вже почали платити комунальні за опалення. Відсутність нашої ТП це велика проблема! Це основна інженерія по будинку.  Ну, зробили Ви ремонт, і що? Без постійної схеми електроживлення - це "недострой". 

18 вер 2023 09:03

ambrucio

Я з першого будинку. Без побудованної трансформаторної підстанції і без відповідних кВт в цій ТП нічого не підпишу. Ні опаленням, ні подачою води нехай не втішають. Опалення їм треба прокласти щоб ті , хто буде підписувати договір с ЖЕКом і отримає ключики -  вже почали платити комунальні за опалення. Відсутність нашої ТП це велика проблема! Це основна інженерія по будинку.  Ну, зробили Ви ремонт, і що? Без постійної схеми електроживлення - це "недострой". 

Я інвестор ЖК Медовий, в нас теж електроенергія по тимчасовій схемі, але враховуючи сьогоднішню ситуацію, скажіть що вам краще залишитись взагалі без квартири у випадку якщо будуть банкрутувати КМБ, чи мати право власності? Я побігла оформляти документи аж бігом!!! 

18 вер 2023 09:03

ambrucio

Я з першого будинку. Без побудованної трансформаторної підстанції і без відповідних кВт в цій ТП нічого не підпишу. Ні опаленням, ні подачою води нехай не втішають. Опалення їм треба прокласти щоб ті , хто буде підписувати договір с ЖЕКом і отримає ключики -  вже почали платити комунальні за опалення. Відсутність нашої ТП це велика проблема! Це основна інженерія по будинку.  Ну, зробили Ви ремонт, і що? Без постійної схеми електроживлення - це "недострой". 

Повністю поділяю  Вашу позицію, другий будинок. Про яке підписання  взагалі йде мова, якщо наразі це фактично "коробки". Інвестувалося ж в готове житло з усіма підключеними комунікаціями і ТП. А ніяк не в те що на цей час маємо. 

19 вер 2023 08:21

А какой выход? Ждать?Они бабки сняли, какая у них мотивация все доделать? 


У товарища квартира в Злагоді, кмб жестко навязывает  свою управляющую компанию. Они хотели создать осбб, кмб ничего не подписывает

19 вер 2023 08:21

Kyivlyanochka


Первый дом. Двухкомнатная квартира. Кто видел эту проблему, что на фото? Это выход с кухни. Я показала знакомому ремонтнику, он сказал это халтура 😬 и что вход нужно будет делать на кухню с другой стороны. Короче, перепланировку. Скажите пожалуйста кто что думает. 

Добавляєте трійник у каналізацію під 50 трубу, як на малюнках (але правильно - з хомутами і фіксацією до стіни, щоб труба не сповзла) та закриваєте, наприклад, гіпсокартоном. До відводу каналізації від забудовника, при бажанні, можна зробити доступ (буде як ревізія). Двері ставите шириною 70см, замість 80см. І ніякого перепланування не треба робити.

19 вер 2023 14:42

Кто то планирует заселиться в 3 дом до Н.Г.?

19 вер 2023 14:43

ambrucio

Я з першого будинку. Без побудованної трансформаторної підстанції і без відповідних кВт в цій ТП нічого не підпишу. Ні опаленням, ні подачою води нехай не втішають. Опалення їм треба прокласти щоб ті , хто буде підписувати договір с ЖЕКом і отримає ключики -  вже почали платити комунальні за опалення. Відсутність нашої ТП це велика проблема! Це основна інженерія по будинку.  Ну, зробили Ви ремонт, і що? Без постійної схеми електроживлення - це "недострой". 

Ви напевне вперше інвестуєте в будівництво? По Києву і області половина будинків на времянці здається, дороблюється все вже потім, в тому числі і прибудинкова. Щодо Київміськбуду, то жк радужний єдиний, який вони в війну здали і худо бідно починають видавати право власності, всі інші будівництва стоять мертво. У людей взагалі нема шансів у ближчому майбутньому хоч з времянкою, але заїхати в свої квартири. Так що нам ще можна сказати повезло. Щодо оформлення, то думаю, хто зараз оформиться, тому повезло, бо у КМБ справи кепські, можливо розпочнеться процедура банкрутства або якесь злиття і оформлення взагалі може юридично загальмуватися і тоді підємо оформлюватись через суд. Так що кожний сам оцінює ситуацію, але якщо критично дивитись на те що відбувається в КМБ, то времянка, то не саме страшне в новобудові. 

19 вер 2023 15:53

Скажите пожалуйста

А какой выход? Ждать?Они бабки сняли, какая у них мотивация все доделать? 


У товарища квартира в Злагоді, кмб жестко навязывает  свою управляющую компанию. Они хотели создать осбб, кмб ничего не подписывает

Я тільки можу уявити шо це буде за "управляюча компанія" навязанна нам  здихаючим КМБ-ом.

20 вер 2023 14:51

Скажите пожалуйста

Кто то планирует заселиться в 3 дом до Н.Г.?

Добрый день! Я не успею, наверное. Хотелось-бы, минимум сделать и уже жыть, но...

20 вер 2023 14:51

Kyiv_man

Добавляєте трійник у каналізацію під 50 трубу, як на малюнках (але правильно - з хомутами і фіксацією до стіни, щоб труба не сповзла) та закриваєте, наприклад, гіпсокартоном. До відводу каналізації від забудовника, при бажанні, можна зробити доступ (буде як ревізія). Двері ставите шириною 70см, замість 80см. І ніякого перепланування не треба робити.

Дуже дякую Вам за відповідь! 🥹 Бажаю Вам усього кращого! 🫶🏻


Ви вже замовили дизайн-проєкт? 

22 вер 2023 06:50

Сьогодні заради цікавості подзвонила по оголошенню в олх. Уже продають квартири з документами. Тобто не переуступка, а саме право власності. Значить його уже видають? Чи то ріелтор не в курсі?) Хоч радує, що смарти по 45-50т)) На питання що з електрикою, пишуть те, що обіцяв забудовник)))

22 вер 2023 06:50

INV1080

Я інвестор ЖК Медовий, в нас теж електроенергія по тимчасовій схемі, але враховуючи сьогоднішню ситуацію, скажіть що вам краще залишитись взагалі без квартири у випадку якщо будуть банкрутувати КМБ, чи мати право власності? Я побігла оформляти документи аж бігом!!! 

це Ви так пугаєте інвесторів ЖК Радужний? не треба. Цю хрінь вже ніхто не хаває. Ви в пустелі купили озеро води, вам дали ключі, а озера немає. Якщо Вас втішає право власності на пісок, то так і кажіть. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .140142. . .149
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше