Подати оголошення

Перепланування | прохання та поради щодо конкретних ситуацій

1. . .108109111
27 жовт 2022 11:03

Alisa_Bu

Чому ні? Цікавий варіант теж. Єдине що - спальня буде в ніші, без вікна. Тому або скляні розсувні перегородки, або просто красива штора. І ще - щоб розмістити обідню зону, доведеться робити кутову кухню. Зате зі всіх куточків буде видно тв-зону, навіть із ліжка.

Ще таке питання,підскажіть будь ласка скільки метрів залишаємо під спальню? Вхід в гардероб з спальні краще робити? І який вхідний пройом робим для входу в кухню?

27 жовт 2022 14:16

Vika_bez

Ще таке питання,підскажіть будь ласка скільки метрів залишаємо під спальню? Вхід в гардероб з спальні краще робити? І який вхідний пройом робим для входу в кухню?

1. Гадаю, трьох метрів буде достатньо.

2. При вході поміститься шафа 1,5 м, а в спальні буде своя гардеробна.

3. Пройом залишиться завширшки як від забудовника.

28 жовт 2022 05:57

Alisa_Bu

1. Гадаю, трьох метрів буде достатньо.

2. При вході поміститься шафа 1,5 м, а в спальні буде своя гардеробна.

3. Пройом залишиться завширшки як від забудовника.

Дуже Вам дякую за поради!!))

07 лист 2022 13:31

Добрий день, підкажіть будь ласка що ви думаєте про такий дизайн (самі придумали), планування квартири Вудлайн 49,7 (ви вже таке планування коментували). Я думаю знести стіну щоб зробити кухню коридор; з‘єднати санвузол та підвинути стіну спальні щоб вмістити систему зберігання одягу з дверцятами в спальні (це не окрема шафа). Для верхнього одягу приб’єм вішалки в коридорі на стіні, що межує з санвузлом. Також думали зробити застінок між кухнею і другою кімнатою, щоб зробити або широкий прохід (без дверей), або якісь прозорі розсувні двері, щоб вдень світло було на кухні. Ми молода пара, яка працює з дому дуже часто і тому  тут є 2 робочі місця. Для зберігання речей є також кладова на 2 метри (в неї окремий вхід з сходовоі клітини). Можливо ви бачите недоліки цього планування ? Підкажіть нам. 

07 лист 2022 17:29

Daria1994

Добрий день, підкажіть будь ласка що ви думаєте про такий дизайн (самі придумали), планування квартири Вудлайн 49,7 (ви вже таке планування коментували). Я думаю знести стіну щоб зробити кухню коридор; з‘єднати санвузол та підвинути стіну спальні щоб вмістити систему зберігання одягу з дверцятами в спальні (це не окрема шафа). Для верхнього одягу приб’єм вішалки в коридорі на стіні, що межує з санвузлом. Також думали зробити застінок між кухнею і другою кімнатою, щоб зробити або широкий прохід (без дверей), або якісь прозорі розсувні двері, щоб вдень світло було на кухні. Ми молода пара, яка працює з дому дуже часто і тому  тут є 2 робочі місця. Для зберігання речей є також кладова на 2 метри (в неї окремий вхід з сходовоі клітини). Можливо ви бачите недоліки цього планування ? Підкажіть нам. 

Вітаю! Гарний варіант - це той, що подобається саме вам!)) Що мене трохи бентежить? Обідати поруч з дверима в санвузол якось ніяково. Входити і впиратись у обідній стіл теж не зовсім зручно. Я пропоную трошки змінити розташування меблів, тоді 

а) буде повноцінний передпокій, в якому знайдеться місце під вішалку, поличку для взуття, шафу під побутові речі,

б) в обідній зоні поміститься вітрина-бар,

в) тв-зона відкриється взору зі всіх куточків столової-вітальні,

г) вхід до туалета не буде видно ані з дивану, ані зі столу.

Ще я перекроїла санвузол, може вам буде так зручніше?

08 лист 2022 07:20

Alisa_Bu

Вітаю! Гарний варіант - це той, що подобається саме вам!)) Що мене трохи бентежить? Обідати поруч з дверима в санвузол якось ніяково. Входити і впиратись у обідній стіл теж не зовсім зручно. Я пропоную трошки змінити розташування меблів, тоді 

а) буде повноцінний передпокій, в якому знайдеться місце під вішалку, поличку для взуття, шафу під побутові речі,

б) в обідній зоні поміститься вітрина-бар,

в) тв-зона відкриється взору зі всіх куточків столової-вітальні,

г) вхід до туалета не буде видно ані з дивану, ані зі столу.

Ще я перекроїла санвузол, може вам буде так зручніше?

Аліса, дякую за слушні поради. Тепер є над чим подумати. Дійсно, про двері туалету я навіть не подумала. Є деякі нюанси щодо вентканалу в санвузлі, на який нічого не можна вішати (тільки плитку наклеіти) тому таке розміщення душу було вимушеним. Але можливо і розгляну цей варіант. 

08 лист 2022 08:54

Daria1994

Аліса, дякую за слушні поради. Тепер є над чим подумати. Дійсно, про двері туалету я навіть не подумала. Є деякі нюанси щодо вентканалу в санвузлі, на який нічого не можна вішати (тільки плитку наклеіти) тому таке розміщення душу було вимушеним. Але можливо і розгляну цей варіант. 

Може я не так щось зрозуміла, але я до вентканалу приставила тумбу з умивальником. Вона стоятиме на підлозі, типу комода, а зверху раковина із змішувачем. Нічого до стіни прибивати не треба. А душова вже за вентканалом.

11 лист 2022 21:24

Alisa_Bu

Привіт! Накидала швидкоруч 3 варіанти. 1 - відкусити від вітальні 3 метри на спальню, все інше залишити під вітальню. 2 - зробити спальню в ніші. 3 - перенести зону кухні, залишивши мокрі точки в зоні кухні та передпокою. Кухня таким чином вийде прохідною, з одного боку будуть мийка, плита, посудомийка на 45 см та верхні шафи з витяжкою. З протилежного боку - пенали до стелі з вбудованою технікою. холодильником та місцями зберігання. Спальня опиниться на місці кухні. Якщо будуть питання - звертайтесь.

Останній варіант класний, а чи можливо так кухню виносити по кону квартири, не буде потім проблем в БТІ?

12 лист 2022 08:57

Cherednich

Останній варіант класний, а чи можливо так кухню виносити по кону квартири, не буде потім проблем в БТІ?

Проблем не має бути, бо мокрі точки на потрібному місці, тобто в зоні, яку забудовник обозначив як кухню. З 19-го року можна облаштовувати кухню-нішу та приєднувати її до жилої кімнати без дозволів. І взагалі можна багато чого, аби не переносити мокрі точки та не чіпати несучі конструкції і не влізати в загальні комунікації. Єдине що - не можна кухню зробити жилою кімнатою. Тому варто її на плані для БТІ обозначити як кабінет або гардеробну кімнату. Вони ж не дивляться, які там у вас стоять меблі - це лише план стін та перегородок.

13 груд 2022 06:27

Друзі всім привіт, підкажіть будь ласка з переплануванням . Як на вашу думку, чи можна перепланувати ось таку квартиру(65 кв.м)  в 2 окремих невеликих спальні + кухня вітальня ( + невевликй гардероб в ідеалі, проте не обов'язково) . Є 2 однакових планування 56. та 65 кв від забудовника , проте з'явилась ідея що з 65 кв. можна зрибити 2 окремих-спальні + кухня вітальня  і ця думка мене не покидає, чи не паритись , обирати 56. кв , об'єднати кухню з 1 кімнатою у велику кухню вітальню + 1 спальня (56 кв) . Жити убду з дружиною + в переспективі плануємо дитину та кота,але вже після війни)))Дякую за витрачений час ))) 

13 груд 2022 08:33

По моему, 65 всегда лучше чем 56.
Смотрите в перспективу. Можно например гардеробную сделать или кабинет. 

14 груд 2022 06:54

Дмитро Зінь

Друзі всім привіт, підкажіть будь ласка з переплануванням . Як на вашу думку, чи можна перепланувати ось таку квартиру(65 кв.м)  в 2 окремих невеликих спальні + кухня вітальня ( + невевликй гардероб в ідеалі, проте не обов'язково) . Є 2 однакових планування 56. та 65 кв від забудовника , проте з'явилась ідея що з 65 кв. можна зрибити 2 окремих-спальні + кухня вітальня  і ця думка мене не покидає, чи не паритись , обирати 56. кв , об'єднати кухню з 1 кімнатою у велику кухню вітальню + 1 спальня (56 кв) . Жити убду з дружиною + в переспективі плануємо дитину та кота,але вже після війни)))Дякую за витрачений час ))) 

Привіт! Звісно, 65 м краще, бо родите дитинку або дві. Буде де їм жити. Я тут дещо змінила - зробила один великий санвузол, а інший перетворила на гардеробну для верхнього одягу та взуття. Там ще є місце під побутовий інвентар накшталт швабри, щітки, віника, пилососа та іншого.

Для повноцінної кухні-вітальні площа замала, але все необхідне наче вмістилось. Якщо ж приєднати лоджію, вийде класний простір. Передпокій задекоруйте дзеркалами, буде зручно та красиво

kitchen-living room


24 груд 2022 12:53

Alisa_Bu

Привіт! Звісно, 65 м краще, бо родите дитинку або дві. Буде де їм жити. Я тут дещо змінила - зробила один великий санвузол, а інший перетворила на гардеробну для верхнього одягу та взуття. Там ще є місце під побутовий інвентар накшталт швабри, щітки, віника, пилососа та іншого.

Для повноцінної кухні-вітальні площа замала, але все необхідне наче вмістилось. Якщо ж приєднати лоджію, вийде класний простір. Передпокій задекоруйте дзеркалами, буде зручно та красиво

kitchen-living room


Alisa_Bu, дуже дякую за відповідь та ідею, так і будемо робити , все ж атки зупинились нра 65.квв.м. , у вас дуже гарно з уявою в плануваннях ))) Чи немає у вас ідей з приводу планування у випадку об'єднання в одне приміщення Кухні+вітальні + спальні, я щось пробую малювати, але ,якщоч есно стає воно не дуже  , не розумію чи потрібно так багато простору 


24 груд 2022 14:38

Дмитро Зінь

Alisa_Bu, дуже дякую за відповідь та ідею, так і будемо робити , все ж атки зупинились нра 65.квв.м. , у вас дуже гарно з уявою в плануваннях ))) Чи немає у вас ідей з приводу планування у випадку об'єднання в одне приміщення Кухні+вітальні + спальні, я щось пробую малювати, але ,якщоч есно стає воно не дуже  , не розумію чи потрібно так багато простору 


Дякую. Ідей безліч!)) Але! Чи уявляєте ви сценарій життя з дитиною? Спальня повинна бути окремою, і це має бути віддалена кімната. Дитяча теж повинна бути окремою. Але загальний простір краще планувати зручним, щоб кожному знайшлось там місце та заняття. 

Можна зробити, наприклад, ось так - від гепотетичної вітальні відкусити 3 метри на дитячу, а на площі, що залишилась, зробити затишну обідню зону з окремою шафкою накшталт бару. В нижній базі облаштувати висувні шухляди під ложки, веделки та інше для серверування.

Кухня виходить прямою та прикритою від сторонніх очей. Передпокій вмістить багато систем зберігання - там оселиться все ваше взуття та верхній одяг, ще й для госпблоку знайдеться шафа.

У вітальні розміститься диван довжиною 240 - 250 см, навпроти - тв зона, посеред - кавовий столик.

Двері в дитячу краще робити розсувними, або зовнішніми, або прихованого монтажу, бо полотно заважатиме.

Успіхів у ремонті та побудові затишного простору. Але насамперед Перемоги!

24 груд 2022 19:05

Дмитро Зінь

Alisa_Bu, дуже дякую за відповідь та ідею, так і будемо робити , все ж атки зупинились нра 65.квв.м. , у вас дуже гарно з уявою в плануваннях ))) Чи немає у вас ідей з приводу планування у випадку об'єднання в одне приміщення Кухні+вітальні + спальні, я щось пробую малювати, але ,якщоч есно стає воно не дуже  , не розумію чи потрібно так багато простору 


Якщо ж ви наважитесь приєднати лоджію (а це можливо в даному випадку), то взагалі вийде суперово. 2 санвузли - один загальний із ванною (бо дитина з'явиться), зі стиралкою та сушилкою, а другий, приватний, із душовою - при вашій спальні. Для цього потрібно видвинути стіну в зону передпокою на 20 см, а двері, що ведуть в кімнати, зробити прихованого монтажу без налічників.

Дитяча матиме свій гардероб, великий стелаж ліворуч, за ним письмовий стіл. Праворуч - тахта та місткий комод.

При вході погляд упиратиметься на красиву консоль із дзеркалом над нею і бра по боках. Ліворуч - велика вішалка відкритого типу та пуф, щоб присісти. Праворуч - шафи для взуття, верхнього одягу, побутових речей.

Поруч із дверима в дитячу теж має сенс поставити вмісткий комод, зверху - гарний постер та якесь окреме освітлення.

У дорослій спальні кожен матиме свою власну шафу, робочий стіл з кріслом, тв-зону та стелаж десь на 40 - 50 см завширшки. 

24 груд 2022 19:05

Alisa_Bu


Дякую! Це дуже класна порада, проте ми також розглядаємо зробити кухню-вітальню великою та просторою, оскільки проводимо найбільше часу саме в такому місці, а коли прийде час до діточок і котів - зробити ремонт з переплануванням в перший варінт( як ви рекомендували) з окремою кімнатою -дитячою . Бо виходить що зараз 1 кімната просто лишня  -пуста, максимум в ній буде кабінет-гостьова спальня. - 


24 груд 2022 19:26

Alisa_Bu

Якщож ви наважитесь приєднати лоджію (а цеможливо в даному випадку), то взагалівийде суперово. 2 санвузли - один загальнийіз ванною (бо дитина з'явиться), зістиралкою та сушилкою, а другий, приватний,із душовою - при вашій спальні. Для цьогопотрібно видвинути стіну в зону передпокоюна 20 см, а двері, що ведуть в кімнати,зробити прихованого монтажу безналічників.

Дитячаматиме свій гардероб, великий стелажліворуч, за ним письмовий стіл. Праворуч- тахта та місткий комод.

Привході погляд упиратиметься на красивуконсоль із дзеркалом над нею і бра побоках. Ліворуч - велика вішалка відкритоготипу та пуф, щоб присісти. Праворуч -шафи для взуття, верхнього одягу,побутових речей.

Поручіз дверима в дитячу теж має сенс поставитивмісткий комод, зверху - гарний постерта якесь окреме освітлення.

Удорослій спальні кожен матиме своювласну шафу, робочий стіл з кріслом,тв-зону та стелаж десь на 40 - 50 смзавширшки. 

Таке планування ТОП, якось так я це бачив у своїй голові але не міг намалювати)) Дякую ! Підкажіть будь ласка, до кого ви б рекомендували звернутись за розробкою такого дизайн проекту ?

25 груд 2022 11:12

Дмитро Зінь

Таке планування ТОП, якось так я це бачив у своїй голові але не міг намалювати)) Дякую ! Підкажіть будь ласка, до кого ви б рекомендували звернутись за розробкою такого дизайн проекту ?

Я не маю конкретної людини або агенції, кого можу рекомендувати. Наприклад я особисто розглядаю поміж знаних архітектурних бюро, бо помилки в проекті дорого коштуватимуть. Шукайте в Інстаграмі, на Ютубі - вони публічні, можна подивитись приклади їх робіт. Нащо потрібен проект, зроблений "на колінці"?

25 груд 2022 12:30

Могу порекомендовать отличного дизайнера интерьеров. Марданова Катя

+380 50 569 6155 . https://mardanovadesign.com 

11 трав 2023 09:22

Добрый день. Чи Можна прибрати цю частину стіни що порушує правильну форму спальні? У документах в плануванні не було а потім виявилося таке. Купувалася квартира на ранній стадії і рендерів на сайті ЖК ще не було. Якихось примх до планування немає. Можливо щось можна покращити в плануванні за мінімальних зусиль, дякую!

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .108109111
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше