Подати оголошення

Перепланування | прохання та поради щодо конкретних ситуацій

1. . .108110111
07 лют 2022 12:23

vasilenko86

Добрый день. Есть маленькая однушка 40 м.кв. Хочется сделать евродвушку. Набросал вариант перепланировки. Нужны Ваши советы, критика по этому поводу. Заранее всем спасибо!

Привет! Меня лично смущают 2 момента и назрел 1 вопрос.

1. Мало мест хранения.

2. Коридор сразу узкий и прихожей как таковой практически нет. Того шкафчика 60х60 явно не хватит.

3. Сразу из прихожей видно спальню и саму кровать? Или рейки будут под углом?


Я бы для себя сделала прихожую больше, хотя бы длиной 150 см, чтобы было где развернуться, переодеться и переобуться. Поставила бы туда шкаф 150х50 либо 150х45 для верхней одежды и обуви, сделала там отсек для бытовых нужд шириной 60 см. В узком месте повесила бы зеркало во весь рост. В спальне предлагаю гардеробную с зеркалом перед ней и 2 выхода, один на санузел, второй на гостиную. Дверным полотнам некуда разворачиваться, поэтому можно сделать раздвижные двери. Та, что ведет в санузел, пусть будет глухая, а та, что в гостиную, - стеклянная либо жалюзийная, решетчатая. В гостиной спокойно поместится 2-х метровый диван и барная стойка 180 см.


Очень понравилась идея реек вместо верхней части стены, чтобы спальня "дышала". Но можно их поднять выше, сделав нижнюю глухую часть выше человеческого роста, примерно 2 м. И комната останется проветриваемой, и не будет просматриваться приватное пространство. Их тогда можно сделать прямыми или заменить мебельной решеткой под ротанг, а то рейки уже поднадоели. Она продается в строймаркетах, стоит копейки.

07 лют 2022 12:57

Alisa_Bu

Привет! Меня лично смущают 2 момента и назрел 1 вопрос.

1. Мало мест хранения.

2. Коридор сразу узкий и прихожей как таковой практически нет. Того шкафчика 60х60 явно не хватит.

3. Сразу из прихожей видно спальню и саму кровать? Или рейки будут под углом?


Я бы для себя сделала прихожую больше, хотя бы длиной 150 см, чтобы было где развернуться, переодеться и переобуться. Поставила бы туда шкаф 150х50 либо 150х45 для верхней одежды и обуви, сделала там отсек для бытовых нужд шириной 60 см. В узком месте повесила бы зеркало во весь рост. В спальне предлагаю гардеробную с зеркалом перед ней и 2 выхода, один на санузел, второй на гостиную. Дверным полотнам некуда разворачиваться, поэтому можно сделать раздвижные двери. Та, что ведет в санузел, пусть будет глухая, а та, что в гостиную, - стеклянная либо жалюзийная, решетчатая. В гостиной спокойно поместится 2-х метровый диван и барная стойка 180 см.


Очень понравилась идея реек вместо верхней части стены, чтобы спальня "дышала". Но можно их поднять выше, сделав нижнюю глухую часть выше человеческого роста, примерно 2 м. И комната останется проветриваемой, и не будет просматриваться приватное пространство. Их тогда можно сделать прямыми или заменить мебельной решеткой под ротанг, а то рейки уже поднадоели. Она продается в строймаркетах, стоит копейки.

Спасибо! Рейки думал сделать поворотные, а два проема в спальню закрыть изнутри шторами. Мест для хранения действительно мало. Идею с рейками видел в Ютюбе. Не знаю, можно ли давать ссылку, поэтому сделал пару скринов.

14 лют 2022 17:46

Здравствуйте ! Подскажите, пожалуйста, можно ли перенести кухню туда, где второе окно? Хочется сделать перепланировку с 1 в 2-комнатную, чтобы спальни были разделены кухней. Или есть какой-то иной вариант перепланировки в 2ку?

Слева от входа( на плане) кладовая отсутствует.

Заранее спасибо большое!


14 лют 2022 19:26

Sokol.lya

Здравствуйте ! Подскажите, пожалуйста, можно ли перенести кухню туда, где второе окно? Хочется сделать перепланировку с 1 в 2-комнатную, чтобы спальни были разделены кухней. Или есть какой-то иной вариант перепланировки в 2ку?

Слева от входа( на плане) кладовая отсутствует.

Заранее спасибо большое!

1. Нет, расположение коммуникаций не позволяет.

2. Вы хотите 2 спальни? Они здесь не поместятся. Одна спальня и кухня-гостиная - пожалуйста, и то если присоединить лоджию.

15 лют 2022 05:51

https://forum.domik.ua/pomogite-s-pereplanirovkoj-ili-dajte-sovet-t26076-2160.html#post-2086546


Я накидала эскизы перепланировки, даже есть один с сохраненной лоджией. Сорри за кривизну - рисовала поверх кривого плана, но идею понять можно. В спальне вижу всего пару вариантов расстановки мебели - выбирайте любой или изобретайте свой третий. Кухню-гостиную вижу навскидку в 3-х вариациях.

15 лют 2022 18:08

Alisa_Bu

https://forum.domik.ua/pomogite-s-pereplanirovkoj-ili-dajte-sovet-t26076-2160.html#post-2086546


Я накидала эскизы перепланировки, даже есть один с сохраненной лоджией. Сорри за кривизну - рисовала поверх кривого плана, но идею понять можно. В спальне вижу всего пару вариантов расстановки мебели - выбирайте любой или изобретайте свой третий. Кухню-гостиную вижу навскидку в 3-х вариациях.

Спасибо большое ☺️

24 бер 2022 10:22

Sokol.lya

Спасибо большое ☺️

Здравствуйте, если вы еще не начали ремонт, то я увидела еще один вариант ))

1. Балкон-лоджию присоединять нельзя, так как там несущая стена.

2. Можно перенести кухню на место кладовки, это разрешено, но нужно будет поднять пол, чтобы провести коммуникации.

И тогда получится 2 спальни и кухня гостиная.

24 серп 2022 07:57

Всім привіт

Можливо хтось уже робив перепланування такої квартири, хочемо окрему спальню , хочаб малесеньку , ну і типу кухню вітальню об’єднану . Будемо вдячні за допомогу 

26 серп 2022 14:54

Natalya161

Всім привіт

Можливо хтось уже робив перепланування такої квартири, хочемо окрему спальню , хочаб малесеньку , ну і типу кухню вітальню об’єднану . Будемо вдячні за допомогу 

Привіт! Накидала швидкоруч 3 варіанти. 1 - відкусити від вітальні 3 метри на спальню, все інше залишити під вітальню. 2 - зробити спальню в ніші. 3 - перенести зону кухні, залишивши мокрі точки в зоні кухні та передпокою. Кухня таким чином вийде прохідною, з одного боку будуть мийка, плита, посудомийка на 45 см та верхні шафи з витяжкою. З протилежного боку - пенали до стелі з вбудованою технікою. холодильником та місцями зберігання. Спальня опиниться на місці кухні. Якщо будуть питання - звертайтесь.

04 вер 2022 04:51

Доброго дня! Я в захваті від ваших ідей щодо перепланувань! Я не дизайнер, і вже більше року покроково «вимальовую» майбутній інтер’єр, але все ще є моменти, які мене не задовольняють. Початково маємо майбутні 49,7 кв, кутова, з боковим вікном. Проживати буде родина з дитиною. В побажаннях: дві окремі кімнати і кухонно-гостьова зона. Я вже намітила щось подібне, але в моєму варіанті мене бентежить обідній стіл на проході, відсутність телевізора в гостьовій зоні, кухня-ніша (чи не буде там темно і незручно) та мініатюрна гардеробна. Газу немає, але є прив’язка до вводу/виводу води та вентиляційних каналів, тож неможливо перемістити кухню під бічне вікно. Подивіться, будь ласка, мої ідеї щодо перепланування, і буду дуже рада конструктивній критиці та порадам!
 

06 вер 2022 12:18

Олеся Н


Доброго дня! Я в захваті від ваших ідей щодо перепланувань! Я не дизайнер, і вже більше року покроково «вимальовую» майбутній інтер’єр, але все ще є моменти, які мене не задовольняють. Початково маємо майбутні 49,7 кв, кутова, з боковим вікном. Проживати буде родина з дитиною. В побажаннях: дві окремі кімнати і кухонно-гостьова зона. Я вже намітила щось подібне, але в моєму варіанті мене бентежить обідній стіл на проході, відсутність телевізора в гостьовій зоні, кухня-ніша (чи не буде там темно і незручно) та мініатюрна гардеробна. Газу немає, але є прив’язка до вводу/виводу води та вентиляційних каналів, тож неможливо перемістити кухню під бічне вікно. Подивіться, будь ласка, мої ідеї щодо перепланування, і буду дуже рада конструктивній критиці та порадам!  

Вітаю! Ваш варіант має право на життя, але геометрія вітальні якась рвана. А чому б не залишити кухню там, де вона передбачена? У вас є 3 вікна, зробіть кухню-вітальню з лоджією, а навпроти - 2 кімнати. Довжина кухні більше 4 метрів, тобто вміститься 2-х метровий диван, навпроти тв-зона, кухонні меблі довжиною 2 метри з П-образним простіром.


Якщо є бажання йти по шляху, що розробили раніше, то пропоную альтернативу. Збільшити за рахунок передпокою санвузол, таким чином по стіні прокласти комунікації. Мокрі точки кухні (мийку та посудомийку) залишити в зоні передпокою, решту обладнання розмістити навкруги.


Я швидкоруч накидала 2 варіанти, можна ще погратись. До речі, зручніше планувати, коли вхід розгорнут до тебе. Тому ваш план я перегорнула на 180 градусів. 

06 вер 2022 15:03

https://forum.domik.ua/uk/pomogite-s-pereplanirovkoj-ili-dajte-sovet-t26076-2160.html#post-2092942


Олеся! Якщо ж вам дорог ваш план, бо ви над ним довго працювали, то я вирішила дещо підказати. Збільшила гардероб у спальні, зменшила зайву ширину кухні-вітальні. В передпокій винесла пральну машину, яку разом з сушильною можна поставити в шафу. Диван окремо стоячий, зате є місце під тв-зону. Але все одно мені не подобається занадто тернистий шлях з приватних кімнат до санвузлу, особливо вночі.


06 вер 2022 15:52

Alisa_Bu

https://forum.domik.ua/uk/pomogite-s-pereplanirovkoj-ili-dajte-sovet-t26076-2160.html#post-2092942


Олеся! Якщо ж вам дорог ваш план, бо ви над ним довго працювали, то я вирішила дещо підказати. Збільшила гардероб у спальні, зменшила зайву ширину кухні-вітальні. В передпокій винесла пральну машину, яку разом з сушильною можна поставити в шафу. Диван окремо стоячий, зате є місце під тв-зону. Але все одно мені не подобається занадто тернистий шлях з приватних кімнат до санвузлу, особливо вночі.

Ще можна так розставити меблі, але все одно шось не дуже...

08 вер 2022 16:40

Привіт. Підкажіть, будь ласка, які бачите варіанти планування для цієї квартири? 
стіни - монолітні
площа 51.5 м кв.

хочу дві спальні, кухню-гостинну, кабінет (можна зʼєднаний з кімнатою чи при вході. Ще думала над варіантом щоб кухня починалася при вході. Дуже вдячна за підказки) 

09 вер 2022 10:54

Aleksandr-a


Привіт. Підкажіть, будь ласка, які бачите варіанти планування для цієї квартири? 
стіни - монолітні
площа 51.5 м кв.

хочу дві спальні, кухню-гостинну, кабінет (можна зʼєднаний з кімнатою чи при вході. Ще думала над варіантом щоб кухня починалася при вході. Дуже вдячна за підказки) 

Привіт! У вас є тіки 1 вхід комунікацій, тому мокрі точки кухні треба прив'язувати до нього. І ще один нюанс - ширина кухні майже 3 м, тоді як на інші кімнати припадає загалом трохи більше 5м, тобто кожна завширшки всього по 2,5м.

Пропоную:

1. Продовжити стіну від санвузла, де мають проходити комунікації, заразом вбудуєте пральну машину (можна зверху із сушаркою) в передпокої.

2. Мокрі точки кухні розмістити в ніші, яка не виходить за межі запланованої будівельником кухні. Інше кухонне обладнання розмістити навпроти в пеналах до стелі.

3. Ширину кухні-вітальні збільшити на 40 см за рахунок колишньої кухні. Таким чином приватні кімнати будуть завширшки 2,5м, тоді як кухня-вітальня 2,9м.

4. Кабінет облаштувати в найбільшій кімнаті, відокремивши його від спальної зони якоюсь перегородкою, наприклад скляною або рейковою. Там розміститься також просторий гардероб 2х2,5м.

5. Передпокій вийде невеличкий, але там можна ліворуч поставити шафу 80х50 см для одежі, праворуч буде дзеркало, поличка та м'кий пуф. Стіна, в яку упирається погляд при вході, може бути задекорована бра, постером, картиною або цікавими обоями.

Як на мене, вийде гарний простір. 


09 вер 2022 13:23

Alisa_Bu

Дякую!) 

24 жовт 2022 08:12

Добрий день! Підскажіть у кого квартира 44.90м2 можливо є у Вас ідеї щодо перепланування, якщо можете поділіться будь ласка) Хочемо, щоб була окремо спальня і кухня студіо, ще цікавить як краще все у ваній розташувати? Дякую)

27 жовт 2022 06:58

Vika_bez

Добрий день! Підскажіть у кого квартира 44.90м2 можливо є у Вас ідеї щодо перепланування, якщо можете поділіться будь ласка) Хочемо, щоб була окремо спальня і кухня студіо, ще цікавить як краще все у ваній розташувати? Дякую)

Вітаю! Можу запропонувати 2 варіанти. Або від кімнати відрізати шмат 3,5 м, рахуючи від вікна, і облаштувати там спальню. Або зону кухні частково винести у передпокій, частково залишити в зоні кухні, навпроти поставити пенали до стелі з холодильником, духовою шафою та місцями для зберігання, а замість кухні зробити спальню з гардеробом


27 жовт 2022 08:59

Alisa_Bu

Вітаю! Можу запропонувати 2 варіанти. Або від кімнати відрізати шмат 3,5 м, рахуючи від вікна, і облаштувати там спальню. Або зону кухні частково винести у передпокій, частково залишити в зоні кухні, навпроти поставити пенали до стелі з холодильником, духовою шафою та місцями для зберігання, а замість кухні зробити спальню з гардеробом


Дякую велике) Підскажіть будь ласка, а якщо зробити спальню зі сторони коридору, трохи зменшити коридор, винести туди спальню?

27 жовт 2022 10:37

Vika_bez

Дякую велике) Підскажіть будь ласка, а якщо зробити спальню зі сторони коридору, трохи зменшити коридор, винести туди спальню?

Чому ні? Цікавий варіант теж. Єдине що - спальня буде в ніші, без вікна. Тому або скляні розсувні перегородки, або просто красива штора. І ще - щоб розмістити обідню зону, доведеться робити кутову кухню. Зате зі всіх куточків буде видно тв-зону, навіть із ліжка.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .108110111
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше