Подать объявление

Перепланировка | тема просьб и советов по конкретным ситуациям

1. . .107108109
27 окт 2022 11:03

Alisa_Bu

Чому ні? Цікавий варіант теж. Єдине що - спальня буде в ніші, без вікна. Тому або скляні розсувні перегородки, або просто красива штора. І ще - щоб розмістити обідню зону, доведеться робити кутову кухню. Зате зі всіх куточків буде видно тв-зону, навіть із ліжка.

Ще таке питання,підскажіть будь ласка скільки метрів залишаємо під спальню? Вхід в гардероб з спальні краще робити? І який вхідний пройом робим для входу в кухню?

27 окт 2022 14:16

Vika_bez

Ще таке питання,підскажіть будь ласка скільки метрів залишаємо під спальню? Вхід в гардероб з спальні краще робити? І який вхідний пройом робим для входу в кухню?

1. Гадаю, трьох метрів буде достатньо.

2. При вході поміститься шафа 1,5 м, а в спальні буде своя гардеробна.

3. Пройом залишиться завширшки як від забудовника.

28 окт 2022 05:57

Alisa_Bu

1. Гадаю, трьох метрів буде достатньо.

2. При вході поміститься шафа 1,5 м, а в спальні буде своя гардеробна.

3. Пройом залишиться завширшки як від забудовника.

Дуже Вам дякую за поради!!))

07 ноя 2022 13:31

Добрий день, підкажіть будь ласка що ви думаєте про такий дизайн (самі придумали), планування квартири Вудлайн 49,7 (ви вже таке планування коментували). Я думаю знести стіну щоб зробити кухню коридор; з‘єднати санвузол та підвинути стіну спальні щоб вмістити систему зберігання одягу з дверцятами в спальні (це не окрема шафа). Для верхнього одягу приб’єм вішалки в коридорі на стіні, що межує з санвузлом. Також думали зробити застінок між кухнею і другою кімнатою, щоб зробити або широкий прохід (без дверей), або якісь прозорі розсувні двері, щоб вдень світло було на кухні. Ми молода пара, яка працює з дому дуже часто і тому  тут є 2 робочі місця. Для зберігання речей є також кладова на 2 метри (в неї окремий вхід з сходовоі клітини). Можливо ви бачите недоліки цього планування ? Підкажіть нам. 

07 ноя 2022 17:29

Daria1994

Добрий день, підкажіть будь ласка що ви думаєте про такий дизайн (самі придумали), планування квартири Вудлайн 49,7 (ви вже таке планування коментували). Я думаю знести стіну щоб зробити кухню коридор; з‘єднати санвузол та підвинути стіну спальні щоб вмістити систему зберігання одягу з дверцятами в спальні (це не окрема шафа). Для верхнього одягу приб’єм вішалки в коридорі на стіні, що межує з санвузлом. Також думали зробити застінок між кухнею і другою кімнатою, щоб зробити або широкий прохід (без дверей), або якісь прозорі розсувні двері, щоб вдень світло було на кухні. Ми молода пара, яка працює з дому дуже часто і тому  тут є 2 робочі місця. Для зберігання речей є також кладова на 2 метри (в неї окремий вхід з сходовоі клітини). Можливо ви бачите недоліки цього планування ? Підкажіть нам. 

Вітаю! Гарний варіант - це той, що подобається саме вам!)) Що мене трохи бентежить? Обідати поруч з дверима в санвузол якось ніяково. Входити і впиратись у обідній стіл теж не зовсім зручно. Я пропоную трошки змінити розташування меблів, тоді 

а) буде повноцінний передпокій, в якому знайдеться місце під вішалку, поличку для взуття, шафу під побутові речі,

б) в обідній зоні поміститься вітрина-бар,

в) тв-зона відкриється взору зі всіх куточків столової-вітальні,

г) вхід до туалета не буде видно ані з дивану, ані зі столу.

Ще я перекроїла санвузол, може вам буде так зручніше?

08 ноя 2022 07:20

Alisa_Bu

Вітаю! Гарний варіант - це той, що подобається саме вам!)) Що мене трохи бентежить? Обідати поруч з дверима в санвузол якось ніяково. Входити і впиратись у обідній стіл теж не зовсім зручно. Я пропоную трошки змінити розташування меблів, тоді 

а) буде повноцінний передпокій, в якому знайдеться місце під вішалку, поличку для взуття, шафу під побутові речі,

б) в обідній зоні поміститься вітрина-бар,

в) тв-зона відкриється взору зі всіх куточків столової-вітальні,

г) вхід до туалета не буде видно ані з дивану, ані зі столу.

Ще я перекроїла санвузол, може вам буде так зручніше?

Аліса, дякую за слушні поради. Тепер є над чим подумати. Дійсно, про двері туалету я навіть не подумала. Є деякі нюанси щодо вентканалу в санвузлі, на який нічого не можна вішати (тільки плитку наклеіти) тому таке розміщення душу було вимушеним. Але можливо і розгляну цей варіант. 

08 ноя 2022 08:54

Daria1994

Аліса, дякую за слушні поради. Тепер є над чим подумати. Дійсно, про двері туалету я навіть не подумала. Є деякі нюанси щодо вентканалу в санвузлі, на який нічого не можна вішати (тільки плитку наклеіти) тому таке розміщення душу було вимушеним. Але можливо і розгляну цей варіант. 

Може я не так щось зрозуміла, але я до вентканалу приставила тумбу з умивальником. Вона стоятиме на підлозі, типу комода, а зверху раковина із змішувачем. Нічого до стіни прибивати не треба. А душова вже за вентканалом.

11 ноя 2022 21:24

Alisa_Bu

Привіт! Накидала швидкоруч 3 варіанти. 1 - відкусити від вітальні 3 метри на спальню, все інше залишити під вітальню. 2 - зробити спальню в ніші. 3 - перенести зону кухні, залишивши мокрі точки в зоні кухні та передпокою. Кухня таким чином вийде прохідною, з одного боку будуть мийка, плита, посудомийка на 45 см та верхні шафи з витяжкою. З протилежного боку - пенали до стелі з вбудованою технікою. холодильником та місцями зберігання. Спальня опиниться на місці кухні. Якщо будуть питання - звертайтесь.

Останній варіант класний, а чи можливо так кухню виносити по кону квартири, не буде потім проблем в БТІ?

12 ноя 2022 08:57

Cherednich

Останній варіант класний, а чи можливо так кухню виносити по кону квартири, не буде потім проблем в БТІ?

Проблем не має бути, бо мокрі точки на потрібному місці, тобто в зоні, яку забудовник обозначив як кухню. З 19-го року можна облаштовувати кухню-нішу та приєднувати її до жилої кімнати без дозволів. І взагалі можна багато чого, аби не переносити мокрі точки та не чіпати несучі конструкції і не влізати в загальні комунікації. Єдине що - не можна кухню зробити жилою кімнатою. Тому варто її на плані для БТІ обозначити як кабінет або гардеробну кімнату. Вони ж не дивляться, які там у вас стоять меблі - це лише план стін та перегородок.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .107108109
Обирай своє житло на Domik.ua
Будь-які квартири в оренду від власників та ріелторів
Подробнее