Подать объявление

Продолжительность суток может быть увеличена до 25 часов

09 сен 2006 08:34
Международное правило, когда к году периодически добавляется еще одна секунда для синхронизации атомных часов с астрономическим временем, планируют отменить.

Читать дальше >>
09 сен 2006 08:34
чето я не понял. теперь не будет 29 февраля никогда? )))
09 сен 2006 08:40
Ти що тупий москаль? Тут сказано що у XXIII столітті якась одна доба буде збільшена на 1 годину, тобто до 25 годин.
09 сен 2006 08:51
Я думаю мы не доживем до этого времени....а жаль...
09 сен 2006 08:57
Обидно, что такая реакция на русский язык в комменатриях. Справка для т.з "щирих українців" москаль - це назва солдата (українця, росіянина, грузина, єврея, тощо), який служив у царській армії. А Украина между прочем двуязычная страна, в Квебеке канадском почему-то никто не запрещает французский язык, то же самое и в Бельгии, Швейцарии и т.д. Там уважют языки, так как патриоты своей страны. я уважаю свой родной русский язык (хотя по нациоанльности не русский), люблю украинский и низко кланяюсь перед учеными мужами, в том числе и теми, кто решает проблемы времени!
09 сен 2006 09:15
Москаль то солдат від московщини. А по українські солдат - то жовнір! Слава Україні! Героям слава!
09 сен 2006 10:27
Шановні! Будь ласка, не порушуйте правил форуму, тут заборонено розпалювати національні конфлікти!
09 сен 2006 11:49
Бодяничу на майбутнє

"по українські" - типовий русизм. Правильно - "українською". Спершу вивчить мову, а потiм вже роздавайте "поради".
09 сен 2006 15:51
Особа під ніком Бодянич - явний психопат. Які екземпляри залетіли на тему про нерухомість - дивина.Якщо у Львові вітання ,яке промовила дана особа на початку 90-х було нормою,час такий був,то тепер можна і на Кульпарківську загриміти після такого вітання.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее