Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .119121. . .137
17 март 2023 17:14

Дайте будь ласка посилання на нашу петицію? Не можу знайти 

17 март 2023 17:42

Kkatya

Дайте будь ласка посилання на нашу петицію? Не можу знайти 

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843

17 март 2023 17:43

IrinaShe

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843

За бажанням  підписуємо, вже майже всі житлові комплекси подали!

Зібрано 1372 підписи, залишилось 56 днів. Дуже вдячна автору Ірині Олександрівні Шейко, юридично грамотно оформлена, якщо темп збережеться - завчасно може бути оформлена та передана на розгляд, як по Укрбуду https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11766. Ми зобов"язані хоча б це зробити, інакше "ТРИ БОГАТЫРЯ". Не повинно бути байдужих - це наші гроші, коли долари віддавали по 24-27 грн/дол. А вартість ( відшкодування) тільки в гривні та на момент внесення.Втрати можуть бути критичними.Сьогодні продаж прав на площі в "Відраді" від КМБ призупинений, але є "дилери", які скупають папери за ціною до 50%, якщо я внесла 63500 дол., то мені пропонують 35000 максимум. Будьте обережними, не піддавайтесь на "дешевий сир". Документи оформлюються через приватного нотаріуса (генеральна довіренність на всі види і варіанти власності з розпорядженням правонаступника ) з наступним супроводом цього нотаріуса.


18 март 2023 18:49

Люди, треба піднажати) вже добре,майже 1600 голосів,але,враховуючи,кількість власників це навіть не двоє на квартиру проголосували((.. я підключила 14 людей і шукаю ще, невже 5 людей на одного власника так багато..треба пробувати хоч щось робити,щоб зрушити справу з місця..

19 март 2023 08:50

Получается, надежда на достройку всех комплексов!!КГС за Счёт петиции для непонятно кого?? Думаете эта свора людей,для кого предназначена эта писулька, не знает,что происходит  с балансом застройщика?? Вы совсем нищие мозгом??  

19 март 2023 08:51

Теж підключив людей. Вже 1660

Треба поширити посилання в інстаграмі, фейсбуці. Пішить ще к коментарях, де завгодно ... 




19 март 2023 21:33

superetandar

Получается, надежда на достройку всех комплексов!!КГС за Счёт петиции для непонятно кого?? Думаете эта свора людей,для кого предназначена эта писулька, не знает,что происходит  с балансом застройщика?? Вы совсем нищие мозгом??  

Можна спробувати,а там видно буде. "Нищие мозгом" ви, якщо щось зробити ,навіть таке примітивне не можете. Давайте сидіти склавши руки👍👍👍

19 март 2023 21:33

Друзі, я підписала вашу петицію і розповсюджую по своїм друзям і нашу Жк Медовий 2 і вашу та  Урлівський 1 і 2. Для глобального вирішення питання. Ми всі в одній лодці. Тому безмежно вдячна кожному і кожній хто підпише і нашу петицію. ДЯКУЮ!!!!! https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11848

19 март 2023 21:33

superetandar

Получается, надія на добудову всіх комплексів!!КГС за Счёт петиции для непонятно кого?? Думаете цю свору людей,для кого призначена ця писулька,не знаєте,що відбувається з балансом забудовника?? Ви зовсім нищие мозгом??  

Той хто нічого не робить - нічого не отримує.  Якщо Вам все одно і Ви надто розумні, це не дає право зневажливо висловлюватись про інших людей. Вас нічого не вимагають робити, це суто Ваш вибір і дії. 

20 март 2023 07:08

Вже Непоп відповів на петіцію - законодавство  не регламентує добудову недобудов, та якщо б і регламент був то грошей нема.

20 март 2023 07:53

Посилання для підпису 

Наш ЖК

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843


ЖК, які в тій самій ситуації

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11766

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11848



Нагадуватиму посилання щоб не загубилися


По нашому 1813 вже

20 март 2023 15:57

Trito

Вже Непоп відповів на петіцію - законодавство  не регламентує добудову недобудов, та якщо б і регламент був то грошей нема.

Якщо можна, надайте ппосилання на першоджерело. Наскільки мені відомо, Вячеслав Іванович висловлював свою експертну позицію щодо зруйнованого дроном будинку на Жилянській, дійсно Київрада відхилила.

20 март 2023 15:57

konogonka

Теж підключив людей. Вже 1660

Треба поширити посилання в інстаграмі, фейсбуці. Пішить ще к коментарях, де завгодно ... 




Дуже просто на роботі - зробила або замовила каву, запросила співробітників з київською реєстрацією, відкрила сайт петиції та запропонувала зробити мені приємне, при відмові ніхто не може бути впевненим, що йому я також зроблю щось не формальне,особливо, коли ти керівник. Спрацьовує на 100%

21 март 2023 10:12

hmelyuk28

Дуже просто на роботі - зробила або замовила каву, запросила співробітників з київською реєстрацією, відкрила сайт петиції та запропонувала зробити мені приємне, при відмові ніхто не може бути впевненим, що йому я також зроблю щось не формальне,особливо, коли ти керівник. Спрацьовує на 100%

Київська реєстрація для підписання петиції не потрібна. 

21 март 2023 18:45

1 інвестор при бажанні може без зайвого клопоту попросити кількох людей (рідних, друзів, співробітників) підписати петицію. На собі перевірив))


21 март 2023 18:45

LarysaSe

Київська реєстрація для підписання петиції не потрібна. 

2174 на 20-17 21/03/2023, якщо можна, наведіть приклад реєстрації в особистому кабінеті киянина. У мене не спрацьовувало, тільки кияни змогли підписати. Якщо це дійсно так, підкажіть механізм, у мене більше 20 співробітників з реєстрацією в області або ТПО. Вони з задоволенням підпишуть,зарплати нараховуєм на Приват-картки, у всіх є Приват24, але спроби були безуспішними...

21 март 2023 19:43

Mariales

Люди, треба піднажати),щоб зрушити справу з місця..

Дуже вдячна Mаriales,Konogopka,Марина Київ Дизайн, іншим,які підписалися, але не оприлюднювались в чаті, не буду оприлюднювати свої результати, але ми повинні досягнути мінімум 6000, бажано, як можна швидше. Знайомі, родичі, при зустрічі при будь-якому приводу - перед чаркою - підписання при можливості, інші приводи...Штурмуємо для подолання 6000 як найшвидше

22 март 2023 01:33

Посилання для підпису 

Наш ЖК

https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843



Петицию писал какой-то школьник

КГС - заказчик строительства, он заключил договора купли продажи имущественных прав с инвесторами.

Верховный суд уже давно обозначил свою позицию - имущественные права - это "право ожидания". КГС кого-то лишил права ожидания??? Вроде как нет. Сроки нарушены? А ответственность за их нарушение в договоре есть?


"об’єкт містобудування досі не прийнятий в експлуатацію по даний час, майнові права на квартири нам не передані."

Понятно, что не принят в эксплуатацию, понятно что права не переданы. И не могли быть переданы, поскольку Подрядчик не предоставил КГСу построенный объект. И до этого момента КГС не при чем в этом вопросе. Он еще сам может подать в суд на Подрядчика если что.


"істотна частина інвесторів немає власного житла і весь цей невизначений скрутний воєнний час змушена орендувати дороге житло"

Это вообще лишнее, сейчас аренда такая дешевая, что вообще нет смысла покупать свое жилье, аренда зачастую дешевле амортизации своей квартиры. Фраза просто раздражает. Еще бы  сирот и  беженцев добавили


 " наслідок - виникнення додаткового навантаження на місцевий бюджет щодо виділення коштів на добудову існуючих недобудованих житлових комплексів ПАТ «ХК «Київміськбуд»."

Обязательства по Организации не равно Финансирование, не путайте. Никто финансировать из бюджета это не будет


Ерунда это все. Если действительно займутся проверками, то КГС покажет пальцем на Подрядчика, которого могут тупо обанкротить в случае если действительно начнут копать и через него перед банкротством вывести остатки денег (если они еще есть). Кроме того все эти комиссии не бесплатно будут работать, вытянут деньги из бюджета и самого КГС. А результат предсказуемый. Дай Бог чтоб он был нулевой, скорее он будет отрицательный.

Вы вообще вот серьезно думаете что ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ властям больше заняться нечем, кроме как  решать проблемы недостроев?

22 март 2023 10:55

hmelyuk28

2174 на 20-17 21/03/2023, якщо можна, наведіть приклад реєстрації в особистому кабінеті киянина. У мене не спрацьовувало, тільки кияни змогли підписати. Якщо це дійсно так, підкажіть механізм, у мене більше 20 співробітників з реєстрацією в області або ТПО. Вони з задоволенням підпишуть,зарплати нараховуєм на Приват-картки, у всіх є Приват24, але спроби були безуспішними...

Я сама, не зважаючи на те, що  й народилася і все життя прожила в Києві,  наразі без київської реєстрації,  так як для того, щоб інвестувати в житло поруч із школою свого сина - в ЖК Відрада, мала необережність продати власну квартиру,  щоб мати на це кошти. А зараз житло орендуємо.  В мене без проблем вийшло підписати петицію, і в мого чоловіка теж.  А от за шкільні проекти дійсно,  без київської реєстрації неможливо проголосувати.

Ще біля 20 моїх знайомих на моє прохання підписали петицію. Правда, у більшості з них є Київська реєстрація. Але, наголошую, в даному випадку це немає значення. 

22 март 2023 22:19

LarysaSe

Я сама, не зважаючи на те, що  й народилася і все життя прожила в Києві,  наразі без київської реєстрації,  так як для того, щоб інвестувати в житло поруч із школою свого сина - в ЖК Відрада, мала необережність продати власну квартиру,  щоб мати на це кошти. А зараз житло орендуємо.  В мене без проблем вийшло підписати петицію, і в мого чоловіка теж.  А от за шкільні проекти дійсно,  без київської реєстрації неможливо проголосувати.

Ще біля 20 моїх знайомих на моє прохання підписали петицію. Правда, у більшості з них є Київська реєстрація. Але, наголошую, в даному випадку це немає значення. 

На жаль, жоден з не заєстрованих не зміг ввійти в кабінет киянина та підписати, сумно. Можливо, реєстр Вашої минулої реєстрації не потрапив до бази, як і більшість квартир з площею понад 60м2 в "сталінках","чешках", навіть в новобудовах до 2010 не підпадають під оподаткування зайвої площі, дефекти сучасного реєстру.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .119121. . .137
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx