Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .113115. . .137
11 ноя 2022 09:00
11 ноя 2022 13:06

SNSN

у кого які прогнози?

Дадуть кошти і відновлять будівництво. Тільки цікаво чи будуть весь клмплекс будувати, чи тільки 2 будинок)))))

11 ноя 2022 14:44

superetandar

Как Вы считаете,будут ли застройщики в новых проектах( не ясно только какие компании выживут!)использовать массово типовые проекты в целях экономии? К примеру : Столица строит по типу Варшавский +, КГС по типу Медовый , Интергал по типу Сырецкие Сады. Явно в ближайшие 2-3 года заработки у покупателей(немногочисленных) будут небольшие. Специально не говорю инвесторов,потому что эта прослойка вообще уйдёт с первички из за отсутствия возможности заработка.

В самом конце нового видео — ответил. Спасибо огромное за такой хороший вопрос! 

17 ноя 2022 07:05

Я так розумію, що 2-й будинок типу як соціальний (пільговий)...але ж не можуть добудували лише його і лише його ввести в єксплуатацію.

Тримаю кулачки за повне відновлення жк ( 7 будинок взагалі лише 4 поверхи).


Тай доречі, а на якому етапі будівництва 2-й будинок? Хтось знає?

18 ноя 2022 11:16

Julia 1_8

Я так розумію, що 2-й будинок типу як соціальний (пільговий)...але ж не можуть добудували лише його і лише його ввести в єксплуатацію.

Тримаю кулачки за повне відновлення жк ( 7 будинок взагалі лише 4 поверхи).


Тай доречі, а на якому етапі будівництва 2-й будинок? Хтось знає?

Поставили второй дом как социальный потому что там есть ещё квартиры и выгодно именно там продавать,ибо  свечки распроданы (3 квартиры остались двухуровневые), 6,7 дом никто бы на данный момент не покупал, в 1м и так купят,поэтому второй дом) к тому же он идёт как во вторую очередь. И ,кстати, после того как объявили 2 дом с социальными квартирами, купили 6 квартир.а значит, бабок прибавилось ,а значит уже небольшой запас финансов пополнился. Но куда пустят деньги вот это вопрос. 


Звонила в отдел продаж сказали до НГ все дома возобновят стройку,а писала в чат так менеджеры говорят ,что это неправда. 

19 ноя 2022 09:00

Я звонила в Будкепитал,  так как квартиру покупали у них, мне менеджер ответил, что не раньше весны начнётся строительство. О том, что до Нового года планируют начать, у них информации нет. 

22 ноя 2022 15:02

Ната85

Дадуть кошти і відновлять будівництво. Тільки цікаво чи будуть весь клмплекс будувати, чи тільки 2 будинок)))))

Дуже хотілось би цього. Купив квартиру в б. 2 17 лютого 2022 р.

23 ноя 2022 07:35

Slavko-5

Дуже хотілось би цього. Купив квартиру в б. 2 17 лютого 2022 р.

Я також в лютому купила))). Думаю, що все добудують, але здачу чекати аж на літо 2024 року(((

23 ноя 2022 20:09

Ната85

Я також в лютому купила))). Думаю, що все добудують, але здачу чекати аж на літо 2024 року(((

2 будинок? Звідки такі дані? Ми купили в грудні 2019 від того не легше(

25 ноя 2022 09:28

Ната85

Дадуть кошти і відновлять будівництво. Тільки цікаво чи будуть весь клмплекс будувати, чи тільки 2 будинок)))))

КМДА уже выделил средства в бюджете 2023 на покупку квартир? И какую сумму? Первичная инфа должна быть со стороны города,как Вы понимаете... Кушнир может выкатывать любой список комплексов. Бумага всё стерпит))

25 ноя 2022 09:28

Ната85

Я також в лютому купила))). Думаю, що все добудують, але здачу чекати аж на літо 2024 року(((

Тут конечно случай с покупкой нестандартный))Вы наверное,перед покупкой квартиры были в какой-то далёкой командировке,где совсем плохо с интернетом. Иначе...тяжело объяснить выбор

25 ноя 2022 15:27

Добрый день 

09 дек 2022 10:37

Сьогодні спілкувалася з відділом продажу. На жаль, нічого нового. Відновлення будівництва не раніше весни ((

09 дек 2022 13:15

Я тоже звонил, ничего не сказали жаль 

13 дек 2022 17:15

Чи можливо когось зацікавить 1-к квартира? Кому цікаво пишіть

13 дек 2022 20:09

Доброго всім вечора. Бачу діла не буде з цим будівництвом і неясно взагалі на що чекати далі. В мене 1-к квартира в 1-му будинку. Підкажіть будь ласка чи є взагалі якість варіанти на повернення коштів від забудовника. Можливо є юристи на форумі.

16 дек 2022 17:45

Может,я очень оптимистична,но жду всё-таки весну, и ,что тогда возобновят строительство. Но,увы, кгс = черепаха. Они и так не спешили,а сейчас..даже не знаю сколько ждать. У нас двушка в первом доме. 

17 дек 2022 16:58

Я тоже верю, что ЖК достроят. 

18 дек 2022 20:08

Oleg_iL

Доброго всім вечора. Бачу діла не буде з цим будівництвом і неясно взагалі на що чекати далі. В мене 1-к квартира в 1-му будинку. Підкажіть будь ласка чи є взагалі якість варіанти на повернення коштів від забудовника. Можливо є юристи на форумі.

Якщо у вас договір з БудКепітал, то пошукайте пункт про повернення коштів, якщо забудовник просрочив здачу будинку більш ніж на 12 місяців. В такому випадку можете звернутися до компанії і повідомити про бажання повернути грощі. У разі письмової відмови, йдіть з цим до суду.

Якщо договір з Київміськбуд, тоді консультуйтесь з юристом по нерухомості, бо буде складно.

Сам інколи подумую про те, щоб забрати грощі, але зупиняє те, що для придбання продав долари, а повернуть гривні. За курсом, це десь 35-40% чистим мінусом :(

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .113115. . .137
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее