Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
191из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 20.
1/5%
5/25%
5/25%
2/10%
7/35%
1. . .108109110
20 сен 2022 09:54

Всім доброго дня.

Щойно дзвонив в КМБ стосовно відновлення будівництва - нажаль, та сама "пісня". Планується нарада в кінці місяця, наразі відновлено будівництво у двох якихось об'єктах, і бла-бла-бла, і т.д. і т.п.


23 сен 2022 10:45

Добрий день всім! Обіцяла, що відпишусь. 8.09 відправила звернення до Кушніра. Ось так звучала прохально- запитальна заключна частина мого звернення.

"Просимо Вас, керівника ПрАТ «ХК «Київміськбуд», вжити усіх можливих заходів щодо відновлення будівельних робіт на ЖК «Отрада», щоб наша родина змогла розширити свої житлові метри та приступити до ремонтних робіт.

Просимо повідомити письмово, або на електронну адресу, актуальний стан справ щодо ЖК «Отрада» , та врегулювати питання відновлення будівництва з метою усунення перешкод, які впливають на поновлення робіт на нашому комплексі".

До цього я описала в зверненні, що більше 90% квартир розкуплені, що термін здачі в експлуатацію був взагалі грудень 2021 року (ще до воєнного часу, яким вони постійно апелюють). І вказувала, що деякі комплекси вже поновили будівництво, чому ж наш ні? І отримала сьогодні таку стандартну "штампову" відповідь😔

23 сен 2022 11:12

неска

Добрый день всем! Обіцяла, що отпишусь. 8.09 отправила зверення в Кушниру. Ось так звучала прохально- запитальна заключна части могого звернення.

"Просимо Вас, керівника ПРАТ "ХК "Киевміскбуд", вжити усіх можливіх заходів щодо відновлення будівельних робіт на ЖК "Отрада", чобы наша родина смогла росширити свои жизненные метры и приступить к ремонту доних робіт.

Просимо предоставить письмо, або на электронный адрес, актуальний стан справ щодо ЖК «Отрада», та врегулировать снабжение відновлення будівництва с метою усунення перешкод, які впливают на поновлення робіт на наш комплекс".

До этого я описала в зверинце, что больше 90% квартир раскуплены, что срок сдачи в эксплуатацию був взагалі грудня 2021 року (еще до воєнного часа, яким вони постійно апелюють). І вказувала, що деякі комплекси вже поновили будівництво, чому ж наш ні? І отримала сегодня таку стандартну "штампову" відповідь😔

Да... Таке ми читали і чули далеко не в перше...  А набільш конкретну відповідь вони і не здатні... плачевно....


Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .108109110