Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .110112. . .137
20 сен 2022 09:54

Всім доброго дня.

Щойно дзвонив в КМБ стосовно відновлення будівництва - нажаль, та сама "пісня". Планується нарада в кінці місяця, наразі відновлено будівництво у двох якихось об'єктах, і бла-бла-бла, і т.д. і т.п.


23 сен 2022 10:45

Добрий день всім! Обіцяла, що відпишусь. 8.09 відправила звернення до Кушніра. Ось так звучала прохально- запитальна заключна частина мого звернення.

"Просимо Вас, керівника ПрАТ «ХК «Київміськбуд», вжити усіх можливих заходів щодо відновлення будівельних робіт на ЖК «Отрада», щоб наша родина змогла розширити свої житлові метри та приступити до ремонтних робіт.

Просимо повідомити письмово, або на електронну адресу, актуальний стан справ щодо ЖК «Отрада» , та врегулювати питання відновлення будівництва з метою усунення перешкод, які впливають на поновлення робіт на нашому комплексі".

До цього я описала в зверненні, що більше 90% квартир розкуплені, що термін здачі в експлуатацію був взагалі грудень 2021 року (ще до воєнного часу, яким вони постійно апелюють). І вказувала, що деякі комплекси вже поновили будівництво, чому ж наш ні? І отримала сьогодні таку стандартну "штампову" відповідь😔

23 сен 2022 11:12

неска

Добрый день всем! Обіцяла, що отпишусь. 8.09 отправила зверення в Кушниру. Ось так звучала прохально- запитальна заключна части могого звернення.

"Просимо Вас, керівника ПРАТ "ХК "Киевміскбуд", вжити усіх можливіх заходів щодо відновлення будівельних робіт на ЖК "Отрада", чобы наша родина смогла росширити свои жизненные метры и приступить к ремонту доних робіт.

Просимо предоставить письмо, або на электронный адрес, актуальний стан справ щодо ЖК «Отрада», та врегулировать снабжение відновлення будівництва с метою усунення перешкод, які впливают на поновлення робіт на наш комплекс".

До этого я описала в зверинце, что больше 90% квартир раскуплены, что срок сдачи в эксплуатацию був взагалі грудня 2021 року (еще до воєнного часа, яким вони постійно апелюють). І вказувала, що деякі комплекси вже поновили будівництво, чому ж наш ні? І отримала сегодня таку стандартну "штампову" відповідь😔

Да... Таке ми читали і чули далеко не в перше...  А набільш конкретну відповідь вони і не здатні... плачевно....


27 сен 2022 12:13

Доброго дня! Із ЖК Отрада вивозять стройматеріали((((. Бачила на власні очі. Підійшла, запитала чому так роблять- нахамили(((

27 сен 2022 12:42

Ната85

Доброго дня! Із ЖК Отрада вивозять стройматеріали((((. Бачила на власні очі. Підійшла, запитала чому так роблять- нахамили(((

Ось це вже зовсім не дуже новини!!! А чому нахамили?

27 сен 2022 13:52

Ната85

Доброго дня! Із ЖК Отрада вивозять стройматеріали((((. Бачила на власні очі. Підійшла, запитала чому так роблять- нахамили(((

,що сказати.. але з Урлівського теж вивозили,але будівництво відновили,може,що був кіпіш. Пишемо лист? Чи нема сенсу?

27 сен 2022 19:23

Ната85

Доброго дня! Із ЖК Отрада вивозять стройматеріали((((. Бачила на власні очі. Підійшла, запитала чому так роблять- нахамили(((

Все буде добре! Без паніки! Добудують ЖК. В іншому випадку не продовжували б аренду земельної ділянки.

28 сен 2022 12:10

rtfnik

Все буде добре! Без паніки! Добудують ЖК. В іншому випадку не продовжували б аренду земельної ділянки.

Добудують,але коли? Якщо в мирний час 2 роки затримки,то зараз буде ще більше. Одне діло,коли купив для зйомки,інше - для життя. Життя іде ,а кмб тільки відмазки придумує.

30 сен 2022 12:43

Доброго дня! Все таки гарні новини є. Працюють над будинком #1. Як сказала мені жіночка, яка там працює, що планують доробити і, впершу чергу, здати перший будинок. Потім поступово будуть добудовувати (потрібні чоловіки, які зараз працюють на Урлівському) і далі здавати.

01 окт 2022 05:08

Ната85

Доброго дня! Все таки гарні новини є. Працюють над будинком #1. Як сказала мені жіночка, яка там працює, що планують доробити і, впершу чергу, здати перший будинок. Потім поступово будуть добудовувати (потрібні чоловіки, які зараз працюють на Урлівському) і далі здавати.

ну, якщо вони будуть чекати чоловіків з Урлівського, то точно найбліжчі кілька років ніхто будувати не буде

04 окт 2022 05:59
На lun.ua з‘явилась інформація, що оновлені терміни введення для 1,4 і 5 будинків - червень 2023 року.


04 окт 2022 10:22

Winner22

На lun.ua з‘явилась інформація, що оновлені терміни введення для 1,4 і 5 будинків - червень 2023 року.


Мені на це відповіли так:"Термни введення будинків змінені в рамках підряда, укладеного раніше, ще до війни." По нашому комплексі не має ще рішення. Скоро відновлять ще 2 ЖК наче укрбуду. Своє не будують, понабирались, а що з тим робити не знають .

04 окт 2022 10:22

Winner22

На lun.ua з‘явилась інформація, що оновлені терміни введення для 1,4 і 5 будинків - червень 2023 року.


а інші кінець 2022 ...

04 окт 2022 19:31

Mariales

Мені на це відповіли так:"Термни введення будинків змінені в рамках підряда, укладеного раніше, ще до війни." По нашому комплексі не має ще рішення. Скоро відновлять ще 2 ЖК наче укрбуду. Своє не будують, понабирались, а що з тим робити не знають .

А про які саме ЖК ви говорите ? Що саме відновлюють ще ?

05 окт 2022 07:37

Kkatya

А про які саме ЖК ви говорите ? Що саме відновлюють ще ?

Сказали ЖК "Кирілвський гай" і ЖК Lake house попередньо,але ще не офіційно

05 окт 2022 10:13

Перед инвестицией в Отраду очень крепко думала над инвестицией в Полярис от Перфект Групп... но не решилась - все таки КГС - гарантия достроенной квартиры, а для меня это было прежде всего... это уже третья квартира КГС которую покупаю лично я, начинала с маленькой студии... теперь жутко жалею! На Полярисе работы восстановились в июне (!) и через пол года сдают(((( а было построено меньше чем в Отраде на момент покупки... вот и знаменитый КГС, честно - не ожидала и глубоко разочарована...

Ладно сроки сдачи на 1-1,5 года вечно задерживают, это я и так знала и была согласна, но восстановить работы на куче объектов с меньшей степенью готовности, а на этом вообще непонятно когда, никаких новостей или резонных причин - это уже в высшей степени пофигизм на людей которые доверяли и были ярыми сторонниками КГС, как я.

Вывод - в КГС ни я, ни мои друзья и родственники в будущем больше не инвестируют.

06 окт 2022 13:22

Со вчерашнего интервью Кушнира сделала вывод,  что наш ЖК в лучшем случае продолжат строить после зимы. Он перечислил ЖК, на  которых возобновились работы, сказал о двух, на которых планируют начать работы. Остальные, по его словам , подготовят к тому, чтоб без потерь могли перенести морозы. 

06 окт 2022 14:38

Мариалес

На это указывает так: "Срок введения будничных изменений в рамках подряда, уложенного ранения, еще до конца." По нашему комплексу не больше возраста. Скоро відновлять ще 2 ЖК наче укрбуду. Своє не будують, понабирались, а що з тим робити не знают .

Мариалес, я без претензий, но Вы хоть читайте, что Вы пишете...во-первых на непонятном языке или с каким-то гугл переводом...иногда даже догадаться сложно, что Вы хотите сказать.

06 окт 2022 19:09

Добрий день! Одразу попереджую, що як то кажуть "за що купив, за те продав" тому щось ще може змінитися.

Отримав з особистих джерел інформацію, що Київміськбуд не збирається цього року запускати будівництво в ЖК Отрада. Наступний рік поки під питанням. Для гарної картинки на об'єктах проводяться показові дії, типу йде будівництво, але справжньої мети оперативно добудувати що небудь - немає.

На мою особисту думку, це колапс. Адже інвестував грощі, щоб отримати квартиру для життя і тут срок здачі об'єкта та надійність забудовника були ключовими факторами прийняття рішення. Зараз неймовірно шкодую, що повівся на кричащу з кожного утюгу "надійність забудовника", адже інший варіант який розглядав вже добудовується і здається (ЖК ОКLand). На мою думку, здача в експлуатацію ЖК Отрада скоріш за все буде 24-25 роки, і це жах у порівнянні із заявленою здачею "кінець 2021р"!

07 окт 2022 05:43

Julia 1_8

Мариалес, я без претензий, но Вы хоть читайте, что Вы пишете...во-первых на непонятном языке или с каким-то гугл переводом...иногда даже догадаться сложно, что Вы хотите сказать.

Я писала весь текст на украинском,оно почему-то так перевело и не понятно зачем вообще перевело..всегда читаю,что пишу. Не моя вина) перевожу: сроки введения домов изменены в рамках подряда, согласованного ранее,до войны. По нашему комплексу нет пока решений ,как мне написали 

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .110112. . .137
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее