Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .232234. . .556
12 июнь 2015 10:29
Цитата "Bern":


если Вы брали обычный кредит то да...сейчас начинают повышать проценты. Если у Вас доступное жилье под 3% то никто Вам ничего не подымет...потому что это социальная програма


так і є!
12 июнь 2015 10:32
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.
12 июнь 2015 10:49
Цитата "ягуар":
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.

Шановний, поясніть будь ласка, ви вже отримали довідку про 100% оплату та підписали акт прийому-передачі з КМБ? Чи про який пакет документів йдеться? Бо оформлення правовстановлюючих документів на квартиру згідно наших контрактів на купівлю майнових прав можливе лише після зазначеної довідки та акту прийому-передачі.
12 июнь 2015 10:49
Цитата "ягуар":
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.



Скажите пожалуйста, а какой у вас дом? Долго ли Вам делали справку? Вы доплачивали или Вам возвращали деньги? :shuffle: :shuffle: :shuffle:
12 июнь 2015 10:49
Цитата "ягуар":
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.

Добрый день!
А Вы уже получили справку о 100% доплате?? "Приняв квартиру" это Вы имеете в виду подписали акты приема-передачи в офисе у КГС?
12 июнь 2015 10:53
Цитата "ягуар":
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.


чесно кажучи не думав що така процедура займає 2-3 місяці... як же в нашій країні все роблять для людей швидко :faceoff:
12 июнь 2015 11:21
1. 04 червня отримав лист від КМБ про реквізити та суму оплати, так як у мене були їх старі реквізити.
2. 04 червня доплатив різницю та надав платіжку банку до КМБ, замовив довідку про 100% оплати.
3. 10.06.2015
- у квартирі встановили лічильник електроенергії та підписано відповідну розписку про його встановлення, перевірено електромережу.
- підписав акт початку ремонтних робіт про відсутність недолікві та "довідку" у ТОВ Тріада.
- отримав 5 ключів до квартири, по 1 ключу від щитків у квартирі, 2 ключі від поштової скриньки та 2 вентилятора (кухня ванна).
4. 11.06.2015 року КМБ підготував довідку про 100% оплати.
5. Отримав лист-згоду від банку про реєстрацію за мною квартири - для тих хто має кредит в Укргазбанку.
6. у КМБ -
- подав лист від банку (п.5), + паспорт та код + оригінал договору к/п майнових прав,
- підписано Акти прийому-передачі майнових прав,
- підписано Акт прийому передачі квартири,
- підписав договір доручення
- сплатив 500 грн. у касі банку за послуги реєстраціної служби, техпаспорт та послуги КМБ по отриманні свідоцтва замість мене.

Дівчинка, яка займається документами, сказала що чекати 2-3 міс. з моменту подачі документів на свідоцтво про право власності. Якщо буде швидше, то повідомлять.
12 июнь 2015 11:24
Цитата "ягуар":
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.

А скажите, пожалуйста, перед подписанием акта о приеме-передачи много у Вас претензий или замечаний было? на что обращать внимание?
12 июнь 2015 11:33
Цитата "ягуар":
1. 04 червня отримав лист від КМБ про реквізити та суму оплати, так як у мене були їх старі реквізити.
2. 04 червня доплатив різницю та надав платіжку банку до КМБ, замовив довідку про 100% оплати.
3. 10.06.2015
- у квартирі встановили лічильник електроенергії та підписано відповідну розписку про його встановлення, перевірено електромережу.
- підписав акт початку ремонтних робіт про відсутність недолікві та "довідку" у ТОВ Тріада.
- отримав 5 ключів до квартири, по 1 ключу від щитків у квартирі, 2 ключі від поштової скриньки та 2 вентилятора (кухня ванна).
4. 11.06.2015 року КМБ підготував довідку про 100% оплати.
5. Отримав лист-згоду від банку про реєстрацію за мною квартири - для тих хто має кредит в Укргазбанку.
6. у КМБ -
- подав лист від банку (п.5), + паспорт та код + оригінал договору к/п майнових прав,
- підписано Акти прийому-передачі майнових прав,
- підписано Акт прийому передачі квартири,
- підписав договір доручення
- сплатив 500 грн. у касі банку за послуги реєстраціної служби, техпаспорт та послуги КМБ по отриманні свідоцтва замість мене.

Дівчинка, яка займається документами, сказала що чекати 2-3 міс. з моменту подачі документів на свідоцтво про право власності. Якщо буде швидше, то повідомлять.


Как Вам так быстро за неделю сделали справку если всем озвучивают от двух недель до месяца?
12 июнь 2015 11:35
Цитата "Tatyana.tatyana":

А скажите, пожалуйста, перед подписанием акта о приеме-передачи много у Вас претензий или замечаний было? на что обращать внимание?


замазували в стінах дирки
замазували відкоси на дверях де відпав кусок цегли
відрегулювали вікна
доробили фасад на балконі

Всі решта приховані недоліки буду виявляти в процесі.
12 июнь 2015 11:36
Цитата "Tatiana2606":


Как Вам так быстро за неделю сделали справку если всем озвучивают от двух недель до месяца?


хто стукає, тому відкриють!

Не потрібно чекати, коли вам подзвонять бо у менеджерів таких як ми сотні, а беріть і йдіть та вимагайте підготовки документів Вам.
12 июнь 2015 11:39
Цитата "ягуар":
1. 04 червня отримав лист від КМБ про реквізити та суму оплати, так як у мене були їх старі реквізити.
2. 04 червня доплатив різницю та надав платіжку банку до КМБ, замовив довідку про 100% оплати.
3. 10.06.2015
- у квартирі встановили лічильник електроенергії та підписано відповідну розписку про його встановлення, перевірено електромережу.
- підписав акт початку ремонтних робіт про відсутність недолікві та "довідку" у ТОВ Тріада.
- отримав 5 ключів до квартири, по 1 ключу від щитків у квартирі, 2 ключі від поштової скриньки та 2 вентилятора (кухня ванна).
4. 11.06.2015 року КМБ підготував довідку про 100% оплати.
5. Отримав лист-згоду від банку про реєстрацію за мною квартири - для тих хто має кредит в Укргазбанку.
6. у КМБ -
- подав лист від банку (п.5), + паспорт та код + оригінал договору к/п майнових прав,
- підписано Акти прийому-передачі майнових прав,
- підписано Акт прийому передачі квартири,
- підписав договір доручення
- сплатив 500 грн. у касі банку за послуги реєстраціної служби, техпаспорт та послуги КМБ по отриманні свідоцтва замість мене.

Дівчинка, яка займається документами, сказала що чекати 2-3 міс. з моменту подачі документів на свідоцтво про право власності. Якщо буде швидше, то повідомлять.

Большое Вам спасибо за четкую и исчерпывающую информацию. Все мы бы так излагали! Всем удачи и до завтра 12.00
12 июнь 2015 11:48
Цитата "ягуар":


замазували в стінах дирки
замазували відкоси на дверях де відпав кусок цегли
відрегулювали вікна
доробили фасад на балконі

Всі решта приховані недоліки буду виявляти в процесі.

Спасибо большое за ответ. завтра к 12-ти тоже буду
12 июнь 2015 11:51
Цитата "ягуар":


хто стукає, тому відкриють!

Не потрібно чекати, коли вам подзвонять бо у менеджерів таких як ми сотні, а беріть і йдіть та вимагайте підготовки документів Вам.


А Вы требовали у своего менеджера из отдела продаж у кого договор подписывали или у фин.отдела?
12 июнь 2015 12:17
Цитата "Tatiana2606":


А Вы требовали у своего менеджера из отдела продаж у кого договор подписывали или у фин.отдела?

менеджер, який вказаний у договорі.
12 июнь 2015 12:20
Цитата "ягуар":

менеджер, який вказаний у договорі.

Спасибо!
12 июнь 2015 12:25
Цитата "ягуар":

- сплатив 500 грн. у касі банку за послуги реєстраціної служби, техпаспорт та послуги КМБ по отриманні свідоцтва замість мене.

Дівчинка, яка займається документами, сказала що чекати 2-3 міс. з моменту подачі документів на свідоцтво про право власності. Якщо буде швидше, то повідомлять.

Скажите, а квартира у вас оформлена на 1 владельца? Оплата в размере 500 грн. платится за квартиру или за каждого владельца (нас 2 владельца: я и супруг)?
12 июнь 2015 12:28
Цитата "Саша и Настя ":

Скажите, а квартира у вас оформлена на 1 владельца? Оплата в размере 500 грн. платится за квартиру или за каждого владельца (нас 2 владельца: я и супруг)?

квартира на мене одного, тому Вам краще з цим питання до КМБ, щоб не вводити вас в оману.
12 июнь 2015 13:22
Цитата "ягуар":

квартира на мене одного, тому Вам краще з цим питання до КМБ, щоб не вводити вас в оману.


Ясно, спасибо)))
12 июнь 2015 13:27
Цитата "Bern":


если Вы брали обычный кредит то да...сейчас начинают повышать проценты. Если у Вас доступное жилье под 3% то никто Вам ничего не подымет...потому что это социальная програма


Слушайте сюда, коллега. УГБ действительно пытается навязать своим клиентам повышение процентной ставки, мотивируя это соответствующим решением НБУ. НО!!! Такое повышение возможно ТОЛЬКО с ВАШЕГО ЛИЧНОГО согласия и ТОЛЬКО путем заключения межбу вами и банком ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО соглашения к договору. Если вы не согласны, то и повышения не будет. Ваши действия. Требуйте от УГБ а) письменного уведомления с мотивацей, т.е. ссылками на законодательство; б) требуйте проект дополнительного соглашения для изучения (ваше законное право); в) засылайте копи этих доков в НБУ для правовой оценки. г)сами можете написать письмо в НБУ чтобы они разъяснили свое же постановление. Короче, посылайте их устные требования в ростовкую область или подальше... Обычно после требования по пункту а) все набеги УГБ заканчиваются.

Есть одно важное "НО" - вы должны четко вносить проплаты по графику стем, чтобы не дать банку повода применить штрафную санкцию, а после чего повысить ставку. Сохраняйте квитанции особенно бережно. Не дайте повод банку к вам придраться.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .232234. . .556
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее