Подать объявление

Дом №10 - вул. Ломоносова, №85-а

1. . .3335. . .97
03 окт 2017 07:06
Цитата "Ксенія":

Інформація від людини, яка нас проводила в квартиру, я так зрозуміла - прораб.

Можна детальніше. Що саме сказав і на які терміни налаштовував?
03 окт 2017 07:07
Цитата "Igoris":

Хто вам це сказав?
На зустрічі 12-го будинку пан Гулий запевняв, що вже прийнято рішення опалювати першу чергу будинків (7,10,11,12,13).
Із Аркади теж був присутній на зустрічі. Все це теж чув.
Із Аркади, прокоментуєте ситуацію з опаленням?

Із Аркади, Ви і читайте, і коментуйте)
03 окт 2017 07:33
Цитата "Igoris":

Можна детальніше. Що саме сказав і на які терміни налаштовував?

Говорили про те, коли буде поклейка шпалер. От і промайнуло, що опалення взимку не буде, а в холодному будинку ніхто клеїти не буде, бо то робота в пустоту. Тому поклейка буде, коли потепліє. Йдучи по сходам, бачачи стан готовності будинку, а також прибудинкової території термін передачі під заселення 31.12.17 нереальний! Ми реалісти. Хоча дуже хочеться вірити, що Аркада зможе виконати заявлені терміни.
03 окт 2017 09:04
Цитата "Ксенія":

Говорили про те, коли буде поклейка шпалер. От і промайнуло, що опалення взимку не буде, а в холодному будинку ніхто клеїти не буде, бо то робота в пустоту. Тому поклейка буде, коли потепліє. Йдучи по сходам, бачачи стан готовності будинку, а також прибудинкової території термін передачі під заселення 31.12.17 нереальний! Ми реалісти. Хоча дуже хочеться вірити, що Аркада зможе виконати заявлені терміни.

Зрозуміло. Дякую.
От саме щоб не було аж такого довгого переносу (аж доки потепліє, а потім тільки шпалери, міжкімнатні двері і тд), то і було прийнято рішення забудовником разом із банком замовником і озвучено особисто вельмишановним Гулим Валерієм Анатолійовичем в присутності неменш вельмишановного Із Аркади і інвесторів 12-го будинку, що будинки першої черги будуть 100% опалюватися.
Впевнений, що вищезгадані шановні товариші/пани (кому що більше подобається) дотримають своє слово.
04 окт 2017 09:24
Готовность внутренних и спецработ на начало октября:
- кровля - 100%;
- м/п - 100%;
- лифты - 98%;
- внутренняя сантехника - 97%;
- фасад - 98%;
- электромонтаж - 98%;
- вентиляция - 98%;
- входные двери - 98%;
- беспещанка - 55-60%;
- входная группа - 55%;
- плитка (МОПы и с/у) - 90%;
- покраска МОПов - 40%;
- придомовые сети - 35%.
04 окт 2017 11:53
Цитата "изАркады":
Готовность внутренних и спецработ на начало октября:
- кровля - 100%;
- м/п - 100%;
- лифты - 98%;
- внутренняя сантехника - 97%;
- фасад - 98%;
- электромонтаж - 98%;
- вентиляция - 98%;
- входные двери - 98%;
- беспещанка - 55-60%;
- входная группа - 55%;
- плитка (МОПы и с/у) - 90%;
- покраска МОПов - 40%;
- придомовые сети - 35%.


Спасибо!
04 окт 2017 12:34
Информация по БТИ от застройщика, работают по договору. Недельки две-три и думаю померяют.
04 окт 2017 12:40
Цитата "изАркады":
Информация по БТИ от застройщика, работают по договору. Недельки две-три и думаю померяют.


Ура!!! Очень ждем :ura:
Спасибо!
04 окт 2017 19:55
Цитата "изАркады":
Готовность внутренних и спецработ на начало октября:
- кровля - 100%;
- м/п - 100%;
- лифты - 98%;
- внутренняя сантехника - 97%;
- фасад - 98%;
- электромонтаж - 98%;
- вентиляция - 98%;
- входные двери - 98%;
- беспещанка - 55-60%;
- входная группа - 55%;
- плитка (МОПы и с/у) - 90%;
- покраска МОПов - 40%;
- придомовые сети - 35%.

Для наочності порівняння і аналізу прогресу ось процентовка місяць тому:
Цитата "изАркады":
Готовность внутренних работ на начало сентября:
- кровля - 100%;
- м/п - 100%;
- лифты - 98%;
- внутренняя сантехника - 97%;
- фасад - 98%;
- электромонтаж - 98%;
- вентиляция - 98%;
- входные двери - 98%;
- беспещанка - 45%;
- отделка входной группы - 55%;
- плитка (с/узлы, МОПы) - 75%;
- покраска МОПов - 30%
- придомовые сети -25%.
04 окт 2017 19:57
Цитата "изАркады":
Информация по БТИ от застройщика, работают по договору. Недельки две-три и думаю померяют.

Це добре. Дякуємо.
А що з опаленням?
07 окт 2017 18:05
Цитата "Igoris":

Це добре. Дякуємо.
А що з опаленням?

ИзАркады, очень просим прокомментировать данный вопрос. Спасибо.
08 окт 2017 10:12
Цитата "Igoris":

Це добре. Дякуємо.
А що з опаленням?

+1
09 окт 2017 09:45
Цитата "Igoris":

Це добре. Дякуємо.
А що з опаленням?

Это всех интересует, просьба ответить :super:
09 окт 2017 10:22
Газовая труба подключена, в 11 и 12 домах газовая труба висит просто так.
14 окт 2017 14:59
Субота. Вирішив поїхати наугад. Може вдасться пройти у будинок. Бо я ще жодного разу не був навіть не території. Охоронець сказав, що сьогодні це неможливо - усі будинки замкнені. Як я з дружиной не натякали, що дядько без пива не залишиться, щось він не здався. Хоч про "зачинені" це він лукавив. Я бачив на балконі будівельника у яскравій червоній жилетці. Я не став наполягати. Вирішив приїхати у вівторок.
16 окт 2017 18:11
Цитата "BeeKeeper":
Субота. Вирішив поїхати наугад. Може вдасться пройти у будинок. Бо я ще жодного разу не був навіть не території. Охоронець сказав, що сьогодні це неможливо - усі будинки замкнені. Як я з дружиной не натякали, що дядько без пива не залишиться, щось він не здався. Хоч про "зачинені" це він лукавив. Я бачив на балконі будівельника у яскравій червоній жилетці. Я не став наполягати. Вирішив приїхати у вівторок.

Розкажете як працює дане повідомлення.
Тільки сертифікат і документи не забудьте з собою взяти.
17 окт 2017 18:49
Приїхали з дружиною і з сином. Документи взяли с собою. Ті ворота, що ближче до спортлайфа. Охорона зразу сказала, що це ми ранувато приїхали (15:40), але визвонили прораба. Через 5 хвилин з’явився прораб - Олександр. Повів нас до будинку. Перша наша помилка: не взули щось таке, що не жалко. Ідеальний варіант - резинові чоботи - саме воно. На будмайданчику саме виконують опоряджувальні роботи. Та ще й після дощу. Дійти до будинку було складно. Олександр довго інструктував когось по телефону, як спустити ліфт з 22 - го поверху на перший. Після 10 хвилин очікування ліфта пішли пішки. Піднялись на 20 - й поверх - з однією пердедишкою успішно. Олександр відкрив нам нашу квартиру, сам пішов вище розбиратись з ліфтом. Що зроблено у квартирі:
- поставлено батареї
- нанесено якусь стяжку у санвузлах.
Наша друга помилка - не взяли з собою фонарик. Тому санвузли роздивлялись впітьмі.
Загальне враження: стіни, стеля і підлога рівні (можливо, якщо прикласти лінійку, то виявиться не ідеальні, але на око - все нормально).
Дружину збентежило розташування електричного щитка. Вона каже, що якраз на місці цього щитка повинна бути шафа для одягу та взуття. Мовляв це єдине найбільш прийнятне місце для шафи. Але ми з сином прийшли до думки, що щиток можна якось декорувати і зробити органічним і невід’ємним елементом майбутньої шафи. :faceoff:
Олександр весь час переконував нас, що від частини опоряджувальних робіт варто відмовитись. Ну я думаю, що це його інтерес :).
Врешті - решт ми і самі вирішили, що наступні роботи нам не потрібні:
- побілка стелі
- укладка плитки у санвузлах
- монтаж дверей у санвузлах
- монтаж сантехнічних приборів

На дверях квартири напроти бачив наклеєну заяву про відмову від частини робіт (у коридорі була напівтемрява, то не зміг прочитати, від чого саме відмовляються сусіди).
Вниз їхали вже ліфтом. Олександр повів нас у синій вагончик, де син написав відмову від переліченних робіт.

Хочу порадитись з форумчанами.
1. Прораб рекомендує стелити ламінат поверх їхнього ліноліума. Чи так хто робить? Мовляв при цьому буде краща звукоізоляція і тепліше.
2. Начеб-то можна видалити усі НЕНЕСУЧІ перегородки між туалетом, ванною кімнатою та тамбуром між ними. Каже, що у 8 - му будинку деякі інвестори так і збираються зробити. Добре б знайти ескізи, як хто збирається це робити.
3. На наше запитання чи можна склити балкон? Відповів, що тільки після підписання акту і після одержання дозволу від ЖЕКу. Цікаво, як у 8-му будинку, хтось буде склити і утеплювати балкон? Чи будуть збільшувати кухню за рахунок лоджії шляхом видалення дверей і вікна?

Зробив декілька фотографій. Але зараз телефон розряджений. Постараюсь викласти фотографії взавтра.
17 окт 2017 19:15
Цитата "BeeKeeper":
Приїхали з дружиною і з сином. Документи взяли с собою. Ті ворота, що ближче до спортлайфа. Охорона зразу сказала, що це ми ранувато приїхали (15:40), але визвонили прораба. Через 5 хвилин з’явився прораб - Олександр. Повів нас до будинку. Перша наша помилка: не взули щось таке, що не жалко. Ідеальний варіант - резинові чоботи - саме воно. На будмайданчику саме виконують опоряджувальні роботи. Та ще й після дощу. Дійти до будинку було складно. Олександр довго інструктував когось по телефону, як спустити ліфт з 22 - го поверху на перший. Після 10 хвилин очікування ліфта пішли пішки. Піднялись на 20 - й поверх - з однією пердедишкою успішно. Олександр відкрив нам нашу квартиру, сам пішов вище розбиратись з ліфтом. Що зроблено у квартирі:
- поставлено батареї
- нанесено якусь стяжку у санвузлах.
Наша друга помилка - не взяли з собою фонарик. Тому санвузли роздивлялись впітьмі.
Загальне враження: стіни, стеля і підлога рівні (можливо, якщо прикласти лінійку, то виявиться не ідеальні, але на око - все нормально).
Дружину збентежило розташування електричного щитка. Вона каже, що якраз на місці цього щитка повинна бути шафа для одягу та взуття. Мовляв це єдине найбільш прийнятне місце для шафи. Але ми з сином прийшли до думки, що щиток можна якось декорувати і зробити органічним і невід’ємним елементом майбутньої шафи. :faceoff:
Олександр весь час переконував нас, що від частини опоряджувальних робіт варто відмовитись. Ну я думаю, що це його інтерес :).
Врешті - решт ми і самі вирішили, що наступні роботи нам не потрібні:
- побілка стелі
- укладка плитки у санвузлах
- монтаж дверей у санвузлах
- монтаж сантехнічних приборів

На дверях квартири напроти бачив наклеєну заяву про відмову від частини робіт (у коридорі була напівтемрява, то не зміг прочитати, від чого саме відмовляються сусіди).
Вниз їхали вже ліфтом. Олександр повів нас у синій вагончик, де син написав відмову від переліченних робіт.

Хочу порадитись з форумчанами.
1. Прораб рекомендує стелити ламінат поверх їхнього ліноліума. Чи так хто робить? Мовляв при цьому буде краща звукоізоляція і тепліше.
2. Начеб-то можна видалити усі НЕНЕСУЧІ перегородки між туалетом, ванною кімнатою та тамбуром між ними. Каже, що у 8 - му будинку деякі інвестори так і збираються зробити. Добре б знайти ескізи, як хто збирається це робити.
3. На наше запитання чи можна склити балкон? Відповів, що тільки після підписання акту і після одержання дозволу від ЖЕКу. Цікаво, як у 8-му будинку, хтось буде склити і утеплювати балкон? Чи будуть збільшувати кухню за рахунок лоджії шляхом видалення дверей і вікна?

Зробив декілька фотографій. Але зараз телефон розряджений. Постараюсь викласти фотографії взавтра.


Спасибо за информацию! Ждем фото. Скажите, лифт уже на все 24 этажа ездит или еще нет? И что там сейчас по придомовой сделано? Спасибо!))
17 окт 2017 19:47
Цитата "BeeKeeper":
Приїхали з дружиною і з сином. Документи взяли с собою. Ті ворота, що ближче до спортлайфа. Охорона зразу сказала, що це ми ранувато приїхали (15:40), але визвонили прораба. Через 5 хвилин з’явився прораб - Олександр. Повів нас до будинку. Перша наша помилка: не взули щось таке, що не жалко. Ідеальний варіант - резинові чоботи - саме воно. На будмайданчику саме виконують опоряджувальні роботи. Та ще й після дощу. Дійти до будинку було складно. Олександр довго інструктував когось по телефону, як спустити ліфт з 22 - го поверху на перший. Після 10 хвилин очікування ліфта пішли пішки. Піднялись на 20 - й поверх - з однією пердедишкою успішно. Олександр відкрив нам нашу квартиру, сам пішов вище розбиратись з ліфтом. Що зроблено у квартирі:
- поставлено батареї
- нанесено якусь стяжку у санвузлах.
Наша друга помилка - не взяли з собою фонарик. Тому санвузли роздивлялись впітьмі.
Загальне враження: стіни, стеля і підлога рівні (можливо, якщо прикласти лінійку, то виявиться не ідеальні, але на око - все нормально).
Дружину збентежило розташування електричного щитка. Вона каже, що якраз на місці цього щитка повинна бути шафа для одягу та взуття. Мовляв це єдине найбільш прийнятне місце для шафи. Але ми з сином прийшли до думки, що щиток можна якось декорувати і зробити органічним і невід’ємним елементом майбутньої шафи. :faceoff:
Олександр весь час переконував нас, що від частини опоряджувальних робіт варто відмовитись. Ну я думаю, що це його інтерес :).
Врешті - решт ми і самі вирішили, що наступні роботи нам не потрібні:
- побілка стелі
- укладка плитки у санвузлах
- монтаж дверей у санвузлах
- монтаж сантехнічних приборів

На дверях квартири напроти бачив наклеєну заяву про відмову від частини робіт (у коридорі була напівтемрява, то не зміг прочитати, від чого саме відмовляються сусіди).
Вниз їхали вже ліфтом. Олександр повів нас у синій вагончик, де син написав відмову від переліченних робіт.

Хочу порадитись з форумчанами.
1. Прораб рекомендує стелити ламінат поверх їхнього ліноліума. Чи так хто робить? Мовляв при цьому буде краща звукоізоляція і тепліше.
2. Начеб-то можна видалити усі НЕНЕСУЧІ перегородки між туалетом, ванною кімнатою та тамбуром між ними. Каже, що у 8 - му будинку деякі інвестори так і збираються зробити. Добре б знайти ескізи, як хто збирається це робити.
3. На наше запитання чи можна склити балкон? Відповів, що тільки після підписання акту і після одержання дозволу від ЖЕКу. Цікаво, як у 8-му будинку, хтось буде склити і утеплювати балкон? Чи будуть збільшувати кухню за рахунок лоджії шляхом видалення дверей і вікна?

Зробив декілька фотографій. Але зараз телефон розряджений. Постараюсь викласти фотографії взавтра.

Зносити можна лише ненесучі перестінки (товщиною 8см).
Як у вас квартира (планування)?
Чи не говорив Олександр чи будуть опалювати будинок взимку і робити оздоблювальні роботи в холодну пору року?
18 окт 2017 03:06
Ліфт працює на всі поверхи. Єдине, що вчора він "заїдав" на 22- му поверсі. Олександр сказав, що ще до вечора цю проблему ліфтери полагодять.
По домовій території: буквально перед нашим візитом залили бетоном пішохідну доріжку. Тому заходити довелось через запасний вихід. Але скрізь по будмайданчику мокра глина, по якій їздять екскаватори та вантажівки. Тому без резинових чобіт (особливо після дощу), дістатись до будь-якого з будинків 10 - 13 досить проблематично.
За опалення на жаль не запитив :( Наступного разу обов’язково уточню.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3335. . .97
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее