Подать объявление

Теплый кредит - Государственная помощь на утепление домов

134. . .7
06 сен 2016 19:07
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Українці зможуть дізнатися онлайн, в яких регіонах країни місцеві органи влади затвердили додаткові програми з відшкодування частини «теплого» кредиту.

Відтепер, зайшовши на сайт агентства, українці зможуть пересвідчитися, в яких містах, районах, областях місцева влада надає додаткову безповоротну грошову допомогу на утеплення житла, перехід на «негазові» котли, проведення різних енергоефективних заходів.


«Інтерактивна карта стане справжньою знахідкою для усіх українців, зацікавлених в утепленні свого житла, та стимулюватиме інших також займатися енергозбереженням. Адже участь не тільки в Урядовій програмі з енергоефективності, а ще й в місцевій – це можливість отримати подвійну, а інколи й потрійну допомогу на утеплення (з державного, обласного чи районного бюджетів). Іншими словами, це нагода придбати необхідне енергоефективне обладнання та матеріали із значною «знижкою»», - наголосив Голова.

Як зауважив Сергій Савчук, завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з органами місцевого самоврядування у 2016 році прийнято вже 184 місцеві програми допомоги населенню при утепленні, причому в усіх областях України. З них 160 районних та міських програм, які працюватимуть одночасно із існуючими механізмами підтримки державного та обласного рівня.

Він наголосив, що цьогоріч понад 22 тис. родин, а це майже третина учасників Урядової програми з енергоефективності, вже скористалися місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування витрат на утеплення на суму 19 млн грн. Більше 70 ОСББ отримали компенсації з місцевих бюджетів на суму близько 1 млн грн.


Довідка щодо користування картою:

Місцеві програми різні і діляться на три категорії: обласні, районні та міські. В певній області можуть діяти одночасно дві програми: одна спрямована на підтримку виключно ОСББ/ЖБК, інша - на фізичних осіб.

Як вже зазначалося, у разі наявності в області, районі або місті місцевої програми мешканці матимуть змогу отримати потрійну компенсацію вартості енергоефективних заходів (від Уряду, області, району та/або міста).

Наприклад, у Львівській області діє обласна програма відшкодування 15% річних за «теплими» кредитами, а у Городоцькому районі - районна з відшкодуванням додатково 10%. Скориставшись ними, мешканці району мають змогу отримати 25% річних, тобто всю відсоткову ставку. Аналогічні програми (на обласному рівні) прийняті в усіх регіонах. Деталі щодо таких програм зазначені на інтерактивній карті.

Клікнувши на певну область, користувач отримає повну інформацію щодо регіональної програми, дату її прийняття, призначення для фізичних осіб або для ОСББ, відсоток компенсації (частина відсотків річних або тіло кредиту), а також суму коштів виділених на її реалізацію.

Нижче, після опису обласної програми, зазначено перелік районів та міст, де прийнято або розробляються програми. Клікнувши на певний район або місто, користувач потрапляє на таблицю, де зазначено всі деталі щодо обраних програм. За замовчуванням постійно вказано інформацію щодо урядової та обласної програм.

Крім того, в окремій рубриці «Реалізовані проекти ОСББ» опубліковано приклади участі ОСББ/ЖБК у програмі «теплих» кредитів. Усі дані Інтерактивної карти оновлюватимуться щомісячно.


Держенергоефективності закликає українців вже зараз готуватися до опалювального сезону та дізнаватися більше інформації про місцеві програми з енергоефективності, скориставшись Інтерактивною картою: //saee.gov.ua/uk/programs/map.
06 сен 2016 19:15
Как провести энергоаудит жилого дома

Прежде чем внедрять энергоэффективные мероприятия в многоэтажном доме, необходимо узнать, куда девается тепло. Проанализировать, какой уровень теплопотерь в доме, можно по результатам энергоаудита.

Наибольше теплопотерь наблюдается в домах старого жилого фонда из-за старых окон в подъездах (или их отсутствия), неутепленных стен, перекрытия крыши. Для того, чтобы понять, какие мероприятия следует выполнять, необходимо провести энергоаудит.

Существует два вида энергоаудита: экспресс-исследование и углубленный аудит.

Для того, чтобы провести углубленный анализ, необходимо обратиться к специалистам или в компанию, которая предлагает услуги проведения энергоаудита зданий. А вот экспресс-анализ можно провести самостоятельно.

Во-первых, необходимо собрать всю информацию о здании:
- количество проживающих в доме;
- существующая температура;
- геометрические размеры;
- условия эксплуатации;
- материал ограждающих конструкций;
- общая отапливаемая площадь;
- расположение относительно сторон света.

Можно провести все необходимые замеры самостоятельно, а можно просмотреть проектную документацию и техпаспорт дома, где все эти характеристики указаны.

Во-вторых, проанализируйте состояние ограждающих конструкций жилого дома — крыша, стены, подвал, двери и окна — проверьте их толщину. Можно также воспользоваться тепловизором и оценить уровень теплопотерь.

В-третьих, проверьте состояние инженерных сетей — электропроводку, водопроводные, газовые и теплотрубы, батареи.

В-четвертых, сравните полученную информацию с нормативными актами, в которых значатся требования к жилым зданиям:

ГСН В.2.2.-9.99 («Дома и сооружения. Общественные дома и сооружения»);
ГСН В.2.6.-31:2006 («Конструкции домов и сооружений. Тепловая изоляция строений»);
ГСН В.1.2-2008 («Основные требования к строениям и сооружениям. Экономия энергии»);
ГСН В.2.6-33:2008 («Конструкции внешних стен с фасадной изоляцией. Требования к проектированию, обустройству и эксплуатации»).

После тщательного анализа состояния жилого дома его коммуникаций и выявления источника теплопотерь, можно приступать к разработке плана внедрения энергоэффективных мероприятий — утепление фасада, замена электропроводки, лампочек, других инженерных сетей. Ведь комплексные мероприятия позволят сэкономить до 50% на стоимости отопления.
09 сен 2016 20:59
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук повідомив, що в період з 29 серпня по 4 вересня учасниками урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили близько 3,6 млн грн на утеплення багатоповерхових будинків. Позаминулого тижня (22-28 серпня) загальна сума «теплих» кредитів, які оформили ОСББ, склала 500 тис. грн.

«Завдяки приєднанню до реалізації програми уряду місцевих програм співфінансування все більше мешканців багатоповерхівок почали усвідомлювати значний обсяг безповоротної фінансової допомоги на впровадження енергоефективних заходів: встановлення лічильників тепла , утеплення фасадів, горищ, підвалів, заміну вікон на енергозберігаючі, модернізацію освітлення тощо. На ці цілі уряд надає ОСББ грошову допомогу у розмірі від 40% від суми «теплого» кредиту і до 70%, якщо у багатоповерхівці проживають отримувачі субсидій», - підкреслив Сергій Савчук.

За словами Сергія Савчука, за час дії програми за допомогою звернулося 351 ОСББ, освоївши більше 37 млн грн на утеплення багатоквартирних будинків.

За даними Держенергоефективності, найактивнішим учасником державної програми з утеплення стала Дніпропетровська область, де було оформлено 32 «теплі» кредити. Також до трійки «лідерів» за реалізацією держпрограми входять Львівська та Запорізька області.

Якщо говорити про об’єми коштів, що їх ОСББ вкладають в утеплення, то лідером залишається Львівська область. Тут на термомодернізацію будинків було залучено понад 7 млн грн кредитних коштів.
29 сен 2016 21:39
У Держенергоефективності підрахували, скільки коштів на оплату комунальних послуг можна зекономити, після утеплювання будинку. У разі залучення ОСББ кредитних коштів на термомодернізацію будинку в розмірі 100 тис. грн, 54% має відшкодувати ОСББ, 37% - поверне держава, а 9% - місцеві органи влади.

Згідно з підрахунками, платіж за кредитом із 1 квартири буде нараховуватися у розмірі від 8 до 29 грн, а економія витрат на ЖКП складатиме близько 99 грн.
10 окт 2016 12:47
Украине возобновили оформление «теплых» кредитов на индивидуальное утепление частных домов и квартир. В государственном агентстве по энергоэффективности и энергосбережению Украины сообщили, что потребители, которые намерены утеплить жилье, могут оформить «теплый» кредит в государственных финансово-кредитных организациях: «Ощадбанк» и «Укргазбанк».

Программу возобновили с 6-го октября. Заем можно оформить на замену окон, установку приборов учета энергоресурсов, модернизацию системы освещения и др. При этом, правила выплаты компенсации изменились. Потребители, оформившие кредит, получат от государства финансовую помощь в размере 35% от суммы кредита. Аналогичный размер компенсации будет предоставляться и субсидиантам.

Ранее потребители, оформившие субсидии, получали финансовую помощь на утепления жилья в размере 70% от тела кредита. При этом для физических лиц размер компенсации увеличился, ведь ранее возвращали 30% от тела кредита. «В то же время условия участия ОСМД и ЖСК в программе по энергоэффективности остаются без изменений. Им компенсируют 40% тела кредита на утепление дома. Если в состав ОСМД входят субсидианты, то сумма возмещения больше - в пределах от 40% до 70%», - сообщили в Госэнергоэффективности.

Напомним, что 27 июля Кабинет Министров Украины принял решение, о дополнительном финансировании программы «теплых» кредитов для населения, и выделил 100 млн грн.
12 окт 2016 14:31
У Держенергоефективності оприлюднили інформацію про кількість ОСББ, що звернулися до держави за допомогою на утепелення будинків. Останній тиждень вересня 2016 року став рекордним як за кількістю ОСББ, які долучилися до урядової програми з енергоефективності, так і за обсягом коштів, залучених ними на термомодернізацію багатоповерхових будинків. Про це повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані моніторингу дії програми.

Так, за період з 26 по 30 вересня цього року, учасниками програми стали 20 ОСББ, які залучили 5,9 млн грн на енергоефективні заходи. У результаті рекордним став і весь вересень. Протягом місяця за урядовою допомогою звернулося 57 ОСББ, залучивши 13,34 млн грн на утеплення багатоповерхівок.

«Такі результати – наслідок тісної співпраці уряду та місцевої влади. Адже завдяки впровадженню, додатково до урядової, місцевих програм здешевлення "теплих" кредитів ОСББ у різних куточках країни усвідомили, що можуть отримати значну безповоротну фінансову допомогу на реалізацію заходів із енергоефективності у своїх будинках. У деяких випадках держава знімає з ОСББ більшу частину фінансового навантаження при утепленні», - наголосив голова агентства та пояснив, що з держбюджету ОСББ надається відшкодування 40% суми "теплого" кредиту, а у разі проживання у будинку сімей, які отримують субсидії – до 70%. Водночас, місцева влада в різних регіонах компенсує відсотки або частину суми кредиту.

Загалом, із початку дії програми, її учасниками стали 398 ОСББ, які разом залучили більше 47 млн грн на утеплення багатоквартирних будинків. Найактивнішим учасником програми є Дніпропетровська область, де оформлено 38 "теплих" кредитів для ОСББ. За обсягом коштів, які ОСББ вкладають в утеплення, лідером є Волинська область, де на такі цілі залучено майже 10 млн грн.
14 окт 2016 09:31
Столична влада проводить конкурс на кращий проект енергозбереження.

За умовами конкурсу, 70% вартості робіт із енергозбереження сплачує столична влада, а 30% - мешканці будинку. Отримати кошти можна лише для будинку, в якому створено ОСББ чи ЖБК на наступні види робіт:

- встановлення чи реконструкція теплопунктів;
- модернізація чи заміна будинкових мереж;
- встановлення загальнобудинкових лічильників тепла;
- ремонт чи теплоізоляція даху;
- заміна вікон та дверей;
- утеплення фасадів;
- заміна освітлення.

Як стати учасником конкурсу:
18 окт 2016 22:37
Більше 1 млрд грн безповоротної фінансової допомоги на утеплення надано населенню в рамках урядової програми з енергоефективності. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За словами Сергія Савчука, 13 жовтня 2016 року Держенергоефективності здійснило черговий транш співфінансування населенню на утеплення в рамках урядової програми з енергоефективності. Зокрема, 147,04 млн грн отримали фізичні особи, які взяли участь у програмі та залучили кредитні кошти на придбання енергоефективних матеріалів і обладнання. Тим, хто використав кошти для заміни газових котлів на твердопаливні, перераховано відшкодування на суму 10,48 млн гривень.

«Агентство постійно інформує населення про здійснення відшкодування за програмою. Підсумовуючи суми виділених із держбюджету коштів учасникам програми, сьогодні ми отримали надзвичайний результат – 1 млрд грн видано населенню у якості фінансової допомоги на утеплення житла. Це кошти, які допомогли вже більше 170 тисячам родин утеплити житло, встановити лічильники, ІТП, замінити котли на негазові тощо, і в результаті зменшити енергоспоживання та заощадити на комунальних послугах майже вдвічі», - повідомив Голова агентства.

У 2016 році загальна сума відшкодування склала більше 712 млн гривень. З них: 30,3 млн грн отримали фізичні особи, які придбали котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім газу й електроенергії), 5,76 млн грн компенсовано ОСББ. Найбільшу суму коштів із державного бюджету виділено учасникам програми, які оформили кредити на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, а саме – 676,8 млн гривень.

За весь період дії програми, з жовтня 2014 по жовтень 2016 року, її учасникам: і населенню, і ОСББ, надано з державного бюджету відшкодування на суму більше 1 млрд гривень.
24 окт 2016 17:27
Как узнать об энергоэффективности многоквартирного дома

Киевляне могут узнать об уровне энергоэффективности многоквартирных домов на сайте ПАО «Киевэнерго». Пока сервис работает в тестовом режиме на карте теплосчетчиков ПАО «Киевэнерго». Для удобства столичных жителей новую функцию добавили к карте с указанием, установленных в Киеве счетчиков теплоэнергии. Новая услуга позволяет потребителям ознакомиться с потенциальным уровнем экономии, которого можно достичь благодаря внедрению энергосберегающих мероприятий и при соблюдении советов по сохранению тепла в доме.

Чтобы узнать информацию об энергоэффективности своего дома, необходимо выбрать адрес в предложенной графе или указать место расположения дома на карте. Многоквартирные дома, с установленными теплосчетчиками, можно найти на карте по отличительным значкам. Наведите курсор мышки на нужный значок, и вы увидите информацию о доме: количество и тип установленных теплосчетчиков, план/факт работы по их монтажу согласно инвестиционной программе 2016 года и фактическое потребление теплоэнергии за прошедший отопительный период.

По состоянию на 21 октября 2016 года, в сервис по предоставлению информации об энергоэффективности домов, внесены данные не о всех жилых домах столицы.
31 окт 2016 11:55
Украинцев ждут большие перемены: всех обяжут провести энергоаудит квартир и платить пеню

Как говорит вице-премьер министр Геннадий Зубко, для того чтобы Фонд заработал, до конца этого года Рада должна принять три важных закона: "О жилищно-коммунальных услугах", "Об энергоэффективности зданий" и "О коммерческом учете". Проекты законов, которые в корне изменят ситуацию в коммунальной сфере страны, находятся в Верховной Раде. Инициаторы принятия таких документов уверяют, что законы примут до конца 2016 года.
02 ноя 2016 21:00
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України опублікувало статистичні дані, що ілюструють попит із боку ОСББ на державні кредити для утеплення багатоквартирних будинків. На заміну газових котлів та придбання енергозберігаючогообладнання станом на 24 жовтня 2016 року було виділено 2495,6 млн грн.
04 ноя 2016 20:06
В Украине может быть внедрен обязательный энергоаудит зданий. Это прописано в законопроекте «Об энергоэффективности зданий», призванном запустить рынок энергоаудита. Документ предусматривает введение сертификации энергетической эффективности зданий, способствуя реализации реформы энергоэффективности и запуску её фонда. Закон стимулирует создание в стране конкурентного рынка энергоаудиторов. Об этом заявил вице-премьер-министр - Министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко.

В Украине введут сертифицирование энергоаудиторов, а также создадут систему, устраняющую коррупционные риски. Энергетический аудит зданий будет регулироваться, а потребители станут свободны в выборе энергоаудиторов, энергосервисной компании и проектной организации. Результаты работы энергоаудиторов будут обнародованы и опубликованы на сайте фонда энергоэффективности. Законопроектом будет введена в Украине процедура аттестации энергоаудиторов саморегулируемыми организациями.

Глава ассоциации энергоаудиторов Андрей Цыбулько заявил, что от профессионально проведенного аудита зданий зависит экономия энергетических ресурсов — электроэнергии, газа, теплоэнергии. Если энергоаудитор подберет правильные энергоэффективные мероприятия для жилого дома, то его жильцы смогут экономить на оплате коммунальных услуг.
08 ноя 2016 18:03
Киевские многоэтажные дома, в которых еще не создано ОСМД, будут утеплять в 2017 году.

Финансировать проведение энергоэффективных мероприятий в домах без ОСМД будет столичная власть и жильцы дома. В 2017 году киевские чиновники намерены внедрить программу, которая сейчас действует для домов ОСМД и ЖСК, для жилых зданий, которые не создали объединение в своем доме. Об этом заявил заместитель главы КГГА Петр Пантелеев, подчеркнув, что на сегодняшний день действует грантовая программа 70% на 30 для жителей домов ОСМД и ЖСК, согласно которой из городского бюджета выделяются средства на оплату 70% работ, а жильцы дома оплачивают оставшиеся 30. В 2016 году по такой программе гранты получили 62 дома Киева. По словам чиновника, сейчас около 600 тысяч семей в Киеве проживают в домах, требующих глубокой термомодернизации и капитального ремонта.

Для проведения ремонта в одном доме, необходимо потратить от 3,5 до 5 миллионов гривен. В эту сумму входят замена инженерии, капитальный ремонт кровли, замена лифтов, монтаж энергосберегающих окон и установка новых теплопунктов. Петр Пантелеев подчеркнул, что проведение капитального ремонта, в частности, термомодернизация дома, является ступенью к экономии на оплате коммунальных услуг.
14 ноя 2016 21:40
Кабінет Міністрів України у 2016 році додатково виділив 359 мільйонів гривень допомоги українцям на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Більше ніж півмільйона українських родин, що проживають у сільській місцевості, для опалення житла не використовують природний газ або інші види опалення – централізоване або електричне. Такі родини мають змогу скористатися урядовою допомогою й закупити тверде паливо, щоб належним чином підготуватися до зими.

«Безповоротна грошова допомога уряду на придбання твердого палива (вугілля, дрова, брикети тощо) призначається виходячи з норми у дві тонни на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становить 2 000 грн за тонну», - йдеться на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України.

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити рядок зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік у готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.
14 ноя 2016 21:57
Чиновники обещают продлить действие программы энергоэффективности.

Программу по энергоэффективности продолжат в 2017 году в связи с многочисленными запросами украинцев. На выдачу «теплых кредитов» в проекте государственного бюджета на 2017 год предусмотрено 400 млн грн. Заложенные в проекте государственного бюджета Украины на 2017 год 400 млн грн будут направлены на предоставление населению и ОСМД безвозвратной финансовой помощи на проведение энергоэффективных мероприятий: утепление домов, установку узлов учета воды и тепла, радиаторов отопления с терморегулятором, замену окон на энергоэффективные, модернизацию освещения.

Отметим, что в 2016 году оформить кредит на внедрение энергосберегающих мероприятий могли только ОСДМ и ЖСК. Кредиты физическим лицам прекратили выдавать в июле. Позже чиновники выделили дополнительно 100 млн грн на выплаты компенсаций, но потребители жаловались, что в августе 2016 года займы не оформляли.

«Теплый кредит» можно оформить в следующих банках:
«Ощадбанк»;
«Укргазбанк»;
«Укрэксимбанк».

Оформив кредит, потребители могут получить компенсацию в таких размерах:
- 20% тела кредита на установку не газового котла (для физических лиц);
- 35% тела кредита на приобретение энергоэффективного оборудования и материалов (для физических лиц и для субсидиантов);
- 40% тела кредита на приобретение энергоэффективного оборудования и материалов (для ОСМД и ЖСК);
- 70% тела кредита на установку не газового котла, приобретение энергоэффективного оборудования и материалов, в домах с ОСМД (для субсидиантов).
14 ноя 2016 22:01
Державна програма енергозбереження: як не натрапити на шахраїв

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України опублікувало офіційне застереження через випадки шахрайства з приводу продажу енергоефективного обладнання начебто в рамках державної програми.

Почастішали випадки шахрайства та проведення сторонніми особами від імені агентства агітацій, щодо придбання у них в кредит енергоефективного обладнання та матеріалів, начебто в рамках державної програми енергозбереження.

«Держенергоефективності не має регіональних представництв та співробітників, які були б уповноважені ходити по оселях громадян із пропозиціями брати у них в кредит обладнання та матеріали за цією програмою чи звертатись до суб'єктів господарювання з пропозиціями надати персональні дані клієнтів чи розповсюджувати інформацію щодо будь-якого іншого порядку відшкодування, ніж передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження".

Будьте обережні під час зустрічі з такими особами. Перевіряйте у них офіційні посвідчення та документи!

Щоб взяти участь у державній програмі з енергоефективності, громадяни мають лише особисто звертатися до відділення одного з банків, уповноважених на кредитування за цією програмою, а саме: АТ "Ощадбанк", АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк".
Лише у цих банках громадяни можуть оформити кредити на придбання "негазових" котлів, енергоефективного обладнання і матеріалів та отримати відшкодування, передбачене програмою. Компенсація без отримання кредиту або у разі оформлення його в інших установах, порядком не передбачається. У разі зустрічі з підозрілими особами рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів»
, - йдеться у повідомленні Держенергоефективності.

Для отримання роз’яснень щодо участі у державній програмі з енергоефективності необхідно звернутися за телефонами: (044) 296-71-60, 292-32-57.
15 ноя 2016 20:03
Будьте обережні під час зустрічі з такими особами. Перевіряйте у них офіційні посвідчення та документи! - ну к этому как минимум надо приложить образец такого документа - если я его в глаза никогда не видел - мне любую филькину грамоту с печатью и фото покажи - как я должен буду понять, что она именно филькина?.. :notsure:
24 ноя 2016 20:35
За останній тиждень дії державної програми з енергоефективності було зафіксовано рекордну кількість ОСББ, що звернулися за допомогою в утепленні житла.

За період з 14 по 21 листопада 2016 року, 29 ОСББ стали учасниками програми, залучивши 3,2 млн грн на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Минулого тижня за урядовою допомогою звернулося 13 ОСББ, а позаминулого – 20.

«Цієї осені попит на програму з боку ОСББ побив усі раніше зафіксовані рекорди. Щотижня за урядовою допомогою почали звертатися не 5-10 ОСББ, а вдвічі більше - 15-20», - підкреслив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Сергій Савчук також зауважив, що результати проведеного дослідження ефективності програми серед ОСББ підтверджують, що комплексна термомодернізація багатоповерхівки – утеплення, встановлення ІТП з погодним регулюванням, а також засобів обліку, заміна вікон на енергоефективні тощо - дає змогу її мешканцям вдвічі зменшити рахунки за опалення, а на сьогодні це нагальне питання для кожної родини.

ОСББ мають можливість отримати від Уряду 40% відшкодування суми кредитних коштів, залучених на енергоефективні заходи. Якщо у багатоквартирному будинку проживають родини-отримувачі субсидій, то компенсація становитиме до 70%. Загалом з початку дії програми її учасниками стали 514 ОСББ, які освоїли майже 65 млн грн на утеплення житла. Також спостерігається високий попит на програму і з боку фізичних осіб. Так, за тиждень майже 2 тис. домогосподарств стали учасниками програми, залучивши 32,6 млн грн на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.
24 ноя 2016 20:37
Сколько средств власти Киева потратили на термомодернизацию многоквартирных домов в 2016 году

С начала 2016 года в столице выполнялась программа по улучшению энергоэффективности жилого фонда. В этом году киевские власти возместили 301,2 тыс грн на энергоэффективные мероприятия в многоквартирных домах. О выполнении Комплексной целевой программы повышения энергоэффективности и развития жилищно-коммунальной инфраструктуры Киева на 2016-2020 годы рассказали в Департаменте жилищно-коммунальной инфраструктуры Киевсовета и КП «ГВС».

За период с января до октября 2016 года был проведен капитальный ремонт жилого фонда Киева с применением энергосберегающих технологий. Мастера заменили окна на 24 жилых объектах в Голосеевском районе столицы, модернизировали системы освещения в 36 домах в Печерском районе.

В Днепровском районе были отремонтированы лестничные клетки на 14 объектах, электросети — на 3 объектах, кровля — на 5 объектах, входные группы — на 1 объекте, индивидуальные тепловые пункты — на 3 объектах.

В Соломенском районе специалисты утеплили фасады домов общей площадью 400 кв. м.

Работы по асфальтированию придомовых территорий жилых домов и межквартальных проездов были выполнены а Святошинском районе — на 9 объектах, в Голосеевском районе — на 15 объектах, в Оболонском и Днепровском районах — на 4 объектах.

Была проведена реконструкция и замена лифтов на 11 объектах и начаты такие работы на 15 объектах.

Энергоэффективные проекты были профинансированы ОСМД и ЖСК и внедрены путем возмещения части кредитов. Были прокредитованы 14 заемщиков, 12 из них реализовали энергоэффективные мероприятия, получив возмещение в рамере 301,2 тыс грн.

За счет бюджетных средств столицы были установлены 489 счетчиков тепла в жилом фонде Киева.
25 ноя 2016 23:30
У рамках державної програми утеплення житла на стимулювання придбання населенням негазових/неелектричних котлів спрямовано 20 млн грн.

За словами Віце-прем'єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, постанова уряду забезпечить виконання фінансових зобов’язань перед 2 тисячами позичальників, які залучили кредити на придбання негазових/неелектричних котлів. «Постанова стосується програми «теплих кредитів». Уряд у рамках програми перерозподілив 20 млн грн на статтю «стимулювання придбання негазових/неелектричних котлів». Це дозволить виконати зобов’язання із відшкодування частини кредитів, наданих позичальникам на придбання котлів», - підкреслив Геннадій Зубко.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
134. . .7
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее