Подать объявление

Цены на жилье снизит только… чудо

1. . .46. . .10
22 март 2007 15:45
Гтвщ ну и что ты реально сделал в своей жизни, чем ты кичишся? Тем, что взял на 20 лет квартиру в долг? Ну и давай вперед РАБОТАТЬ ЛУЧШЕ)) Я понимаю, если бы развил бизнес, был действительно инвестором, а то все бла-бла-бла-работяга-сберкасса-инфляция. Как будто никто об этом не знает)))
23 март 2007 09:26
А як же електроніка? Та й не про твої регалії мова, хоча вже не розумію закінчив чи ні МВА, чи незавершеним диплом в могилянці діло закінчилось, тіпа данних не вистарчило? Ти якийсь мутний стаєш.
Я тебе про всім відоме спростування парадоксу питаю, а ти банально спригуєш. Яку воно має цінність, якщо всім відоме? Розкажи мені, бо мені не відоме.

Про свою освіту я тобі писав, про курси (спеціальні, менеджерські, в яких країнах) навіть згадувати не буду, навіть якщо обое роззуємось не вистарчить всіх пальців, чого і вам бажаю.

Для ВВС
Я десь казав про 20 років? Ви і інвестиції так рахуєте?
ВВС, я добре виконую свою роботу, не без непродуктивного часу, простої бувають, але це скоріше перевага.
Не всім бути бізнесменами, є наймані працівники, які допомагають і виконують роботу для ведення успішного бізнесу іншими.
Мої "інвестиції" більше, ніж ваші на порядок, навіть сберкаса більша, ніж ваші "інвестиції". Про те як на Марсі зацвітуть яблуні, можна довго говорити, але я робив і роблю (посадив дерева, виховую сина, побудував житло), ви працюєте язиками, приведіть, щось для порівняння. Свої інвестиції, бізнес, наукові праці. Кожний робить те, що вміє.
Проте я на відміну від вас непрямо дав роботу меблевикам, плиточникам, дизайнерам, тим же будівельникам, продавцям. Працюю на економіку України.
Давайте ще раз, ви мені даєте просту відповідь, купувати меблі треба чи ні, це явно не інвестиція, спати можна на підлозі, і тішитися тим, що за місяць на 2000 в банку впаде 20 грн.
Тому розкажіть мені про операційний облік, як там відображаються первинні документи, що є звітніми документами. Прошу.
23 март 2007 10:01
Чего прилипли к человеку?
Ну небыло у него налички, взял кредит и правильно сделал.
А если бы не взял, небыло бы ни квартиры, ни бизнеса.
Тем более при высокой инфляции в стране - кредит брать выгодно, всем этот факт известный! Тем более в такой как Украина, где недвижимость дорожает на 50% в год.
Если человек не глупый всё будет О.К. при любом раскладе.
23 март 2007 10:17
To Viks Да никто к нему и неприставал. Он сам цепляться рад.
23 март 2007 10:18
Я чомусь пригадав анагдот про "кредит":
Куме, позичте мені гроші ще, бо нема чим вам попередній борг віддати.
А "тупі" банки роздають дешеві кредити.
"Єсли человек идиот, то єто надолго".
Тепер щодо кредитів. Можна розглядати два варіанти фінасування:
- власні ресурси
- позичені.
На рівні пересічених громадян, позичені ресурси дорожчі. Де ж вигода брати кредит? Розкажіть, бо гтвщ не зміг прояснити вигідності.
23 март 2007 10:44
Флайман, а еще мба делал. Своих денег обычно недостаточно, поэтому простому гражданину дорога одна - в банк. У бизнеса больше выбор, они могут привлечь инвесторов за долю в бизнесе.
23 март 2007 10:47
Своїх нема. Якщо нема своїх беруться позикові.
Своїх нема, вони тому безцінні, як кредитні можуть бути дорожчі за безцінні?
Дорожчі у порівнянні з чим, з ростом цін на рухомість, з інфляцією, з арендою.
Якщо процент інфляції 12% + за оренду 3%, то 15%. Чи такі вже дорогі кредитні ресурси?

Да би відна била проведем аналогію
Зуби
- свої
- вставленні
Свої дешевші, бо самі ростуть
Вставлені дорожчі, хороші дуже дорожчі.
Що робити коли випадають, не вставляти, чекати коли виростуть? Поки виростуть конкуренти всю їжу зжують.
Непогано?

Флуман ви маєте щось проти перекредитування, чи реструктизації боргів, по-моему нормальні інструменти, борги за ЖКГ памятаєте?
Тобто МВА в тебе нема, я правильно розумію? Парадокс спростувати не можеш. Висновок, - звичайний зарісовщик, чи просто хвалько.

ВВС, ні на одне моє приставання, особливо на прохання пояснити що таке операційний облік ви нічого, крім лайки не видаєте, чому? Для чого тоді мєлкіє зарісовкі, та ще й звинувачення в тому, що я не інвестор. З одного боку інвестори - ЛОХи, з другого звинувачення - бо я не інвестор, де логіка?
То ви таки розкажете про свої здобутки на інвестиційній, науковій чи бізнесовій нивах, чи хвалитися нема чим?
23 март 2007 11:09
Гтвщ з Вашої сторони тільки одне бла-бла і не більше. Добре - ТИ ІНВЕСТОР))) Тобі від цього легше)). Але всерівно, який дохід тобі приносить куплена в кредит квартира, ти так і не відповів, як власне і скільки платиш по кредиту щомісяця!
23 март 2007 11:18

23 март 2007 11:28
Я, кстати, не уверен что это правильно накопить, а потом купить, даже если есть возможность заработать и накопить. Весь мир живет в долг, начиная от простых граждан и кончая какими-нибудь General Electric, BP, или даже государством США. Более того, если у фирмы много наличных и нет долгов, то это вообщем-то означает что менеджмент плохой, и эту фирму скоро скушают. Хороший менеджмент - это например тот который возьмет деньги в банке скажем под 7%, а зарабатывать будет 10%. Другое дело что есть хороший долг и плохой долг. Вот хороший - это взяли по 7%, а зарабатываете 10, а плохой - соответственно наоборот -)
23 март 2007 11:40
Значить так, галицький інвестор, ти можеш визначитися чого ти хочеш, а то один раз говориш онде, другий - інше. Мені від тебе по цимбалах, бо ти мелеш кожен раз інше.
Мені по цимбалах, твої Інвестори, бо ти не знаеш що це, не може бути і не бути один обєкт цим одночасно, в тебе так виходить. Хоча бумагу марать, не словарь на курсах швачек читать.
Ні на одне питання не відповівши, комусь виставляеш притензії, хоча мною, цифри які ти питаєш озвучувались не раз.
Але для нездатних не те що аналізувати, а навіть прочитавши зрозуміти повторяю.
Квартира 70 м.кв. куплена за 57000. Кредит на 10 років, випередження графіку на данний момент 4 роки.
На даний момент платежі банку 630 у.е., з них 330 проценти.
Квартиру сам собі здаю в оренду за 450у.е., значно нижче ринкової, уточни в Бороди.
Отже, по рентабельності - активу 450/57000 = поділити вмієш?
рентабельність власного капіталу 450/32000 = ... повтори дію, зможеш?
Що ще не зрозуміло?
Показники фінансової стійкості, залежності, платоспроможності і ліквідності рахувати вмієш? Для прикладу порахуй їх для провідних укркомпаній, благо фінансова звітність публікується.
Порахуй це операційним обліком, чекаю.
Тепер приведи рентабельність своїх інвестицій, прошу, а також успіхи на вище перечисленних нивах.
Мовчання буде розцінено як банальний зіскок, і тоді мене більше не турбуй, барахольщик.15
23 март 2007 11:47
і ти б працював на ті 3% рентабельності? Ну як мати 1000 000 уо, то згоден, що можна.
Спробуй візми тут під 7%.
Хороший менеджмент, за якого фірма отримаю стабільно added value вище середньоринкового.

До речі, мені ніхто так і не сказав, де вигода
взяти в кредит на 200 000, платити в місяць 2666 банку + гасити тіло кредиту, якщо можна на цій сумі можна заробити не менше, і знімати квартиру і ще мати понад тим?
23 март 2007 11:50
[QUOTE=Гтвщ
Отже, по рентабельності - активу 450/57000 = поділити вмієш?
рентабельність власного капіталу 450/32000 = ... повтори дію, зможеш?
Що ще не зрозуміло?
15[/QUOTE]Це не рентабельність, а економія. Рентабельність в тебе відємна.
23 март 2007 11:50
Согласен.

Я помню что когда-то прощитывали ситуацию с
- Покупкой
- Кредитом
- Лизингом (или аренда)
Подставляеш денные (рейты все, амортизацию и т.д.)
И выходило что лизинг даже иногда выгоднее остальных.

И совдэповское про кума сюда как-то не лезит.

Только для земли нет амортизации, здесь мне кажется выгоднее прямая покупка. Хотя так как происходит аренда в Киеве и при всяких там откатах$ , никакая экономика и знания не помогут.

Аксиома. Всё выше сказанное для страны с здоровой рыночной экономикой.
В украинской, кум уместен, к сожалению.70
23 март 2007 11:50
Так нема в тебе суми, на чому заробляти?
Чому не візьмеш і не заробляєш, нема застави, може тещу того ... заставити? -D 13 14
23 март 2007 11:52
Гтвщ тримай себе в руках, а то від злості можеш ще й лопнути, як ще щось в нашій країні)))). Ти привів приклад руху по східному тренду, коли такі хлопці як ти (інвестори)купували будучи впевненими в постійному зростанні, якщо у тебе це в реальності, то молодець. А впевнений ти в тому, що тренд буде постійно зростаючий? Конкретне питання до тебе Брав би ти зараз кредит під ті ж відсотки, що і раніше?
23 март 2007 11:54
[QUOTE=flyman][QUOTE=Гтвщ
Отже, по рентабельності - активу 450/57000 = поділити вмієш?
рентабельність власного капіталу 450/32000 = ... повтори дію, зможеш?
Що ще не зрозуміло?
15Це не рентабельність, а економія. Рентабельність в тебе відємна.[/QUOTE]Де в економіці є показник економії, давай формулу? Рентабельність чого відємна, приведи формулу, я і сам порахую.
Ти не путай терміни, друже, сказано рентабельність капіталу, от тобі. А чого рентабельність маєш на увазі ти? Для цього треба було пучитися в МВА? Ти його закінчив чи ні, не темни, чи тільки думав, лежачи на дивані?
23 март 2007 11:56
Флайман, не придирайся к цифрам, 7, 10% - это для западного мира. В Украине другие цифры, но суть не меняется. Насчет того чтобы взять 200.000, никто не говорит что надо обязательно покупать квартиру на эти деньги. Если ты можешь взять 200.000 и зарабатывать на них больше чем выплаты банку, так без проблем, бери и зарабатывай. Но, тебе никто не даст 200.000 на бизнес под ипотечный процент. Как я уже говорил, ипотечный кредит - это самые дешевые деньги доступные гражданину. Любой другой кредит - раза в два будет дороже. Какие ставки на Украине на потребительские кредиты?


23 март 2007 11:59
Паспорт і код - кредитуйся народ. Ефективна ставка 40% річних.
23 март 2007 12:04
Anglorus совершенно верная схема инвестора, взять по 7 отдать по 10. Если взял по 18, то надо вложить под более высокие ставки - логично.Вопрос с чего будете отдавать, если рынок падающий? C аренды? Ну и посчитай рентабельность вложений в недвижимость по сегодняшним ценам, отбивая капитал арендой!! Сколько десятков лет будете отбивать? В США сам видишь, что началось)) И этой пирамидке грозит очень много плохих последствий, в том числе и инвесторам-пирамидчикам))
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .46. . .10
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее