Подать объявление

Цены на жилье снизит только… чудо

1. . .57. . .10
23 март 2007 12:04
Ну, если землю брать для бизнеса, например построить там торговый центр, то наверное аренда лучше. Или кум, что еще лучше -) Для торгового центра это вообщем-то не принципиально в чьей собственности земля, я думаю что такой бизнес можно продать с любой собственностью. А если для простого гражданина купить участок, построить дом, то наверное лучше купить участок, иначе будет сложно и строить дом и продавать.
23 март 2007 12:06
Ну поки лопає в тебе в з...ці.
Да при чому тут тренд, при рентабельності капіталу, ну здешевшае трохи аренда, і що далі, в довгостроковій перспективі, без форс-мажорів, все одно виросте? Та для життя купував, що би бабульці за 1к хрущ не платити. Ще раз задаю питання про меблі? Купувати не треба, бо ця інвестиція не оправдовується, краще спати на підлозі?
Ти хочеш мені роі порахувати і грошовий і накопичувальний грошовий потоки, я ж тебе прошу, зроби. Навіть називаючи це операційним обліком.

От з цього і починай, що питання про зараз. Відповідь у новобудовах метр коштує 1500, тому брав би тільки новобудову, а не ніякі хрущі і т.д. Людина, яка претендує на житло в столиці, до того ж ВЕЛИКИЙ ІНВЕСТОР і БІЗНЕСМЕН, повинен мати хоч 30 % капіталу, тому 70% від такої ж квартири кредиту, це десь 75000 у.о. під ті ж умови, виплати 1300.
Якби мені квартира треба була брав би дохід дозволяє.
Ще питання?
23 март 2007 12:06
Рентабельність ти не можеш прорахувати, тому що не відома ціна, по якій ти продаси свій неліквід.
23 март 2007 12:09
Гтвщ формули заробітку постійно змінюються. Нічого нема постійного, оскільки капітал в економічній системі переливається в більш високі сектори доходу. А тому неможу Вам відповісти чим конкретно займаюсь)) А Ви доречі живете старими формулами заробітку, на мій погляд, Ваші консервативні погляди Вам не допоможуть. Більш гибким необхідно бути, як і капітал, котрий "не терпит пустоти". А зробити гроші на тому де всі неможливо - БУДЕШ ВУГАРІ ПОЛЮБОМУ. ЭТО я тебе конкретно говорю))
23 март 2007 12:10
Середньозважена ставка за кредитами в національній валюті зменшилася з 14.2% у січні до 13.9% у лютому, в той час як в іноземній –збільшилася з 11.4% до 11.7%. Інтегральна ставка за кредитами зменшилася з 13.2% до 13.1%.

Середньозважена ставка за депозитами в національній валюті збільшилася з 8.0% у січні до 8.1% у лютому, в іноземній – зменшилася з 6.3% до 5.8%. Інтегральна ставка за депозитами зменшилася з 7.4% до 7.0%.

Данные за февраль.
23 март 2007 12:11
Ну вот, 40%, в гривнах. А ипотечный сколько? 18%. Флайман, а как насчет того чтобы взять в банке деньги под залог своей квартиры под 18% и пустить все эти деньги в бизнес? Люди это делают, но это довольно страшно.
23 март 2007 12:16
Anglorus @Люди это делают, но это довольно страшно.@ Почему страшно развивать свой бизнес? Потому, что надо только недвижимость покупать)))?ХАХА Ваши зомби опять тут как тут. Как Вас легко выкупить))
23 март 2007 12:17
Слушай, ввс, про падающий и поднимающийся, это не ко мне, а к сексопатологу. Зачем все время одну и ту же воду в ступе толочь, лучше что-нибудь конструктивное расскажи.
23 март 2007 12:18
То чого ти воняєш, що відємна?
Маеш притензії до розрахунків рентабельності капіталу та активів?
А якщо я житиму вічно і сам собі платитиму оренду, що за тридцядь років грошовий потік накопичувальний в плюсах не буде, а роі в плюсах не буде?
Ти Флуман, перевчився, що не закінчив МВА, що Могилянку не закінчив..., може спробуй таки в Прагу, може там вийде.

І ще всіх твої ліквідів досить лише на туалет в моєму неліквіді. Коли матимеш, хоч ще на кухню, тоді починай варнякати.
23 март 2007 12:23
53
23 март 2007 12:24
Что Англорус попал в точку, что так заерзался на своем стульчике)). В том то и дело, что кактусы до небес не растут и рано или поздно рыночное движение упирается в рентабельность вложения и выше головы не прыгнешь. Да ты не злись не будешь принимать во внимание расчеты, жизнь сама заставит математикой заняться, иначе в бизнесе ты банкрот. Посему делаю вывод Вы ребята Англорус и Гтвщ - дилетанты
23 март 2007 12:24

23 март 2007 12:25
Знаєш, я як почув, що сам собі платиш оренду, то подував, може ти сам з собою сексом сі займаєш?
23 март 2007 12:29
To Flyman Ага)) прикольний хлопак, може він, ще собі одяг та туфляки ш`є))
23 март 2007 12:30
Уу... страшно стало. ВВС, а правда, ты же давно на форуме, а чего на зарегистрируешься?
23 март 2007 12:31
ладно порахую твоє роі, але скажи,
коли купив, коли ти виплатиш квартиру,
скільки разом вийде % + тіло + комісія + страховка.
23 март 2007 12:31
Для МБА-шного пацана повторю по другому, плачу аренду дружині за квартиру, так влаштує. А ти як платиш оренду бабі Маші, то може і її граєш? Коли до суті придратися неможливо, треба зійти до теми жопи, дро...ня, і додатнього рогулізму, характерного для вихідців з Галичького кнєзівства, нащадків постанчів.

Попробуй ще зробити те ж з черепахов, бо виджу жи з допомогов матаналізу ші не вдало.
23 март 2007 12:32
Англорус немогу, не знаю куда жать, легче на ветку жать и отвечать и не более. У тебя есть какие-то предложения ко мне?
23 март 2007 12:33
мля, ви шо барани, читати не вмієш?, щойно ВВС написав. Комісій нема, страховка 1800 грн. на кожні 2 роки.
Давай рахуй АНАЛітик.
23 март 2007 12:34
Ясно. Нет, к тебе предложений не имею.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .57. . .10
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее