Подать объявление

Цены на жилье снизит только… чудо

134. . .10
22 март 2007 11:24
гтвщ.
Ну нема в тебе валютного ризику. Тобі легше стало?

А хедж такий, тримай запаси в гривні проти своїх гривневих зобовязань.

А от хто бере іпотеку у іноземні валюті а отримує дохід у національній має валютний ризик.

Фінансові ринки останнім часом стали дуже волатильні. Тому бізнес не буде так стрімко розвиватись як донедавна. Як там "гроші люблять спокій".

Так що мисли глобально.
22 март 2007 11:25
Знов за рибу гроші ...
Та не інвестор я. Як несу, так несу, по крайній мірі ЛОХами нікого не називав. Коли станеш, тоді поговоримо, ти на форексі граеш, маєш бізнес, чи всі інвестиції це депозит в банку, а то й під подушкою, як нам радить вже котрий місяць Флуман?
Я не маю інвестицій, я купив основній засіб - квартиру, запозичивши довгостроково кошти, ти різницю відчуваеш? Цей основний засіб дозволяє мені спокійно жити, займаючись основною діяльністю, яка і приносить прибуток. Ти хочеш порахувати мою фінансову стійкість, незалежність, ліквідність (не забувай, що А4 - це теж активи), чи що?
"Прибуток від інвестицій" - не треба платити за 1к оренду в 300-350, за 2к - 450-500. Отже вже економлю на орендній платі для родини, як мінімум 450 у.е., депозит в еквіваленті 8000 у.е., дає приблизно 85 у.е. місячно, всього 530 у.е.
Отже "рентабельність капіталу" (основного + "інвестиції"), якщо рахувати "прибуток" 530 у.е. поділений на вартість капіталу квартира нова 2к куплена за 60000 у.е. (візьмемо ціну на момент покупки = основний капітал) + 8000 у.е. = 0,77% місячно, в рік до 10%.
Власного капіталу, ще вища.
Може ще платоспроможність і ліквідність порахуємо?
Зарплату звісно не рахуєм!!! Адже ми інвестори круті, а на роботу ходим, щоб ніхто не догадався!!!-D 15
Я так розумію меблі в квартиру чи ремонт, це вже зовсім зайве, яка ж тут інвестиція!!!!????-D

Звичайно , посилань не треба, фігня, що опоненти кожен рік говорять те, що і ви. А потім - почнемо знову з чистого листа. Соромно свої нездійснені прогнози і "інвестиційні" ляпи признавати?
Я не продаваць, людина з такими аналітичними навиками як у вас, може спробувати пограти на Форексі бажаю успіху.15
22 март 2007 11:30
15

Мабуть він оцінює.

Це цікаво інвесторами, до яких ні ти, ні я не належимо.

Звідки ти знаєш про бізнес? Про який ти бізнес знаєш? Найманий робітник, а туди ж - все знає про бізнес. Чому не буде розвиватися?

Я бачу тут є кому мислити про космокораблі у всесвіті, як і замінити є кому Стельмаха, дозвольте мені помислити спершу за себе, а потім вже за вас, хоча добра порада нікому не завадить, правда Спу?
22 март 2007 11:42
Гтвщ ти вважаеш свою квартиру в кредит активом? А мені здається, що це як раз актив банку і твій пасив))) (банк отримує стабільно доходи з тебе і займається як раз бізнесом, а ти несеш кошти до банку-тобто твої витрати). І до чого тут економія на аренді)), ти по якій кредитній ставці обслуговуешся в грн друже?
22 март 2007 11:58
ВВС, открою вам несколько простых жизненных истин. Во всем развитом мире невозможно купить квартиру за наличные, только через ипотечный кредит. Ипотечный кредит - это самые дешевые деньги которые гражданин может взять, любой другой кредит будет дороже. ГТВЩ скорее всего взял кредит с возможностью досрочного погашения, если будут у него больше доходы, будет и больше погашать. Что банк зарабатывает на кредитах, это и так понятно, продавать деньги - это есть банковский бизнес, но если человек хочет свою квартиру, то у него нет выбора кроме как идти в банк.
22 март 2007 12:01
А в метро в наш терористичний час, не страшно?-D 15

Ще раз для інвестора-ВВС - пасив у мене це довгострокове зобовязання банку, а не квартира, квартира - це актив, любий друже. З такими підходами тобі на Форексі якраз і місце, більше 200 у.е. не програеш, та і більше 2 днів не затримаешся, гравець-рекомендатор-D
22 март 2007 12:07
Anglorus раскрою прописные истины тебе, для того, чтобы работал механизм ипотеки необходимо, чтобы им пользовались под среденемировые ставки, и срочность окупаемости составляла не более 6 среднегодовых (индивидуальных) доходов. В нашей стране - это не ипотека, а обычный залоговый кредит и не более! А за наличные можно купить - просто как Вы любите выражаться РАБОТАТЬ НУЖНО ЛУЧШЕ И ЖЕЛАТЕЛЬНО НА СЕБЯ, А НЕ НА БАНК ХАХАХА. Вот мля нашелся рассказочник)))
22 март 2007 12:11
Гтвщ у тебе помилки на кожному висновку, а головне в розумінні суті інвестицій Актив - це інвестиція, що приносить дохід, при чому постійно. Який щомісячний дохід приносить тобі твоя квартира?
22 март 2007 12:15
Гтвщ в такому разі, тобі слід пройти курси інвестування, бо з такими висновками можливо стати банкрутом дуже швидко. Тебе жалко якось навіть)))
22 март 2007 12:28
Та ясно!-D Куда нам з такими інвесторами тягатися. Ти інші слова, крім інвестиція, знаеш?
Повторю ще раз. Уяви я підприемство, працюю, продаю знання/роботу, за це отримую прибуток.
Основний капітал акціонерів (я і жона) 2/3 від вартості квартири. Ми скинулися купили за основний капітал основні засоби для виробництва - в нашому випадку квартиру, на недостаючу суму ми взяли довгостроковий кредит.
Отже маемо Активи Основні засоби - Квартира
Пасиви Основний капітал і Позики.
Що тобі ще не зрозуміло?
Актив - це інвестиція - де таке написано, ти в МВА теж перевчився, чи на курси після педіституту сходив?
Дохід той, що я використовуючи основний засіб отримую зарплату, це раз, не плачу оренду. Тобто з 2000, залишаеться 2000, а не 1550.
От тобі дохід, власне, від квартири 450 у.е. це її частка в прибутку сімї, як підприємства.
Рентабельність активів це прибуток, нехай не вся зарплата це 450/60000, власного капіталу = 450/40000, що тобі знов не зрозуміло?
Ти путаеш грішне з праведним, оцінюючи мене, в той же час вважаючи, що і квартира, і борг належить банку, де баланс, інвестор?
Ну а грошовий потік колись виведе мене, як підприемство у вищі плюси як зараз, коли погашу кредит.

Ага, ще розкажи мені який процент інвестицій приносить прибутки, та ще постійно - і де це названо активом. В закинутих підприемствах Киева, типу Більшовик, звичайно ніяких активів, бо вони збиткові, так? А земля в центрі, це що? Учи матчасть, може Флумана поклич, поможе. От веселуха, ніколи не думав, що в нас такі проффесори на форумі, особливо з "віртуальними" 100000, з яких і рахують свої ж "віртуальні" прибутки -D 15
22 март 2007 12:29
Кстати Аnglorus по поводу ипотеки и родины этого продукта - США. Вот, что говорит о ситуации сложившейся там на сегодня очень серьезный человек- Алан Гринспен Алан Гринспен дальше Олимпа дороги нет Фондовый рынок 160307 0940 В четверг в своем выступлении бывший председатель правления ФРС Алан Гринспен сказал, что отрицательная ситуация, складывающаяся в секторе жилья, пока еще не оказала существенного влияния на экономику в целом. Господин Гринспен заявил, что, несмотря на резкое увеличение случаев невыполнения обязательств по ипотечным кредитам среди заемщиков с неблагоприятной кредитной историей, потребительский спрос пока остается вне зоны опасности. Бывший глава Центробанка также отметил, что падающие цены на жилье вызывают гораздо большее беспокойство, нежели хромающий вторичный рынок ипотечных кредитов. По словам Гринспена, значительная доля роста потребления в течение последних лет вызвана "существенным ростом доходов от реализации жилья". Он считает, что проблема вторичного рынка кредитов на ипотеку вырастает из сложностей, возникших на рынке структурированных кредитов. Господин Гринспен воздержался от высказывания своего мнения относительно текущих результатов ФРС или ее позиции в отношении монетарной политики. Что касается инфляции в США, то бывший глава сказал, что "с тех пор, как он ушел из ФРС, он на этот вопрос не отвечает". Также господин Гринспен коснулся вопроса обеспокоенности положением США как ведущего мирового финансового центра в сравнении с центрами в Великобритании и Азии. Он сказал, что для США было "несчастьем" оставаться финансовой сверхдержавой на протяжении многих лет. "Когда расти вверх уже некуда, остается единственный выход", сказал он. Кого интересно люди будут слушать Гринспена или Англоруса с Гтвщ?
22 март 2007 12:35
Я так і зрозумів, що ваш рівень освіти курси після педінституту, про це дивись пост вище.
Коли стану, поговоримо, думаю "віртуальний" мільйонер, який "ворочає" "віртуальними" ж прибутками, виглядає ще смішніше.

Ну звичайно, жалко, стільки часу вгрохати на просвітління в мозгу ВВС, і даром, бо в нього курси, кому я розказую? Людині, яка вважає, що основні засоби одночасно з довгостроковими позиками пасивом?
Мабуть я винен банку двічі, та і всі підприємства також.
Не тратьте на мене свій час, займіться штудіювання Віда там серед просвітленних є такий фінн, він теж за 3 місяці все вивчив.-D 15
22 март 2007 12:36

2 ВВС. гтвщ правий з точку зору бухгальтерського обліку
//ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BA%...%82%D0%B8%D0%B2 (левая сторона), отражающая состав и стоимость имущества организации на определённую дату.

Действующая в дебиторская задолженность, нематериальные активы, долгосрочные вложения и т. д.

Термин используется также для обозначения любой собственности, имущества организации.


Активы компании

Часть бухгалтерского баланса, отражающего на определенную дату все принадлежащие компании материальные ценности, денежные средства и долговые требования. А.к. включает в себя: оборотный капитал (наличные деньги, инвестиции, дебиторскую задолженность, сырье и полуфабрикаты); основной капитал (недвижимость, машины, станки и оборудование); отсроченные платежи (нехозяйственные ресурсы, например, расходы по устройству и т.д.) и нематериальные активы (патенты, деловая репутация компании, торговая марка , авторские права и т.п.).В учетной терминологии развитых зарубежных стран принято деление А.к. на оборотные активы - средства, использованные, проданные или потребленные в течение отчетного периода (как правило, года), и необоротные активы - средства, которые используются больше одного отчетного периода (года), приобретаются с целью использования в хозяйственной деятельности и не предназначены для продажи в течение года. При смысловом переводе на русский язык, обычно используют русские эквиваленты этих терминов - оборотный капитал и основной капитал (см. выше). Активы банка включают в себя кассовую наличность, ссуды, инвестиции в ценные бумаги, здания и пр.

=========
Справа в пріоритетах гтвщ. Він надає перевагу "власному гніздечку" (як пише Владимир) і йому по барабану, що завтра воно стане дешевим неліквідом.
І йому не тре ніякі курси (сам признався). Як не хоче людина розуміти, тут і клином в голову не втешеш.

22 март 2007 12:37
Гтвщ ну ти просто умора, яка ж це інвестиція, коли вона тобі не приносить ніякий дохід. От як би ти її здавав в аренду - то це була б як раз інвестиція, і рентабельність твоєї інвестиції по ринковим розрахункам склала б десь 3-4% річних - тобто як швейцарський депозит. А те, що у тебе є квартира, яка придбана в кредит, то ти ніякий не інвестор, а звичайнісінький пересічний споживач, котрий за рахунок заробітної плати повинен вирішувати всі свої життєві проблеми, тобто ти залежна від обставин людина. А інвестор-це вільна людина, котра отримує за рахунок вливань грошових потоків, ще більший дохід ніж наприклад % кредиту. Якщо ж ти кредит погашаеш з заробітної плати ти ніякий не інвестор)))
22 март 2007 12:44
To flyman А навіщо нам говорити про бухгалтерського балансу. В офіційних балансах одна стать, а в опреаційній звітнсті інша, оскільки там не відображається суть руху грошових потоків. От як раз нехай Гтвщ і вивчить свій рух грошових потоків, та ціну залучень та розміщення. Виявляється він живе на заробітну платню, яку йому платить інвестор)). Гтвщ а що будеш робитт, як твій інвестор в наступному місяці не заплатить заробітну плату в суд підеш? хаха
22 март 2007 12:45
а ще ... любий ВВС, поділіться "внятно" моїми неправильними викладками і висновками, в якості гуманірної допомоги, по пунктах. Опустіться до хама Гтвщ.

Флумане, коли стане неліквідом поговоримо.
Поки що твоїм голослівним заявам віри = 0, а як попритиснути, то і ..., коли про матаналіз прсвітлиш?
Я дозволю собі нагадати тобі 1991 рік, коли неліквідом стали рублі срср = 0,66 долляра. І яким, та квартира, за яку, винаймаючи, ти платиш повноцінні долляри, і як твоє єство мириться винаймати панельку в засцяному підїзді?

Так, курси вашого рівня мені абсолютно непотрібні. А посилання вірні, то може з бухгалтерських курсів і почнете?

Ви клин клином вирішили вибивати, завтра стане неліквідом - це твій клин! Потужно!-D 15
22 март 2007 12:48
Гтвщ, що зараз приносить більший дохід
1) нерухомість
2) депозит?
22 март 2007 12:51
Гтвщ ймовірність того, що квартира в певний час може стати неліквідом існує постійно, особливо, коли в економічній системі наступає ресурсний голод. Досить яскравим прикладом слугує ситуація зараз в США з другою іпотечною корпорацію, коли на них закрили кредитні лінії найбільші банки світу. Ціни на нерухомість пішли трохи вниз, алу їх знову некупують ті дома і по досить пристойним цінам скажу я Вам в порівнянні з українськими! А представ, якщо їх далі не будуть купувати, що буде далі?
22 март 2007 12:51
Вона мені дозволяє уникнути додаткових витрат по оренді, непрямо приносячи дохід. Уяви собі, що я сам собі здаю її в оренду, думаю це не важко.
Так я про що! Я споживач, або сімя-підприємство, до чого тут ти зі своїми віртуальними інвестиціями.
Грошові потоки, незалешний інвестор - гарно, але я маю з зарплати більший дохід і меншу мозгопарку, ніж ти з своїх інвестицій, скільки ти інвестував, не посоромся, друже порядок 10 в четвертій степені, чи третій? Як тебе як інвестора цей ринок не цікавить, та не цікавить як споживача, то ти такий же доктор тут як і я, що знімає рожеві окуляри? Ілі мєлкій зарісовщік?-D 15
22 март 2007 12:55
Ти вже і з такими питання до мене звертаєшся? А стратегічна мета яка? Що робимо? Корчимо з себе крутого інвестора з 8000 у.е. і живем в засцяномі підїзді?
Флумане згадай свій приклад з автономним опаленням. Н років тому, депозит вигідніший, сьогодні теж, однак якби встановив Н років тому, грошовий потік (єкономія) сьогодні, був би вигідніший, ніж депозит. Спрогнозуєш на Н років?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
134. . .10
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее