ЖК "Первоцвет", Борисполь, ул. Февральская
8/13% | ||
3/5% | ||
8/13% | ||
19/31% | ||
23/38% |
Цитата "Mic_Tania":
Да нет, все нормально. Главное чтобы было установлено все что прописано в договоре (котел, сигнализатокиер, счетчики на газ и воду, батареи). По поводу стен есть претензии, но их никто не исправит, межкомнатные тонкие, а межквартирные стены-светяться, достаточно крупные щели!!!((( Так что вся надежда на изоляцию и штукатурку!!!
нам исправили, тоже были щели к соседям и ступеньки по 3-4 см, все заштукатурили, правда мы задолго до сдачи обратились, когда еще стройка шла полным ходом... а так из последнего - дверная ручка отломана...
Почему сделали выбор в пользу электро-пола, а не водяного?[/quote]
Я кирувався принципом простоти виконання, швидкістю монтажа, можливістю простого електронного програмування по окремим частинам доби, сроку експлуатації (до 50років) і головне - ціна матеріалів та монтажу у двічі дешевше водяного!
Я обрав для себе дешеву, але перевірену систему двухжильного нагріваючого кабелю РАТЕЙ, так як про нього достатньо багато інформації та відео в інтернеті:
//www.ratey.ua/
Звичайно, практика показує, що використовувати електричну теплу підлогу на площах більше 10м2 - НЕДОЦІЛЬНО та дорожче ніж водяну! Але... для того щоб змонтувати водяну систему потрібно більше місця (дод. обладнання, гребінки), достатня висота стяжки (100мм) та більше початкових затрат. Також слід розуміти, що двуконтурний газовий котел виходить з ладу через 4-6 років експлуатації і чим сильніше його експлуатувати, тим швидше він загнеться.
Також рекомендую ставити додатковий бойлер, який буде працювати паралельно з котлом.
//profit-perm.ru/otoplenie/sravnenie-sto imosti-montazha-i-jekspluatacii-vodjanog o-teplogo-pola-i-jelektricheskogo-teplog o-pola.html
Цитата "Sergius86":Почему сделали выбор в пользу электро-пола, а не водяного?
Також рекомендую ставити додатковий бойлер, який буде працювати паралельно з котлом.
Я не дуже в цьому розбираюсь, що хіба самого котла не достатньо для опалення та приймання душу і миття посуду??? Чи Ваше твердження про бойлер і котел відноситься до більш тривалої експлуатації котла???
Цитата "kwon":
нам исправили, тоже были щели к соседям и ступеньки по 3-4 см, все заштукатурили, правда мы задолго до сдачи обратились, когда еще стройка шла полным ходом... а так из последнего - дверная ручка отломана...
А я и не думала, что они могут это исправить!!! Но наверное на даный момент это не реально, что же будем надеятся на штукатурку и изоляцию!!!
Цитата "Mic_Tania":
Також рекомендую ставити додатковий бойлер, який буде працювати паралельно з котлом.
Я не дуже в цьому розбираюсь, що хіба самого котла не достатньо для опалення та приймання душу і миття посуду??? Чи Ваше твердження про бойлер і котел відноситься до більш тривалої експлуатації котла???
Відповідь на всі питання
https://www.forumhouse.ru/threads/208222/
Цитата "Sergius86":
Відповідь на всі питання
https://www.forumhouse.ru/threads/208222/
дякую))) буду вивчати!!!
Цитата "Vladenus":Добрый день!Пока что только осмотр квартиры и подача заявки на изготовление тех.паспорта.
мне сказали осмотр и через 4 дня подписание акта пиема-передачи... странно что еще никто не получил ключи, т.к. осмотры идут с 14-го числа вроди..
Цитата "Barsik84":никто случайно не планирует перенести кухню на балкон? меня интересует вопрос установки электро поверхности.. потянет наша проводка или нет?
))) Проводка потянет, но только одну варочную панель)))
А взагалі звичайно такого робити нівякому разі не можна, так як це не передбачено електричною схемою ввідного щитка - ну хіба у Вас є ДУЖЕ хороший знайомий у обленерго і видасть технічні умови на заміну ввідного автомата з С25А на С40А. ()
Щодо винесення кухні на лоджию.
Є багато знайомих, які так і вчинили (це дійсно круто та єкономно + одна кімнатка в квартирі), правда після отримання права власності і підключення всіх мереж - головне розпломбування газових кранів (2шт). Зновуж таки - це НЕЗАКОННО! І у разі перепланування, перепродажу, поломки лічильника, тощо - все вспливе і буде біда))) Я вважаю, що кухня у Первоцвіті достатньо простора, тому краще розділити її на зони з мякими меблями, тощо. Тоді її можна використовувати як кухню-гостьову (//pechenyi.com/raboty/115.jpg).
Цитата "Barsik84":Спасибо за ответ. Ваши знакомые ставили газовую плиту на балкон? Батареи снимали? Делали тёплые полы?
У знайомих (будинки Київміськбуду, ДБК-4) з самого початку закладена проводка для варочних панелей і відповідні автомати на 40 ампер, так як будинки висотні.
Також раніше я зустрічав і винесені газові плитки на лоджиях. Нічого важкого. Головне зробити прихований вентканал через перегородку лоджиї та підключити потужну витяжку. Також не забути про заміну або модернізацію вікон для встановлення системи "мікропровітрювання". Бо в усіх проблема з постійним запотіванням лоджиї - аж до появи грибка. Тобто необхідно забезпечити ПОСТІЙНЕ вентилювання, а не лише, коли витяжка працює ().
З приводу батарей. Прилади опалення дійсно знімали для економії площі та монтували електричну теплу підлогу. Проте результат таких змін не зовсім позитивний. Принцип дії радіаторів заключається у постійному підігріванні потоку холодного повітря від вікна (джерело тепловтрат) - свого роду вони відіграють роль теплової завіси. Коли ж зняти радіатори, то ніякої перешкоди потраплянню холодного повітря у приміщення не створюється. Також під час експлуатації виявляєтья, що тепла підлога справляється з холодом від вікна недостатньо))). Проте приходиться йти на такі жертви.
З приводу теплої підлоги. Друзі (+ я також таку монтуватиму при ремонті) ставили електричну, так як затрати на купівлю та монтаж у 2-3 рази менші від водяної і її легко виконати вручну (). Хоча сама ціна річної експлуатації дорожча. Тут головне підбирати двужильний кабель та хороший терморегулятор з можливістю програмування.
Також зверніть увагу на єлектропроводку - для кухонь на лоджиї - усе необхідно ділити на окремі групи, та встановлювати диф автомат чи групові УЗО!!!
Ось ще інфа.
1.Принципи хорошого ремонту -
2. Електрика -
3. Контроль витрат -
4. Вибір плитки -
5. Укладка плитки -
6. Стяжка підлоги -
7. Дизайн проект -
8. Витяжка -
9. Вибір дверей -
10. Планування кухні -
11. Електрообладнання - https://www.youtube.com/user/Zemlyanin111/videos
Соседи, думаю будет полезно почитать:
Как быть без свидетельства о праве собственности на недвижимость?
Живемо по-новому
Перехід до бездокументарного підтвердження права власності на новозбудовану нерухомість відбувся так раптово, що для пересічного громадянина така вкрай прогресивна і необхідна реформа взагалі залишилась непомітною. А дарма.
Із 1-го січня 2016 року українці, отримуючи документи за результатом такої адміністративної послуги як державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, не знайшли серед цих документів свідоцтва про право власності.
Справа в тім, що відтепер право власності на нерухомість, відомості про яке внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підтверджується не документом, а відповідним записом у реєстрі. У відповідності з абзацом другим частини п’ятої статті 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» на підставі цього запису власник вчиняє правочини зі своєю нерухомістю. Обов’язкове використання нотаріусом під час вчинення нотаріальної дії з нерухомістю відомостей Державного реєстру прав передбачене статтею 46-1 Закону України «Про нотаріат». Також частиною першою статті 55 цього Закону встановлено, що угоди про відчуження та заставу майна, що підлягає реєстрації, посвідчуються за умови подання документів, які підтверджують право власності на майно, що відчужується або заставляється, або за наявності державної реєстрації права власності на таке майно у Державному реєстрі прав.
«Основний удар» прийшовся на державних реєстраторів та нотаріусів, яким довелося пояснювати здивованим заявникам про те, що видача свідоцтва про право власності на нерухомість не передбачена законодавством, а на підтвердження державної реєстрації речових прав на нерухоме майно видаються такі документи як «інформація з Державного реєстру прав» та «рішення державного реєстратора».
Іще місяць тому укласти договір, предметом якого є нерухоме майно, без документа, що підтверджує право власності на нього, було неможливо. Тепер до нотаріуса власник може прийти лише з документом, який посвідчує його особу, та документом, що засвідчує присвоєння йому ідентифікаційного номеру платника податків.
І не лише в цьому нововведення спрощує життя власника: більше не потрібно отримувати дублікат правовстановлювального документа, який втрачено чи пошкоджено, а також автоматично вирішується проблема реалізації свого права на розпорядження частиною нерухомості співвласником, у якого правостановлювальний документ відсутній.
Чи варто боятися наслідків нововведення?
Окремі правники радять власникам нерухомості періодично перевіряти інформацію про свої об’єкти в реєстрі, а якщо відомості про такі об’єкти не внесені до нього, терміново це зробити. Лунають в пресі й побоювання щодо «рейдерських атак на нерухомість».
Безумовно, за можливості, своє право краще внести до Державного реєстру прав. Автоматично, без подання відповідної заяви власника, до цього реєстру відомості з баз даних, у яких реєструватися права та обтяження до 2013 року, не переносилися. І наявність відповідних даних в сучасній інформаційній системі значно спростить питання розпорядження власністю, а також підтвердження прав на неї перед третіми особами, у разі виникнення такої необхідності.
Перевірка інформації також не створить проблем, адже Державний реєстр прав відкритий: отримання відомостей з нього доступне як за об’єктом нерухомості, так і за суб’єктом права. Зацікавлена особа може отримати інформацію, звернувшись до будь-якого нотаріуса чи державного реєстратора. Крім того законодавство надає можливість отримати такі відомості через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України (https://kap.minjust.gov.ua/services/registry). Крім того, забезпечено можливість перевірки дійсності виданих з Державного реєстру прав документів за індексним номером.
При цьому слід пам’ятати, що правочини нотаріус вчинятиме не лише на підставі запису про право власності на нерухоме майно, а й встановивши особу, що звернулася, та її повноваження на розпорядження нерухомим майном. Це обов’язок нотаріуса, закріплений законом.
У разі ж якщо право власності не внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підтвердити його можливо виключно за умови подання відповідного правовстановлювального документа.
Резюмуючи, варто зазначити, що наразі явно не вистачає роз’яснювальної роботи з боку Мін’юсту, яким ця реформа впроваджена. Також більшість підзаконних нормативно-правових актів ще не приведена у відповідність до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», що може певним чином ускладнити реалізацію нововведень на практиці.
Але важливий та відповідальний крок вперед в реформуванні відносин власності вже зроблено
Во-первых, исключается такой документ, как свидетельство о праве собственности, вместо этого право на недвижимость будет подтверждаться через интернет. Во-вторых, регистрацию недвижимости можно проводить у нотариусов без ограничений. Есть и другие, но менее существенные новшества.
Ключевым для владельцев квартир и земель является то, что теперь при регистрации недвижимости не будет выдаваться свидетельство о праве на недвижимость. Факт владения недвижимостью будет подтверждаться решением регистратора о регистрации права на недвижимость, которое будет оформляться в электронном виде. При этом момент, с которого право зарегистрировано – это момент опубликования такого решения на веб-портале Министерства юстиции Украины. На руки собственник может получить распечатку упомянутого решения, но на нее не ставится ни подпись, ни печать регистратора.
"В целом, такое положение, конечно, весьма прогрессивно, но населению, особенно пожилому, не просто будет понять, что право на их квартиру подтверждается обычной распечаткой", - считает старший юрист ЮК Prove Group Антон Каганец.
В то же время, весьма удобным является открытие доступа к реестру через интернет. Так, можно не выходя из дома проверить информацию о любой недвижимости на территории Украины (если, конечно, такая информация в реестре указана). Достаточно только пройти несложную регистрацию на сайте.
"Удобной является и возможность через нотариуса проводить не только регистрацию недвижимости, в отношении которой проводились нотариальные действия, но и все другие регистрационные операции. Кроме этого, подать документы можно и через центры предоставления административных услуг", - добавил А. Каганец.
Также полезным нововведением является возможность обжаловать действия регистраторов не только в суд, но и в Минюст и его территориальные органы.
Некоторые опасаются, что в связи с тем, что теперь не будет "документа с синей печатью", может быть всплеск рейдерских атак на недвижимость, учитывая тот факт, что надежда только на электронные базы данных. Остается предполагать, что базы данных все же соответствуют требованиям безопасности. Мошенничество, конечно, может иметь место быть, особенно, если кто-то завладеет электронно-цифровой подписью нотариуса или регистратора, но, скорее всего, массовыми такие атаки не будут.
"Владельцам недвижимости советуем периодически проверять свои объекты собственности в реестре, а если они еще не внесены в него, то обязательно внести", - резюмировал юрист.
- ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная28.111 009
- ЖК Perfect Town LikoGrad | Лико Град | Perfect Group | ул. Михаила Максимовича27.11508
- ЖК Silver House | Сильвер Хаус | Спецжитлофонд | Голосеевский пр, 7427.112 198
- ЖК Dibrova Park | Диброва Парк | IB Alliance | ул. Северо-Сырецкая27.111 980
- ЖК Рихерт & Парк | A Development | ул. Кирилловская, ул. Нижнеюрковская27.11106
- Коттеджи "Паларис", Борисполь, ул. Ясная, 1526.118
- ЖК Polaris Home & Plaza | Полярис | Perfect Group, Citex Development | ул. Семьи Кульженков, 2225.11488
- ЖК GL Club | Green Life | Ирпень, ул. Лысенко, 2125.1114
- ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова25.11710
- ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а25.113 075
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?28.113 831
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?21.1110
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?19.112
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы17.1115 233
- Инвестиции в недвижимость - лучший вариант инвестирования?17.11145
- Продаж квартири з прописаним дітьми11.114
- Лучший район Киева29.101 682
- Квартира не відповідає плануванню. Які права я маю, з чого починати діалог з забудовником?20.083
- Кому принадлежат инженерные сети в доме?20.0718
- Видеокамеры на даче25.1123
- Дорожки на участке15.1124
- Патріотичні картини як символ національної ідентичності в сучасному інтер’єрі26.101
- Как подобрать кухонную мебель15.104
- Выбор гранитной мойки04.1030
- Как я подбирал на свою кухню разную утварь01.101
- Лифт в частном доме01.104
- Украинская дизайн-студия Yakusha design30.093
- Де ви замовляли послугу 3-д дизайну інтер'єру?23.073
- ЖК "Ріверсайд", Рівне, вул. Небесної Сотні, 66 - "DBN"27.10142
- ЖК Стандарт | Стандарт Буд | Полтава, вул. Великотирнівська, 9а18.093
- ЖК "Северный", Чернигов, пр. Мира - "Атлант"21.0811
- ЖК Прохоровський квартал05.081
- ЖК Artville | Артвиль | Zezman | Одесса, 7 км Овидиопольской дороги29.0526
- ЖК "Зелений двір", Івано-Франківськ, вул. Тисменицька23.048
- Слабый напор24.111
- Твердотопливный котел и расходы на отопление21.1120
- Из чего построить дом05.1197
- Бачок унитаза15.101
- Интересует подключение бойлера косвенного нагрева Tesy BiLight 100R S в систему отопления тепловым насосом(ТН)08.101
- Перчатки08.102
- Терміново куплю! Балон з гексафторидом сірки SF6 чистоти 99,9% V=72 кг20.091
- Схема підключення ледлюстри20.081
- Как правильно выбрать бойлер. Отзывы о бойлерах18.08434
- Весільний салон Новіас10.111
- Продаж спецодягу06.112
- Коврики от DarianA - уют и комфорт в вашем доме06.101
- Duomed - медична клініка у Львові30.091
- Послуги з будівництва стаціонарних басейнів09.092
- А что смотрим?02.09477
- Пол, тёплый пол, паркет, ламинат, плитка. Продажа напольных покрытий06.0832
- Что подарить мужчине?02.08349
- Послуги Електрика Кам'янець-Подільський13.071