Подать объявление

ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова

ЗастройщикKYIV BUILDING GROUP
Сдача ЖК2025 г.
Планировки
от 27 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
43из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
17/55%
1/3%
4/13%
2/6%
7/23%
1. . .333435
19 авг 2024 13:47

Светлана Стецишена, кстати, со мной связалась лично. Была очень недовольна разглашением её ФИО. 
Позиция Светланы такова: «мне что руководство говорило — то я и обещала клиентам». И она тут совсем не при чём.  И не нужно впутывать её во всё это...
На процессе в Нюрнберге точно такой же позиции придерживались генералы Вермахта: «у нас был приказ». 

Но, если что — инвесторы, у меня есть актуальный контакт этой Светланы, обращайтесь. 

20 авг 2024 10:38

dmvgura

Светлана Стецишена, кстати, со мной связалась лично. Была очень недовольна разглашением её ФИО. 
Позиция Светланы такова: «мне что руководство говорило — то я и обещала клиентам». И она тут совсем не при чём.  И не нужно впутывать её во всё это...
На процессе в Нюрнберге точно такой же позиции придерживались генералы Вермахта: «у нас был приказ». 

Но, если что — инвесторы, у меня есть актуальный контакт этой Светланы, обращайтесь. 

Я дивлюся, що у пана Дмитра дуже багато вільного часу, що він все не може заспокоїтись на привід Трояндового та мене особисто. По перше: не треба брихати і казати те, що я не говорила. По друге: я свій контакт не ховаю від інвесторів і завжди з ними на з'язку, чи по телефону, чи по іншим каналам. По третє:  якщо Ви, пан Дмитро ,  дійсно чоловік то може треба і поводити себе саме так? Бо  особисто мені Ви нагадуєте бабцю під підїздом, яка постійно когось обговорює. Я Вас запрошувала до нас, але Ви так і не приїхали до нас в офіс, чому? А взагалі то якщо Вам немає чого робити окрім того, як писати , то я Вам нагадаю, в країні війна!! То може Вам десь під Торецьком буже веселіше? 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .333435
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее