Подать объявление

ЖК "Три Богатыря", Борщаговская 182-б

ЗастройщикОК ЖСК Наш Дом
Планировки
Индекс надёжности
-219из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 33.
25/76%
3/9%
4/12%
1/3%
0/0%
13 фев 2012 13:35
Кто за этим стоит - толком неизвестно. Были Крючковы, но они ушли в тень, имеют ли сейчас отношение к "Киевреконструкции" - неизвестно. Были попытки привлечь внимание СМИ, но откликались либо каналы не рейтинговые, либо проводили съемки рейтинговые каналы, но делали такой репортаж, из которого ничего не было ясно, все расплывчато, неопределенно. Как говорят знающие люди - за этими схемами стоят люди и с такими деньгами и связями, что простым смертным с ними тягаться бесполезно, перекупят с легкостью любой канал, любую структуру. Пример со следствием наглядно это демонстрирует - за 3 года расследования результат нулевой. Хотя, казалось бы, чего проще: провели экспертизу, сделали выводы, ...
22 фев 2012 14:45
Зашла на сайт Ассоциации помощи пострадавшим инвесторам, и увидела там интересную статейку:
"Відповідно до листа Адміністрації Президента України від 17.01.2012 № 03-01/136 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України відповідно до компетенції розглянуло звернення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» від 21.10.2011 № 0374 та повідомляє.
У зв'язку із світовою фінансовою кризою у більшості регіонів України склалася ситуація, коли значна кількість об'єктів житлового будівництва залишилась недобудованою.
Незважаючи на вжиті Урядом заходи щодо добудови незавершених об'єктів житлового будівництва, це питання не втратило актуальності і потребує постійної уваги.
Зважаючи на важливість надання допомоги громадянам-інвесторам, та з метою розширення повноважень органів місцевого самоврядування для вжиття дієвих заходів з вирішення проблемних питань у сфері будівництва Мінрегіон розробив законопроект, яким передбачено заходи з посилення захисту прав інвесторів під час інвестування (фінансування) будівництва житла, а саме:
передача об'єктів незавершеного житлового будівництва, власників яких у встановленому порядку визнано банкрутом, інвесторам, чиї кошти були залучені у будівництво цього об'єкта, у разі створення ними житлово-будівельного кооперативу чи об'єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку;..."

То есть, теперь застройщикам "развяжут руки": они будет начинать стройку, брать с людей деньги, выводить их, и банкротиться, предоставляя инвесторам полное право вкладывать дополнительные средства и достраивать собственными силами ... Мошенничество будет происходить "в рамках закона". Лихо!
Вероятно, эта идея и "проходила обкатку" на нашем объекте...
23 фев 2012 15:33

Вот, люди борятся за свой комплекс. Сделали сюжет по "Новому".
https://www.domik.net/forum/zhk-crystal-park-pobedy-42-st-sophia-homes-t20309.html#p295736
Может и вы так попробуете. Но там, конечно, жильё как бы элитное. Деньги у жителей есть.

23 фев 2012 19:54
Цитата "djy":
Вот, люди борятся за свой комплекс. Сделали сюжет по "Новому".
https://www.domik.net/forum/zhk-crystal-park-pobedy-42-st-sophia-homes-t20309.html#p295736
Может и вы так попробуете. Но там, конечно, жильё как бы элитное. Деньги у жителей есть.

Я уже писала, что обращалась и в редакции газет, и на телеканалы - о нашей стройке никто не хочет ни писать, ни снимать сюжеты - все предпочитают обходить ее стороной. По какой причине - можно строить предположения, но истинная причина мне неизвестна.
23 фев 2012 20:10
Причина как раз известна. Там сюжет просто сделали за деньги. Леньги просто у жителей есть на это, дом подороже.
23 фев 2012 20:20
Цитата "Urga":
Я уже писала, что обращалась и в редакции газет, и на телеканалы - о нашей стройке никто не хочет ни писать, ни снимать сюжеты - все предпочитают обходить ее стороной. По какой причине - можно строить предположения, но истинная причина мне неизвестна.

Дело в том, что как не крути «Три богатыря» это не «Дніпровські вежі». И они рано или поздно будут сданы в эксплуатацию и худо-бедно все сделается.
Что телеканалам, что газетам до этого «фиолетово». Им подавай скандал и интригу на всю страну, с грязным бельем в большем кол-ве и с соответствующей цензурой.
Цитата "djy":
Причина как раз известна. Там сюжет просто сделали за деньги. Леньги просто у жителей есть на это, дом подороже.

Либо как вы правильно заметили, за деньги, тоже интерес к стойке у телеканалов может возрасти в разы ;-E
19 апр 2012 06:06
Информация для тех, кто еще не в курсе:
"... ініціативною групою інвесторів з багатьох об’єктів було прийнято рішення провести Всеукраїнську акцію протесту «Марш безквартирних інвесторів». Проведення акції заплановано на 10.0 год., 25 квітня 2012 року під будівлею Кабінету Міністрів України.
Організацією акції протесту займається Оргкомітет акції, до якого входять представники ініціативних груп 8 проблемних об’єктів. 25 квітня ми всі будемо вимагати:
1. Утворити надзвичайну урядову комісію для реформування законодавства у сфері інвестування у будівництво житла та вирішення проблем конкретних інвесторів.
2. Притягнути до відповідальності конкретних осіб, внаслідок злочинів яких завдано значної шкоди інвесторам.
3. Вжити заходів щодо першочергового поліпшення житлових умов інвесторів, що постраждали внаслідок злочинів вчинених забудовниками (список осіб буде складатися на самій акції).
4. Затвердити Постановою Кабінету Міністрів перелік проблемних об’єктів незавершеного будівництва. Введення для інвесторів таких об’єктів законодавчого мораторію на нарахування відсотків та штрафних санкцій за кредитами, взятими для інвестування в ці об’єкти...."
Полный текст здесь: //investhelp.com.ua/content/zvernennya-a sots%D1%96ats%D1%96%D1%97-do-%D1%96nvest or%D1%96v-z-privodu-provedennya-zagalnou kra%D1%97nsko%D1%97-akts%D1%96%D1%97-pro testu
телефон Ассоциации: (044) 228-28-42
20 апр 2012 07:33
//investhelp.com.ua/content/vseukraС—nska-aktsС–ya-protestu-В«marsh-bezkvartirnikh-С–nvestorС–vВ»
Терпець урвався, i приватнi iнвестори бiльше 50-ти об’єктiв незавершеного житлового будiвництва м. Києва та кiлькох областей України проведуть Всеукраїнську акцiю протесту.

Всеукраїнську акцiю «Марш безквартирних iнвесторiв» оголошено безстроковою.

Дата початку проведення: 25 квiтня 2012 року.
Мiсце проведення: марш вiд Європейської площi до Кабiнету Мiнiстрiв та Адмiнiстрацiї Президента.
(У iнших мiстах дiзнавайтесь за контактними телефонами).
Час проведення: з 9.30 год.
Вимоги:

1. Усвiдомити масштаби нашої проблеми в Українi (120 000 сiмей) та нарештi звернути на неї увагу!
2. Негайно скликати нараду Кабiнету Мiнiстрiв України для вироблення плану дiй щодо невiдкладного вирiшення нашої проблеми у складi:
- Перший вiце-прем’єр мiнiстр України;
- Мiнiстр фiнансiв України;
- Мiнiстр внутрiшнiх справ України;
- Мiнiстр регiонального розвитку, будiвництва та житлово-комунального господарства України;
- Мiнiстр економiки України;
- Генеральний прокурор України;
- iнiцiативна група iнвесторiв.
3. Винести Постанову Кабiнету Мiнiстрiв України, якою затвердити перелiк «проблемних» об’єктiв житлового будiвництва. На перiод до вирiшення проблем завершення будiвництва цих об’єктiв створити Тимчасову урядову комiсiю з питань завершення будiвництва цих об’єктiв.
4. Притягнути до вiдповiдальностi осiб, внаслiдок злочинiв яких завдано значної шкоди iнвесторам.
5. За безпосередньої участi iнiцiативної групи iнвесторiв розробити проект змiн до дiючих нормативних документiв з метою захисту прав iнвесторiв та вироблення механiзму вирiшення проблеми завершення будiвництва проблемних об’єктiв.
Руслана Величко, Прес-секретар
Всеукраїнської громадської органiзацiї
«Асоцiацiя допомоги постраждалим iнвесторам», м. Київ
(044) 228-28-42/063 187 41 06
info@investhelp.com.ua
www.investhelp.com.ua
06 май 2012 22:34
кто знает??? а есть ли иностранные инвесторы ????
31 май 2012 09:16
//investhelp.com.ua/content/5-chervnya-n a-povtornu-vseukraС—nsku-aktsС–yu-protestu-u-kiС”vС–-viidut -oshukanС–-vkladniki-vС–deo
"5 червня на повторну Всеукраїнську акцiю протесту у Києвi вийдуть ошуканi вкладники житлового будiвництва. Тисячi людей пройдуть маршем вiд Європейської площi до Адмiнiстрацiї Президента...."

Встречаемся - 9-20 - 9-90 возле гостиницы "Днепр" на Европейской площади. Идем к Администрации Президента. Продолжительность акции с 9-00 до 12-00. С собой иметь зонтики и пластиковые бутылки с монетками для создания шумового эффекта.
17 авг 2012 08:33
ЖК "Три богатыря". С февраля 2011г. ситуация в лучшую сторону не изменилась. Силами ЖСК "Наш дом" инвесторы и владельцы периодически устраивают акции протеста, существуют задолженности перед Киевэнерго, Киевводоканалом. В доме есть грибок, недоделки.
05 сен 2012 12:08
Цитата "Кулакова Наталья Юрьевна":
ЖК "Три богатыря". С февраля 2011г. ситуация в лучшую сторону не изменилась. Силами ЖСК "Наш дом" инвесторы и владельцы периодически устраивают акции протеста, ...

Наталья Юрьевна, у Вас не совсем верная информация. Акции протеста проводятся периодически с подачи "Ассоциации помощи пострадавшим инвесторам", и не благодаря, а скорее вопреки желанию ЖСК "Наш дом".
22 окт 2012 16:45

Хочу порадоваться за соседей из "3-х богатырей", которые с 2004 года ждут своих квартир, вроде дело сдвинулось с мертвой точки. https://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245719421


У Києвi добудують житловий комплекс "Три богатирi"
22.10.2012 / 19:10 Київська МДА
У iнвесторiв, якi вклали свої кошти у зведення трьох 22-поверхових монолiтно-каркасних будинкiв на вул. Борщагiвськiй, 182-А, з’явилася надiя таки добудувати квартири. Створивши Обслуговуючий кооператив «Наш дом», який об’єднав бiльшiсть iнвесторiв, громадяни прийняли рiшення добудовувати будинок самостiйно. Вони звернулися до мiської влади з проханням проконтролювати цей процес, щоб уникнути проблем з будiвництвом у подальшому. Про це повiдомив заступник голови Київської мiської державної адмiнiстрацiї Михайло Кучук. Натомiсть керiвництво столичної мiськдержадмiнiстрацiї пiшло назустрiч iнвесторам та передало їм 11 квартир, якi ранiше КМДА отримала вiд забудовника у згаданих багатоповерхiвках. Обслуговуючий кооператив «Наш дом» зможе продати цi помешкання, а отриманi кошти витратити на добудову житлового комплексу «Три богатирi». Нагадаємо, що будiвництво комплексу розпочалося у 2004 роцi, проте було призупинено у 2007. Близько 5-ти рокiв iнвестори прикладали зусиль, аби добудувати та отримати довгоочiкуванi помешкання. I лише нинi завдяки плiднiй спiвпрацi iнвесторiв, банкiвських установ та мiської влади, вдалося зрушити цю проблему з «мертвої точки».

23 окт 2012 13:50
Цитата "drpeter":
Хочу порадоваться за соседей из "3-х богатырей", которые с 2004 года ждут своих квартир, вроде дело сдвинулось с мертвой точки.

Спасибо за "порадоваться". Пока что стоит подержать за нас кулачки и пожелать удачи, потому как на сегодня только есть заявление о намерениях... Даже ориентировочных сроков начала строительных работ пока что нет ...
30 янв 2013 13:56
Цитата "drpeter":
Хочу порадоваться за соседей из "3-х богатырей", которые с 2004 года ждут своих квартир, вроде дело сдвинулось с мертвой точки. https://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245719421


К сожалению, все-таки рано радовались ... С момента выхода статьи не произошло ровным счетом ничего ... Ни обещанной оценки объемов незавершенных работ, ни обещанного дофинансирования, ни возобновления строительства ... Увы.
30 янв 2013 14:03
Хм. Так новый год же...
Думаю, дай бог чтоб к концу февраля появились хоть какие-нибудь новости.
04 март 2013 12:56
Цитата "Vitaly":
Хм. Так новый год же...
Думаю, дай бог чтоб к концу февраля появились хоть какие-нибудь новости.

Вот и февраль закончился, "А воз и ныне там"... Кто бы мне объяснил, кто и что стоит за этой ситуацией? Дом закончить - всего ничего, но со всех сторон стопор и тормоз ...
02 апр 2013 11:25
//domik.ua/novosti/nedostroj-dolgostroj- kto-obmanul-vkladchikov-n192241.html
во такая история про Укрсоцбанк, который обещал все достроить. М-да, с этими ребятами надо ухо в остро держать.
24 май 2013 08:18
//sled.net.ua/skandal/s/zakhidinkombanko m/2013/22/05
17 октября 2012 года банкирами было дано обещание за 1,5 - 2 месяца провести экспертизу объема незавершенного строительства и приступить к достройке "Трех богатырей".
Прошло пол года, и за это время не сделано ровным счетом НИЧЕГО ....
26 июнь 2013 14:08
Сегодня Попов сказал что они в поте лица пытаются достроить 3 богатыря.)
Что там на стройке слышно?


"В Киеве насчитывается около 80 долгостроев государственной и 50 частной собственности.



Об этом сегодня во время прямой линии в «Комсомольской правде» сообщил заместитель главы КГГА Михаил Кучук, пишет РБК-Украина.



«Что касается здания Театрального института, то объектов государственной собственности, которые стоят недостроенными, насчитывается около 80. Они разные, начиная от здания «Генплана» на левом берегу столицы и заканчивая тем же Театральным институтом... Это государственная форма собственности... Мы неоднократно обращались в Кабинет министров, написали обращение, Попов обращался к премьеру Николаю Азарову с просьбой обязать министерства эти объекты или достроить или продать, чтобы их кто-то достроил. Однако пока этот вопрос не решен», - отметил Кучук.



Он добавил, что есть 50 объектов, которые являются частными долгостроями, в которые инвесторы вложили деньги и сейчас остались ни с чем. Механизма, с помощью которого можно было бы заставить застройщика достроить данные дома, сейчас нет.



Кучук добавил, что некоторые дома КГГА пробует достроить самостоятельно.



Читайте также: Киевляне решили сами закончить свои квартиры в долгостроях



«Мы закончили дома по 26-му микрорайону на Троещине, их было восемь заброшенных домов. Мы делаем все возможное, чтобы закончить так называемых «Трех богатырей» на ул. Борщаговской. Мы прошли достаточно долгий путь для того, чтобы начать достраивать дома на ул. Сосниных. Мы приняли решение и будем достраивать дома на пр. Науки. Что касается пл. Святошинской, то мы ищем компромиссный вариант для того, чтобы люди, которые заплатили деньги, смогли каким-то образом эти деньги сохранить, и все-таки эти дома достроить. Однако таких вариантов мы пока не нашли», - отметил Кучук."
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее