ЖК Сонцтаун | ОМОКС | с.Чайки, ул. Печерская
| Застройщик | ОМОКС |
| Сдача ЖК | 2014 - 2017 г. |
| Планировки | от 15 500 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 180.
| 8/4% | ||
| 6/3% | ||
| 35/19% | ||
| 85/47% | ||
| 46/26% |
Альоночка
А
Постоянный пользователь
188
04 апреля 2014
08 апр 2014 16:58
Цитата "Natashkarez":
Аленочка, уточните пожалуйста, есть ли детская поликлиника? И где? Спасибо заранее;)
Є лікарня на території основної ЧАЙКИ, у нас попередньо не планується, але все може змінитися
Альоночка
А
Постоянный пользователь
188
04 апреля 2014
08 апр 2014 16:59
Люди, а Ви в курсі, де найближча зупинка до Соцтауну. Брест-Литовська дуже далеко виходить. В нас поки 1 авто... на каблуках якось не дуже хтілося б 2 км йти 

Natashkarez
N
Постоянный пользователь
308
25 февраля 2014
08 апр 2014 17:09
спасибо Вам большое!
Shytyk
Постоянный пользователь
334
18 марта 2014
08 апр 2014 17:48
Альоночка, щиро дякую за цю корисну інформацію.
94
9
Пользователь
91
10 марта 2014
08 апр 2014 18:23
Цитата "Альоночка":І так, все вірно. Двері на балконі - це вихід до димоходу (з котлів)
Залишилося 4 квартири для продажу: 1 трикімнатна, 3 - двокімнатні
На здачу в експлуатацію будинку розстрочка не впливає. Якщо будинок здадуть раніше, власники квартир зможуть продовжити розстрочку виплачувати (все по договору)
До моменту введення в експлуатацію побудують: дит. майданчик у дворі, зроблять парковку навколо будинку, прокладуть дорогу до будинку, зроблять озеленення і загорожу.
Можливо здадуть будинок раніше, але офіційної інформації немає.
Можливо у травні на сайті зявиться інформація про можливість купівлі квартир у 2-му будинуку Соцтауна (його можуть почати будувати вже літом)
Дитсадок, початкоіва школа і стадіон мають бути у Соцтауні, а вот аптека, магазин та інше поки офіційно не обговорюють... ну, думаю, само собой буде.
Щииро дякуємо, за інформацію

тольковна
т
Пользователь
59
27 февраля 2014
08 апр 2014 18:27
Альоночка спасибо. Пока остановки ближе нет.Но будем как говорят посмотреть.По поводу балкончиков то это точно територия жка и ключи будут у него. На 1 этаже вход будет с улицы.
ЛЕША 87
Старожил
509
26 ноября 2013
08 апр 2014 19:48
Альоночка спасибо за информацию а в одделе продаж еще какуюту информацию не говорили по поводу 2 км там 900 метров ити я за 8-9 минут бистрим шагом захожу


Oxana_M
O
Постоянный пользователь
497
22 ноября 2013
08 апр 2014 21:11
Цитата "ЛЕША 87":Альоночка спасибо за информацию а в одделе продаж еще какуюту информацию не говорили по поводу 2 км там 900 метров ити я за 8-9 минут бистрим шагом захожу![]()
![]()
это у Вас такой мужской быстрый шаг - нашем женским почти 20

Альоночка
А
Постоянный пользователь
188
04 апреля 2014
09 апр 2014 06:37
УРАААА!!!!Мені підвищили Репутацію!!! Слава Україні!!!1


Nata.Uni
N
Пользователь
27
28 октября 2013
09 апр 2014 07:56
Цитата "Альоночка":І так, все вірно. Двері на балконі - це вихід до димоходу (з котлів)
Залишилося 4 квартири для продажу: 1 трикімнатна, 3 - двокімнатні
На здачу в експлуатацію будинку розстрочка не впливає. Якщо будинок здадуть раніше, власники квартир зможуть продовжити розстрочку виплачувати (все по договору)
До моменту введення в експлуатацію побудують: дит. майданчик у дворі, зроблять парковку навколо будинку, прокладуть дорогу до будинку, зроблять озеленення і загорожу.
Можливо здадуть будинок раніше, але офіційної інформації немає.
Можливо у травні на сайті зявиться інформація про можливість купівлі квартир у 2-му будинуку Соцтауна (його можуть почати будувати вже літом)
Дитсадок, початкоіва школа і стадіон мають бути у Соцтауні, а вот аптека, магазин та інше поки офіційно не обговорюють... ну, думаю, само собой буде.
Что и требовалось доказать! А то придумали здесь, некоторые, пожарную лестницу!
Спасибо огромное за информацию!!!
Абу
А
Постоянный пользователь
391
25 октября 2013
09 апр 2014 08:02
Не предумали, здесь некоторые, а изначально в отделе продаж так говорили.
zovita
Пользователь
65
25 января 2014
09 апр 2014 08:07
Цитата "Абу":Не предумали, здесь некоторые, а изначально в отделе продаж так говорили.
нам тоже так говорили, что пожарная лесница
LenochkaPenochka
Гость
4
09 апреля 2014
09 апр 2014 10:00
Привет всем !!! Принимайте сожителей из 3 секции;))Ура !!! скоро будем заселяться! Только как представлю долбешку ремонтную со всех квартир ууу:)))
Альоночка
А
Постоянный пользователь
188
04 апреля 2014
09 апр 2014 10:11
УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГААА!!! ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО ДІЙ!!!
У вас нема часу у будні дні на допомогу Україні? Ви втомилися від бездіяльності влади? Ви хочете щось зробити? ТОДІ В СУБОТУ 12 КВІТНЯ КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ БУДЕ ДІЯТИ РАЗОМ З ВАМИ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СУБОТНИК!!!!!!!!
Координатори є по всіх районах м. Києва. Збирайте всіх друзів, рідних, колег, знайомих!!! УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ БОРОТИСЯ!!! І ЯКЩО У ВАС БРАКНЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ВПЛИВАТИ НА ВЛАДУ, ВИ МОЖЕТЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ САМОСТІЙНО ПОКРАЩУВАТИ УКРАЇНУ!!!!
РІЗНІ ІНІЦІАТИВИ: прибирання Києва, лісу, околиці, збір речей для дитбудинків, озеленення наших районів, облагородження дитячих майданчиків. МАЙДАН показав РАЗОМ - МИ ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩЕ!!!
ВІРЮ В КОЖНОГО З НАС!!!
У вас нема часу у будні дні на допомогу Україні? Ви втомилися від бездіяльності влади? Ви хочете щось зробити? ТОДІ В СУБОТУ 12 КВІТНЯ КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ БУДЕ ДІЯТИ РАЗОМ З ВАМИ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СУБОТНИК!!!!!!!!
Координатори є по всіх районах м. Києва. Збирайте всіх друзів, рідних, колег, знайомих!!! УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ БОРОТИСЯ!!! І ЯКЩО У ВАС БРАКНЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ВПЛИВАТИ НА ВЛАДУ, ВИ МОЖЕТЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ САМОСТІЙНО ПОКРАЩУВАТИ УКРАЇНУ!!!!
РІЗНІ ІНІЦІАТИВИ: прибирання Києва, лісу, околиці, збір речей для дитбудинків, озеленення наших районів, облагородження дитячих майданчиків. МАЙДАН показав РАЗОМ - МИ ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩЕ!!!
ВІРЮ В КОЖНОГО З НАС!!!
irusikz
i
Постоянный пользователь
117
12 ноября 2013
09 апр 2014 10:15
Цитата "LenochkaPenochka":Привет всем !!! Принимайте сожителей из 3 секции;))Ура !!! скоро будем заселяться! Только как представлю долбешку ремонтную со всех квартир ууу:)))
Добро пожаловать. Мы тоже из 3. А какой этаж у Вас?Selvik
Постоянный пользователь
261
27 января 2014
09 апр 2014 10:47
Цитата "LenochkaPenochka":Привет всем !!! Принимайте сожителей из 3 секции;))Ура !!! скоро будем заселяться! Только как представлю долбешку ремонтную со всех квартир ууу:)))
Добро пожаловать! Я из 3 секции, третий этаж. А Вы?
Letta
L
Постоянный пользователь
182
18 октября 2013
09 апр 2014 11:31
Цитата "Альоночка":МАЙДАН показав РАЗОМ - МИ ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩЕ!!!
НА КРАЩЕ?!
Я вам завидую, что у вас "на краще".
Вот бы мне Майдан принес что-то хорошее. Лично мне - ничего хорошего, а вот плохих изменений, как минимум в материальном плане, очень много. Скажите, а вы в курсе, что пособия по рождению ребенка значительно урезали (я имею в виду 2 и 3-го ребенка)? Про зарплату я вообще молчу и так далее... А семьям погибших майдановцев - каждому члену семьи - будут ежемесячно (и пожизненно) выплачивать колоссальные суммы (каждому по 5 тыс. гривен). Где они возьмут на это (та на інші потреби "за пакетом законів антикризової програми") деньги? - заберут у беременных, пенсинеров, бюджетников, инвалидов и всех ПРОСТЫХ людей. И это "на краще"?! Так что, большая просьба, давайте хоть здесь не будем развивать политические темы. Любите Майдан - любите, но к субботнику не обязательно прикреплять эту фразу. Давайте лучше ближе к теме - например, строительной. Прошу прощения за некоторую резкость в высказываниях, просто уже достал этот майданSelvik
Постоянный пользователь
261
27 января 2014
09 апр 2014 11:52
Цитата "Letta":
НА КРАЩЕ?!Я вам завидую, что у вас "на краще".
Вот бы мне Майдан принес что-то хорошее. Лично мне - ничего хорошего, а вот плохих изменений, как минимум в материальном плане, очень много. Скажите, а вы в курсе, что пособия по рождению ребенка значительно урезали (я имею в виду 2 и 3-го ребенка)? Про зарплату я вообще молчу и так далее... А семьям погибших майдановцев - каждому члену семьи - будут ежемесячно (и пожизненно) выплачивать колоссальные суммы (каждому по 5 тыс. гривен). Где они возьмут на это (та на інші потреби "за пакетом законів антикризової програми") деньги? - заберут у беременных, пенсинеров, бюджетников, инвалидов и всех ПРОСТЫХ людей. И это "на краще"?! Так что, большая просьба, давайте хоть здесь не будем развивать политические темы. Любите Майдан - любите, но к субботнику не обязательно прикреплять эту фразу. Давайте лучше ближе к теме - например, строительной. Прошу прощения за некоторую резкость в высказываниях, просто уже достал этот майдан
Перший раз пожалкувала, що не можу "лайкнути". Давайте сподіватися, що у нас буде все добре!
Альоночка
А
Постоянный пользователь
188
04 апреля 2014
09 апр 2014 12:00
Цитата "Selvik":
Перший раз пожалкувала, що не можу "лайкнути". Давайте сподіватися, що у нас буде все добре!
Колеги, тема не політична, але скажіть, будь ласка, чи як часто Ви до Майдану робили щось безкоштовне власними силами, довіряли людям, що знаходяться поруч? Змінено свідомість людей, Майдан об'єднав нас!
Давайте без політики, але хочу підкреслити зміни приходять з часом і з нами! Тому давайте діяти. Будівництво - це чудово! Проте не забувайте, що СУБОТНИК або просто добрі справи (громадська організація ДИВОВИЖНІ, яка дає 2-ге життя старим ліфтам, лавкам, збирає речі у дит. будинки та інше) зроблять життя навколо нашого СОЦТАУНУ КРАЩИМ! Комфортне житло нам дає Забудовник - хочу в це вірити - але позитивне, світле життя за межами нашого комплексу створюємо Ми добрими справами! ОТОЖ, ХТО ХОЧЕ ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДІЯТИ, А НЕ НАРІКАТИ!!!!
..... завершую агітацію по цьому питанню 
Selvik
Постоянный пользователь
261
27 января 2014
09 апр 2014 12:07
Сьогодні чудова погода! Наш будинок будується! Скоро познайомимся! Все у нас буде добре! Хтось уже купує матеріли для ремонту? Як Ви думаєте, може подорожчати?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
