Подать объявление

ЖК Синергия Сити | Ирпень, ул. Достоевского, пер. Озерный

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 18 800 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
153из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 3.
0/0%
1/33%
0/0%
0/0%
2/67%
1. . .789
16 авг 2021 15:31
Звіт про хід будівництва ЖК «Синергія Сіті» від 16 серпня 2021 року.

У першому будинку продовжуємо фасадні роботи 1-го поверху. Завершуємо влаштування вхідної групи.

У другому будинку продовжуємо фасадні роботи 1-го поверху. Розпочали влаштування вхідної групи.
Готуємось до монтажу квартирних дверей. Розпочали прокладання внутрішнього газопостачання.

У третьому будинку завершили зводити стіни 10-го поверху. Завершуємо монтаж вікон. Завершуємо штукатурити місця загального користування. Продовжуємо прокладання внутрішніх комунікацій. Розпочали фасадні роботи.

У четвертому будинку продовжуємо зводити стіни 6-го поверху.

У п’ятому будинку продовжуємо штукатурити стіни у місцях загального користування. Завершили прокладати внутрішні комунікації. Завершили монтаж вікон. Розпочали фасадні роботи.

У шостому будинку продовжуємо зводити стіни 6-го поверху.

У дев’ятому будинку завершили фасадні роботи 1-го поверху.

У десятому будинку завершили фасадні роботи з 2 по 10 поверхи. Завершили монтаж квартирних дверей.

Завершили укладати плитку у місцях загального користування. Розпочали фасадні роботи 1-го поверху. Завершили заливати стяжку 1-го поверху. Завершили монтаж скляних вітрин 1-го поверху. Розпочали влаштування вхідної групи. Розпочали фарбувати місця загального користування. Прокладаємо внутрішнє газопостачання. Завершили монтаж поручней у лоджіях.

У одинадцятому будинку завершили фасадні роботи. Завершили залиття стяжки у квартирах та місцях загального користування. Завершили штукатурити місця загального користування та сходову клітину. Завершили монтаж ліфтового обладнання. Розпочали фасадні роботи 1-го поверху. Завершили заливати стяжку на 1-му поверсі. Завершили монтаж скляних вітрин 1-го поверху. Розпочали фарбувати місця загального користування. Продовжуємо монтаж квартирних дверей. Завершили укладати плитку у місцях загального користування. Розпочали влаштування вхідної групи. Завершуємо монтаж поручней у лоджіях.

У двадцятому будинку продовжуємо монолітні роботи 7-го поверху. Завершили зведення стін 2-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 3 поверсі.

У двадцять першому будинку продовжуємо монолітні роботи 6-го поверху. Завершили зведення стін 2-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 3 поверсі.

У двадцять другому будинку продовжуємо влаштовувати вертикальні елементи 6-го поверху. Завершили зведення стін 2-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 3 поверсі.

У двадцять третьому будинку продовжуємо монолітні роботи 6-го поверху.

На території ЖК «Синергія Сіті» продовжуємо влаштування благоустрою біля 7,8,9 та 1 будинків. Розпочали озеленювати сквер біля 8 будинку. Завершуємо укладати бруківкою дорогу біля 1 будинку. Завершуємо прокладання зовнішніх комунікацій до 10 та 11 будинків. Продовжуємо прокладати кабелі електроенергії до 20,21,22,23 будинків.
15 сен 2021 14:33
Звіт про хід будівництва ЖК «Синергія Сіті» від 15 вересня 2021 року.

У першому будинку завершуємо фасадні роботи 1-го поверху. Завершили влаштування вхідної групи.

У другому будинку продовжуємо фасадні роботи 1-го поверху. Продовжуємо влаштування вхідної групи.

Завершили монтаж квартирних дверей. Продовжуємо прокладання внутрішнього газопостачання. Розпочали оздоблення місць загального користування.

У третьому будинку завершили монтаж вікон. Завершили штукатурити місця загального користування. Продовжуємо фасадні роботи.

У четвертому будинку завершуємо зводити стіни 8-го поверху.

У п’ятому будинку завершили штукатурити стіни у місцях загального користування. Завершили фасадні роботи з 2 по 9 поверхи. Завершили монтаж ліфтового обладнання.

У шостому будинку завершили зводити стіни. Продовжуємо монтаж вікон. Розпочали заливати стяжку на покрівлі.

У десятому будинку продовжуємо фасадні роботи 1-го поверху. Завершуємо влаштування вхідної групи. Завершили фарбувати місця загального користування. Прокладаємо зовнішню газову обв’язку.

У одинадцятому будинку продовжуємо фасадні роботи 1-го поверху. Завершили фарбувати місця загального користування. Завершили монтаж квартирних дверей. Завершуємо влаштування вхідної групи. Завершили монтаж поручней у лоджіях. Продовжуємо прокладання внутрішнього газопостачання.

У двадцятому будинку залили плиту-перекриття над 9 поверхом. Продовжуємо зведення стін 4-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 4 поверсі.

У двадцять першому будинку готуємось до залиття плити-перекриття над 9 поверхом. Продовжуємо зведення стін 4-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 4 поверсі.

У двадцять другому будинку завершили влаштування вертикальних елементів 9-го поверху. Продовжуємо зведення стін 4-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 4 поверсі.

У двадцять третьому будинку продовжуємо влаштування вертикальних елементів 9-го поверху.

На території ЖК «Синергія Сіті» продовжуємо влаштування благоустрою біля 7,8,9 будинків.

Продовжуємо озеленювати сквер біля 8 будинку.

Завершили укладати бруківкою дорогу біля 1 будинку. Завершили прокладання зовнішніх комунікацій до 10 та 11 будинків. Продовжуємо укладати бруківкою пішохідну зону біля 10 та 11 будинків.
28 сен 2021 13:17
добрый,
не халиварю хочу объективно спросить , для аренды где бы вы лучше купили тут или в броварах раен лесного квартала - интересует дальнейшее перспективность места и без проблемность сдачи в аренду - кто реально может мониторил данную тему - заранее спасибо.
18 ноя 2021 19:45

Мы уже взяли ранее в Синергии 2, и уже давно сдаем ее успешно. По личному опыту могу сказать только за Ирпень, но то что сам прочувствовал - окупаемость ровная, спрос есть, проблем особых нет.

11 дек 2021 11:36

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

25 март 2022 16:42

"... Україна переможе та настане мир, Будівельна група Синергія створить експертну комісію для оцінки завданих пошкоджень. До неї увійдуть власні фахові підрозділи та спеціалізовані організації, які разом проведуть обстеження, визначать ступінь пошкоджень та план реконструкції.

Ми докладемо усіх зусиль та крок за кроком разом з вами відновимо цілісність будівельних конструкцій, інженерних мереж та благоустрою комплексів. І ви ще з більшою силою полюбите свій квітучий дім. Попереду прекрасне майбутнє та прекрасна Україна в ньому!

Слава Україні!"


Будівельна група Синергія

19 апр 2022 18:00

"Фахівці нашого проєктного підрозділу взялися до обстеження будинків наших ЖК. Спираючись на проєктну та експлуатаційну документацію.

Щонайперше вони з'ясують, чи вціліла основа та базові елементи кожного будинку. Йдеться про несучі конструкції – фундамент та несучі стіни. Саме вони сприймають більшість навантажень та впливів.

Якщо під час обстеження виявлять ознаки втрати несучої здатності елементів, ми невідкладно підсилимо та відновимо їх. Аби зберегти працездатний стан та придатність будинків до експлуатації."

Будівельна група Синергія

10 окт 2022 07:43

Наконец-то получил ключи - теперь могу оставить справедливый отзыв. Мои впечатления - ніколи знову! При получении прав собственности разводят на дополнительный платеж, которого нет в договоре, и о котором не предупреждали. При этом прав у вас нет  - просто угрожают не выдать документы. Пришлось оплатить, после того как вы внесли сумму - вы уже их не интересуете, менеджер просто смеется в лицо и смешивает с г@вном. Очень неприятные ощущения, буду инвестировать в других застройщиков.
Можно брать объект как вторичку под инвестиции, но с самой компанией связываться не рекомендую

12 окт 2022 16:16

Отвратительный застройщик, малого того что задержка по сдаче дома составила около года, далее дополнительные деньги потребовал при оформлении, а иначе не даст документы на жилье. После оформления права собственности 4 месяца не отдавал ключи от квартир, после выдачи ключей в доме нет воды, нужно ещё 2-3 месяца ждать ну и электричество по коммерческому тарифу по 5.20 грн навсегда. Не рекомендую доверять Синергии свои деньги, не наступайте на мои грабли.

13 окт 2022 15:21

Dina12

Отвратительный застройщик, малого того что задержка по сдаче дома составила около года, далее дополнительные деньги потребовал при оформлении, а иначе не даст документы на жилье. После оформления права собственности 4 месяца не отдавал ключи от квартир, после выдачи ключей в доме нет воды, нужно ещё 2-3 месяца ждать ну и электричество по коммерческому тарифу по 5.20 грн навсегда. Не рекомендую доверять Синергии свои деньги, не наступайте на мои грабли.

а почему тариф промышленный (5.20) на электрику будет навсегда? в чем причина?

24 окт 2022 07:56

NikoSteely

а почему тариф промышленный (5.20) на электрику будет навсегда? в чем причина?

Тариф коммерческий, во всех наовострояках Синергиии. Потом строят свою подстанцию и заключают прямые договора с ДТЕК. Обычно черз 2-3 года после сдачи.

20 апр 2023 09:04

Доброго дня, 

Тут є інвестори Квартал груп? 

Як спарви з введенням в експлуатацію їхніх будинків які вже готові ? 

Що кажуть?


Дякую.

04 июнь 2023 06:17
Не рекомендую інвестувати у цю компанію. Укладають із вами попередній договір (оплата 100%). потім не будують, і вимагають переукласти договір з доплатою щоб вони продовжували будувати. або змушують вас розірвати з ними договір, щоб ви втратили гроші. Як шахрайство в цьому нічого не бачу.


05 июнь 2023 18:57

mixa33-1990

Не рекомендую інвестувати у цю компанію. Укладають із вами попередній договір (оплата 100%). потім не будують, і вимагають переукласти договір з доплатою щоб вони продовжували будувати. або змушують вас розірвати з ними договір, щоб ви втратили гроші. Як шахрайство в цьому нічого не бачу.


А що означає переукласти?Маєте на увазі на основний договір після сдачі в експ.?Дякую

07 июнь 2023 13:23

Britain

А що означає переукласти?Маєте на увазі на основний договір після сдачі в експ.?Дякую

тобто ви купуєте квартиру оплачуєте її 100%. і якщо у них не вистачає грошей на будівництво, вони хочуть додатковий договір до попереднього договору з доплатою вимагають від вас подписати його на їхніх умовах... а будинок відповідно ще навіть не починали будувати. 

14 июнь 2023 08:33
Забудовник безвідповідальний! Головне для нього - зіпхнути квартиру, умовити вас підписати акт прийому. І після цього все! Забудьте про всі зауваження, що ви подали до акту прийому-передачи. На телефон вам ніхто не відповість. З чату "Сервіса" вас видалять за не коректні запитання, а в самому "Сервісі" вам в сотий раз наобіцяють з три короба. Не раджу в нього вкладати.


21 июнь 2023 08:17

Будинки на поймі розташовані в них дуже висока концентрація вологи. Поспілкуйтесь з мешканцями- люди купують осушувачі повітря, а інакше зимою псується мебель навіть.

28 авг 2023 12:23

Vinfas

Будинки на поймі розташовані в них дуже висока концентрація вологи. Поспілкуйтесь з мешканцями- люди купують осушувачі повітря, а інакше зимою псується мебель навіть.

Ніяких вологості та осушувачей, не вводити людей в оману з цим проблем немає. Від сусідів також не чув такого

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .789
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее