Подать объявление

ЖК Rusaniv Residence | Русанив | Perfect Group, Citex | ул. Сверстюка

ЗастройщикPerfect Group, Citex Development
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 36 264 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
166из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 40.
6/15%
4/10%
4/10%
9/23%
17/43%
1. . .1921. . .23
25 янв 2022 06:43

dobce


Лично, когда яинвестировал в данный жк то особых иллюзий по поводу “Бизнес Класса” неиспытывал. Цена за м2 была средняя для комфорт класса, соответственно икачество будет тоже в данном диапазоне.



Для комфорта (ацена именно как в комфорте), перегородки из кирпича, водопроводные трубы Rehau и фасад это просто супер, но это ещё не бизнес.


По соотношениюцена/качество RR для меня выиграл у всех ближайшихконкурентов.


Не знаю за сколько покупали Вы, но мы платили за бизнес и бизнес хотели бы получить!) Да и дом бизнес класса по проекту, поэтому не нужно занижать его достоинства и сподвигать на заниженные ожидания.)

25 янв 2022 08:12

Kloki

Не знаю за сколько покупали Вы, но мы платили за бизнес и бизнес хотели бы получить!) Да и дом бизнес класса по проекту, поэтому не нужно занижать его достоинства и сподвигать на заниженные ожидания.)

там цена от 1230$ сейчас (на старте и того в 2 раза дешевле была). вполне себе стоимость комфорт-класса 

25 янв 2022 11:36

Это 100% требования пожарной безопасноти. Компании по большому счету все равно, что ставить. Но есть ограничения, под которые приходится по итогу подстраиваться

25 янв 2022 12:15

Фотозвіт станом на 25.01.2022



25 янв 2022 14:57

Абсолютно. Концептологи зазвичай не радяться з пожежниками, як там має що бути)) Тому в процесі все може змінюватися і не один раз. Але це все стосується якихось не надо важливих речей, основний концепт таким і залишиться

02 фев 2022 11:02

До вашої уваги актуальні фото з будівельного майданчика (станом на 02.02.2022)


10 фев 2022 14:26

Хід будівництва Rusaniv Residence станом на 10.02.2022

10 фев 2022 17:09

DillyDream

там цена от 1230$ сейчас (на старте и того в 2 раза дешевле была). вполне себе стоимость комфорт-класса 

Если бы 1230$ , однушки уже дороже 100 тыс $. А так Жк топчик 

21 фев 2022 17:36

Свіжий відеообліт будівництва Rusaniv Residence


21 фев 2022 18:27

iryna_ne

Если бы 1230$ , однушки уже дороже 100 тыс $. А так Жк топчик 

я писал цену минимальную за квадратный метр на момент публикации поста, а не за квадрат в однушке. 

13 март 2022 09:05

CITEX Development


"Ми просимо вас не хвилюватися про необхідність внесків по розтермінуванню. Бережіть ваші родини, близьких, друзів, себе.


Сьогодні нашого спільного ресурсу, єдності і взаємної підтримки потребує Україна! Нагадаємо, що Президент України підписав указ №133/2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", яким воєнний стан продовжується строком на 30 діб із 26 березня. У цей період офіційно немає зобов’язання здійснювати платежі. Дякуємо за те, що ви з нами."


Інформація на сайті ЖК

11 окт 2022 12:34


💙Секція 1

- Триває армування та бетонування вертикальних елементів на 23-му поверсі

- Виконуємо цегляну кладку на 6 поверсі


💙Секція 2

Мурування цегляних стін на 21-му поверсі


💙Секція 3

Кладку завершено

Прогрес скління сягнув рівня 21 поверху


💙Секція 4

Розпочато фасадні роботи

Триває фінальна стадія оздоблення

Монтаж квартирних дверей сягнув 24 поверху

Завершено перекладку мереж теплотраси


💙Секція 5

- Виконано зворотнє засипання пазух фундаменту

- Продовжується бетонування вертикальних елементів перших поверхів



14 дек 2022 18:42

Цього року ми ще більше почали цінувати 🌞 мирні світанки над містом і Русанівським каналом.


Ми були розчулені тим, як попри війну, природа живе і розвивається за власними законами: весною над водою зеленіли верби, а влітку качечки 🦆 смішно тюпали уздовж берега.


Ми відчули наскільки сильні, бо попри війну здатні ефективно працювати.


До 🎄 нового року — 17 днів.

Це час добрих новин і підбиття підсумків.


Тож ми запрошуємо вас переглянути традиційний фотозвіт з будівництва ❄️ Rusaniv Residence:


🏗 Секція 1

✓На 80% виконано армування та бетонування вертикальних елементів 25-го поверху


🏗 Секція 2

✓Триває мурування цегляних стін


🏗 Секція 3

✓Прогрес скління сягнув рівня 25 поверху


🏗 Секція 4

✓Продовжуються фасадні роботи

✓ Виконано експозитор фасаду

✓ Підготовлено бетонну подушку під паркінг (секція 3-4)


🏗 Секція 5

✓ Виконано плиту перекриття над 3-м поверхом



18 янв 2023 15:32

Уже месяц ничего не строится. По состоянию "на вчера" стройка заморожена

18 янв 2023 18:56

DillyDream

Уже месяц ничего не строится. По состоянию "на вчера" стройка заморожена

Два варианта:

1) Праздники и выйдут скоро, вариант оптимиста)

2) Идут проверки в компании, как у многих сейчас.

19 янв 2023 06:37

DillyDream

Уже месяц ничего не строится. По состоянию "на вчера" стройка заморожена

Ой да ладно. "на вчера" как раз утром на 4й секции люлька висела, правда сегодня в тоже время ещё не было.

19 янв 2023 13:46

DillyDream

Уже месяц ничего не строится. По состоянию "на вчера" стройка заморожена



Доброго дня, громадо!


Хто пам’ятає акцію «авторський дизайн проект
 у подарунок при купівлі 2 кімнатної квартири 82 м2»?


Прошу ВСІХ хто бачив напишіть під цим постом,  а хто ПРИДБАВ напишіть у dizcoverua@gmail. сom


Хочу повідомити що робота з Сitex development над дизайн проектом квартири  у ЖК Rusaniv Residenceзакінчилася судом. Не розрахувавшись за проект, Сitex development незаконно використовували роботи студії Dizcover у засобах масової інформації та комерційної діяльності. На сьогоднішній день Сitex приховують цей факт і видаляють з соцмереж будь-які докази цього інциденту, а в суді розповідають що  «я не я і хата не моя» на мій погляд це дуже низько для такої великої компанії. Але ми просимо про допомогу інвесторів, щоб засв
ідчили правопорушення з боку компанії забудовників.


За будь-якою інформацією звертайтесь у dizcoverua@gmail. com


Щиро Ващі, студія інтер’єрного дизайну Diz_cover


19 янв 2023 18:44

kiev-ra

Ой да ладно. "на вчера" как раз утром на 4й секции люлька висела, правда сегодня в тоже время ещё не было.

Ой, да неладно! Краны не крутятся, строителей нет. Не знаю, что у Вас там висит, но стройка  заморожена уже более месяца и визуально там также ничего не изменилось с начала декабря 

20 янв 2023 07:30

Так обойдите стройку днем с другой стороны. Что за однобокий взгляд на ситуацию ?!

20 янв 2023 12:50

kiev-ra

Так обойдите стройку днем с другой стороны. Что за однобокий взгляд на ситуацию ?!

От того, что я сделаю обход территории, начнут крутиться краны и появятся рабочие на стройке, или как??Или одна висячая люлька, это гарантия активной работы на стройке?Вы там хоть хоровод кружите, на результат строительства это никак не повлияет, если работать некому. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1921. . .23
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее