Подать объявление

ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а

ЗастройщикENSO
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 27 755 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
143из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 116.
15/13%
10/9%
32/28%
21/18%
38/33%
1. . .143145. . .151
26 апр 2023 18:48

Зараз влада зробила таким чином, що реєстр судових рішень щодо публікації рішень в кримінальних провадженнях закритий((( тому навряд чи ми побачимо якісь рішення

08 май 2023 17:45

Шановні клієнти.


Найближчими днями є ймовірність агресивної атаки повітряного простору міста Києва та всієї України.

У зв'язку з цим повідомляємо, що Клієнт-простір ENSO працюватиме у віддаленому режимі в період з 9 травня по 10 травня 2023 року.


Бережіть себе та своїх рідних.

Віримо в ЗСУ та найшвидшу Перемогу!

Слава Україні!

11 май 2023 09:23

ENSO

Шановні клієнти.


Найближчими днями є ймовірність агресивної атаки повітряного простору міста Києва та всієї України.

У зв'язку з цим повідомляємо, що Клієнт-простір ENSO працюватиме у віддаленому режимі в період з 9 травня по 10 травня 2023 року.


Бережіть себе та своїх рідних.

Віримо в ЗСУ та найшвидшу Перемогу!

Слава Україні!

ЕНСО ще раз зібрали гроші з людей і під приводом ракетних ударів знову припинили працювати. Ну це який сюр. Скільки ще їм дозволять нас кидати? Якась ініціативна група ходить і вирішує собі свої питання.

11 май 2023 17:37

BigData

ЕНСО ще раз зібрали гроші з людей і під приводом ракетних ударів знову припинили працювати. Ну це який сюр. Скільки ще їм дозволять нас кидати? Якась ініціативна група ходить і вирішує собі свої питання.

Есть сомнение что инициативная группа существует

11 май 2023 17:37

BigData

ЕНСО ще раз зібрали гроші з людей і під приводом ракетних ударів знову припинили працювати. Ну це який сюр. Скільки ще їм дозволять нас кидати? Якась ініціативна група ходить і вирішує собі свої питання.

Ну чому, прогрес є: сайт розвивається, обʼєкти збільшуються, Поетика 3 зʼявилася!))) 😆

14 май 2023 18:57

Odiniz

Есть сомнение что инициативная группа существует

Менеджери кажуть, що вони існують, я так розумію ходять щоб отримати кошти назад. Або сепаратно вибити собі якісь преференції.

14 май 2023 18:57

Wunder2002

Ну чому, прогрес є: сайт розвивається, обʼєкти збільшуються, Поетика 3 зʼявилася!))) 😆

Вона була, це недобудова від «папірєднікав» які кинули людей трошки раніше ніж Енсо

27 май 2023 12:52

По-перше, хочу подякувати ЕНСО за відновлення будівництва. Дійсно, зараз, у травні, на майданчиках людно й роботу видно, що не може не тішити.


Звісно, мені, як інвесторові першої колекції, хотілося б отримати свої ключі ще півтори роки тому, а не в 2024, як обіцяють зараз. Але, принаймні, є відчуття того, що немалі гроші, що вкладені в майбутню квартиру, все ж таки не зникнуть.


По-друге, я неймовірно радий, що відновилася практика зустрічей з ініціативною групою інвесторів. Розумію, що не всі майбутні сусіди знайомі між собою, але ті хто проявив бажання познайомитися з іншими, тепер в курсі того, що відбувається з ЖК. Не скажу, що я завжди у захваті того, що чую, проте відкритість забудовника й взагалі бажання спілкуватися мені імпонує. Власне таким я хочу бачити бізнес в Україні в 2023 році. Прозорим та готовим до діалогу.


По-третє, хотів би відмітити важливість фото та відео звітів. Без них моя тривожність дійсно дуже зростає. Хотілося щоб вони були регулярними та максимально наповненими. Наприклад, звіт, що був у травні мені подобається набагато більше, ніж попередні. Видно робітників, різні види робіт, присутні різні ракурси та локації. Це радує й хочеться щоб так було надалі.


Крім позитивних аспектів хочеться додати й трохи конструктивної критики.


Незважаючи на величезні зрушення щодо інформованості інвесторів, ситуація з арештом продовжує залишатися непрозорою. Позицію компанії я почув, вона мені зрозуміла. Проте й активних дій я не бачу, хоча мені й говорять, що вони є. Це викликає тривогу. Впевнений, що правда на нашому боці, але тут не та ситуація, коли «менше знаєш – краще спиш». Хочеться тримати руку на пульсі.


Також мені здається, що ЕНСО робить недостатньо в протистоянні інформаційним нападам. В мережі є вже досить значна кількість (на мою думку) сумнівних відео з усілякими розслідуваннями щодо майданчику. З’явилися й треті особи, що захищають проект. Проте крім однієї заяви в соціальних мережах, та того, що ми почули на онлайн-зустрічі  з Рамілем Мехтієвим, від самого забудовника нова інформація не надходить. Цей інформаційний вакуум створює чудовий грунт для пліток та невпевненості. Дуже хочеться побачити нову розгорнуту заяву щодо стану справ в юридичному аспекті, а краще ще вийти в публічний простір з інтерв’ю з СЕО.

27 май 2023 20:57

Є.Н.


По-перше, хочуподякувати ЕНСО за відновлення будівництва. Дійсно, зараз, у травні, намайданчиках людно й роботу видно, що не може не тішити.




Звісно, мені, якінвесторові першої колекції, хотілося б отримати свої ключі ще півтори рокитому, а не в 2024, як обіцяють зараз. Але, принаймні, є відчуття того, що немалігроші, що вкладені в майбутню квартиру, все ж таки не зникнуть.




По-друге, янеймовірно радий, що відновилася практика зустрічей з ініціативною групоюінвесторів. Розумію, що не всі майбутні сусіди знайомі між собою, але ті хто проявивбажання познайомитися з іншими, тепер в курсі того, що відбувається з ЖК. Нескажу, що я завжди у захваті того, що чую, проте відкритість забудовника й взагалібажання спілкуватися мені імпонує. Власне таким я хочу бачити бізнес в Українів 2023 році. Прозорим та готовим до діалогу.



По-третє, хотівби відмітити важливість фото та відео звітів. Без них моя тривожність дійсно дужезростає. Хотілося щоб вони були регулярними та максимально наповненими.Наприклад, звіт, що був у травні мені подобається набагато більше, ніжпопередні. Видно робітників, різні види робіт, присутні різні ракурси талокації. Це радує й хочеться щоб так було надалі.




Крім позитивнихаспектів хочеться додати й трохи конструктивної критики.




Незважаючи на величезнізрушення щодо інформованості інвесторів, ситуація з арештом продовжуєзалишатися непрозорою. Позицію компанії я почув, вона мені зрозуміла. Проте йактивних дій я не бачу, хоча мені й говорять, що вони є. Це викликає тривогу.Впевнений, що правда на нашому боці, але тут не та ситуація, коли «менше знаєш –краще спиш». Хочеться тримати руку на пульсі.




Також меніздається, що ЕНСО робить недостатньо в протистоянні інформаційним нападам. Вмережі є вже досить значна кількість (на мою думку) сумнівних відео з усілякимирозслідуваннями щодо майданчику. З’явилися й треті особи, що захищають проект.Проте крім однієї заяви в соціальних мережах, та того, що ми почули на онлайн-зустрічі  з Рамілем Мехтієвим, від самогозабудовника нова інформація не надходить. Цей інформаційний вакуум створює чудовийгрунт для пліток та невпевненості. Дуже хочеться побачити нову розгорнуту заявущодо стану справ в юридичному аспекті, а краще ще вийти в публічний простір зінтерв’ю з СЕО.


Ви кажете в 2024 році дадуть ключі? Тобто надії на те що їх дадуть в цьому році нема?

28 май 2023 14:00

Всім доброго дня і вітаю з Днем міста-Героя Києва!

Підкажіть, будь ласка, чи хтось знає, як потрапити в ініціативну групу інвесторів по ЖК Поетика (1-ша колекція)? Ніхто не каже, як туди можна потрапити, але нібито хтось там є. Можливо, якусь заяву треба кудись написати?

В кого які новини щодо строків передачі ключів?)

30 май 2023 10:46

Добрый день! А о каких видеоотчетах идёт речь? Поделитесь ссылкой плиз. Нахожу только старые. 

01 июнь 2023 08:39

Odiniz

Ви кажете в 2024 році дадуть ключі? Тобто надії на те що їх дадуть в цьому році нема?

Орієнтували, що по першій колекції ключі все ж таки будуть в цьому році. Але це по третій та четвертій секції. Перша та друга, на жаль, в 2024 році. Це якщо нічого не зміниться, звісно.

01 июнь 2023 12:53

Є.Н.


Орієнтували, що по першій колекції ключі все ж таки будуть в цьому році. Але це по третій та четвертій секції. Перша та друга, на жаль, в 2024 році. Це якщо нічого не зміниться, звісно.

Дякую за відповідь

01 июнь 2023 13:50

Odiniz

Дякую за відповідь

Хрен мы получим. В суд нужно подавать.  Где инициативная группа?

02 июнь 2023 21:52

Дима2022

Хрен мы получим. В суд нужно подавать.  Где инициативная группа?

На кого? На БЕБ Львова, чи на СБУ Києва? Чи на Медведчука зі Столаром? А може на Єрмака? З фондом нема змісту судитися, єдиний вихід бачу це націоаналізація Енсо зі всіма обʼєктами і добудова за державний кошт. Ви не помітили, що стоїть будівництво не тільки на арештованій Поетиці, але ледве будуються Діаданс і Фьорд. А друга компанія Столара БудДевелопмент також нічого не будує, стоять Салют і Арсенал, а Оазіс їм ніби забороняє будувати ГУР, цікаво хто ж забороняє два перших? Потрібно втручання держави, націоаналізація і продаж іншим девелоперам. 

02 июнь 2023 21:52

romulko

Вітаю

Був у клієнтському просторі сьогодні, запитався про арешт. Сказали, що арешт відбувся 3 березня, зранку провели засідання у Львівському суді, а ввечері вже Поетика взнала що є арешт. Суд відбувся без відома Енсо, не було нікого від них (по словам менеджера).

Причини - можливі зв"язки з певними особами чи штучне затримання будівництва (певно конкурентами).

На питання "що робити далі", відповідь -  чекати.

В кінці квітня (24.04.2023) відбувся черговий розгляд, напевно апеляції на накладення арешту. Рішення прийнято.

Оскільки ніяких новин від забудовника не має, ймовірніше за все арешт залишається в силі, і як це заведено - на невизначений строк?

У когось є якась інформація?

07 июнь 2023 13:22

Дима2022

Хрен мы получим. В суд нужно подавать.  Где инициативная группа?

Питайте менеджерів. А взагалі працюємо, плануємо наступну онлайн-зустріч з СЕО. Питань назбиралось, в тому числі й по арешту. 

09 июнь 2023 07:42

Є.Н.

Питайте менеджерів. А взагалі працюємо, плануємо наступну онлайн-зустріч з СЕО. Питань назбиралось, в тому числі й по арешту. 

Що відбувається на цих таємничих зустрічах? У ініціативної групи якій інші інвестиційні догвора? Чи вони розраховують на те що ім за мовчання повернуть кошти, а нас всіх кинуть?

09 июнь 2023 19:44

BigData

Що відбувається на цих таємничих зустрічах? У ініціативної групи якій інші інвестиційні догвора? Чи вони розраховують на те що ім за мовчання повернуть кошти, а нас всіх кинуть?

Ви прямо розкусили нас, шановний BigData. Все саме так і є. 

Якщо є конкретні питання - задавайте. 

09 июнь 2023 19:47

Є.Н.

Питайте менеджерів. А взагалі працюємо, плануємо наступну онлайн-зустріч з СЕО. Питань назбиралось, в тому числі й по арешту. 

Яка мета ініціативної групи? Про цю групу тільки чутки.
Як правило ініціативна група створюється для комунікації з певною особою і після комунікації група інформує інших про подальший план руху, домовленості і т.п.

То ж, до чого було домовлено на сьогоднішній день?

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .143145. . .151
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx