Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .182021
01 июнь 2017 09:59
На жаль, забудовник так і не виявив бажання забезпечити законність будівництва - щоб не підставляти інвесторів і надалі будує абсолютно незаконно, що можде мати серйозні негативні наслідки.
Я подав запит на отримання Містобудівних умов та обмежень на 2 нові розпочаті будинки (слід розуміти 12-13) та повторно на містобудівні по старих будинках (чи не збільшувалась поверховість) і отримав відповіді.
За браком часу я покищо не публікую всі містобудівні (тим паче що на 5-11 будинки я їх вже оприлюднював), але містобудівні умови та обмеження на забудову самих останніх будинків, яка вже почалась (12-) також видані виключно на "хатнє" будівництво (зблокованих будинків) не вище 4 поверхів, що підтверджується сканом цих містобудівних, який я оприлюднюю.
Поверховість по інших будинках (5-11) також не збільшувалась і залишається - не вище 4 поверхів.
Тому я маю великі сумніви, що забудовник взагалі введе коли небудь в експлуатацію 5 будинок.
Правда ЗІМ спробував схитрити і так як йому скасували реєстрацію декларацій на будівництво по 5-8 будинках Дивіться сторінку цього форуму від 17 березня), то він тупо подав повторно нові декларації на ці самі забудови, які йому по лукавій 3 категорії і зареєстрували.
Через півтора тижня з 10 червня набувають чинності зміни в містобудівне законодавство і вже шахраювати по 3 категорії не вдасться - вже треба буде отримувати дозволи і якщо містобудівні видані на садибне будівництво 4 поверхів - то в наглу декларацію на 10 не зареєструєш, а дозвіл тобі і видадуть на 4 поверхи.
І вводити в експлуатацію доведеться по результатам перевірки ДАБІ і якщо містобудівні - садиба 4 поверхи то вже з 10 червня 10 поверховий багатоквартирний будинок однозначно не введеш в експлуатацію.
Тому я розумію, що забуовник зараз зі шкіри лізе щоб 5 будинок ввести до 10 червня, бо якщо він до 10 червня не зареєструє декларацію про готовність 5 будинку - то він її вже ніколи не зареєструє.
Ну а 6 і всі інші будинки - там взагалі без варіантів
01 июнь 2017 11:17
Ви, ж, декілька місяців назад казали, що 5 -й будинку шансів ввести немає?)))
А вже про 6-й те саме говорите))
01 июнь 2017 11:32
Цитата "Александр Дядюк":
На жаль, забудовник так і не виявив бажання забезпечити законність будівництва - щоб не підставляти інвесторів і надалі будує абсолютно незаконно, що можде мати серйозні негативні наслідки.
Я подав запит на отримання Містобудівних умов та обмежень на 2 нові розпочаті будинки (слід розуміти 12-13) та повторно на містобудівні по старих будинках (чи не збільшувалась поверховість) і отримав відповіді.
За браком часу я покищо не публікую всі містобудівні (тим паче що на 5-11 будинки я їх вже оприлюднював), але містобудівні умови та обмеження на забудову самих останніх будинків, яка вже почалась (12-) також видані виключно на "хатнє" будівництво (зблокованих будинків) не вище 4 поверхів, що підтверджується сканом цих містобудівних, який я оприлюднюю.
Поверховість по інших будинках (5-11) також не збільшувалась і залишається - не вище 4 поверхів.
Тому я маю великі сумніви, що забудовник взагалі введе коли небудь в експлуатацію 5 будинок.
Правда ЗІМ спробував схитрити і так як йому скасували реєстрацію декларацій на будівництво по 5-8 будинках Дивіться сторінку цього форуму від 17 березня), то він тупо подав повторно нові декларації на ці самі забудови, які йому по лукавій 3 категорії і зареєстрували.
Через півтора тижня з 10 червня набувають чинності зміни в містобудівне законодавство і вже шахраювати по 3 категорії не вдасться - вже треба буде отримувати дозволи і якщо містобудівні видані на садибне будівництво 4 поверхів - то в наглу декларацію на 10 не зареєструєш, а дозвіл тобі і видадуть на 4 поверхи.
І вводити в експлуатацію доведеться по результатам перевірки ДАБІ і якщо містобудівні - садиба 4 поверхи то вже з 10 червня 10 поверховий багатоквартирний будинок однозначно не введеш в експлуатацію.
Тому я розумію, що забуовник зараз зі шкіри лізе щоб 5 будинок ввести до 10 червня, бо якщо він до 10 червня не зареєструє декларацію про готовність 5 будинку - то він її вже ніколи не зареєструє.
Ну а 6 і всі інші будинки - там взагалі без варіантів


Уже 100 разів міняєте свої цілі. То вам заважає 7 і 9 будинок навколо будинку вашого клієнту, то проблеми відсутності дитсадака, проблеми інших забудов за кілометри від вашого клієнту, а тепер уже почали заважати 12+ будинки.
То ви хочете гарно продати будинок клієнта тероризуючи ЗІМ, то ви громадський діяч, то вже починаєте боротися проти порушень забудови.
Визначтеся вже врешті-решт.
01 июнь 2017 11:42
Цитата "DVadym":
То ви хочете гарно продати будинок клієнта тероризуючи ЗІМ, то ви громадський діяч, то вже починаєте боротися проти порушень забудови.
Визначтеся вже врешті-решт.

Відповідь всі вже давно знають. :)
"Мнє просто нужни дєньгі. Вам что, жалко?"
01 июнь 2017 15:05
Тоже не могу понять владельца частного домика. Ранее же, исходя из информации предоставленной уважаемым Александром о площади дома и о том что там можно разместить 9 групп детского садика я примерно просчитывал прибыльность, которая получается весьма существенной, даже если брать оплату по минимуму. Логику не понимаю вообще. Я бы вместо того чтобы оплачивать потуги г-на Дядюка привел бы фасад дома в единый стиль с PL, привел в порядок документы, подготовил нормальный бизнес план и выходил бы на открытый рынок с аргументированной ценой, а не циклился только на покупателе в лице Зима. Да ещё и методом "плюнуть в колодец из которого хочу напиться"
01 июнь 2017 16:32
Нагадаю - Тема даної гілки форуму називається не "проблеми власника приватного будинку" і не присвячена його інтересам, а присвячена юридичним проблемам ЖК "Паркленд".
Що стосується теми даної гілки то хотів би нагадати, що всі будинки збудовані і введені в експлуатацію незаконно, тому що цільове призначення землі і містобудівні - садибне будівництво, в тому числі і навіть тих останніх будинків будівництво яких вже розпочалось.
Що стосується 5 будинку - давайте зачекаємо 10 червня - чи введе забудовник його в експлуатацію (це останній день, коли ще можна буде проскочити по декларації по 3 категорії), хоча я сумніваюсь.
Недаремно Муххамед Алі уже годує інвесторів обіцянками, що він їх потім, колись і то может бить поцілує (введе будинки в експлуатацію), хоча порядок згідно якого спочатку платиться пайовий внесок, а потім реєструються декларації - існує вже дуже давно і в 2016 році коли укладались інвестиційні договори з інвесторами 5 будинку і проставлялась дата введення в експлуатацію - забудовник все це чудово знав.
Тому не треба зараз розводити руками і говорити - а я яй, о йо йой - помінявся порядок введення, а ми не знали, а ми вперше чуєм - тому ми не встигли ввести в строк.
Інвесторам 5 будинку можу порадити лише одне - не слухайте сказки Мухамеда Алі про 60 днів і про введення будинку в експлуатацію через 2 місяці - а як хочте викручуйте забудовнику причинні місця, але вимагайте щоб ввів до 10 червня - бо це крайній строк, коли ще можна спробувати проскочити "включивши дурачка" по 3 категорії
02 июнь 2017 06:37
До 10 червня залишилось 8 днів
02 июнь 2017 07:11
Цитата "Александр Дядюк":
До 10 червня залишилось 8 днів

Будите каждое утро отсчитывать, как в фильме "Звонок" :)
02 июнь 2017 08:52
Цитата "Renatvrv":

Будите каждое утро отсчитывать, как в фильме "Звонок" :)


Юрист, активист а с сегодняшнего дня и метроном. :umnik:
07 июнь 2017 07:19
Цитата "Александр Дядюк":
ЗІМ думають, що вони самі хитро.....

Так як їм реєстрацію декларацій на 5-8 будинок скасували, то вони не знайшли нічого розумнішого - як тупо повторно подати на реєстрацію декларації, але вже поставивши по 10 поверхів.
В цьому місяці їм знову зареєстрували декларації на 5-8 будинки.
А саме
КВ 083171351432
КВ 083171351420
КВ 083171351404
КВ 083171351381
Як дрібні шулери - тихесенько подали і думають, що вони самі хитріші в світі.
Проте - містобудівні умови та обмеження видані на 4 поверхи - і на садибне будівництво (хат).
Я в пятницю був на особистому прийомі у в.о. начальника Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва і ще одного зама - і ці декларації також будуть скасовані



Як я вже вище зазначав, після тогго, як ЗІМу скасували реєстрацію декларацій на початок виконання будівельних робіт, ЗІМ не знайшорв нічого кращого, як повторно подати нові декларації.
Нарешті я отримав їх копії.
Як і очікувалось, так як містобудівні умови та обмеження № 442/16/12-33/0009-16 від 01.06.2016 року видані на будівництво зблокованих житлових будинків (тан хаусів) не вище 4 поверхів то і нові декларації на будівництво подані на 4 поверхи.
Як після 10 червня будуть вводитись в експлуатацію 10 поверхівки, я не знаю - а до 10 червня залишилось 3 дні.
Так як всі свої твердження я підтверджую документами, публікуємо скани нових декларацій на 5-8 будинки, які були зареєстровані у травні
07 июнь 2017 07:23
Чомусь не вдалось виставити декларації по порядку, тому дивіться по номерах будинків - з 1 по 4
28 июнь 2017 09:54
Интересно, 10.06.17 прошло ... чем история закончилась? Александр, поддерживаю ваши инициативы - критика рождает качество! Коррупция победила законы? :)
07 июль 2017 21:40
Есть актуальная информация по спорам относительно земли и 4-х этажей?
08 авг 2017 14:19
Август на дворе. Пятый дом введен, ключи собственникам выданы. Прием, прием. Теперь нужно обвинить в коррупции некоторых деятелей государственных органов. Сканы заявлений о преступлении/ях в студию.
14 ноя 2017 09:00
Цитата "Ksucaramel":
Уважаемый АЛИ,
Ждём ваших коментариев по поводу отмены деклараций( подтверждение отмены уже есть )


если это так, то и возможных рисках:
- связано ли это с пуском газа?
- другие юридические риски людей которые уже получили право собственности?
- риски и перспективы тех кто их еще не получил?
14 ноя 2017 10:37
Цитата "Stas_b":


если это так, то и возможных рисках:
- связано ли это с пуском газа?
- другие юридические риски людей которые уже получили право собственности?
- риски и перспективы тех кто их еще не получил?


Так если подтверждение отмены деклараций есть,то в чем причина? Несоответствие категорий строительства или что?
14 ноя 2017 10:39
Проджект Консалтинг,
Мухамед Али,
Lawyer Zim,
Київгаз


[size=130]Чекати газ в цьому році чи краще ремонти перенести на 2018 рік?[/size]




Для питань про юристів, комерції і т.д. є наступна гілка на форумі:
//forum.domik.ua/kuplyu-prodam-uslugi-zh k-parkland-t32069.html
14 ноя 2017 10:45
Цитата "Golodniy Krolik":

Так если подтверждение отмены деклараций есть,то в чем причина? Несоответствие категорий строительства или что?


А можете выложить какой вам ответ дали на запрос по отмене декларации?
14 ноя 2017 10:55
Цитата "investor_pl":
А можете выложить какой вам ответ дали на запрос по отмене декларации?

Да, где подтверждения?
14 ноя 2017 11:18
Цитата "Ksucaramel":
Уважаемый АЛИ,
Ждём ваших коментариев по поводу отмены деклараций( подтверждение отмены уже есть )


Ksucaramel подтвердите свои слова, пожалуйста.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .182021
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее