Подать объявление

ЖК Деснянский | ДБК-Житлобуд | ул. Электротехническая, 43

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
144из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
9/47%
1/5%
1/5%
7/37%
1/5%
1. . .1618. . .23
21 апр 2023 10:21

Стройка стоїть. У відділі продажу наплели щось таке - проблеми з підключенням електрики, відновлення орієнтовно 25.04. Але що то за проблеми, та чого інші роботи не виконуються, незрозуміло. Подивимось


21 апр 2023 19:12

Не хочеться думати про погане але поведінка ДБК не вселяє віри в те що у них все добре. На повідомлення не відповідають 2 дні, але справно читають.  Останнє повідомлення в гілці Навігатор 2 дуже правильно описує ситуацію щодо продажів, зарплат, інфляції і будівництва в цілому. Такі реалії (

24 апр 2023 17:11

Так нічого сьогодні і не розпочали, хоча менеджер впевнено про це казала.

24 апр 2023 17:11

Зателефонував менеджеру. Роботи розпочинають завтра, бр сьогодні багато хто поїхав на кладовища. 

24 апр 2023 20:31

Max1281

Зателефонував менеджеру. Роботи розпочинають завтра, бр сьогодні багато хто поїхав на кладовища. 

Що вони завтра будуть вигадувать :)

25 апр 2023 06:31

Зараз ніякого руху(

25 апр 2023 15:09

У відділі продажу зранку сказали що йде нарада, щодо подальшої долі будівництва. Жодних коментарів не дають, ні на що не орієнтують і нічого не обіцяють, ні початку робіт ні якоїсь обнадійливої інформації.

Пропонували зателефонувати після наради.

Вудсторія не будується. Навігатор будують.



25 апр 2023 18:13

Кожен в ДБК вигадує свою історію. Це дуже прикро...

Взагалі цікаво скільки всього реальних інвесторів даного ЖК? 

26 апр 2023 06:30

Зранку був на будівництві, картинка дуже сумна, жодної особи на майденчинку немає. Зателефонував у відділ продажів, але відповідь взагалі мене вразила :" Ми нічого не знаємо, нам нічого не кажуть, поки терміни не переносять". Навіть якусь причину не вигадали...

26 апр 2023 07:18

Max1281

Зранку був на будівництві, картинка дуже сумна, жодної особи на майденчинку немає. Зателефонував у відділ продажів, але відповідь взагалі мене вразила :" Ми нічого не знаємо, нам нічого не кажуть, поки терміни не переносять". Навіть якусь причину не вигадали...

Мда, таке

26 апр 2023 07:35

Все вони переносять.....

26 апр 2023 12:42

Спілкувалась з відділом продажу. Будівництво зупинено на невизначений термін. Вчора на нараді керівництво сказало, що потім буде більше змін та більше людей кинуто. На моє питання, стосовно "потім"це коли, сказали що відповіді нема.

26 апр 2023 18:49

Oksana_78

Спілкувалась з відділом продажу. Будівництво зупинено на невизначений термін. Вчора на нараді керівництво сказало, що потім буде більше змін та більше людей кинуто. На моє питання, стосовно "потім"це коли, сказали що відповіді нема.

Людей більше буде "кинуто", чи перекинуть додаткову робочу силу на будівництво?

27 апр 2023 05:43

Max1281

Людей більше буде "кинуто", чи перекинуть додаткову робочу силу на будівництво?

Вже й сама замислилась з приводу"кинуто".....В смислі додаткові робочі сили). В принципі якщо зараз добудовують Навігатор, знаю що якісь будинки здаються раніше,то логічно переводити людей з об'єкта на об'єкт. Намагалась знайти також інформацію, що отримала по телефону стосовно того що місто викупило квартири в нашому ЖК для військових. Нічого не знайшла, рахую були б статті якісь. Але це варіант непоганий і для нас і для міста, досить дешеве житло і вже з ремонтом.  Хоча військовим будує і Київміськбуд, скандал на скандалі останнім часом. Можливо ДБК вижидають розв'язки. Ті просять грошей у міста. По суті коробка це не саме затратне для забудовника, свій завод. Якби не думали добудовувати,то принаймні не поспішали б з 3 будинком, як не як, а 10 поверхів. Хоча не має сенсу шукати пояснення. Я впевнена, що добудують але настрій зіпсовано.


27 апр 2023 20:59

Сьогодні на сайті ДБК з'явилася новина, а саме запрошення нових інвесторів залучати кредитні кошти ГлобусБанку для придбання квартир у забудовника.

28 апр 2023 09:48

Сподіваюсь, що це допоможе ДБК пришвидшити прийняти рішення про відновлення робіт, щоб не втратити можливих інвесторів.

28 апр 2023 15:09

Oksana_78

Сподіваюсь, що це допоможе ДБК пришвидшити прийняти рішення про відновлення робіт, щоб не втратити можливих інвесторів.

Краще б повідомили, що є кредит наразі. А так тільки відлякуєте нових інвесторів. Бо і так майже у всіх будівництво стоїть.

28 апр 2023 15:09

Oksana_78

Сподіваюсь, що це допоможе ДБК пришвидшити прийняти рішення про відновлення робіт, щоб не втратити можливих інвесторів.

Це допоможе втратити інвесторів. І аж ніяк не вплине на забудовника. Навіщо було в лун повідомляти?..

28 апр 2023 15:40

1 чи 2 інвестора нам погоди не зроблять. Якщо у когось є можливість не втратити свої кошти і зробити правильний вибір, то я буду тільки рада, що моє повідомлення комусь стане в нагоді. Майданчик стоїть рівно місяць. Якщо у забудовника все добре, то вони поновлять будівництво, щоб якнайшвидше зняти такий статус. Їм також повідомила на вайбер про оновлення статусу на лун.юа. Але всі ми розуміємо, що у ДБК виникли  проблеми, взимку будували, а зараз прийшло тепло і стали. З 1 березня обіцяли вставляти вікна, жодного вікна не добавилось. Тиждень ставлю  їм питання у вайбер, повний ігнор, але читають. Таке ставлення до інвестора не прийнятне. ДБК шукають бухгалтера з заробітної плати на 13 тис грн. , можливо це причина зупинки робіт.


29 апр 2023 06:25

(непрацююче посилання видалено адміністратором)


Бережуть наші кошти для іншого проекту, щоб було за що будувати. Кошти у забудовника є однозначно, але він не поспішає будувати.


Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1618. . .23
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее