Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
171из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .2628. . .38
29 июль 2022 19:17

В стране неопределенность, не говоря уже о компании. Но они строят. Проявляйте хоть немного сдержанность и адекватность своих суждений!

29 июль 2022 19:31

Добрий вечір. Тут кожний висловлювлює свою думку і має на це право і я гадаю недоречно ображати людей. Ми живемо у вільній країні і кожний має право на своє слово. Якщо у Вас є можливість платити, то я дуже за Вас рада. Всі все розуміють, але деякі люди вклали останні гроші і чекають коли переїдуть зі зйомних квартир. І чому всі повинні бути такими вдячними забудовнику, що він щось робить. У нас свої зобов'язання перед забудовником у забудовника теж є зобов'язання перед нами. 

29 июль 2022 20:09

Dimozerna

Вони чекають дозвіл на 25 поверхів тому нічого і не будують бо вдруг не дадуть дозвіл. Тільки він буде і побачите будуть активно будувати щоб здати будинок. Так як він перший з жк Озерний він буде як візитівка що вчасно здали і так далі…

Ну якщо в першому 25, то в другому 30, а в третьому 35, логічно

29 июль 2022 20:33

Матьорий

Взагалі не бачу проблеми, що буде 25 поверхів, аби воно все тільки БУЛО.

Во-первых, сразу за домом - труба котельной, ее все видели. Так вот. Согласно экологическим нормам, эта труба должна быть не менее, чем на 15 м. выше самой высокой точки всех соседних жилых зданий. 20 этажей там уже нельзя было строить, а 25 - это просто беспредел. Но у нас деньги решают все, к великому сожалению. Вопросы, конечно, будут со сдачей дома. Но и их решат, я уверен.

Во-вторых, кстати, о деньгах. У Атланта с его 25-этажными эконом-муравейниками с деньгами все хорошо. Там такие подъемы идут с каждого дома, что нам с вами и не снилось. Уж поверьте, даже если все инвесторы сговорятся и пару-тройку лет ВООБЩЕ не будут платить никакие рассрочки - финансов на достройку своих объектов у Атланта предостаточно. Но менеджерам, конечно, выгодно рассказывать нам совсем другие сказки...

P.S. Ни в коем случае никого не отговариваю от оплаты рассрочки. Сам плачу в срок и намерен продолжать и дальше, т.к. платить придется все равно (благо договор составлен на 90% в интересах застройщика) и здесь вариантов, по-моему, нет.

29 июль 2022 20:56

Матьорий

Взагалі не бачу проблеми, що буде 25 поверхів, аби воно все тільки БУЛО.

Я купляв квартиру в 20 поверховій будівлі, спеціально в цій, тільки тому що тут 20 поверхів а не 25, по факту продавець мене кинув.

Також, судячи з відео, в першому домі будівництво не йде. "Якщо там хоч одна людина працює це вже добре" - емм, а що в цьому доброго? Чому я працюю а забудовник не може бригаду знайти?

30 июль 2022 11:16

Korshe

Я купляв квартиру в 20 поверховій будівлі, спеціально в цій, тільки тому що тут 20 поверхів а не 25, по факту продавець мене кинув.

Також, судячи з відео, в першому домі будівництво не йде. "Якщо там хоч одна людина працює це вже добре" - емм, а що в цьому доброго? Чому я працюю а забудовник не може бригаду знайти?

Повністю з Вами згоден, 25 я навіть не розглядав, а тут виявляється що всіх обдурили

30 июль 2022 11:16

Dimozerna

Вони чекають дозвіл на 25 поверхів тому нічого і не будують бо вдруг не дадуть дозвіл. Тільки він буде і побачите будуть активно будувати щоб здати будинок. Так як він перший з жк Озерний він буде як візитівка що вчасно здали і так далі…

А чому тоді не будувати в середині ті квартири які вже є? Що зміниться для перших 20 поверхів коли буде отримано дозвіл на побудову ще 5? І що буде якщо не дадуть дозвіл на 25 поверхів?

30 июль 2022 15:12

Oleg Br.

А чому тоді не будувати в середині ті квартири які вже є? Що зміниться для перших 20 поверхів коли буде отримано дозвіл на побудову ще 5? І що буде якщо не дадуть дозвіл на 25 поверхів?

Влучні питання.

Іноді відчуття, що в деяких інвесторів або стокгольмський синдром до забудовника, або це взагалі менеджери виписують)

30 июль 2022 15:12

Будують 21 поверх. 

02 авг 2022 09:19

Вчора (01.08), як і обіцяли, перерахували ціни на нові квартири. На сайті побачив. Тепер мінімальна 1 025 369грн. Хоча мене більше цікавить чи почалось вчора, як і обіцяли також, активне будівництво. Так як вірити доводиться тільки тому що бачиш очима, доведеться їхати самому дивитись на вихідних.

02 авг 2022 13:04

Oleg Br.

Вчора (01.08), як і обіцяли, перерахували ціни на нові квартири. На сайті побачив. Тепер мінімальна 1 025 369грн. Хоча мене більше цікавить чи почалось вчора, як і обіцяли також, активне будівництво. Так як вірити доводиться тільки тому що бачиш очима, доведеться їхати самому дивитись на вихідних.

Будемо чекати).Дякую 

03 авг 2022 16:57
04 авг 2022 06:25

Oleg Br.

Вчора (01.08), як і обіцяли, перерахували ціни на нові квартири. На сайті побачив. Тепер мінімальна 1 025 369грн. Хоча мене більше цікавить чи почалось вчора, як і обіцяли також, активне будівництво. Так як вірити доводиться тільки тому що бачиш очима, доведеться їхати самому дивитись на вихідних.

Стан на 4.08 по першому будинку роботи ніякі не ведуться! Кран вже тиждень стоіть не крутиться. Знову нам розповідають незрозумілі історії . 

07 авг 2022 10:30

Був 06.08 на будівництві, спілкувався з охоронцем, так як будівельники були зайняті. Будівництво ведеться. 1 будинок теж будують в середині. Прикладаю фото. Видно що завезли газоблок для зовнішніх стін(зелена плівка). Також бачили і сфотографували будівельника которий розвантажуваш цей газоблок. Звичайно в середині не був тому не знаю наскільки активно зараз проводяться внутрішні роботи

15 авг 2022 09:57

Добрий день. Хтось має якісь новини щодо будівництва? Щось помітне а не те що можна лише сказати 

15 авг 2022 13:47

Доброго дня. Кладуть кладку там де не залитий бетон. 

В середині не був не знаю. А по наружі більш робот не помітно поки 21 поверх не заливали…

16 авг 2022 08:26

Буде 25 поверхів точно.

Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).

Інфа від офісу продажів.

16 авг 2022 12:32

Korshe

Буде 25 поверхів точно.

Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).

Інфа від офісу продажів.

Мені відділ продажу казав 2 квартал 2023 року, і в такому разі затримка буде пів року а не рік. Неприємні новини 

16 авг 2022 12:32

Korshe

Буде 25 поверхів точно.

Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).

Інфа від офісу продажів.

А чому не 2025?

16 авг 2022 21:24

Korshe

Буде 25 поверхів точно.

Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).

Інфа від офісу продажів.

Може б якби вони не страдали {@#$%&], прибудовуючи 25й поверх і шукаючи як документально це обіграти, а будували всередині, то було б максимум квартал затримка. Будинок був майже готовий, там взагалі понти залишались.


А офісу продаж я побажаю хоча б звіряти інфу яку вони дають, один між одним.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2628. . .38
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx