ЖК Атлант на Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна
| Забудовник | АТЛАНТ |
| Здача ЖК | 2022 - 2023 р. |
| Планування | від 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
В стране неопределенность, не говоря уже о компании. Но они строят. Проявляйте хоть немного сдержанность и адекватность своих суждений!
Добрий вечір. Тут кожний висловлювлює свою думку і має на це право і я гадаю недоречно ображати людей. Ми живемо у вільній країні і кожний має право на своє слово. Якщо у Вас є можливість платити, то я дуже за Вас рада. Всі все розуміють, але деякі люди вклали останні гроші і чекають коли переїдуть зі зйомних квартир. І чому всі повинні бути такими вдячними забудовнику, що він щось робить. У нас свої зобов'язання перед забудовником у забудовника теж є зобов'язання перед нами.
Dimozerna
Вони чекають дозвіл на 25 поверхів тому нічого і не будують бо вдруг не дадуть дозвіл. Тільки він буде і побачите будуть активно будувати щоб здати будинок. Так як він перший з жк Озерний він буде як візитівка що вчасно здали і так далі…
Ну якщо в першому 25, то в другому 30, а в третьому 35, логічно
Матьорий
Взагалі не бачу проблеми, що буде 25 поверхів, аби воно все тільки БУЛО.
Во-первых, сразу за домом - труба котельной, ее все видели. Так вот. Согласно экологическим нормам, эта труба должна быть не менее, чем на 15 м. выше самой высокой точки всех соседних жилых зданий. 20 этажей там уже нельзя было строить, а 25 - это просто беспредел. Но у нас деньги решают все, к великому сожалению. Вопросы, конечно, будут со сдачей дома. Но и их решат, я уверен.
Во-вторых, кстати, о деньгах. У Атланта с его 25-этажными эконом-муравейниками с деньгами все хорошо. Там такие подъемы идут с каждого дома, что нам с вами и не снилось. Уж поверьте, даже если все инвесторы сговорятся и пару-тройку лет ВООБЩЕ не будут платить никакие рассрочки - финансов на достройку своих объектов у Атланта предостаточно. Но менеджерам, конечно, выгодно рассказывать нам совсем другие сказки...
P.S. Ни в коем случае никого не отговариваю от оплаты рассрочки. Сам плачу в срок и намерен продолжать и дальше, т.к. платить придется все равно (благо договор составлен на 90% в интересах застройщика) и здесь вариантов, по-моему, нет.
Матьорий
Взагалі не бачу проблеми, що буде 25 поверхів, аби воно все тільки БУЛО.
Я купляв квартиру в 20 поверховій будівлі, спеціально в цій, тільки тому що тут 20 поверхів а не 25, по факту продавець мене кинув.
Також, судячи з відео, в першому домі будівництво не йде. "Якщо там хоч одна людина працює це вже добре" - емм, а що в цьому доброго? Чому я працюю а забудовник не може бригаду знайти?
Korshe
Я купляв квартиру в 20 поверховій будівлі, спеціально в цій, тільки тому що тут 20 поверхів а не 25, по факту продавець мене кинув.
Також, судячи з відео, в першому домі будівництво не йде. "Якщо там хоч одна людина працює це вже добре" - емм, а що в цьому доброго? Чому я працюю а забудовник не може бригаду знайти?
Повністю з Вами згоден, 25 я навіть не розглядав, а тут виявляється що всіх обдурили
Dimozerna
Вони чекають дозвіл на 25 поверхів тому нічого і не будують бо вдруг не дадуть дозвіл. Тільки він буде і побачите будуть активно будувати щоб здати будинок. Так як він перший з жк Озерний він буде як візитівка що вчасно здали і так далі…
А чому тоді не будувати в середині ті квартири які вже є? Що зміниться для перших 20 поверхів коли буде отримано дозвіл на побудову ще 5? І що буде якщо не дадуть дозвіл на 25 поверхів?
Oleg Br.
А чому тоді не будувати в середині ті квартири які вже є? Що зміниться для перших 20 поверхів коли буде отримано дозвіл на побудову ще 5? І що буде якщо не дадуть дозвіл на 25 поверхів?
Влучні питання.
Іноді відчуття, що в деяких інвесторів або стокгольмський синдром до забудовника, або це взагалі менеджери виписують)
Будують 21 поверх.
Вчора (01.08), як і обіцяли, перерахували ціни на нові квартири. На сайті побачив. Тепер мінімальна 1 025 369грн. Хоча мене більше цікавить чи почалось вчора, як і обіцяли також, активне будівництво. Так як вірити доводиться тільки тому що бачиш очима, доведеться їхати самому дивитись на вихідних.
Oleg Br.
Вчора (01.08), як і обіцяли, перерахували ціни на нові квартири. На сайті побачив. Тепер мінімальна 1 025 369грн. Хоча мене більше цікавить чи почалось вчора, як і обіцяли також, активне будівництво. Так як вірити доводиться тільки тому що бачиш очима, доведеться їхати самому дивитись на вихідних.
Будемо чекати).Дякую
Розказали як будуть рахувати:
https://atlant.build/novosti/informatsijna-dovidka-na-03082022-pererahunok-kursu-dolara-po-rozstrochtsi
Oleg Br.
Вчора (01.08), як і обіцяли, перерахували ціни на нові квартири. На сайті побачив. Тепер мінімальна 1 025 369грн. Хоча мене більше цікавить чи почалось вчора, як і обіцяли також, активне будівництво. Так як вірити доводиться тільки тому що бачиш очима, доведеться їхати самому дивитись на вихідних.
Стан на 4.08 по першому будинку роботи ніякі не ведуться! Кран вже тиждень стоіть не крутиться. Знову нам розповідають незрозумілі історії .
Був 06.08 на будівництві, спілкувався з охоронцем, так як будівельники були зайняті. Будівництво ведеться. 1 будинок теж будують в середині. Прикладаю фото. Видно що завезли газоблок для зовнішніх стін(зелена плівка). Також бачили і сфотографували будівельника которий розвантажуваш цей газоблок. Звичайно в середині не був тому не знаю наскільки активно зараз проводяться внутрішні роботи
Добрий день. Хтось має якісь новини щодо будівництва? Щось помітне а не те що можна лише сказати
Доброго дня. Кладуть кладку там де не залитий бетон.
В середині не був не знаю. А по наружі більш робот не помітно поки 21 поверх не заливали…
Буде 25 поверхів точно.
Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).
Інфа від офісу продажів.
Korshe
Буде 25 поверхів точно.
Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).
Інфа від офісу продажів.
Мені відділ продажу казав 2 квартал 2023 року, і в такому разі затримка буде пів року а не рік. Неприємні новини
Korshe
Буде 25 поверхів точно.
Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).
Інфа від офісу продажів.
А чому не 2025?
Korshe
Буде 25 поверхів точно.
Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).
Інфа від офісу продажів.
Може б якби вони не страдали {@#$%&], прибудовуючи 25й поверх і шукаючи як документально це обіграти, а будували всередині, то було б максимум квартал затримка. Будинок був майже готовий, там взагалі понти залишались.
А офісу продаж я побажаю хоча б звіряти інфу яку вони дають, один між одним.
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041