Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
171из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .2527. . .38
24 июль 2022 20:26

Інвестор На Озерній

Фото: так виглядає дах дому (22.07.22), дійсно схоже, що це новий поверх буде.


В офісі говорили, що 25 поверху не буде, що перерахунку не буде до кінця війни. ( це говорили вчора ) 


Сьогодні, як бачимо ситуація зовсім інша, прикро що брешуть в очі

Вже офіційно повідомили про перерахунок з 20 серпня. Все що буде до цієї дати за старими цінами, все що після за новими.

28 июль 2022 14:20
Фото за 28.07.

 

Поспілкувався із будівельниками:

1) Скоріш за все буде 25 поверхів. Наказу починати заливати нові поверхи ще нема, але наказ підготувати до залиття вже був. Зараз готуються документи, як тільки будуть готові почнуть заливати.
2) Майже нічого не будується (слова будівельників). Люди є, фінансування нема. Через те що багато хто чекає кінця війни і не сплачує то не має фінансів платити будівельникам. Дуже просять сплачувати.
3) 3 будинок заливають щоб за зиму фундамент в землі осів. Дольють поверх і зупиняться на цьому.

28 июль 2022 15:01

Oleg Br.

Фото за 28.07.

 

Поспілкувався із будівельниками:


1) Скоріш за все буде 25 поверхів. Наказу починати заливати нові поверхи ще нема, але наказ підготувати до залиття вже був. Зараз готуються документи, як тільки будуть готові почнуть заливати.
2) Майже нічого не будується (слова будівельників). Люди є, фінансування нема. Через те що багато хто чекає кінця війни і не сплачує то не має фінансів платити будівельникам. Дуже просять сплачувати.
3) 3 будинок заливають щоб за зиму фундамент в землі осів. Дольють поверх і зупиняться на цьому.

Добрий день. Дякую за інформацію. А за що я маю платить, за те що нічого не роблять. На інших об'єктах йде будівництво, а наше стоїть. То хай почнуть будувати спочатку. На скільки я бачу по нашому спілкуванню в форумі всі платять чи вже сплатили. Вже не знаешь кому вірити. І мені цікаво, як вони будуть змінювати номери квартир, якщо добудують ще 5 поверхів. В договорі вже прописані номери квартир, які ми купували.

28 июль 2022 15:18

Oleg Br.

Фото за 28.07.

 

Поспілкувався із будівельниками:


1) Скоріш за все буде 25 поверхів. Наказу починати заливати нові поверхи ще нема, але наказ підготувати до залиття вже був. Зараз готуються документи, як тільки будуть готові почнуть заливати.
2) Майже нічого не будується (слова будівельників). Люди є, фінансування нема. Через те що багато хто чекає кінця війни і не сплачує то не має фінансів платити будівельникам. Дуже просять сплачувати.
3) 3 будинок заливають щоб за зиму фундамент в землі осів. Дольють поверх і зупиняться на цьому.

Дякую за фото та інформацію. Звичайно, добре, що будують, але робиться все цепід шумок війни, без попереджень, по свинськи.

1. Тож, якщо бажаємо, щоб не було 25 поверхів, треба щось робити вже зараз. Бо 2 пасажирські ліфти на 25 поверхів — то кожен раз по 5 хвилин чекати ліфт. Вже не кажучи про кратне зростання кількості людей на квадратний метр.

2. То нехай вони ще 30 зверху побудують, може в людей з'явиться більше бажання платити. Не знаю, як інші, але платити всеодно доведеться. І поки не перерахували по новому курсу, то краще зараз, ніж потім. Моя особиста думка.

28 июль 2022 17:20

Круто.

Очікування: Купуєш квартиру в будинку який мав здатись в 3/4 кварталі цього року.

Реальність: Забивають на будинок ще в січні, і додають 5 поверхів. Отримаєш будинок може через рік. Менеджери постійно брешуть або нічого не знають. Просять платити бо нема грошей, а коли просиш щоб будували то вони один відосік в телеграмі показують де нічого не робиться. Платиш по максимуму, щоб не платити ще більше після перерахунку, а виявляється грошей в них нема на будівництво. 

28 июль 2022 18:09

Больше потеряют чем выиграют, репутация подмочена. Все будут знать что у компании проблемы, что обязательства не выполняются, что ничто не мешает построить 50 этажей. Похоже корабль скоро пойдёт на дно

28 июль 2022 19:13

(Відповідь на три останні повідомлення)

1) Менеджери вже розповідали щодо нумерацій квартир. Наші квартири номер не змінять, просто по тупому буде нумерація в будинку.
2) Мене більше лякає поверховість зсувом дати введення а також кількістю автівок. Я не проти щось робити. Це питання інвестори вже обговорювали в цьому чаті десь у лютому. Написав я листа директору. Відповіді не отримав. Штурмувати менеджерів у відділі продажу не дуже ефективний варіант. Але я відкритий до пропозицій.
3) І згоден і не згоден одночасно. Зсув по введеню в експлуатацію очевидно здебільшого відбувся через війну. Також не згоден з тим що на будівлю забили в січні, з початку січня і до початку повномасштабної війни я відслідковував зміни у вікнах а також у газоблокових стінах. Так, нові 5 поверхів це дупа. Але ще в січні про це менеджери вже казали, що скоріш за все так буде, хоча приємніше від цього не стає так як основним аргументом ЖК на Озерній були 20 поверхів. Згоден що щось не чисто з грошима. Але все ж таки це коментарі будівельника, в той самий час він казав що є наказ з 1 числа починати активне будівництво(як доречі писали в телеграм каналі). 

Особисто я планую окрім того що вже виплатив(наздогнав свій графік виплат на теперішні дати) виплатити наперед до підвищення цін. Якщо справді подумати що наприклад половина інвесторів не виплатила хоча б один платіж то забудовнику складно було б будувати. Важливих дзвіночків вказуючих на банкротство Атланта я не бачу. Сподіваюсь побачити активність після 1 числа(скоріш за все нам захочуть показати відео та фото докази). 

29 июль 2022 02:13

2) Так воно ото ж! Нічого не зробиш. У договорі чітко не прописана поверховість. А що не прописано - те шо? Те можна.

Може я неуважно читав договір - гляньте ви. Може я помиляюсь.

Штурмувати звісно - тупо. Якось впливати на менеджерів - теж марно, вони самі скоріш за все не все знають. Тому треба подумати. Найпоганіше, що може статись, це те, що по якимось причинам, будинок на 25 поверхів не захочуть приймати. Ось тоді будуть справжні проблеми. А якщо тріскатись стіни почнуть? А фундамент заливався з запасом на 25 поверхів? Ось, що турбує.


Це той самий момент, коли довіра до забудовника зникає. Платити - плати. А ми робимо що заманеться. А може й не робимо. А ти всеодно плати, адже всеодно купив. А хто не купив - той купить, адже пофігістичне ставлення було й у день покупки, гадаю, не тільки ми це відчули. Особливо у порівнянні з тим же Оранж Парком, що був трохи дороще, але набагато комфортніший.


Може вже й грець з цими поверхами. Аби будинок прийняли в кінцевому рахунку й просадок не почалось у грунті.


А з моральної точки зору, забудовник хоч якось міг попередити про свої плани, щоб ми тут не вмикали Шероків, і не гадали по розположенню металоконструкцій на даху чи буде 25 поверх, чи ні.


Забудовник, звісно, красава, що будує, це респект і уважуха. Але якщо по суті, житлові умови погіршились, то якщо не знижати ціни, то хоч якийсь бонусь запропонувати, а то таке ставлення, як на базарі, вибачте, наче картоплю купляєш, а не квартиру.


І ще, мені достоменно відомо, що менеджери читають цей форуми, але навмисно не відповідають. Нашо треба? — це така позиція.


Такщо висновки нехай кожен зробить сам.

29 июль 2022 06:01

2) Я дізнавався. Ніяких юридичних блокерів для переведення будинку з 20 поверхового у 25 немає. Як ви вірно зазначили в договорі поверховість не зазначена. Також щодо фундаменту та тріскання стін - і 20 поверховий будинок і 25 поверховий відносяться до одного типу будинків за складністю(вибачте не пам'ятаю класифікацію і терміни). І навіть більше скажу, вимогу до фундаменту і стін для 20 і 25 поверхів однакові. Тому ні фізично на стані будинку, ні юридично для забудовника це не проблема.

"А ти всеодно плати, адже всеодно купив." - так це неправильно. 

Ну я в наступний раз не буду купувати квартиру в договорі якої не буде вказано поверховості і санкцій щодо забудовника у разі не виконання обов'язків. Перший і сподіваюсь останній раз махнув на це рукою.


29 июль 2022 07:25

2) Дякую за інформацію. Якщо так, то єдина проблема, яка може нас спіткати — це проблеми зі здачею будинку.

Бажаю, щоб у вас обов'язково відбувся той наступний раз)

Тут більше справа не в договорі, а в самому забудовнику. Гадаю, у будь-якому договорі можно знайти якусь лазейку. Питання, чи піде на таке забудовник.


29 июль 2022 11:02

Робимо висновки, що атлант та менеджери - розводили (це м'яко кажучи). Дуже прикро що вклався в цього забудовника.  Цікаво, перший дім здадуть хоч через 3 роки...

29 июль 2022 11:56

Korshe

Робимо висновки, що атлант та менеджери - розводили (це м'яко кажучи). Дуже прикро що вклався в цього забудовника.  Цікаво, перший дім здадуть хоч через 3 роки...

Я не вважаю що все так погано. Мої очікування відповідають сдачі приблизно в кінці весни, але все ж таки це очікування. Якщо ми справді не будемо виплачувати принципово гроші то тоді звичайно можна і до банкротства довести забудовника.


29 июль 2022 12:18

Сусіди привіт!

Що ви думаєте, в кого розтермінування?


Будете намагатись оплатити якнайбільшу сумму до 20 серпня, чи побоюєтесь зараз оплачувати і не будете цього робити?


29 июль 2022 13:56

Oleg Br.

Я не вважаю що все так погано. Мої очікування відповідають сдачі приблизно в кінці весни, але все ж таки це очікування. Якщо ми справді не будемо виплачувати принципово гроші то тоді звичайно можна і до банкротства довести забудовника.


Не думаю, що варто так переживати за забудовника, тим більше, що вони ще на 100 нових квартирах зароблять лишніх 100лямів. А от нам по кишені вдарить це, бо замість того щоб вже робити ремонт і жити в новій квартирі, ми будемо і надалі оплачувати оренду житла. Адже в багатьох з нас були плани, щоб швидше отримати квартиру і зекономлені гроші на оренді платити за свою квартиру.


Тому дуже дякуємо забудовнику, що вони кладуть не тільки цегли, а і на своїх клієнтів.

29 июль 2022 14:31

vserediuks

Сусіди привіт!

Що ви думаєте, в кого розтермінування?


Будете намагатись оплатити якнайбільшу сумму до 20 серпня, чи побоюєтесь зараз оплачувати і не будете цього робити?


Я вважаю, що варто зараз платити по максимуму, особливо якщо є збереження в гривнях. Якщо є долари які не шкода, теж можна поміняти по курсу в обмінниках і на цьому навіть трохи виграти, але треба мати на увазі, що скоріше за все долар ще підніметься в майбутньому.


29 июль 2022 14:31

vserediuks

Сусіди привіт!

Що ви думаєте, в кого розтермінування?


Будете намагатись оплатити якнайбільшу сумму до 20 серпня, чи побоюєтесь зараз оплачувати і не будете цього робити?


Привет, будем стараться оплачивать по-максимуму, все равно придется платить, так или иначе.

29 июль 2022 14:37

Взагалі не бачу проблеми, що буде 25 поверхів, аби воно все тільки БУЛО. Факт в тому, що зараз йде війна. Те що там хоч 1 людина працює, це вже добре. Вам же скидають відео, де йдуть роботи, де йде будівництво. Так це тоді коли РАКЕТИ руйнують будівлі, в нас йде будівництво… 

Розумію, якщо людина втратила роботу і поки не має змоги платити розтермінування, розумію.

29 июль 2022 14:40

Буду проплачувати все максимально в час, бо в мене є особиста гідність і адекватне розуміння ситуації

29 июль 2022 15:11

vserediuks

Сусіди привіт!

Що ви думаєте, в кого розтермінування?


Будете намагатись оплатити якнайбільшу сумму до 20 серпня, чи побоюєтесь зараз оплачувати і не будете цього робити?


Добрий день. Я заплатила  коли купувала квартиру, відразу десь 70 відсотків. На даний момент я не маю таких коштів щоб виплати 30 відсотків. Можливо я б щось і думала де взяти ці кошти і внести все зараз, якби забудовник будував. Не хочу повторювати свою помилку вдруге. На даний момент довіри до забудовника немає. І вкладати останні гроші в недобудову таке собі заняття. Але це виключно моя думка. Я сплачую чергові платежі і надалі буду сплачувати, але ту суму яка прописана в договорі і надалі курс перераховувати не буду. А там життя покаже. 

29 июль 2022 19:04

Вони чекають дозвіл на 25 поверхів тому нічого і не будують бо вдруг не дадуть дозвіл. Тільки він буде і побачите будуть активно будувати щоб здати будинок. Так як він перший з жк Озерний він буде як візитівка що вчасно здали і так далі…

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2527. . .38
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее