Подать объявление

ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавловская Борщаговка, ул. Соборная, 119

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 18 150 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
33из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
24/48%
8/16%
4/8%
4/8%
10/20%
1. . .838485
08 сен 2023 07:56

Інвестор 123 дома

Вітаю всіх. Роблю ремонт у 123 будинку і якщо цікаво можу ділитися фото та інформацією, що бачу. По 121 будинку ведуться роботи, неактивні але ведуться, розчистили територію між 123 та 121 будинком, вивезли будівельне сміття яке було між 123 та 121 будинком, все обкосили (до цього там майже дерева повиростали), активно варять решітки на балконах, думаю 2-3 дні закінчать. Щось роблять всередині що саме не знаю але періодично з поверхів зливають технічну воду, думаю роблять стяжку підлоги. По 119 будинку стоїть кран та активно робиться цегляна кладка. Розмовляв з бригадир будівництва так той каже що все запрацювало та активно будуть доробляти 121 будинок та будувати 119 будинок. Будівельників які шастають між 119 та 121 відносно багато, що роблять не знаю. Відділ продажу дуже давно зачинений там при зачинених вікнах розміщений бригадир, адекватний, на перший погляд. Кому потрібно його телефон можна взяти у охоронців будівельного майданчику чи прибудинкової території 123 будинку, на крайній випадок вони його покличуть.

Дякуєм!!!

19 сен 2023 08:20

Доброго времени суток. По 121 дому сказать нечего. За две недели визуально вообще нечего, ограждения так и не доверили на балконах (как браво взялись так браво и кинули это дело) внутри тоже нечего не слышно. По 119 периодически работает кран, что делает не понятно но иногда работает, к примеру сегодня проходил и видел как он что-то разгружал или перекладывал с места на место, на земле ходил один рабочий возле крана, за две недели кладку кирпича не видел, визуально нечего не изменилось. Сегодня возле 121 и 119 ездил трактор (не успел сфотографировать у себя с квартиры заехал между 121 и 119 домом) с ковшом землю куда-то тягал. Возле отдела продаж иногда можно встретить рабочего. В целом вообще всё глухо а местами ну очень медленно.  

04 окт 2023 08:24

Доброго часу доби. Якщо комусь цікаво (здається що нікому) за останні два тижні на будівельному майданчику нічого, від слова зовсім, нікого не було, нічого не робилось, бригадира також не видно, кран не працював, по обом домам здвиг на рівні ноля. Біля відділу продажу пару разів бачив трактор і все!!!

05 окт 2023 07:12

Інвестор 123 дома

Доброго часу доби. Якщо комусь цікаво (здається що нікому) за останні два тижні на будівельному майданчику нічого, від слова зовсім, нікого не було, нічого не робилось, бригадира також не видно, кран не працював, по обом домам здвиг на рівні ноля. Біля відділу продажу пару разів бачив трактор і все!!!

Дякуєм за інформацію!!! 


Стосовно «Якщо комусь цікаво (здається що нікому) … » ­­– всі інвестори будівництва вже зрозуміли, що віддали свої нелегко зароблені гроші не в ті руки ((((. Всіх уже втомили їхні неправдиві обіцянки (от от завтра) та виправдання (економіка, погода, ковід тощо)! На будівництво час від часу для гарної картинки та приманки грошей майбутнього інвестора запускають декілька будівельників для виконання невидимих робіт!!! Людям і так нелегко жити в даний момент часу, а тут ще й цей горе-забудовник вже декілька років вставляє палки в колеса та не виконує взяті на себе зобов'язання!


Бажаю Всім мирного неба над головою і всіх благ!

05 окт 2023 11:04

Дуже вам вдячні за будь-яку інформацію. Нажаль, ситуація їз забудовником виглядає сумно. У відкритих реєстрах можете почитати інформацію, що БД Холдінг розпочав процедуру банкрутства у листопаді 20 ооку і розпочав процедуру ліквідації ще у квітні 21 року...  

06 окт 2023 14:25

Добрий день. З приводу БД то хочу сказать, що раніше, дуже давно, був порядним забудовником, зараз всі розуміють що да як. По 121 дому думаю домучають, там не так багато залишилось. А от по 119 так ото біда так біда там зроблено 1-2 відсотки від всього. Пару поверхів кладки в собівартості будівництва так це 1 відсоток загального кошторису.

Да по 121 дому перший раз за 3 тижні когось побачив. Чоловік щонайменше 2 дні монтував відливи на балконах.

01 ноя 2023 09:32

Добрий час доби. За останній місяць візуально нічого. От зовсім нічого. Однак там час від часу швендяють працівники, не багато, що роблять незрозуміло. Пару разів працював кран. А так взагалі нічого. 

01 ноя 2023 13:59

Дякуємо за інформацію! 

Сумно (

05 ноя 2023 10:03

Інвестор 123 дома

Добрий час доби. За останній місяць візуально нічого. От зовсім нічого. Однак там час від часу швендяють працівники, не багато, що роблять незрозуміло. Пару разів працював кран. А так взагалі нічого. 

Дяка за інф!

06 ноя 2023 06:23

Інвестор 123 дома

Добрий час доби. За останній місяць візуально нічого. От зовсім нічого. Однак там час від часу швендяють працівники, не багато, що роблять незрозуміло. Пару разів працював кран. А так взагалі нічого. 

Дякую Вам за інформацію 

18 ноя 2023 18:35

Було б прекрасно аби забудовник хоч щось повідомив інвесторам. Минуло стільки часу, а фідбеку 0. 

23 ноя 2023 07:17

Доброго часу доби. Був занятий тому нічого не писав. Тепер по суті по 119 дому видимих змін 0, декілька разів працював кран що робив не зрозуміло (це те що я бачив і все). По 121 видимих змін 0, але я думаю що там щось в середні відбувається так як там якась частина працівників живуть (видно на фото). Працює відділ продажу, кожний день, чи то прораб там гріється чи продають житло, думаю одне і інше) буде час зайду спитаю. Сьогодні ввечері по темному йшов так ВП світився.

25 янв 2024 17:48

Добрий вечір. Давно нічого не писав, та і не було чого писати. 121 будинок поварили трохи огорожу на балконах, можливо ще щось у середині... 119 продовжується кладка цегли. Темпи будівництва такі що якщо ще повільніше то треба закривати будівельний майданчик. 119 будинок буде готовий не у цьому десятилітті. Таке відчуття, що наймають бригаду, вона щось трохи робить, приходить час розраховуватися, її кидають на гроші і довго шукають нову бригаду. Тримаймося Українці.

27 фев 2024 07:31

Добрий час доби. Супер-мега-нано будівництво надалі будується але як і завжди ультра повільно. Товпа будівельників біля 121 будинку щось епохальне з трактором рили, там навіть бетонні конструкції укладають, побачили мене  з телефоном засмущалися. Відділ по наё...у інвесторів зачинений. 119 будинок йде активна кладка цегли, друга секція аж 9 поверхів нарахував. Загалом все

01 март 2024 06:52

Інвестор 123 дома

Добрий час доби. Супер-мега-нано будівництво надалі будується але як і завжди ультра повільно. Товпа будівельників біля 121 будинку щось епохальне з трактором рили, там навіть бетонні конструкції укладають, побачили мене  з телефоном засмущалися. Відділ по наё...у інвесторів зачинений. 119 будинок йде активна кладка цегли, друга секція аж 9 поверхів нарахував. Загалом все

Дякуємо!

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .838485
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее