ЖК Козацкий, дом 1 | Укрбуд | Киев, ул. Гарматная, 38а
| Застройщик | УКРБУД |
| Сдача ЖК | 2015 - 2018 г. |
| Планировки |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 311.
| 30/10% | ||
| 23/7% | ||
| 108/35% | ||
| 121/39% | ||
| 29/9% |
Tanya134
T
Пользователь
80
21 июля 2015
25 сен 2015 20:48
Двушка, у вас получилось меньше?
Самое дорогое естественно открывающееся окно и противоударная пленка.
Самое дорогое естественно открывающееся окно и противоударная пленка.
Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
25 сен 2015 20:50
Цитата "sergey2010":
Наскільки мені відомо Непоп є діючим депутатом Київради. (До речі саме він проводив громадські слухання на рахунок реконструкції парку Орлятко, а не представники Укрбуд, чи Геос. Тобто наскільки я розумію - це його "затєя"). А як би він хотів втулить будинок в околиці Козацького, то напевно втулив би його замість дитсадка за адресою Гармантна 41, а не реконструював його з благоустрієм всіх прилеглих теріторій.
Можливо він працює за преференції забудови території НАУ. Але це всього лиш мої домисли.
В будь-якому випадку, збудувати парк нікому не вдасться;)
Але дивно, що частину парку, ту що ближче до нас, взагалі не облаштовують, тільки гори грунту висипають. А Непоп ну дуууууже повільно чистить озеро. Показуха, як вона є.
Малиш
М
Постоянный пользователь
157
25 апреля 2015
25 сен 2015 20:59
Цитата "Tanya134":Двушка, у вас получилось меньше?
Самое дорогое естественно открывающееся окно и противоударная пленка.
Мені ще не міряли. Прицінююсь. Щось у наших сусідів по будинку аж дуже ціни різняться. Не в 500- 1000гр а в 3000-5000.
СЕМК
Пользователь
66
29 января 2014
25 сен 2015 21:02
Цитата "Oleksii Nikitchuk":
Ручка на балконі тільки з однієї сторони, ніколи не зустрічав іншого варіанту
А как их открывать с той стороны, за что держатся?
sergey2010
s
Постоянный пользователь
388
11 ноября 2014
25 сен 2015 21:04
Цитата "Oleksii Nikitchuk":
В будь-якому випадку, збудувати парк нікому не вдасться;)
Але дивно, що частину парку, ту що ближче до нас, взагалі не облаштовують, тільки гори грунту висипають. А Непоп ну дуууууже повільно чистить озеро. Показуха, як вона є.
До реконструкції садочку він теж приступав не менше чим півроку після обіцяного старту(не пам'ятаю точно), але ж зробив - і в термін. І тепер у нас у дворі Лас-Вегас в порівнянні з іншими занедбаними "Хрущйовськими" дворами. Думаю, що і Орлятко доведе до логічного завершення.
Малиш
М
Постоянный пользователь
157
25 апреля 2015
25 сен 2015 21:06
З питанням по перезасклінню балконів я думаю потрібно звернутись до людей які більш активно моніторять наш форум. Вони можуть підказати де і хто зробить дешево, надійно, сердито і якісно.
Наприклад ОЛЕКСІЙ МИКИТЧУК.
Наприклад ОЛЕКСІЙ МИКИТЧУК.
Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
25 сен 2015 21:06
Цитата "СЕМК":
А как их открывать с той стороны, за что держатся?
Ну якщо хтось зсередини закриє, то ніяк. Це був би непоганий бонус крадіям
А так штовхнув і відкрив.Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
25 сен 2015 21:08
Цитата "Малиш":З цим питанням я думаю потрібно звернутись до людей які більш активно моніторять наш форум. Вони можуть підказати де і хто зробить дешево, надійно, сердито і якісно.
Наприклад ОЛЕКСІЙ МИКИТЧУК.
На форумі є пошук. І є він не просто так

Tanya134
T
Пользователь
80
21 июля 2015
25 сен 2015 21:12
Цитата "Малиш":
Мені ще не міряли. Прицінююсь. Щось у наших сусідів по будинку аж дуже ціни різняться. Не в 500- 1000гр а в 3000-5000.
Ну хто що хоче, хтось просто холодну зону склить подвійним склопакетом, а хтось изощряется. Якби не ставити протиударну плівку мінус 3000, якби без енергосберігаючого напилення то ще мінус пару тисяч, то і рахуйте, а навигадувати ого-го ще скільки можна.
Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
25 сен 2015 21:12
Цитата "sergey2010":
До реконструкції садочку він теж приступав не менше чим півроку після обіцяного старту(не пам'ятаю точно), але ж зробив - і в термін. І тепер у нас у дворі Лас-Вегас в порівнянні з іншими занедбаними "Хрущйовськими" дворами. Думаю, що і Орлятко доведе до логічного завершення.
Хочеться вірити. Пам'ятаю, що наш парк був в планах на реконструкцію КП Київзеленбудом, але щось не зрослось.
Малиш
М
Постоянный пользователь
157
25 апреля 2015
25 сен 2015 21:15
Цитата "Tanya134":
Ну хто що хоче, хтось просто холодну зону склить подвійним склопакетом, а хтось изощряется. Якби не ставити протиударну плівку мінус 3000, якби без енергосберігаючого напилення то ще мінус пару тисяч, то і рахуйте, а навигадувати ого-го ще скільки можна.
А як Вам поручні з нержавійки для безпеки?
Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
25 сен 2015 21:20
Цитата "Tanya134":
Ну хто що хоче, хтось просто холодну зону склить подвійним склопакетом, а хтось изощряется. Якби не ставити протиударну плівку мінус 3000, якби без енергосберігаючого напилення то ще мінус пару тисяч, то і рахуйте, а навигадувати ого-го ще скільки можна.
Яке маркетингове чудо: "енернозберігаюче напилення".
Nothing personal just business.
Tanya134
T
Пользователь
80
21 июля 2015
25 сен 2015 21:24
Цитата "Малиш":
А як Вам поручні з нержавійки для безпеки?
Маєте на увазі встановити за вікнами чи ті шо вже є?)))
Мені здається, що з точки зору привабливості краще без поручнів))
А взагалі навіть якщо станеться якась халепа то навряд вдасться розбити одразу 3 скла, проте щоб запобігти розсипанню на осколкі робимо плівку, хоча дехто із знайомих вважає що скло що щільно зафіксовано не може розсипатися, але оскільки є мала дитина, то на безпеці не хочеться економити.
sergey2010
s
Постоянный пользователь
388
11 ноября 2014
25 сен 2015 21:26
Цитата "Oleksii Nikitchuk":
Хочеться вірити. Пам'ятаю, що наш парк був в планах на реконструкцію КП Київзеленбудом, але щось не зрослось.
І не тільки ними, але далі рекламних щитів незайшло.
А зараз (надіюсь тимчасово) я не гуляю з дітьми в тому парку, оскільки там активно ведуться будівельні роботи пов'язані з рекнструкцією (шум болгарок, пил і т.і.). Тому маю віру, що окрім омріяних доріжок з освітленням, нам повернуть і катамарани на озері, як це було колись...
Tanya134
T
Пользователь
80
21 июля 2015
25 сен 2015 21:29
Цитата "Oleksii Nikitchuk":
Яке маркетингове чудо: "енернозберігаюче напилення".
Nothing personal just business.
Може й так, але коли працювала біля такого вікна в пол, то після того як там змінили скло на таке чудо, то жити стало легше, про зиму не скажу, біля вікна все одно дуло, але літом однозначно не так шпарило, може воно не на 50% буде утримувати тепло, але може хоч трохи) думаю окрім цього ми піддалися ще на багато різних маркетингових хріней)))
Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
25 сен 2015 21:57
Цитата "sergey2010":
До реконструкції садочку він теж приступав не менше чим півроку після обіцяного старту(не пам'ятаю точно), але ж зробив - і в термін. І тепер у нас у дворі Лас-Вегас в порівнянні з іншими занедбаними "Хрущйовськими" дворами. Думаю, що і Орлятко доведе до логічного завершення.
До речі, садочок реконструйовало КП Житлоінвестбуд-укб, а це комунальне підприємство Києва, а не якийсь особистий фонд Непопа.
sergey2010
s
Постоянный пользователь
388
11 ноября 2014
25 сен 2015 22:38
Цитата "Oleksii Nikitchuk":
До речі, садочок реконструйовало КП Житлоінвестбуд-укб, а це комунальне підприємство Києва, а не якийсь особистий фонд Непопа.
Ага..,там ще було написано, що за сприянням якогось там народного депутата Андрієвськго( якщо не помиляюсь).
А взагалі, яка різниця, який там "буд" реконструював той садочок? Головне, що він відреконструйований після більш ніж 20-ти річного занедбання. І очолював цей проект Непоп, як і проект по парку. Тому маю надію, що і наш парк буде мати такий ж гарний вигляд.
А Ваший писимізм мені абсолютно не зрозумілий.
Ви ніби не рідний, а десь із Троєщини і нам заздрите...

mary123
m
Прохожий
1
08 июля 2015
26 сен 2015 08:05
Андрей,скажите пожалуйста, когда продолжат установку окон в 4-5 секциях?
Still
S
Постоянный пользователь
194
01 июня 2013
26 сен 2015 08:51
Це майже те ж саме. Керівник один.Цитата "Oleksii Nikitchuk":
До речі, садочок реконструйовало КП Житлоінвестбуд-укб, а це комунальне підприємство Києва, а не якийсь особистий фонд Непопа.

Oleksii Nikitchuk
ON
Старожил
766
12 января 2015
26 сен 2015 09:01
Цитата "Still":Це майже те ж саме. Керівник один.
Ну не знаю: фонд приватний, а комунальне підприємство належить киянам
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее