Подать объявление

ЖК "Козацкий" ( дом 1 ), ул. Гарматная, 38а - "Укрбуд"

ЗастройщикУКРБУД
Сдача ЖК2015 - 2018 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 311.
30/10%
23/7%
108/35%
121/39%
29/9%
1. . .528530. . .564
24 июнь 2016 11:36
В п.12 ни слова о тарификации ,если есть общедомовой и по квартирный счетчик
24 июнь 2016 11:37
Цитата "Serg ":
Кто-то в курсе, почему в последние дни сильно упало давление воды, или это только у меня так?

Когда был в жэке, дима что-то говорил что будут подавать воду на 4,5,6 секции
Возможно из-за этого упало давление
24 июнь 2016 11:45
Цитата "eugeniusz":

Когда был в жэке, дима что-то говорил что будут подавать воду на 4,5,6 секции
Возможно из-за этого упало давление

Я тоже так подумал, наверное тестируют водопровод. Надеюсь такое давление не навсегда.
24 июнь 2016 12:12
Цитата "eugeniusz":
В п.12 ни слова о тарификации ,если есть общедомовой и по квартирный счетчик
Точнее там ни слова, что при наличии общедомового счетчика, сумма оплаты услуг зависит от еще каких-то показаний каких-то счетчиков, кроме самого общедомового.
24 июнь 2016 12:16
Вообщем написано как и все наше законодательство, через одно место (
24 июнь 2016 14:56

в общем судя по инфрормации нашей законодательной, тариф если есть квартирный счетчик берется именно с него
законы как всегда через задницу запутанно написаны, чтобы мы не разобрались
итак
1)закон про ЖКХ
//zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1875-15
точка розподілу - місце передачі послуги від однієї особи до іншої, облаштоване засобами обліку та регулювання;
виконавець - суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору;
2)
после 630 закона вступил в силу закон с дополнениями //zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1198-18 согласно которого
"7. Договір на надання послуг з централізованого опалення, послуг з централізованого постачання холодної води, послуг з централізованого постачання гарячої води, послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що укладається виконавцем із споживачем - фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання, є договором приєднання";

Следовательно точка розподилу есть квартирный счетчик, а не общедомовой
но это если прямой договорой с выконавцем - поставщиком услуги

п.с. та же ситуация и с водой
а также с коммуникациями до квартиры - согласно закона их должна обслуживать организация предоставляющая услугу, а не жэк или кто-то иной (жэк хитрит и может брать за обсуживание тоже деньги)

25 июнь 2016 09:22
6 секцию передают ЖЭКу и запускают лифт!!!
25 июнь 2016 10:21
Я ніяк не зрозумію, чому дурнів цікавить скількі вони повинні платити за МОПи, замість того щоб питати якого ляда падлюка з жеку торгує спільною власністью, якраз цими МОПами ?
25 июнь 2016 10:35
Цитата "ту-ту":
Я ніяк не зрозумію, чому дурнів цікавить скількі вони повинні платити за МОПи, замість того щоб питати якого ляда падлюка з жеку торгує спільною власністью, якраз цими МОПами ?

Якою власністю? Що продали чи продають? Можете конкретно говорити, бо ви вже не вперше кидаєтесь цією чи подібною заявами без фактів!


Якщо хто ставив лічильник тепла, то там в договорі є копія закону, де чітко написано формулу розруханку з і без лічильника.
Якщо у вас є лічильник то вам рахують його покази + (покази лічильника з МОПів(да, для них має бути окремий лічильник)*(ваша частка в загальній житловій площі будинку)*якийсь коефіцієнт.
Копію зараз не можу викласти. Але загалом формула така що за МОПи всі платять згідно лічильника загальнобудинкового який міряє що напалили МОПи і пропорційно до площі своєї квартири.
25 июнь 2016 10:56
Цитата "QDot":

Якою власністю? Що продали чи продають? Можете конкретно говорити, бо ви вже не вперше кидаєтесь цією чи подібною заявами без фактів!


Якщо хто ставив лічильник тепла, то там в договорі є копія закону, де чітко написано формулу розруханку з і без лічильника.
Якщо у вас є лічильник то вам рахують його покази + (покази лічильника з МОПів(да, для них має бути окремий лічильник)*(ваша частка в загальній житловій площі будинку)*якийсь коефіцієнт.
Копію зараз не можу викласти. Але загалом формула така що за МОПи всі платять згідно лічильника загальнобудинкового який міряє що напалили МОПи і пропорційно до площі своєї квартири.

начальник жеку продає приміщення де проходить труба для сміття, по 500$ Підписують липові договори аренди на довгий термін. Хтось піднімав це питання на зустрічі ? Користуючись нагодою звертаюсь до люей які заплатили йому гроші, негайно дзвоніть йому та вимагайте щоб повернув, бо скандалу на цю тему не уникнути. А потім вже нічого нікому не докажете бо буде інший жек і інший начальник.
25 июнь 2016 11:04
Цитата "ту-ту":

начальник жеку продає приміщення де проходить труба для сміття, по 500$ Підписують липові договори аренди на довгий термін. Хтось піднімав це питання на зустрічі ? Користуючись нагодою звертаюсь до люей які заплатили йому гроші, негайно дзвоніть йому та вимагайте щоб повернув, бо скандалу на цю тему не уникнути. А потім вже нічого нікому не докажете бо буде інший жек і інший начальник.

Оуоуоу! Що правда??? Чекайте-но, оце вже дійсно шахрайство!

Доречі, хтось бував у нашому підвалі? Нерідко у новобудовах, схожих до нашої, є великі площі у підвалі, які можна/потрібно розділити порівну між усіма для облаштування (це вже за бажанням) кладовки (ну або гаражу для велосипеду/моппеду, міні-майстерні чи хто там вже що собі захоче на тих 2-5 кв.м. Але це питання зазвиай підіймають коли створюють ОСББ, тобто на наступному етапі, після нашого.
А от з цими МОПами дійсно треба розібратись!!!
25 июнь 2016 12:38
Цитата "Влад77":
6 секцию передают ЖЭКу и запускают лифт!!!

А заходить на ремонт в 6-ю уже пускают?
25 июнь 2016 16:38
Цитата "ту-ту":

начальник жеку продає приміщення де проходить труба для сміття, по 500$ Підписують липові договори аренди на довгий термін. Хтось піднімав це питання на зустрічі ? Користуючись нагодою звертаюсь до люей які заплатили йому гроші, негайно дзвоніть йому та вимагайте щоб повернув, бо скандалу на цю тему не уникнути. А потім вже нічого нікому не докажете бо буде інший жек і інший начальник.
Труба там не проходит, её нет. А кому продал координаты можно?
25 июнь 2016 17:36
Цитата "ту-ту":
Я ніяк не зрозумію, чому дурнів цікавить скількі вони повинні платити за МОПи, замість того щоб питати якого ляда падлюка з жеку торгує спільною власністью, якраз цими МОПами ?

Бо дурні не хочуть платить жеку свої гроші за примарні рахунки.
А ще я б порадив дурню що так переймається за ці кладовки, перейматися ще й за то як будемо платити взимку, бо як кажуть - "зима близко" (с) Джордж Р. Р. Мартин
25 июнь 2016 20:28
Цитата "ту-ту":

начальник жеку продає приміщення де проходить труба для сміття, по 500$ Підписують липові договори аренди на довгий термін. Хтось піднімав це питання на зустрічі ? Користуючись нагодою звертаюсь до люей які заплатили йому гроші, негайно дзвоніть йому та вимагайте щоб повернув, бо скандалу на цю тему не уникнути. А потім вже нічого нікому не докажете бо буде інший жек і інший начальник.

Ты не умееш договариваться, раз купил по 500, я дал 200 и все ок, место для хранения великов лучше не придумаешь...
26 июнь 2016 04:39
Цитата "sergey2010":

Ты не умееш договариваться, раз купил по 500, я дал 200 и все ок, место для хранения великов лучше не придумаешь...

сподіваюся ти сусідам ключи роздав ? якщо ні то напиши з якої ти квартири, я тобі найближчим часом допоможу. А я не домовлявся бо не розумію навіщо віддавати гроші шоб потім всі сусіди користувалися безкоштовно.
26 июнь 2016 05:07
А знайшов, ти з 492 квартири, це шоста секція, поверх 12.
От хай ваші сусіди знають в кого питати про ключі, шоб ставити свої велосипеди :yes:
26 июнь 2016 07:44
Цитата "sergey2010":

Ты не умееш договариваться, раз купил по 500, я дал 200 и все ок, место для хранения великов лучше не придумаешь...
Ну если не ошибаюсь коморка является нераздельной общей собственность, и насколько правомерно что вы её забрали в свою собственность? И с какого это перпугу Жек распоряжается тем что ему не принадлежит.
26 июнь 2016 07:48
Цитата "eugeniusz":
кстати, по ходу у нас изменился ЖЭК
кто что знает что это еще за новая контора отмыва форвард-сервис 1?
я так понял из-за очередного повышения тарифов нашим жэком?
Я бы ничего не пере заключал пока не будет прав собственности, Жек от застройщика вот пусть застройщик и чухает репу как разгребаться, а нет так пусть жек и платит за всё.
26 июнь 2016 14:28
У паркинга начали заливать крышу
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .528530. . .564
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее