Подать объявление

ЖК "Континент", Буча, ул. Тихого, 4

ЗастройщикStrakhovskyi Group
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
4/13%
1/3%
9/30%
2/7%
14/47%
1. . .3335. . .47
18 март 2019 13:08
📸 ФОТОЗВІТ_Continent від 15.03.2019 :hi:

✅ Ведуться роботи з благоустрою території між 1 та 2 чергами.

✅ В 1 будинку 2 черги завершуються оздоблювальні роботи в під’їзді. Триває процес газифікації..

✅ В 2 будинку 2 черги триває процес зведення комерційних приміщень. Триває процес штукатурки в квартирах та в під’їзді Триває процес оздоблення вхідної групи. Завершено процес встановлення димоходів.

✅ В 1 будинку 3 черги триває процес перекриття криші та зведення парапетів. Йде процес встановлення міжкімнатних гіпсових перегородок.

✅ На 2 будинку 3 черги завершено процес зведення даху. Завершується процес встановлення міжкімнатних гіпсових перегородок. Розпочато процес скління.

✅ В 4 черзі комплексу завершується процес залиття монолітної плити на 3 секції. Завершено процес ростверку та залиття стрічкового фундаменту на 2 секції. Триває процес кладки фундаментних блоків на 2 секції.
19 март 2019 08:43
Всем привет. Кто то знает четкий ответ когда дадут ключи 2й очереди? в договорах указано сдача 4 квартал 2018 года, но при этом в отделе продаж говорят что все в срок, это как? :protest:
19 март 2019 09:25
Цитата "da_united":
Всем привет. Кто то знает четкий ответ когда дадут ключи 2й очереди? в договорах указано сдача 4 квартал 2018 года, но при этом в отделе продаж говорят что все в срок, это как? :protest:

Нам сказали, що документи в ДАБІ "на етапі отримання"... Жодної конкретики. Я думаю вони самі не знають, коли їх видадуть... Ми ніби розуміємо, що в Україні вибори на носі, а така установа як ДАБІ - дуже важлива серед держ.установ... Але звісно від того не легше... Ми особисто планували в березні на ремонт заходити. Так щоб на осінь вже заїхати в квартиру. А тепер картина не дуже весела вимальовується.
19 март 2019 09:51
Цитата "da_united":
Всем привет. Кто то знает четкий ответ когда дадут ключи 2й очереди? в договорах указано сдача 4 квартал 2018 года, но при этом в отделе продаж говорят что все в срок, это как? :protest:

Нету у них четкого ответа. Второй дом не готов. Сертификата нет. Ответ один "деньги заплатили, вот и сидите ждите... когда будет, тогда будет".
21 март 2019 12:56
Добрый день. Скажите пожалуйста, хто уже из первой очереди получил право собственности, и небило ли проблем с документами?
21 март 2019 12:57
Доброго дня, хто вже їздив у відділ продажу? та на будову? Що там і як? Можливо є тут хто купив, відгукніться, плюси мінуси?
21 март 2019 15:11
Цитата "Andriy057":
Доброго дня, хто вже їздив у відділ продажу? та на будову? Що там і як? Можливо є тут хто купив, відгукніться, плюси мінуси?

Все залежить чи є у Вас час трохи почекати. Страховський дуже відповідальний. І реально робить все якісно. На цьому не економиться. Ви не побачите тут, як в інших забудовників дешевих матеріалів ні в чому. Якщо вони бачать якісь помилки - все виправляється. Навіть те, що виправляли фасад в першій черзі, що вже є зданою... Це гарний приклад відповідальності.
Великий плюс - це прямі трансляції в Інст -а -гр -ам кожної суботи. Також тут кожного дня викидаються фото робіт з будівництва. Сторінку веде особисто сам забудовник. Тут відкрите спілкування та відповіді абсолютно на всі питання. Я з кожною черговою трансляцією не можу повірити, що взагалі натрапила на такого забудовника.
Єдиний мінус - в моєму випадку - думали, що в березні вже почнемо ремонт. Ключів ще не отримали. Але мій будинок вже повністю готовий. На сьогоднішній день ВЖЕ проводять газифікацію. Тобто реально затримка в строках через нашу бюрократію. Це не радує. Але вірю, що скоро зайду на ремонт.
Рекомендую передивитися ті трансляції, що збережені в інших соц.мережах. Форум не пропустить назви. Пошукайте сторінки в мережі Цукерберга. І на найпопулярнішому в світі сайті з відео. Ви не захоче після того йти до інших забудовників.
21 март 2019 15:32
Так багато тексту, таке враження, що ви просто представник відділу продажу і запудрюєте голову? Є ще хтось окрім Yuha? Що за проблема з документами? Що обіцяють?
Цитата "Yuha":

Все залежить чи є у Вас час трохи почекати. Страховський дуже відповідальний. І реально робить все якісно. На цьому не економиться. Ви не побачите тут, як в інших забудовників дешевих матеріалів ні в чому. Якщо вони бачать якісь помилки - все виправляється. Навіть те, що виправляли фасад в першій черзі, що вже є зданою... Це гарний приклад відповідальності.
Великий плюс - це прямі трансляції в Інст -а -гр -ам кожної суботи. Також тут кожного дня викидаються фото робіт з будівництва. Сторінку веде особисто сам забудовник. Тут відкрите спілкування та відповіді абсолютно на всі питання. Я з кожною черговою трансляцією не можу повірити, що взагалі натрапила на такого забудовника.
Єдиний мінус - в моєму випадку - думали, що в березні вже почнемо ремонт. Ключів ще не отримали. Але мій будинок вже повністю готовий. На сьогоднішній день ВЖЕ проводять газифікацію. Тобто реально затримка в строках через нашу бюрократію. Це не радує. Але вірю, що скоро зайду на ремонт.
Рекомендую передивитися ті трансляції, що збережені в інших соц.мережах. Форум не пропустить назви. Пошукайте сторінки в мережі Цукерберга. І на найпопулярнішому в світі сайті з відео. Ви не захоче після того йти до інших забудовників.
21 март 2019 16:38
Цитата "Andriy057":
Так багато тексту, таке враження, що ви просто представник відділу продажу і запудрюєте голову? Є ще хтось окрім Yuha? Що за проблема з документами? Що обіцяють?.

Тю... тобто якщо я інвестор - я не можу захоплюватися своїм комплексом? Що тут ще скажеш...
p.s. З документами взагалі проблем в Континенті немає.
21 март 2019 17:03
Доброго вечора, люди які купили вже тут, підкажіть будь ласка, чи тут все ок? Дуже цікавить?
21 март 2019 19:03
Цитата "Yuha":

Тю... тобто якщо я інвестор - я не можу захоплюватися своїм комплексом? Що тут ще скажеш...
p.s. З документами взагалі проблем в Континенті немає.


Ну да.... немає документів, немає проблем...
23 март 2019 17:54
Цитата "Andriy057":
Так багато тексту, таке враження, що ви просто представник відділу продажу і запудрюєте голову? Є ще хтось окрім Yuha? Що за проблема з документами? Що обіцяють?

А ви що чекали, що на забудовника купу негативу відразу виплеснуть? Тоді можна подумати, що ви тут з метою дискредитувати. Погортайте сторінки форуму назад, писали неодноразово і про плюси і про мінуси комплексу.
24 март 2019 20:00
Цитата "Andriy057":
Доброго вечора, люди які купили вже тут, підкажіть будь ласка, чи тут все ок? Дуже цікавить?

Добрый вечер! Я инвестор первой очереди. Живём в комплексе с осени. Мы тоже получали документы с некоторой задержкой, но эти задержки спровоцированы бюрократическими механизмами в данной сфере. К сожалению, это регулярные явления во всех районах Киевской области и Киева. О других областях не в курсе. Считаю, что наш застройщик ответственно относится к своей работе. Очень надеюсь и верю, что у него все получится. Хочется прогуливаться по большой красивой территории своего комплекса, а пока ходим гулять к соседнему.
24 март 2019 20:05
Хорошо
25 март 2019 04:44
Цитата "Natalya15":
Добрый вечер! Я инвестор первой очереди. Живём в комплексе с осени.

Наталья доброе утро! Очень редко приходится видеть здесь жильцов 1 очереди, хотелось спросить как показали себя зимой окна и слышно ли соседей сверху и снизу (если живут) делали ли вы шумоизоляцию? спасибо
25 март 2019 07:44
Чому зразу негативу? Дискредитувати? Тобто якщо я хочу купити квартиру і запитуюсь(дізнаюсь) чи все добре з документами,(це нормальне запитання) хочу почути думку людей які купили це погано? Я хочу розуміти куди я вкладаю свої гроші! Тоді який сенс не залежного форуму, можна просто поїхати у відділ продажу!
Цитата:

А ви що чекали, що на забудовника купу негативу відразу виплеснуть? Тоді можна подумати, що ви тут з метою дискредитувати. Погортайте сторінки форуму назад, писали неодноразово і про плюси і про мінуси комплексу.
25 март 2019 09:50
Цитата "Natalya15":
Я инвестор первой очереди. Живём в комплексе с осени.

Підтримую питання Evgeniy765. А ще цікавить опалення зимою. Чи взагалі тепло в квартирі? Наскільки треба було обігрівати?
25 март 2019 09:53
Цитата "Andriy057":
Чому зразу негативу? Дискредитувати? Тобто якщо я хочу купити квартиру і запитуюсь(дізнаюсь) чи все добре з документами,(це нормальне запитання) хочу почути думку людей які купили це погано? Я хочу розуміти куди я вкладаю свої гроші! Тоді який сенс не залежного форуму, можна просто поїхати у відділ продажу!

Просто я хвалюся своїм комплексом, а Ви одразу - що я з відділу продажу... То який сенс Вашого питання, якщо ви одразу налаштовані тільки на мінуси.
25 март 2019 10:07
Комплекс хороший, будують якісно, але затримка з документами як і всюди. Хотілось би отримати ключі хоча б без документів і почати робити ремонт, як це роблять на інших забудовах.
Забудовник і його команда суперспрофесіонали и дуже приємні люди.
25 март 2019 15:58
Цитата "Evgeniy765":

Наталья доброе утро! Очень редко приходится видеть здесь жильцов 1 очереди, хотелось спросить как показали себя зимой окна и слышно ли соседей сверху и снизу (если живут) делали ли вы шумоизоляцию? спасибо

Добрый день!
1) Окна. Мы сделали небольшую ошибку: не поставили отопительный прибор непосредственно под панорамное окно, а поставили на противоположную стену. По этой причине окна запотевали, но мы потом докупили керамический электро-обогреватель длиной 1,2 метра, поставили его непосредственно под окно, таким образом немного решили данную проблему. Советую на лоджии делать либо теплый пол, либо длинную батарею непосредственно под окном.
2) Слышимость. Перечитав множество форумов поняли, что потолок и пол звукоизолировать нет смысла, нужно делать и стены, чтобы был эффект. Соответственно - не делали, это показалось очень дорого. Слышимость, да как везде. Может быть немного больше сейчас за счёт того что дом ещё полупустой, над нами и под нами идут ремонты.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3335. . .47
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее