Подать объявление

ЖК "Коцюбинский", Коцюбинское, ул. Пономарева, 26

ЗастройщикАверс-Сити
Сдача ЖК2011 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 220.
65/30%
40/18%
81/37%
18/8%
16/7%
1. . .471473. . .564
10 июнь 2014 14:16
Шановні сусіди, термінова потрібна допомога фінансова або продуктами для біженців (вони у Коцюбинському). 103 біженці-патріоти зі своїми родинами, маленькими дітьми, втекли з Донбасу, рятуючи життя своє і своєї малечі. Їх прийняв священик-отець Микола Ільницький,який розмістив всіх у своєму притулку (взяв величезний кредит і на ці гроші побудував приміщення). Діти потребують їжі (терміново!), іграшок, дорослі-роботи. Треба дати їм всім шанс на нове життя і в нас усе вийде. Адреса: с.Коцюбинське,вул. Лісова 21 а, тел. священика 0445364779. щиро дякую усім хто відгукнеться
10 июнь 2014 18:25
добрый вечер. Два слова по поводу собак. Денег собрали мало..т.к в доме 1 не вывесил жэк обьяву..Дом2 вывесил. Мы с natkat решили пойти путём "писанины" ., скаргу в жэк и осбб подготовили. Сегодня в жэке Женя набросился на меня с криками, когда я упомянула что мы в своей "писанине" дойдём до прокуратуры в связи с их бездействием.
10 июнь 2014 19:16
Добрый вечер ! Я несколько раз пыталась попасть в кв
23, чтобы сдать деньги, но никого не было дома. У нас во 2 доме указана кв.23 в доме 2. Все верно ?
10 июнь 2014 19:20
да верно! Предварительно перезвоните 0987029472..можно заносить до 22.00
11 июнь 2014 08:28
Лучше всего покормить собак.Собаки обладают хорошей памятью.На того человека который хотя бы раз покормил собак бросаться не будут -это аксиома.На меня тоже бросалась жуля,я вынес обьедки и каждой собаке дал корма.Теперь собаки меня не трогают.
11 июнь 2014 10:54
Я считаю что ОСББ тоже должно нести полную ответственность за собак, которых прикармливают их жители, а Роза стелет возле Жека Жуле подстилку на территории второго дома. Поэтому заявлений должно быть два. Собаку надо немедленно привязать.
11 июнь 2014 11:40
//www.kotsubynske.com.ua/2014/06/11/біженці-зі-сходу-живуть-в-коцюбинсько/

Біженці зі Сходу живуть в Коцюбинському і потребують ліків



Понад 100 біженців проживають у приміщенні колишнього дитсадка селища Коцюбинське на Лісовій.

Більша частина з них – діти. Коцюбинчани можуть їх перестріти на дитмайданчиках.

“Я гралась з дитиною на майданчику і бачила одну дівчинку, яка заходилась нам помагати в організації гри й сказала, що часто допомагала мамі в Краматорську. Далі один дідусь-філолог сказав, що виїхав з родиною із Слав’янська і тепер переконує зятя, що спілкуватися треба виключно українською мовою, а не мовою окупантів. Так я зрозуміла, що поруч живуть біженці,” – розповідає Коцюбинчанка Ірина, яка мешкає на Меблевій.

Кияни буквально кілька днів тому закупили біженцям ліжка.


Але щодня є потреби в ліках. З-поміж біженців є поранені. У одної жінки рана не гоїться вже 2-й місяць. У неї 4-річна дитина й вона боїться операції.

З слів волонтерів немає жодного термометра й діти, в яких температура не можуть навіть її поміряти.

Є діабетики, астматики, яким ліки треба терміново. Є вагітна жінка, яка потребує вітамінів.

Волонтери склали список, який можна переглянути он-лайн.

Редакція “Сайту громади Приірпіння” звертається до коцюбинчан з проханням навідатися до приміщення колишнього дитсадка на Лісовій й посильно допомогти медикаментами, їжею, одягом.

Люди тут також потребують спілкування, оскільки з психологічної точки зору їм надзвичайно важко.

(По можливості просимо читачів з Коцюбинського розвісити цю інформацію принаймні у себе в будинку, аби небайдужі люди дізнались і могли надати людям поміч).
11 июнь 2014 12:11
Для беженцев открыт счёт в Приватбанке - 5211537415158315. Перечисляйте кто сколько может. Контактный телефон - 067-236-47-79 (отец Николай).
11 июнь 2014 12:15
Вчора заносили біженцям допомогу. (на вул. Лісову)
Вони радили уточняти у них, що їм необхідно, тому що люди вже багато принесли речей.
Одягу було достатньо.
А потребували побутової хімії і засобів ососбистої гігієни.
Не полінуйтесь передзвонити, чи під"їхати до них, щоб уточнити що саме їм потрібно.
дякую
11 июнь 2014 17:53
В Приватбанке заменили счет для беженцев - карточка № 5168742321343000. Ту, что была указана выше закрыли. Прошу прощения за неточность. Телефон для контактов тот же - 067 236 4779 (отец Николай). Помогите кто сколько может.
11 июнь 2014 19:10
суд садовский против аверс перенесли на 16.06.
12 июнь 2014 04:04
Цитата "makc1971":
Лучше всего покормить собак.Собаки обладают хорошей памятью.На того человека который хотя бы раз покормил собак бросаться не будут -это аксиома.На меня тоже бросалась жуля,я вынес обьедки и каждой собаке дал корма.Теперь собаки меня не трогают.

Желательно,чтобы Вы кормили собак в районе мусорника,а не по всему двору,кому где вздумается.Да и,поздравляю всех любителей и "любителей" собак,у нас пополнение-6 щенков со дворе,живут в котловане.Так что готовим кошельки,одни для того,чтобы их кормить,другие-чтобы нанимать команду для стерилизации или вывоза! :hi:
12 июнь 2014 05:49
1500 за хвост -платить такие деньги безумие В комплексе много других проблем. 1 первая секция платили по 1000 гр за крышу и что люди над собой залатали, а в лифтовых шахтах как текло ,так и течет, так будет из собаками, деньги уйдут непонятно куда ,а собаки были и будут. Собаки -это наименьшее из проблем в комплексе. Я обьяснил ,что нужно делать, чтобы собаки не бросались, а вы можете принять или делать по своему мне все равно .Но деньги сдавать на вывоз собак не буду.
12 июнь 2014 10:10
Запрошую до заходу

У п'ятницю, 13 червня, о 11:00 годині, активісти ініціативи Воля та
Люстраційного комітету запропонують новообраному Президенту офіційно
створити Люстраційний комітет і зареєструвати закон «Про люстрацію»,
як свій перший закон для ухвалення парламентом.
Текст відповідного закону активісти вже підготували та
передадутьПрезиденту України під час акції. Відповідно до розробленого
закону пропонується провести люстрацію, сформувавши заново суди,
прокуратуру, СБУ, міліцію, міністерства та державні адміністрації.
Адже, на наше переконання, Державу треба формувати заново, підбираючи
нові кадри через відкриті конкурси.
Ми запрошуємо долучитися до акції не з пустими руками, а з цеглинами.
Одразу зауважимо, що жбурляти ними ми не будемо. З принесеної на акцію
цегли буде дещо збудовано.
Адреса - м. Київ, вул. Банкова, 11. Адміністрація Президента України
Збір о 10:30 зі сторони вул.Лютеранської
12 июнь 2014 10:32
Уважаемые жители!

Просим Вас сдать средства на вывоз бездомной собаки с неконтролированной психикой (Жули черного цвета). Собака бросается на маленьких детей, детские коляски, прохожих. Мы не можем зайти в собственные подъезды!

Для защитников животных: средства собираются для вывоза собаки в приют (Бородянка)

тел 044( 463-00-76)

Желающим навестить собачку будет предоставлена такая возможность в приюте. Мы не нарушаем законодательство по защите прав животных, не надо нас запугивать заявлениями в милицию. Еще раз предлагаю забрать собаку себе домой и нести за нее полную ответственность, а не подставлять своих соседей и малюток под зубы агрессивного животного.


Собирают деньги:
дом 2 - Опеха Елена (098) 702-94-72
кв 23, 1 подъезд, 7 этаж (до 22.00)

дом 1 - Толуб Наталья (067) 907-10-45
кв 33, 10 этаж, 1 подъезд (до 20.30)

спасибо
12 июнь 2014 12:06
деньги на собаку сдавать не буду. насдавались уже, на все что можно.
если Жуля на меня или моего ребенка набросится ни с того ни с сего, тупо возьму ломаку и отдубашу ее по самое нехочу.
вывоз одной собаки дела не решит - у нас куча собак, есть еще рыжий, молодой, агрессивный, тоже на детей бросается, видела на площадке.
13 июнь 2014 06:59
А что с судом? Присутствие инвесторов нужно? Если да то напишите, на работе отпроситься надо.
13 июнь 2014 08:23
Подскажите, а как со школами Коцюбинском? Какое заведение приличней - школа# 18 или гуманитарный лицей? Или лучше искать школу на академгородке?

У нас ребенок в сентябре пойдет в 3 класс и удобней было бы пойти в школу в Коцюбинском. В свое время читал не очень хорошие отзывы про 18 школу и поэтому есть сомнения а стоит ли...
13 июнь 2014 10:06
Мені хвалили ліцей. В ньому працює знайома моєї подруги (вона вчитель географії, і зауч). Розказує, що випускники мають дуже достойний рівень знань. І їх бали на ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)часом навіть вищі за київських випусників. Практично всі з них поступають в київські вузи.
Але знову ж таки.. це за умови, що ваша дитина схильна до гуманітарних наук.
У ції вчительки син вчить в школі більш фізико - математичного напрямку на Академмістечку.
Ну і мінус ліцея... кажуть він дуже старенький, і не в найкращому стані.
13 июнь 2014 15:07
На завтра собрания небудет. ОТБОЙ!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .471473. . .564
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее