Подать объявление

ЖК Gravity Park | Гравити Парк | Креатор-Буд | просп. Победы, 139

ЗастройщикКреатор-Буд
Сдача ЖК2023 - 2024 г.
Планировки
от 32 062 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
158из 216
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 5.
4/80%
0/0%
1/20%
0/0%
0/0%
04 ноя 2023 14:05

Kid_A

Ну чого ви сразу так грубо. Ну. Я вам вдячний, що ви знайшли час мені відповісти і допомогти розібрптись в ситуації. Дякую вам. Я просто поділився своїми особистими висновками, коли вивчав питання інвестування в цей об'єкт. Я ніяким чином не намагаюсь пртендувати на ваш рівень експертності. Мої аргументи з номером кримінальної справи, датами, ухвалами; конкретним описанням різниці між тим, що є в довільних документах, договорах і тим, що обіцяють менеджери ніяким чином не можно порівнювати з вашими аргументами про те, що проблем немає і провадження, як провадження - звичайна справа.

Але, все таки, якщо ви вже вирішили відповісти і вступити в діалог, то було б чудово, якби ви змоги б розвіяти всі мої побоювання по конкретним пунктам з аргументацією трішки більшою, ніж все буде добре. Тоді і я, і інші інвестори зможуть позбутися сумнівів і зробити правильний вибір.


І так, по пунктах:


1. Кримінальне провадження внесене до ЄРДР за № 12021100080002838 від 03.11.2021 р. з приводу нецільового використання ділянки. На теперішній час досудовим слідством встановлено, що посадові особи АТ Туристичний комплекс Пролісок (замовник будівництва та власник ділянки) умисно, зловживаючи своїми повноваженнями з метою отримання вигоди внесли недостовірні дані в документи, що стали підставою для видачі дозвільної документації (дозволу на виконання будівельних робіт та Містобудівних умов та обмежень) на будівництво ( цитата з Ухвали Святошинського районого суду по справі № 1-кс/759/2251/22 від 09.09.2022 р.).


2. Ухвалою слідчого судді Святошинського районного суду міста Києва від 08.06.2022 по справі № 759/6028/22 було накладено арешт на земельну ділянку. З часом замовник будівництва зміг скасувати цей арешт згідно Ухвали Святошинського районого суду по справі № 1-кс/759/2251/22 від 09.09.2022 р. довівши, що він не будує будинки з квартирами, а тільки робить реконструкцію санаторію. Але кримінальне провадження продовжується і відбувається досудове розслідування. І як швидко з'явиться новий арешт, коли забудовник почне перетворювати санаторій на будинок, а партаменти на квартири? Якщо до цього дійде справа.


3. До речі, якщо в Єдиному реєстрі судових рішень пошукати інші справи щодо замовника цього будівництва «Туристичний комплекс «Пролісок», то останяя Ухвала буде про примусовий привід директора "Проліску" у справі про незакону передачу майна по цій адресі де зараз відбувається будівництво, якомусь ресторану. Але це просто щоб ширше розуміти, хто є замовником будівництва Гравіті Парк і власником санаторію, реконструкція якого відбувається.


4. У дозволі на будівництво, договорах із забудовником, навіть на буклетах (я думаю, що не буду тут писати номери документів, всі легко ії знайдуть, а договір вишле менеджер вам) зазначено, що тут відбувається реконструкція санаторію і інвестор отримає приміщення в санаторії, партамент. І тільки мнеджер усно вам скаже, що все перетвориться на квартири, просто вірте в це.


5. Ген план відсутній. Його немає. Навіть у відділі продажу. Там вам покажуть карту будинків 1 черги серед дерев і 1 будинок другої черги. Це весь ген план. Люди які інвестують сюди, купують не тільки квадратні метри, а й простір. Бо комплекс ізольований і це має критичне значення. Якщо забудовник заявляє концепцію місто в місті, то має презентувати яким буду комплекс. Я так розумію, що цей комплекс має бути в сегменті де є Файна, Республіка, Лакі Ленд... Але якщо я кпував квартиру в самому першому будинку Файни, то там був ген план забудови всії ділянки і організація простору. Коплексний план забудови. Так сама було і у Республіці і зараз у Лакі Ленд. А в Гравіті люди мають купувати будинкм першої черги серед дерев з обіцянками менеджера, що там буде все. Враження, що забудовник сам поки не поспішає з планом, бо незрозуміло, як піде справа.



Не знаю, як ще більш конкретно можно описати мої агргументи, щоб це було не тільки припущеннями. Але мені реально цікаво почути змістовну відповідь, а не щось на кшталт сам дурак. Я можу помилятись і ви можете це довести мені і ншим інвесторам.


Дякую!

Не бачу сенсу доводити Вам особисто ті речі, які всі розуміють... 


Кожен інвестор приймає рішення та веде свою справу не на форумі звичайно і тим паче обговорення справ які не впливають на законність будівництва... 


Тому ще раз вам поясню, що особисто мені - ваши припущення не є аргументами, та доводити комусь не маю на це право! 


Стосовно ген. плану - їм вирішувати, як діяти зараз в стані війни та будувати скоріше житло. Звісно що він вже змінився, та змінився в кращу сторону. 

04 ноя 2023 14:05

Kid_A

Стверджувати про те, що відбудеться в майбутньому поки нажаль не можу. Вище про це писав. В нашій країні поки можливо все. Але влада міняється і можливості також. І в один момент все може завмерти. Багато прикладів. Дивіться, виходити з відділу продажів Гравіті обличчям по направленню  до центру Києва і бачити 3 свічки понад дорогою, це 1 один комплекс. Одна з них побудована і заселена. Друга побудована повністю і не заселена. Третя коробка з вікнами. Це приклад того, як можливості  покидали забудовника зі зміною ситуації.

Тому свою прогалину у бачені майбутнього я закриваю аналізом фактів і мені здається, що я дуже змістовно описав все з пруфами.

Шо за три свічки? Це який ЖК??? 

Яка саме ситуація була - цікаво аж стало... 

Чекаю експерт. 

04 ноя 2023 16:13

Special Agent

та яке там замовлення )). Це дитячій садок 2га группа)). Проєкт зростає на іх очах а вони казки травлять :))

По-вашему проект развивается, это когда начали продажи 1 -го дома, а потом передумали строить и инвесторов перевели во 2-й дом. Скажите, а когда в следующий раз вы передумаете строить дома в 9 этажей, а построить в 25, это тоже будет "развитие"проекта? Или "это другое"?

05 ноя 2023 17:15

superetandar

По-вашему проект развивается, это когда начали продажи 1 -го дома, а потом передумали строить и инвесторов перевели во 2-й дом. Скажите, а когда в следующий раз вы передумаете строить дома в 9 этажей, а построить в 25, это тоже будет "развитие"проекта? Или "это другое"?

Повторюся це все ваші фантазії. По-перше не передумали, а через певні обставини інвесторам було запропоновано перейти в другий будинок на більш вигідних умовах (зі знижкою). По-друге, ваші фантазії з приводу поверховості не мають жодних підтверджень, чи ви скаже забудовник Креатор Буд колись у довільному порядку підвищував поверховість? У даному випадку було ухвалено рішення знизити поверховість, у нових чергах, які ще навіть не анонсувалися, тобто за фактом це навіть не зміна, а проєктне рішення. І знову ж таки повторюся, ви хейтер зі стажем:)) нормальна людина насамперед би сказала, вау круто! низька поверховість замість середньої поверховості, клубні будинки. А хейтер відразу починає казки травити і фантазувати про 25 поверхів навіть не намагаючись розібратися, що в тій локації в принципі обмеження по висотності.

14 ноя 2023 08:33


Чекаємо на початок утеплення :)

11 дек 2023 08:25

Будинки 2 та 4 стрімко крокують до завершення, розпочали утеплення та встановлення ліфтів




13 дек 2023 16:53

IBUILD — головна будівельна премія України, якою відзначають кращих представників будівельної галузі — компанії, які вистояли на ринку, підтримують економіку та сприяють відбудові.


Компанія «Креатор-Буд» отримала 3 нагороди — як девелопер 2023 року, а також за перемогу серед найкращих житлових комплексів України — це проєкти Creator City та Gravity Park.


creatorcity.com.ua/ua/news/kompaniya-kre ator-bud-developer-2023-roku/



09 янв 2024 08:43

Невеличкі подробиці по Гравіті:) 


19 янв 2024 22:25

Новий рік розпочали з утеплення та прокладання інженерних комунікацій




20 апр 2024 20:07

Другий та четвертий будинки стрімко крокують до завершення 



12 июль 2024 16:35

Активно просуваються

Будинок 2 - на фініші (внутрешнє оздоблення)

Будинок 4 - роботи по фасаду розпочали

Будинок 11 - 1 поверх готовий активно будують моноліт (доречі розташування цього будинку топ)


gravitypark.com.ua/ru/construction-progr ess/lipen-2024

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx