Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .9193. . .282
13 сен 2016 06:24
Цитата "Свідєтєль покращення":
Я тоже задавался этим вопросом, но все забывал спросить у менеджера, т.к.Отлив стоит копейки, установить его имея хотя бы 2 руки, но обязательно левую и правую )))), шуроповерт и саморезы - не вопрос поэтому не стал этим заморачиваться.
Хотя если не поставят отливы- это ноухау на рынке новостроев))))

ну ,есть у меня эти руки и что ? пуговку пришить могу ))))
13 сен 2016 07:02
Цитата "Свідєтєль покращення":
А отпление без пола тоже можно заказвать или после монтажа котла ?


Не обов'язково зараз розводити труби для опалення. Під час заливки стяжки робітники зазвичай залишають штроби (канавки), щоб там можна було пізніше прокласти труби до батарей.
Взагалі, вся ця історія "встигнути розвести труби під теплу підлогу до заливки стяжки", як на мене, трохи дивна. Стяжку заливають, коли труби холодні, гідродинамічні випробування ніхто не робить, розчин звичайний, без додавання пластифікаторів, які надають стяжці еластичності. Все це може призвезти до неприємностей у майбутньому.
Не подумайте, що я хочу здатись занадто розумним, лише хочу застерегти від помилок, які можуть призвести до проблем у майбутньому.
Дуже раджу почитати толковий блог про опалення і утеплення:
//vodotopim.ru/teplopol/raz-ustroystvo-v odyanogo-teplogo-pola.php
13 сен 2016 07:47
Цитата "Свідєтєль покращення":
И мне плиз kolomoyskiy80@mail.ru


всем отправила :)
13 сен 2016 07:49
Цитата "kuzyag":


Не обов'язково зараз розводити труби для опалення. Під час заливки стяжки робітники зазвичай залишають штроби (канавки), щоб там можна було пізніше прокласти труби до батарей.
Взагалі, вся ця історія "встигнути розвести труби під теплу підлогу до заливки стяжки", як на мене, трохи дивна. Стяжку заливають, коли труби холодні, гідродинамічні випробування ніхто не робить, розчин звичайний, без додавання пластифікаторів, які надають стяжці еластичності. Все це може призвезти до неприємностей у майбутньому.
Не подумайте, що я хочу здатись занадто розумним, лише хочу застерегти від помилок, які можуть призвести до проблем у майбутньому.
Дуже раджу почитати толковий блог про опалення і утеплення:
//vodotopim.ru/teplopol/raz-ustroystvo-v odyanogo-teplogo-pola.php

Гарний блог! Дякую! Все так толково розписано
13 сен 2016 07:50
Цитата "Faraon04":

Конечно нужно заказать до заливки пола,все трубы будут скрыты в полу и к котлу подведут,в санузле под полотенцесушилку тоже.


небольшое уточнение - при заливке полов оставляют по краям 10 см где то между стеной и полом, чтобы вы могли трубы проложить + в санузле полы НЕ ЗАЛИВАЮТ! :)
13 сен 2016 07:55
Цитата "ibeleiveicanfly":


небольшое уточнение - при заливке полов оставляют по краям 10 см где то между стеной и полом, чтобы вы могли трубы проложить + в санузле полы НЕ ЗАЛИВАЮТ! :)

А кто знает, у нас какая заливка в квартирах полов будет - черновая?
13 сен 2016 08:00
Цитата "Werik":

А кто знает, у нас какая заливка в квартирах полов будет - черновая?


а какие еще есть варианты ответов? )
13 сен 2016 08:07
Цитата "ibeleiveicanfly":


а какие еще есть варианты ответов? )

чистовая))))
13 сен 2016 08:11
Цитата "Werik":

чистовая))))

вот просто почитал про теплый пол и думаю, можно ли будет сверху этого "чернового" пола сделать теплый пол и чистовую заливку. В блоге написано что высота пола ("пирога") 120-190 мм. :notsure: или всё таки много украдётся высоты квартиры?
13 сен 2016 08:13
Цитата "Werik":

вот просто почитал про теплый пол и думаю, можно ли будет сверху этого "чернового" пола сделать теплый пол и чистовую заливку. В блоге написано что высота пола ("пирога") 120-190 мм. :notsure:


высота потолков уменьшится (((((
стяжку можно снять в местах теплого пола
на фото видно пол
13 сен 2016 08:21
Цитата "Werik":

вот просто почитал про теплый пол и думаю, можно ли будет сверху этого "чернового" пола сделать теплый пол и чистовую заливку. В блоге написано что высота пола ("пирога") 120-190 мм. :notsure: или всё таки много украдётся высоты квартиры?


на сайте Орлана пишется:
Внутрішнє оздоблення квартири:
Підлога – стяжка чорнова (бетонна);
13 сен 2016 08:24
Кидайте фото сюди, думаю, всім буде цікаво.
13 сен 2016 09:20
Цитата "ibeleiveicanfly":


небольшое уточнение - при заливке полов оставляют по краям 10 см где то между стеной и полом, чтобы вы могли трубы проложить + в санузле полы НЕ ЗАЛИВАЮТ! :)

Штробы под прубы по идее должны быть.В начале лета на просмотре были в ЖК Пушкинский от Орлана дак там в квартирах черновая стяжка была и штробы были.
13 сен 2016 15:53
Цитата "ibeleiveicanfly":


небольшое уточнение - при заливке полов оставляют по краям 10 см где то между стеной и полом, чтобы вы могли трубы проложить + в санузле полы НЕ ЗАЛИВАЮТ! :)

Да ,ну почему эти трубы сразу не уложить до заливки и не нужно деньги тратить на цемент и работу по заливке.Да и канавки оставят только по периметру,а ведь трубы от котла пойдут и в соседние комнаты пересекая туже кухню.Если этого не делать да стяжки,столкнетесь с множеством бросовых работ за которые тоже придется платить.Александр дал нам гарантию на работу теплого пола и конечно же всех труб.Он будет присутствовать при подключении котла и опробывании системы.
13 сен 2016 15:58
Цитата "Faraon04":

Да ,ну почему эти трубы сразу не уложить до заливки и не нужно деньги тратить на цемент и работу по заливке.Да и канавки оставят только по периметру,а ведь трубы от котла пойдут и в соседние комнаты пересекая туже кухню.Если этого не делать да стяжки,столкнетесь с множеством бросовых работ за которые тоже придется платить.Александр дал нам гарантию на работу теплого пола и конечно же всех труб.Он будет присутствовать при подключении котла и опробывании системы.

Где вы потом Александра искать будете? ЕСЛИ ПОЙДЕТ ЧТО- ТО НЕ ТАК, ОН УЖЕ СВОЕ НА ВАС ЗАРАБОТАЛ: я- не я. корова не моя....
13 сен 2016 16:38
Цитата "Faraon04":

Да ,ну почему эти трубы сразу не уложить до заливки и не нужно деньги тратить на цемент и работу по заливке.Да и канавки оставят только по периметру,а ведь трубы от котла пойдут и в соседние комнаты пересекая туже кухню.Если этого не делать да стяжки,столкнетесь с множеством бросовых работ за которые тоже придется платить.Александр дал нам гарантию на работу теплого пола и конечно же всех труб.Он будет присутствовать при подключении котла и опробывании системы.


Тому що такі важливі роботи потрібно робити доладу, а не тяп-ляп нашвидкоруч у невідомих кудесників. Не дай Боже потече труба і затопить дві квартири знизу - доведи, що саме Олександр ці труби клав. Він перший же "впаде на мороз". Особисто я робитиму у перевірених хлопців (робота яких вже три роки працює без проблем) з укладанням договору і гарантійними зобов'язаннями не на словах,а на папері. Взагалі, не люблю поспіхом щось робити.
Доречі, труби, як і електричні кабелі, не проводяться по діагоналях через кімнати :)
13 сен 2016 16:50
Щоб бути впевненим у надійності системи опалення, система повинна пройти гідродинамічне випробування. Система наповнюється водою, заглушуються всі виходи і спеціальним насосом в системі створюється тиск вдвоє більший, ніж її робочий тиск (наприклад, якщо в трубах повинно бути 3 атмосфери, накачуються 6 атмосфер) і залишається так на декілька днів. Якщо через декілька днів тиск залишиться 6 атмосфер, система герметична і труби можна замуровувати в стіни, заливати стяжкою і т.п. При пускові системи дрібні протікання не виявляться, помітними вони стануть лише через декілька днів, коли у сусідів знизу почне відпадати штукатурка зі стелі.
13 сен 2016 17:01
Цитата "kuzyag":


Тому що такі важливі роботи потрібно робити доладу, а не тяп-ляп нашвидкоруч у невідомих кудесників. Не дай Боже потече труба і затопить дві квартири знизу - доведи, що саме Олександр ці труби клав. Він перший же "впаде на мороз". Особисто я робитиму у перевірених хлопців (робота яких вже три роки працює без проблем) з укладанням договору і гарантійними зобов'язаннями не на словах,а на папері. Взагалі, не люблю поспіхом щось робити.
Доречі, труби, як і електричні кабелі, не проводяться по діагоналях через кімнати :)

Где же найти этих провереных,все они одинаково обещают,эти хоть Орлановские,а тех провереных попробуй потом найти,сделал работу,получил деньги и никто не прийдет даром переделывать,все они одинаковые и ошибаются все-это как кому повезет.Лучше вы зальете соседа пока нет у него ремонта,чем потом с ремонтом.
13 сен 2016 17:03
Цитата "kuzyag":
Щоб бути впевненим у надійності системи опалення, система повинна пройти гідродинамічне випробування. Система наповнюється водою, заглушуються всі виходи і спеціальним насосом в системі створюється тиск вдвоє більший, ніж її робочий тиск (наприклад, якщо в трубах повинно бути 3 атмосфери, накачуються 6 атмосфер) і залишається так на декілька днів. Якщо через декілька днів тиск залишиться 6 атмосфер, система герметична і труби можна замуровувати в стіни, заливати стяжкою і т.п. При пускові системи дрібні протікання не виявляться, помітними вони стануть лише через декілька днів, коли у сусідів знизу почне відпадати штукатурка зі стелі.

Как все умно написано,но я сомневаюсь,что кто-то вам будет выполнять по технологии.
13 сен 2016 17:25
Цитата "Faraon04":

Как все умно написано,но я сомневаюсь,что кто-то вам будет выполнять по технологии.


Повірте, будуть. За свої гроші я вимагаю, щоб робили так як потрібно, а не так як комусь зручно. Це коли кум мені щось за пиво робить, то я вже не морочу йому голову, а тут зовсім інше питання - я плачу гроші, ще й не маленькі. Під час розрахунку будівельники не жаліють хазяїна, рахують кожен зайвий рух і вимагають його оплатити.
Не варто наймати перших-ліпших людей на роботу. Варто витратити пару днів для того, щоб розібратись в технології (благо зараз все гуглиться легко). Потім на співбесіді задати людям контрольні питання, і повірте, лабухи відсіються одразу. Коли я три роки тому робив капітальний ремонт у себе в квартирі, я тиждень вибирав серед претендентів і лише сьома бригада влаштувала мене. Та й то я найняв їх не на весь ремонт, а лише на перший етап. За результатами роботи на першому етапі я продовжив з ними співпрацю і врешті-решт вони зробили мені весь ремонт. Будівельників зараз як гною, є з чого вибрати.
І ще одна порада: укладайте паперовий договір. В кожній бригаді є людина, яка оформлена як приватний підприємець, тому з укладанням договору проблем не буде. Повірте, відношення до вас буде зовсім інше ніж коли ви на словах про щось там домовитесь.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .9193. . .282
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее