Подать объявление

ЖК Дніпровська Мрія | Галжитлобуд | ул. Сосюры, 6

ЗастройщикГалжитлобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
91из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
11/22%
3/6%
8/16%
8/16%
20/40%
1. . .3032. . .40
05 дек 2020 18:28

Олено із "сектою хвалебних од" Ви путаєте якусь іншу гілку, об'єктивно у жк який Ви представляєте та увірвались сюди піарити і хейтити Мрію що як вказано вище порушує Вашу порядність і професійну етику відбулася затримка у рік, це видно по скріншоту нижче (обіцяли 4 квартал 2019 по факту ключі люди отримують у 4 кварталі 2020 року).
Врахочуючи той факт що там жк в кілька разів менше (10 поверхів), газоблочні, без підземного паркінгу а також те що на Мрії згідно договора (ящко Ви взагалі його читали) зазначено що введення будинку в експлуатацію заплановано протягом 3х місяців після орієнтовного завершення спорудження будинку + місяць оформелння власності - виходить 30 квітня 2021 (це якщо не буде зовсім ніякої затримки) то Ви явно дезінформуєте людей, не зрозуміло з якою метою, було б краще винонувати кожному свою роботу і не лізти в чужу, не треба будь ласка тут рекламувати свій жк за межами міста у полі біля траси і робити наклеп на Мрію у якій ще немає факта затримки, прислухайтесь будь -ласка. Дякую!


Щоб ви перестали дискредитувати мене,(хоча навряд чи) як менеджера з продажу нерухомості та інвестора Мрії, даю вам чітку відповідь!
По-перше, конкурентами вважаються ті об'єкти, які будуться в одному районі та мають однаковий клас будівництва.
Я працюю за 20 км від Мрії. Ми не можемо бути конкурентами.
По-друге, нижче скрін з мого договору, вибачте але відрізала шапку з моїми паспортними даними. Вважаю, що маю право. Але залишаю одну із юр.осібпричетних до Мрії.
По-третє, будучи інвестором мрії вже більше 1.5 року, я маю право писати те, що думаю, не зважаючи на те, чи я продаю нерухомість також, чи я працюю в прокуратурі.
У мене все.
05 дек 2020 19:11
Сегодня был возле Нашего дома.
Ребята работают, вывозят землю(видео с паркинга) при мне ушел один КамАЗ и стал под загрузку другой. Что то ещё льют, приехал "миксер" а такой цемент как штукатурку не используют(на сколько я знаю). В раёне двух часов, работали оба крана, один снимал защитные щиты с третьей секции(видемо подготавливают к утеплению). Активно начали утеплять вторую секцию, доутеплили ряд балконов с фасадной стороны по первой секции. Так что работа не стоит на месте.
07 дек 2020 11:13


Щоб ви перестали дискредитувати мене,(хоча навряд чи) як менеджера з продажу нерухомості та інвестора Мрії, даю вам чітку відповідь!
По-перше, конкурентами вважаються ті об'єкти, які будуться в одному районі та мають однаковий клас будівництва.
Я працюю за 20 км від Мрії. Ми не можемо бути конкурентами.
По-друге, нижче скрін з мого договору, вибачте але відрізала шапку з моїми паспортними даними. Вважаю, що маю право. Але залишаю одну із юр.осібпричетних до Мрії.
По-третє, будучи інвестором мрії вже більше 1.5 року, я маю право писати те, що думаю, не зважаючи на те, чи я продаю нерухомість також, чи я працюю в прокуратурі.
У мене все.

Ви дискредитуєте себе не тим що не є інвестором, а протиріяччям стверджень, і деякою відсутністю причинно наслідкових звязків.
Навіщо Ви тицяєте сюди жк 10повержівку де факт затримки на рік, якщо потім самі пишете що іх не можна порівнювати, до чого тоді взагалі згадувати? Ви звісно як і кожна людина інвестор то чи ні має право на якусь думку, але Ваша думка по перше дискредитує Вас як спеціаліста у вказаній Вамі сфері по друге як порядну людину яка повинна розуміти що спроби піарити свій жк у гілці іншого жк тим паче що він не є взірцем від слова зовсім тому що навіть не дивлячись на те що інший класс, складність об'єкта та іншу сукупність факторім будівництва затримка НА РІК!
07 дек 2020 21:17
Олено, піарите мій ЖК Ви! Тут ніхто і не знав, що я продаю, поки Ви не пропіарили. Дякую, Вам!
Про мою компетентність не Вам судити. В скріні є чітка дата, поговоримо після неї! Ви кажете документи через 4 міс? Поговоримо через 4 місяці. 😉
І уважно прочитайте форум того ЖК, де Ви вивчали мої коментарі))) чи були затримчи, чи ні))) дякую, що звернули увагу на грубу помилку Адміністрації Домік.юа - написала листа про те, щоб вказували правильні і правдиві строки!
Олено, ось Ваші притензії до мене та розслідування наводять на думку, що Ви є зацікавленою особою від Галу, а ніяк не покупець цього славного ЖК.
08 дек 2020 10:47
Олено, Ви почали писати не як інвестор а як професійно зацікавлена особа - про ріелторські схеми і оборутки з нереальними цифрами (для того хто в темі ваш аргумент із швидким заробітком 10тис у о некоректні та смішні), Ви по профілю, та формі подачі інформації ніби продавець а не покупесь і згадувати за жк у якому працюєте - це є реклама і так це мене збентежило.

Розслідування напросилося само собою після використання Вами особистої інформації як аргумент експертності Ваших потирічних і дещо нісенітних припущень

А те що Ви рекламуєте жк яке не йде у порівняння із мрією, а також не є взірцем (тому що там була затримка), форум і і обіцянки я уважно почитала, там небагато (мабуть попит е дуже високий) але інформативно і незадоволених теж як і усюди вистачало, і кілка занадто вже солодких "од" у протиріччя незадоволеним інвесторам...

Враховуючи ці факти а також деякі відгуки звідти, які я не буду сюди вже кидати бо не хочу переходити на особистості, хочу порадити Вам як "професіоналу чи експерту" яким Ви себе позиціонуєте перед усім ретельніше слідкувати за темпами, якістю і швидкістю свого жк а не поливати брудом інші
08 дек 2020 12:39
Ви мене переконали!
Тепер разом з Вами чекаю завершення будівництва 31 грудня 2020 року! Яке підтверджується сертифікатом від ДАБІ. І документів на право власності, про які Ви згадували, через 4 місяці.
09 дек 2020 07:00
ЕленаХмель

Теж чекаю завершення будівництва ЖК 31 грудня, потім буду приймати рішення про придбання квартири в данному ЖК.
09 дек 2020 09:37
Чекаю разом із Вами і маю надію що зайдемо у 21му році на ремонти :smile:
09 дек 2020 11:08
Тепер разом з Вами чекаю завершення будівництва 31 грудня 2020 року! Яке підтверджується сертифікатом від ДАБІ. І документів на право власності, про які Ви згадували, через 4 місяці.
Елена, ми всі (реальні інвестои) чекаєм.Те, що ви працюєте у відділі продаж іншого забудовника не є проблема.Але тут на форумі багато "вболівальників", яким постійно щось не подобається.Ви теж пишете, що щось втратили.Думаю, що ви нічого не втратили, не вірю,- купляв квартиру по переуступці, бачу ціну в п.1.1.1 додатку 2 напочатку 2019року, знаю скільки я заплатив, і знаю скільки мені банк нарахував відсотків (вони зараз смішні),-пошкодував, що не вклав в фундамент. І ви, і я могли вкластись в Укрбуд, Евріку і т. д. і ходити по Хрещатику. Радуйтесь. В Києві середня затримка 10 місяців навіть у самих відомих забудовників, в якого забудовника ви б хотіли вкласти свої кошти і яка затримка вам більше підходить? Ви ж працюєте у забудовника, розумієте різницю, одно діло, коли ДБК складає панелі, друге діло цю стіну закласти кирпичем. Але я не хочу панелі навіть з ремонтом, тому що мені їхній ремонт теж не потрібний (для чого платити за ліноліум, двері і потім це міняти?). Враховуючи ситуацію як в Україні, так і в світі,- мене радує те, що Мрія будується навіть по вихідним. Так, без комунікацій, паркінгу будинок не введуть в експлуатацію, а от без штукатурки,- елементарно. Дніпровський здали ж без штукатурки, але й зараз ще нікого не пускають, кладуть плитку, на ремонт ще нікого не запустили і в цьому році не запустять. І квартири там чомусь не купляють...Тож давайте побажаєм забудовнику працювати і щоб у нього все вийшло, а нам чекати...
09 дек 2020 16:09
Если ориентироваться на Укрбуд или Аркаду, то да, ПОКА что можно радоваться и считать, что повезло. Особенно, если уже вложился.
Только почему нужно ровняться на "двоечников", я не понимаю.
Неужели только 2 опции есть: плохая (ГЖБ) или очень плохая (Укрбуд)?
Я бы говорил скорее о том, что Галжитлобуд, хотя и отсутствует в рейтинге (видимо из-за незначительности, что тоже не говорит в его пользу), так еще и находится по уровню просрочки среди самых отстающих.
Аргумент о том, что просрочка есть даже в панельных домах, а уж у ГЖБ, который строит из кирпича, должна быть еще больше - вообще смешной. Не нужно инвесторов за дураков держать. Заявляемый срок сдачи дома должен учитывать все, в том числе и материалы. Зачем этот срок заявлять, если изначально не собираешься его придерживаться? Один раз обманули со сроками, второй раз, третий, и всем очевидно, что это не какие-то случайности, а врут злонамеренно.
И опять же приводить в пример каких-то аутсайдеров, которые ТОЖЕ не выполняют обязательства перед инвесторами - это разговор в пользу бедных. Теми застройщиками ТОЖЕ недовольны, их ТОЖЕ не рекомендуют. А для такого небольшого застройщика это прямой путь в "укрбуды/аркады".
Нужно ровняться на лидеров, которые сдают более-меее в срок, иначе новые денюжки потекут к ним, а не к оправдывающемуся ГЖБ.
По поводу качества строительства можно почитать отзывы о свежесданных домах ГЖБ во Львове и прослезиться.
Условно единственно сданная в Киеве очередь Бережанского без отопления спустя год после сдачи. О качестве на форумах молчат, возможно все и лучше, чем во Львове.
09 дек 2020 22:19
Какой 21й год??? Хотя бы в 22м зайти на ремонт... Сейчас холода,основная часть работы не проводится,по паркингу, только вырыли котлован,фасад тоже тормознулся,две секции вообще без внутренних работ,я уже не говорю про отделку(плитку,покраску, выходные группы ТД и тп)так что,в 21 не светит, очень много работы. Уже все поняли что кирпич хороший материал и что его класть дольше газоблока,раз так,то нужно было и срок писать реальный,а не рассказывать сказки про конец 20го чтобы заманить покупателей.А приводить доводы мол все задерживают,а некоторые вообще не сдают, такое себе занятие,тем более когда ты только заходишь на новый рынок и пока ещё Ты работаешь на репутацию,а не она на тебя. Соглашусь с темы кто писал выше-
Всегда нужно ровняться на лучших,не этому ль нас всех учили ещё с детства!!!
11 дек 2020 10:56
Ви все правильно, хлопці, пишете. Тільки про одне промовчали,- ціну питання. Ви знаєте ціну кВ.м. у КАН? Яка ціна поруч в Комфорт тауні, зателефонуйте в Республіку, отам що окружною на пустирі,- ви прозрієте. Почніть з себе,- більше заробляйте й будете серед кращих вибирати. Ви ж хочете купити подешевше, і заробити побільше.
11 дек 2020 10:59
Ви все правильно, хлопці, пишете. Тільки про одне промовчали,- ціну питання. Ви знаєте ціну кВ.м. у КАН? Яка ціна поруч в Комфорт тауні, зателефонуйте в Республіку, отам що окружною на пустирі,- ви прозрієте. Почніть з себе,- більше заробляйте й будете серед кращих вибирати. Ви ж хочете купити подешевше, і заробити побільше.Тепер тільки плачете, ідіть працюйте
11 дек 2020 20:12
Fistani, это лучшее за последние дни 👍😉
11 дек 2020 22:12
Это лучшее когда тебе говорят одно,а по факту выходит другое.Что может быть лучше того,когда тебя обманывают...
Никто не забыл упомянуть цену,просто вы сравниваете абсолютно разные вещи. Никто не спорит что Республика или Файна Таун или Комфорт Таун дороже,но это вы меня извините жильё совсем другого уровня,нашему жк до них ещё очень и очень далеко,от того такая цена.Мрия не плоха но только на свои деньги,была б она чуть дороже,в её сторону вообще никто бы не глянул.Так что ваши сравнения вообще не уместны и исходя из вашей логики доводы-мол мы снизили цену по этому можно обманывать со сроками, здесь не проканают, потому что Мрия стоит ровно столько, сколько она стоит!А затягивание сроков это просто недобросовестность застройщика,вот и все!
12 дек 2020 12:47
КАН? Ну ОК, ЖК Паркове місто, новая очередь. Цена за метр на однушку +/- как в Мрие.
Только Паркове мисто построят почти наверняка и о сравении классов ЖК можно даже не заикаться.
12 дек 2020 20:43
Свежие, сегодняшние фото.
Утепляют, заметны изменения, я так думаю что к концу месяца закончат вторую секцию и начнут третью.
14 дек 2020 16:10
Цена ой как влияет на скорость и сам застройщик тоже. У ГЖБ в Киеве еще пока нет репутации как таковой, то что сейчас происходит не в счет, так как всеми строителями недовольны. Поэтому к нему не идут на громкое имя. К тому же народ, как гипнотизированный ведется на крупные акции, которые могут позволить себе в том же Парковом.
Но замечу, что цена и бренд тоже подводят! Взять Манхэттен например. Тоже долгострой, ошибки бывают у всех.
По поводу ГЖБ думаю, что они сроки назвали не зная специфики работы в Киеве, так как тут и свои проблемы с оформлением доков и другие заморочки, с теми же поставщиками. сейчас еще и реформу в архитектурно-строительной сфере проводят она всем застройщикам подкинула проблем.
15 дек 2020 14:05
практично всі забудовники затримують, тому на січень навіть не розраховував.Якщо в середньому затримка 11 місяців,- ми ще тягнем на середняків. У ГЖБ в Києві немає своєї УК.З однієї сторони це добре ( є забудовники, де ще в попередньому договорі заставлять укладати договір з їхніми УК з такими тарифами, що мало не покажеться), з іншої в введених секціях Бережанського люди довго не могли визначитись, яку УК вибрати, чи своє ОСББ створювати. Це теж питання вирішується не один день, потребує збору підписів і т.д. Я уточнив, що люди вирішили в Бережанському,- вибрали УК Фундамент Сервіс. Взяв номер телефону, зателефонував управляючій ( не директору), й там у них є ще жінка, відповідальна тільки за Бережанський. УК ці секції прийняла, котельню обіцяють до 25 грудня запустити, тариф ще точно не сформований, буде десь 7-8грн. з кв. м. Питання вибору УК зайняло в Бережанському пів року, можливо нам потрібно теж починати думати над цим питанням. Нехай УК перевіряє забудовника. вказують недоліки ще під час будівництва, їм його експлуатувати, ремонтувати і т.д. Я запитав її чи вони взяли б Мрію,- вона сказала, що напевно змогли б взяти. У них є комплекс на Ревуцького, зайшов на форум того, що ДБК будує,- там затримка, здачу в 2-му кварталі 21 обіцяють, можливо не той будинок. Але питання вибору УК не мені вирішувати, у кого є які пропозиції? Можливо хтось знає хорошу УК, нам своє ОСББ зараз організувати не реально, реальні інвестори,- пишемо, пропонуємо, "вболівальки" тихенько вболівають за свої ЖК.
15 дек 2020 16:10
Я бы с готовностью с вами согласился, что это бюрократические проблемы и гос органы вставляют палки в колеса новому честному львовскому застройщику. Если бы они построили дом и он стоял бы без сертификата 2 года.
По факту дома ГЖБ строит последовательно и примерно с одной и той же скоростью. Оооочень маленькой скоростью. Посмотрите отчеты строительства, почитайте историю форумов. Движение какое-то есть, но у инвесторов недоумение, почему оно такое медленное. Почему нельзя вместо одной бригады запустить несколько и строить с такой скоростью как обещали изначально.
И на любые вопросы об этой скорости и сроке сдачи ответ у них всегда один и тот же - "в следующем квартале сдадим" и так не один год уже. О каком доверии может идти речь?
Вы на Мрие еще в этом будете убеждаться не раз.
Или вот в Береданском последние новости - отопления все нет. А дом уже, как вы помните, давно сдан.
Относительно цен за метр. По хорошему им нужно было первые объекты, за которые они взялись в Киеве - 1я очередь Бережанского и Багговутовский - сделать нормально. Не кидать с лифтами, сделать в срок красивую придомовую как обещали (возле своего же основного ОП, где Багговутовский), тогда и можно смело запрашивать больше денег за метр, и понесли бы.
А так стоит все недоделанное, все просроченное, все недовольны. Конкуренты рады, я уверен.
Если они не могут организовать работу даже со своими подрядчиками - это вообще крайняя степень несостоятельности застройщика.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3032. . .40
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее