Подать объявление

ЖК Дніпровська Мрія | Галжитлобуд | ул. Сосюры, 6

ЗастройщикГалжитлобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
91из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
11/22%
3/6%
8/16%
8/16%
20/40%
1. . .2628. . .40
13 ноя 2020 13:24
Как звут "сотрудника ОП" не знаю, с Дмитрием и Оксаной я знакомился когда покупал квартиру, но это было давно. А сейчас Я и не знаю кто мне отвечал... Да и не важно это.
Просто сама концепция... Я купил квартиру через неделю мне прислали её проект изменённый, с балконами путаница в проекте есть "балкон курильщика" по факту - видим сами... и на сайте тоже балкон есть...
Попросил размеры стен в квартире.. чтоб начать делать проект ремонта - сказали у них НЕТ размеров...
Может и застройщик нормальный, и строят быстренько... но отдел продаж нужно гнать на обучение, или хотяб на То чтоб посмотрели на работу ОП конкурентов, Я в своё время прошёлся по 5-7 застройщикам, разные уровни работы с клиентами.. :umnik: :faceoff:
13 ноя 2020 14:46
В отделе продаж уверяют, что сдадут дом в первом квартале 2021 года. Исходя из видимых темпов работы, сроки озвучиваемые в ОП кажутся не реальными. У кого какие мысли по этому поводу?
13 ноя 2020 19:36
Dmitriy_
Мои знакомые тоже недавно звонили в ОП и тоже им сказали что на ремонт можно зайти в марте. Но судя по темпам и судя по тому сколько ещё работы осталось, и исходя из того что Галжытлобуд свои объекты(здесь в Киеве) сдаёт с задержкой минимум два года,я думаю раньше лета 22го нам ключи не дадут(и это ещё при лучших раскладах)
14 ноя 2020 10:00
Субота 14.11.2020 працює 2 люльки, поступово вимальовується картина фасаду
14 ноя 2020 13:53
Друзья, бросайте свежие фотки со стройки! Страх, как хочется посмотреть, что нового на фасаде налепили👍🏼
15 ноя 2020 11:17
ХЗ...... » 13.11.2020 21:36 Dmitriy_

ХЗ, Галжитлобуд буде видавати ключі своїм інвесторам. Інвестора,- це люди (в нашому випадку), які вклали гроші з метою іхнього примноження, або отриання житла за більш привабливою ціною.Ви на інвестора не схожі,- Інвестор зацікавлений отримати прибуток (квартиру), не буде заважати реалізаціїї його проекту. Штукатурити Ви або не вмієте, або не хочете. Все, що Ви зробили з липня місяця,- майже 40 повідомлень де все вяло і помало, в кожному якийсь негатив для нашого проекту,- подивіться на Дніпровський, Метрополію і т.д. Я дивився їх до того, як вкласти гроші, вибрав Мрію, і тепер мені немає ніякого діла до тих комплексів (не можу зараз інвестувати в інші проекти). Хто Вам заважав в липні купити в газоблоковій Метрополії квартиру, разом з нею жилетку залізничника і прапорець? У Вас паніка, вже декілька раз пишете про те, що станеться в 22-му році. Ми вас бачили в "Битві екстрасенсів"? Якщо Ви такий провидець,- чому самі купили квартиру в Мрії, пишете,що все погано, інших людей відлякуєте? Якщо Ви інвестор і справді хочете, отримати ключі,- ви зацікавлені, щоб забудовник отримував кошти і працював швидше. Висновок: засланий козачок. Подивіться на фото "хід будівництва", що було в липні,- що зараз. Я не бачу підстав хвилюватись (на даний момент). Подивіться, сьогодні неділя,- хлопці утеплюють фасад.
15 ноя 2020 12:16
Fistanі
Ви не уважно читаєте мої повідомлення.Я вже писав,що Мрія краще Дніпровського і Метрополії своїм місцерозташування і матеріалами з яких будують(простіше кажучи тим що будуть з цегли)саме тому я вибрав Мрію,але темпи в неї набагато нижчі. На рахунок "засланого козачка"можу те саме сказати і про вас.Тому що ви вигороджуєте відділ продажу і забудовника в цілому,темпи дійсно не дуже,а вам все одно,пишете що все просто чудово і що на ремонт зайдемо так як кажуть в оп,почитайте звіт на офіційному сайті,подивіться скільки було зроблено і порахуйте скільки ще будуть робити те, що залишилося, з такими темпами.А на рахунок негативних повідомлень я вже писав, будуть позитивні зміни, додадуть в темпі,буду писати позитивні.Поки що вони роблять ставку на фасад будови,тому що їм потрібна картинка щоб продати більше квартир,а мене як інвестора цікавить робота і в середині будинку,а там темпи зовсім слабі.
16 ноя 2020 12:52
Свежачок! Понедельник, 14:30
17 ноя 2020 09:14
С торца добавлю вторник 😁
17 ноя 2020 09:18
Как строят жилой комплекс «Дніпровська Мрія»

+ развитая инфраструктура района: детсады, школы, торговые центры, кинотеатр и спортзал расположены в радиусе 1 км от новостройки;
+ большое количество общественного транспорта и станция метро в трех остановках;
+ активные темпы строительства — думаю, до конца года все наружные и отделочные работы будут завершены;
+ важные детали, о которых позаботился застройщик: стены из красного кирпича, толстый слой минваты (обычно используется 100-120 мм, здесь же — 150 мм), шестикамерные профили стеклопакетов с улучшенной звукоизоляцией;
+ собственная котельная комплекса;
+ черновая отделка квартир от застройщика, что позволяет сэкономить время и деньги;
+ застекленные балконы и лоджии;
+ приемлемая цена квадратного метра в 22-25 тыс. грн при средней по рынку в 27 тыс. грн.

- отсутствие корзин для внешних блоков кондиционеров;
- внутренний двор, по моему мнению, будет маловат для 1400 жителей новостройки (из расчета 2,5 жителя на 1 квартиру, всего в комплексе их 564);
- из окон нижних этажей открываются виды на такие же окна соседнего дома и бизнес-центра.
17 ноя 2020 21:15
ХЗ: Поки що вони роблять ставку на фасад будови,тому що їм потрібна картинка щоб продати більше квартир,а мене як інвестора цікавить робота і в середині будинку,а там темпи зовсім слабі.[/quote]

Саме тому я на Вас звернув увагу, Ви не розумієте(якщо Ви справжній інвестор), що Вам також потрібно, щоб забудовник продав більше квартир, бажано на етапі будівництва, гірше від цього Вам точно не буде. Він їх продасть всерівно, навіть після введення в експлуатацію дорожче, своє заробить, але це впливає на терміни будівництва, коли Ви отримаєте квартиру? Читали басні Крилова,- поки каркаєте про 22 рік,- у Вас випадає кусок сиру, і мій у мене також, тому що лебідь рак і щука...Чому я повинен вірити, що Ви провидець? Те, що забудовник робить швидко і якісно фасад Ви називаєте, що він робить картинку, а Вам не приходило в голову, що знайти бажаючих штукатурити зимою в квартирах, де стоять вікна, тим більше, якщо стіни вже утеплені ватою в 15см. значно легше, чим бажаючих ззовні на 26 поверсі штукатурити цю вату при мінус 15 і вітрі? Тому він хоче як можна більше зробити фасад до морозів. Мене радує те, що я бачу роботи і зміни кожного дня, що б це не було,- вікна, фасад і т.д. Вам дай шукатурку, по вартості фасад і вікна значно дорожчі, чим штукатурка, але приємно, що вона є. Мені особисто картинка фасаду подобається більше, чим на рендерингу, а тут когось це лякає.Хоча для мене швидкість штукатурки важливіша кольорів на фасаді. Штукатурити почали в лютому, і тоді поштукатурили майже 8 поверхів 1-ї секції за місяць ( це 11-12 поверхів третьої за місяць, вона на 1/3 меньша). Те ж саме з фасадом,- 2-га секція меньша на торцову стіну (її там немає), а третя секція коротша на 1/3. Ви пишете негативні повідомлення тому, що не бачте позитивних змін? Для Вас фото нашого будинку на той час, коли Ви могли купити квартиру в липні, порівняйте з тим, що зараз. Якщо Ви не бачите позитивних змін за 4 місяці,- можливо є небхідність сходити до окуліста.Я оцінюю об'єм робіт в цілому, не бачу проблем поштукатурити (при наявності бажання і можливості) за 3-4 місяці третю секцію з 6 квартирами на поверсі і пів другої. Я реаліст,- в січні (і навіть в квітні) на ремонт не планував, а от літом вже хочеться... На відміну від Вас я бачу зміни і думаю, що це реально при таких темпах,- якщо ворона не буде каркати....
Зараз
таким був будинок 4 місяці тому
17 ноя 2020 21:36
Forum.Domik.Ua
- внутренний двор, по моему мнению, будет маловат для 1400 жителей новостройки (из расчета 2,5 жителя на 1 квартиру, всего в комплексе их 564);
Внутренний,- согласен, но не критично. Буквально с другой стороны дома есть площадка побольше, где можна и спортом позаниматься, и с собачкой погулять... (см.фото №6)
18 ноя 2020 06:50
Fistani
Про які 3-4 місяці що потрібні на штукатурку ви говорите??? першу секцію почали штукатурити в СЕРПНІ 19го року,почитайте звіти на офіційному сайті,а мають закінчити в цьому місяці.Отже її штукатурили РІК І ЧОТИРИ МІСЯЦІ!!!Так третя секція менша,але вона навіть не тронута і більша половина другої лишилася,тож порахуйте якщо вмієте,тут не треба бути провидцем щоб знати що ключі з такими темпами в 21му не дадуть, достатньо володіти початковими навичками математики)))Тут вже один такий як ви був,коли я літом писав що штукатури роблять до обіду і йдуть додому,він писав що тут нічого дивного,що зараз жарко і вони можуть дістати сонячний удар,а ви пишете про холод,так коли ж їм повноцінно працювати скажіть буласка???І чому вони як було тепліше не працювали повний робочий день?І якщо приклеїти на фасад вату,але будинок не опалювати,тепліше в ньому не буде,так що це відмазка так собі)))Так,фасад роблять нормальними темпами,але будинок це не лише фасад,з розводкою електрики і водопостачання таж ситуація,місяць-поверх,а з ними не зроблених поверхів ще більше лишилося. Мене дивують такі люди як ви,навпаки треба проявляти якусь активність,цікавитись у забудовника чому такі темпи,спонукати до їх збільшення,тоді і продажі покращаться і нам інвесторам буде спокійніше,тому що за вашим сценарієм якщо седіти і мовчати,то ми так будемо чекати квартири не один рік!
18 ноя 2020 07:25
Жаль что не будет корзин для кондиционеров((. В ОП, при покупке, говорили что будут! Может можно как то потом всем домом скинуться и поставить всем кто хочет, что б не было потом ужасных фасадов с "коробками").
18 ноя 2020 07:37
К сожалению врятли договориться о корзинах получиться, каждый захочет что то своего дизайна, цвета и подешевле., да и не красиво это будет, когда дом в хаотическом порядке завешан разноплановыми корзинами, по сути тоже что и с завеской кондиционерами
18 ноя 2020 10:37
В любом случае, 1 корзина у балкона не спасла бы «гигантов мысли и отцов русской демократии»! Потому что нужно в каждую комнату по кондику и каждый будет лепиться не там, где красиво, а как попрактичнее. К сожалению в доме не предусмотрено централизованное кондиционирование (не тот класс ЖК), исходим из того, что есть. Эх, облепят кондики фасад, как мухи мед (чтоб хуже не сказать)
18 ноя 2020 13:35
Для того чтобы избежать мрачного фасада, должны быть установлены "правила установки кондиционеров", схемы размещения.
Так практикуют в некоторых домах...хоть и не все выполняют, но уже не мрак.
18 ноя 2020 16:31
Правила установки это уже УК или ОСББ могут ввести, но если их соблюдать мало кто будет не знаю, стоит ли. По корзинам все сложно вообще, одному собственнику достаточно одной, другому надо в каждой комнате. Наверно поэтому и отказались
19 ноя 2020 07:26
Когда клеили вату,возле лоджий по всей высоте дома прокладывали что-то очень похожее на трубу.Я думал это под конденсат отвод делают.Может ещё корзины поцепят или их не будет официально?

Кто нибудь знает,что это за котлован роют во дворе?
19 ноя 2020 10:12
Доброго дгя. Нещодавно стала інвестором. Була на будівництві. Зараз будівельники займаються підземним паркінгом, мабуть тому проводяться земельні роботи.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2628. . .40
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее