Подать объявление

ЖК Дніпровська Мрія | Галжитлобуд | ул. Сосюры, 6

ЗастройщикГалжитлобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
91из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
11/22%
3/6%
8/16%
8/16%
20/40%
1. . .2426. . .40
30 окт 2020 09:05
Уважаемый - ссылку на Юконтроль дайте... А иначе ваши слова это просто "трёп" :super:
30 окт 2020 11:09

ХЗ..., я нікого не хочу ображати, тим більше, що ми справді можем стати сосідами не тільки по 1-й секції, але Ви пишете, що паніку не хочети розводити, але практично в кожному повідомлені є ложечка дьогтю, чи переляк, навіть в цьому,- "учитывая задержки", ой камера не работает, посмотрите на Метрополию, Дніпровський, большая проблема с ТУ и лицензией... Напишіть, чому тоді Ви купили квартиру в цьому комплексі? Пожежний щит я привів як приклад того, що наші чиновники придумують тупі вимоги, пишуть нормативні документи, щоб потім шукати недоліки, "збивати" касу. Працював в Чехії, там в голову нікому б не прийшло фарбувати новий інструмент в червону фарбу, чи писати на відрі, що це відро. Так і тут,- схема руху транспорту по будівельному майданчику, те, як забудовник складає свої будівельні матеріали і т.д.,мене, як інвестора, не цікавить. Мене цікавить якість матеріалів і будівництва, термін його завершення. Ви бачили огорожу? Що не так? А там покажчик не такий, не на ній висоті і т.д. Навіть якщо якийсь працівник не одів шолом,- це не підстава позбавляти ліцензії.У нас сотні довгобудів від забудовників, які при наявній ліцензії і ТУ,-кинули все. Я особисто чуть не вклався в Евріку, там все було на той час. Про наші ТУ я писав, моя думка така,- вони розроблені, є в наявності, те що деякі потрібно поновити, тому що у них термін дії рік, для мене особисто, не велика проблема. Якщо для Вас це проблема,- шукайте забудовників без проблем, хай щастить. А якщо Ви вже інвестор,- не бачу підстав хвилюватись, будівництво рухається нормально, кожен день бачу зміни. І налаштовую себе так, що якщо літом зайду на ремонт,- буде чудово. Здадуть в квітні,- відмінно. Подивіться хід будівництва Абрикосового від КМБ, який обіцяли здати в грудні цього року.Скільки там людям ще чекати. У нас, на даний час, все по плану, не переживайте.

quote="Fistani » 30.10.2020 10:54"]

Я не образився.Не має в моїх постах предвзятого відношення.Коли все добре,я теж радий як і інші інвестори,але коли влітку працівники розходилися одразу після обіду і не працювала місяць камера,а піднявши це питання на форумі,я чув лише та все добре,документи-зроблять,рано йдуть-так що ж ви хочте,жарко,можна ж отримати сонячний удар,мене це бісить і я це не розумію.І в мене складається враження що тут зібралося декілька представників відділу продажу які про Мрію говорять як про покійника,або добре,або ніяк.Тільки питаєш чи говориш про якісь проблеми,все, одразу проплачений конкурент,ви що,це ж форум,це нормально коли тут обговорюють не тільки хороше і коли люди цікавляться наявністю тих чи інших документів-це не означає що вони представники конкурентів(як на мене не такий вже в нас і крутий жк щоб конкуренти прямо його атакували і дуже боялися,він просто нормальний по співвідношенню ціна якість і не більше)це ще може означати що у них немає навиків,або доступу до ресурсів,не треба на них відразу накидатися.Свою перевагу над конкурентами треба доводити не нападками на людей,а темпами будівництва і наявністю документів,тоді конкуренти будуть не страшні.Так я порівнював наш жк з Метрополією і Дніпровським і ще з Науки 58, тому що саме між цими жк обирав,обрав Мрію тільки із за близькості метро і з Ленінградською площею мене пов'язує дуже багато.Так ті жк вже на фінішному етапі,а жк Дніпровький вже введений в експлуатацію,на пів року раніше чим було заявлено (привіт Міші Гріші який казав що в цьому ціновому сегменті це не можливо)і ті два комплекси теж вже на фініші,але я вклався в Мрію і хочу щоб тут теж здали об'єкт з мінімальними затримками.
Я теж працював і працюю на даний момент в Чехії і знаю що тут ринок нерухомості цивілізований на відміну від нашого,але ж Галжитлобуд приїхав не з Європи,вони не перший рік працюють і знають про наші бюрократичні проблеми,тому в питанні підготовки документів треба підходити більш відповідально.І ТУ не продовжувати тільки із за того щоб не платити двічі-як на мене це маячня.Чому б їх не зробити зараз на рік, якщо вони збираються вводити жк до наступної осені,це і наштовхує людей і мене в тому числі що вони не впевнені що введуть жк в наступному році.
30 окт 2020 14:36
Вы приводите некорректный пример и вообще странно такое слышать от инвестора. ЖК, которые вы приводите в пример в полтора раза меньше Мрии. У них даже паркинг ни о чем по вместимости. И стройка ведется не из кирпича. Вы пишите так, словно не понимаете о чем говорите, так только заинтересованные в создании негатива ведут себя. Разберитесь в вопросе для начала, потом умничайте
30 окт 2020 23:36
Fedor GR- какая вообще разница чем закладываются проемы, какой паркинг и размер дома,если на каждую стройку исходя из выше перечисленных параметров закладывается время на возведение дома, понятно что на меньший дом нужно меньше времени,но суть в другом- вкладывается застройщик в это время или нет.в тех жк в этом плане дела идут гораздо веселее.Я не хочу никого рекламировать,я просто хочу чтобы наш немного ускорился и с документами навели порядок и все)
31 окт 2020 08:32
Вы приводите некорректный пример и вообще странно такое слышать от инвестора. ЖК, которые вы приводите в пример в полтора раза меньше Мрии. У них даже паркинг ни о чем по вместимости. И стройка ведется не из кирпича. Вы пишите так, словно не понимаете о чем говорите, так только заинтересованные в создании негатива ведут себя. Разберитесь в вопросе для начала, потом умничайте

У нас в Мрії не тільки стіни з кирпича, вони ще й шукатуряться. Пошукатурити 564 квартири теж великий і тривалий об"єм роботи, у нас вже пів будинку з поштукатуреними квартирами. Для будинку, де стіни з кирпича, це важливий момент. Дивився Грінвуд біля Лісової, там теж стіни з кирпича, але не штукатурили, це була одна з причин, чому там не взяв. Там ще земля для індивідуального будівнитства, на якій дозволяється максимум 4 поверха, вони там побудували значно більше, ліфта немає, залишились верхні поверхи. Поштукатурити кирпичну кладку на 5-му поверсі без ліфта,- потрібно наноситись. На газоблок піде меньше, але не хочеться стін з газоблоку. Я б ще доплатив, щоб вони одразу, до штукатурки, робили електричну проводку, нехай там собі ще десь добавив би розетку, але якби проводка робилась перед штукатуркою,- взагалі було б круто. Моя квартира вже пошукатурена, у кого ще не поштукатурена, може є можливість з прорабом домовитись,- зробити розводку дротів. В квартирі, де я живу зараз,- домовився з прорабом, -мені, за окрему плату, хлопці робили деякі моменти в моїй квартирі, під час будівництва. Роботи у нас ідуть,- субота, бачу утеплюють фасад,- це головне.Мало хто здає вчасно, можливо КАН, але у них ціни такі, що можна вже купити в зданому будинку. Підстав хвилюватись у нас не бачу. Отих два мужика, що мішають розчин біля будки,- вони завжди раніше закінчують роботу, але й раніше починають. Певно забезпечили розчином після обіду і йдуть, а в будинку хай працюють. На даний час все Ок.
31 окт 2020 16:41
Решил вставить свои пять копеек) Являюсь инвестором однокомнатной квартиры в нашем ЖК, а так же обладателем квартиры с документами в ЖК Бережанский от этого же застройщика. Исходя из опыта сотрудничества с застройщиком могу сказать следующее, по Бережанскому в процессе строительства так же возникали проблемы и с целевым назначением и с ДАБИ, так же был пожар на стройке, ну и с ТУ была аналогичная ситуация их срок действия закончился до момента ввода в эксплуатацию, застройщик отстоял свою правоту в судах, устранил последствия пожара, а так же подключил дом к коммуникациям. И сейчас хоть и с задержкой но первые два дома введены в эксплуатацию и мы делаем ремонт в своих квартирах! Что касается качества строительства и материалов то меня вполне всё устраивает, если кому интересно более детально пишите, расскажу поподробнее.
Темпы строительства Мрии если сравнивать с первой очередью Бережанского намного лучше и лично меня они устраивают, видно что подход к строительному процессу немного другой. Насчёт сроков то мой прогноз что на ремонт сможем зайти осенью следующего года.
И смешно слушать неких експердов говорящих про строительство дома с аннулированной лицензией, её (лицензию) исходя из ваших слов, отобрали 8 месяцев назад, вопрос: Как могли проводить строительные работы без лицензии такое длительное время? Застройщику вряд ли бы удалось отбивается столько времени от наших "доблестных" антикоррупционеров). Кстати кто не знает, на Бережанском после предписания ДАБИ о незаконном строительстве останавливали полностью стройку до момента пока через суд не оспорили правомерность такового. Так что всем крепких нервов и здравого рассудка!
01 ноя 2020 11:44
Fedor GR- какая вообще разница чем закладываются проемы, какой паркинг и размер дома.

Різниця велика. Дніпровський і Дніпровська мрія,- комплекси різного класу. Дніпровський себе називає комфорт класом, але там одна секція, на поверху по 14 квартир (1 и 2 кімнатних) на тих же три ліфта,- це вже не просто малосімейка, чи гостінка, це вже общага, а не комфорт клас, стіни, навіть перестінки- газоблок ( додаю фото з сайту ЖК Дніпровський). Якщо врахувати, що вони почали будуватись майже одночасно, розраховувати, що їх здадуть одночасно не приходиться,- подивіться скільки роботи потрібно виконанти в Дніпровському з газоблоку, скільки в Дніпровській мрії з кирпича та шукатуркою. Та і сама Мрія по житловій площі в два раза більша за Дніпровський + розташування Мрії більше подобається в порівнянні з Дніпровським. Проблем у Дніпровському було більше, чим у Мрії, по всіх каналах ТБ показували, якби Зеленьский там не дав квартири постраждалим,- думав не введуть. Але Мрія краще Дніпровського по всіх параметрах, в тому числі й по ціні/якість.
Таку квартиру купляєте в Дніпровській МРІЇ
Так виглядає квартира в Дніпровському
01 ноя 2020 17:42
Fistani- без сумнівів, Дніпровська мрія має переваги перед Дніпровським(саме тому я купив квартиру саме тут)і писав вище що немає різниці з чого стіни і більший будинок чи менший(це звісно стосується тільки темпів будівництва і аж ніяк не комфорту)тому що на кожен будинок забудовник закладує час на будову,а в нас, час заклали з маркетинговою хитрістю щоб заманити покупця.Але темпи в нас в порівняні з ними м'яко кажучи не дуже. Достатньо подивитися звіти на офіційному сайті мрії,робота наче б то ведеться,але результат так собі.Взяти хоча б звіти за останні три місяці на офіційному сайті нашого комплексу,в серпні зазначалося слідуюче-перша секція мала оштукатуренно до 21го поверху,електрика і сантехніка розведенні до 16го,друга секція оштукатуренно 9 поверхів.В вересні 1-оштукатурена до 23 сант.та елект.до 17.друга секція оштукатуренно тих самих 9 поверхів
За жовтень вийшов новий звіт,1ша має оштукатуренно 24(заявленно ще перший поверх,але перший поверх ще навіть не вимуруваний(можливо вони будуть мурувати вже поштукатуренну цеглу)сантех.і електр.до 18 поверху, 2га секція оштукатуренно 10 поверхів.Отже картина слідуюча-1 секція 3 місяці-4поверхи оштукатуренно і на трьох розведена електрика та водопровід.2га секція за три місяці поштукатуренно 2 поверхи.Отже виходить що,лишилось 16 поверхів другої секції і 26 поверхів 3ї секції і електрики з водопостачанням 60 поверхів на всьому комплексі,в мене питання до присутніх тут "експертів"-так коли ж все таки здадуть наш будинок з такими темпами???Коли я на протязі трьох місяців писав що рано йдуть додому,не штукатурять не мурують,втрачають дорогоцінний літній час,у відповідь чув лише представників вп які писали що все окей,так має бути,нема чого переживати.А зараз зима по переду і роботи пов'язані з водою проводити неможливо(зараз доречі ситуація не змінилась,вони починають зранку десь годин з восьми і до обіду вже нікого немає).З каменщиками таж ситуація,третю секцію мурують мурують,поначинали всі поверхи,і на цьому все і через ті недоробки не можна поставити вікна.І з такими темпами Галжитлобуду треба було закладати термін задачі мінімум кінець 21го,а там уже затримка яка вийде.А для мене термін введення будинку при виборі мрії,був важливим,а по факту чекати вводу в 21му році не варто.
02 ноя 2020 08:50
Ну вы "батенька" оптимист)). А что вы конкретно предлагаете делать что бы ускорить строительство дома??? Любая новостройка это ЛОТОРЕЯ! Кто то вложил последние деньги и надеется что ну хоть когда то заселится. А кто то вложился в три новостроя (для сдачи или перепродажи) не последние деньги, и надеется что хоть один сдадут в срок! Будьте оптимистом).
02 ноя 2020 09:47
Ребята под дождем работают.
02 ноя 2020 11:37
Fedor GR- какая вообще разница чем закладываются проемы, какой паркинг и размер дома.

Різниця велика. Дніпровський і Дніпровська мрія,- комплекси різного класу. Дніпровський себе називає комфорт класом, але там одна секція, на поверху по 14 квартир (1 и 2 кімнатних) на тих же три ліфта,- це вже не просто малосімейка, чи гостінка, це вже общага, а не комфорт клас, стіни, навіть перестінки- газоблок ( додаю фото з сайту ЖК Дніпровський). Якщо врахувати, що вони почали будуватись майже одночасно, розраховувати, що їх здадуть одночасно не приходиться,- подивіться скільки роботи потрібно виконанти в Дніпровському з газоблоку, скільки в Дніпровській мрії з кирпича та шукатуркою. Та і сама Мрія по житловій площі в два раза більша за Дніпровський + розташування Мрії більше подобається в порівнянні з Дніпровським. Проблем у Дніпровському було більше, чим у Мрії, по всіх каналах ТБ показували, якби Зеленьский там не дав квартири постраждалим,- думав не введуть. Але Мрія краще Дніпровського по всіх параметрах, в тому числі й по ціні/якість.

Так и я ж за Мрию) Кстати, назло врагам там утепление идет второй секции со двора. Так что все эти разговоры, что стройки не будет - бред. Я думаю что застройщик не новичок в этом деле и сможет отстоять наши права, тем более на Бережанском это вышло. Не вижу смысла разводить сыр бор
02 ноя 2020 15:27
Fedor Gr Про какое утепление второй секции со двора вы говорите???То что они расположили люльку таким образом что зацепили один балкон второй секции (и не забили об этом рекламу пустить в интернете)и все,это вы называете утеплением,один балкон из всей секции)))
03 ноя 2020 08:34
03 ноя 2020 10:23
] застройщик отстоял свою правоту в судах, устранил последствия пожара, а так же подключил дом к коммуникациям.

почему же тогда в этих домах уже пол года нет воды? никакой


И смешно слушать неких експердов говорящих про строительство дома с аннулированной лицензией, её (лицензию) исходя из ваших слов, отобрали 8 месяцев назад, вопрос: Как могли проводить строительные работы без лицензии такое длительное время?

вообще то как раз о полном запрете стройки и опечатывании дело в суде и рассматривается сейчас
03 ноя 2020 10:33
Уважаемый - ссылку на Юконтроль дайте... А иначе ваши слова это просто "трёп"

так видно?
03 ноя 2020 12:09
Fedor Gr Про какое утепление второй секции со двора вы говорите???То что они расположили люльку таким образом что зацепили один балкон второй секции (и не забили об этом рекламу пустить в интернете)и все,это вы называете утеплением,один балкон из всей секции)))

Сегодня 03.11. и если открыть вебку, то видно утепление 13 лоджий (если правильно посчитала) 2 секции
03 ноя 2020 14:07
стройка
стройка
03 ноя 2020 14:52
Уважаемый julson - Я просил именно ссылку - а не скриншот.
Далее по списку читаю(Вы поправьте если Я не прав) первая колонка "Рішення призупинене" Вторая колонка "20,02,20" прошедшая дата... Третья колонка Актуальность "на сегодняшний" - Так вот и не понятно - Это реестр Бывших дел? Того что уже прошло? то есть учебник по истории????
03 ноя 2020 20:46
Цитата:
julson
так видно?

Видно, що Ви бачите тільки те, що Ви хочете бачити. Там написано, що "рішення зупинено",- бачите? Я Вам викладав рішення ДРС ( останню сторінку),- там написано, що рішення ДАБІ є неправомірним, порушує вимогу пункту 8 частини дванадцятої статті 16 Закону України від 02.03.2015 №222-VIII. Подивіться 5-й стовпчик на вашому скріні,- орган ліцензування,- бачете ДАБІ? Я ж писав що постановою КМ №218 від 13.03.2020 ДАБІ ліквідовано,- ця контора 18 лютого зробила перевірку Мрії( з порушеннями, без присутності керівника і т.д.), а 13 березня її розігнали. Не прйшло й місяця... Совпадение,- не думаю. Я Вам скажу більше, проти екскерівника ДАБІ порушено кримінальну справу, показували по всіх телеканалах ТБ .https://www.unian.ua/politics/policiya-za-zvernennyam-nardepa-lukasheva-vidkrila-kriminalnu-spravu-proti-v-o-golovi-dabi-novini-ukrajina-11141795.html Ящо ДАБІ ліквідовують, то вона вже більше не буде видавати ліцензій, тому Ви її більше не шукайте на сайті ДАБІ, добре? І не давайте зсилку людям на нього. Ви бачете, що якщо будівництво не зупинялось, то "накладання печаток на головний розподільчий електрощит на об`єкті" напевно не відбулося. Дніпровська мрія будується,- це видно (можливо не так швидко, як хотілось) але й часи не легкі ( у мене на роботі майже половини колективу немає,-той захворів, той контактний). julson напевно з тих людей, яким не подобається, що будівництво Дніпровської мрії йде своїм ходом, у нього 2628 повідомлень на різних сайтах, якщо робити два повідомлення в день,- треба писати кожен день майже 4 роки....
04 ноя 2020 08:44
Уважаемый julson - Я просил именно ссылку - а не скриншот.

что вам даст ссылка если у вас нет в базу платного доступа?
актуальность имеется в виду, что по состоянию на 02.11.20 нет действующей лицензии
вы себя можете увещевать в чем угодно и не верить чему угодно - дело ваше
но это не изменит того факта, что лицензии действующей таки нет
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2426. . .40
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее