Подать объявление

ЖК Desna Park Residence | Десна Парк | Зазимье, ул. Киевская

ЗастройщикDesna PRO
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 16 150 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
168из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 9.
1/11%
2/22%
2/22%
0/0%
4/44%
1. . .2022. . .41
15 дек 2020 16:56
Что то никто не пишет. Какие новости по ЖК? Кто знает? ☹️
18 дек 2020 09:26
Все отлично, дома строяться, бываю каждую неделю. Домик не единственная площадка
18 дек 2020 13:11
Что то никто не пишет. Какие новости по ЖК? Кто знает? ☹️

Всем привет! Пару фото за сегодня.
18 дек 2020 14:26
Да, работа идёт) приятно наблюдать как все приображается)
19 дек 2020 18:32

Всем привет! Пару фото за сегодня.

Спасибо за фото!
29 дек 2020 09:35
Хід будівництва ЖК Desna Park за грудень:

I черга:
✅I будинок:
- Завершуються роботи з облаштування бітумної покрівлі
- Продовжуються роботи з прокладання внутрішніх інженерних мереж
- Продовжуються роботи з утеплення та облаштування фасаду
- Виконуються роботи із тинькування стін
✅II будинок:
- Завершені роботи з облаштування міжкімнатних перегородок 4-го поверху
- Продовжуються роботи з прокладання внутрішніх інженерних мереж
- Завершується цегляна кладка мансардного поверху
- Ведуться роботи з облаштування перегородок мансардного поверху

✅III будинок:
- Продовжуються роботи з облаштування бітумної черепиці
- Продовжуються роботи по прокладанню внутрішніх інженерних мереж
- Продовжується монтаж вікон

✅IV будинок:
- Завершена цегляна кладка мансардного поверху
- Завершені роботи з облаштування міжкімнатних перегородок та плит перекриття 4-го поверху
- Продовжуються роботи з облаштування кроквяної системи покрівлі
- Продовжуються роботи з прокладання внутрішніх інженерних мереж

II черга:
✅V будинок:
- Завершується цегляна кладка 1-го поверху
- Розпочата цегляна кладка 2-го поверху
- Розпочаті роботи з облаштування міжкімнатних перегородок 1-го поверху

✅VI будинок:
- Завершена гідроізоляція фундаменту
- Ведуться роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж
07 янв 2021 19:53
[img]Всім привіт, інвестував у дворівневу квартиру в ЖК влітку, час від часу проїздив повз і радів позитивній динаміці будівництва. Нещодавно вирішив подивитись, як справи всередині і отримав ложку дьогтю. Дошки з яких виготовляють крокви (основу даху), каркаси мансардних вікон та інші дерев‘яні елементи будинків виконані з цвілих, необроблених ні вогнезахистом, ні протигрибковими пропитками дошок. Виникає питання пожежної безпеки та цвілі на стелі та стінах після ремонту! Лише відсотків 20% - оброблені (мають червоний чи рожевий відтінок). Хочу почути коментар забудовника стосовно такої сумнівної економії!
08 янв 2021 09:29
Доброго дня, дякуємо за зворотний зв'язок. Вся деревина, що надходить на майданчик обробляється вогне-біо розчином сертифікованим в Україні шляхом занурення у "ванну" на необхідний згідно з ДБН часом. На фото нижче можна побачити дану ємність.
08 янв 2021 13:02
Дякую за оперативну відповідь, не сумніваюсь, що так повинно бути, але за кольором дошок ми можемо чітко бачити де обреблена, а де ні. Як на фото, одна дошка оброблена, інші ні!
10 янв 2021 17:43
Представитель компании “DESNA PRO”, может действительно стоит провести небольшой аудит для Вашей строительной бригады и исправить явные нарушения по деревянным и другим элементам которые остались не обработанными?
12 янв 2021 09:37
Добрый день. Не знаю по поводу обработки, но плесень, которую отлично видно, меня пугает!
12 янв 2021 14:02
Что ж молчат представители компании?Ответьте инвесторам,меры примите.
13 янв 2021 09:54
Обов‘язково буде проведена перевірка
13 янв 2021 13:27
Спасибо за понимание.
13 янв 2021 15:32
Всем привет.

Побывал сегодня в отделе продаж/на стройке. На стройке активно ведутся работы, по моей(очень субъективной оценке) к лету более чем реально закончить первую очередь. Комплекс должен получиться замечательный!

По продаже: прочитал внимательно форум, удивлен, что никто не обсуждал вопрос "6.5%". Мне менеджер сказала(девушка), что после ввода в эксплуатацию, для получения прав собственности, мне(инвестору), необходимо будет дополнительно оплатить 6.5% стоимости квартиры. Лично меня это крайне смутило, и я ничего не понял. Кто-то выяснял подробно данный вопрос? Я точно помню, что да, я платил 6.5% налога, но я ПРОДАВАЛ квартиру, которая была в моей собственности. Здесь я покупаю квартиру(точнее, инвестирую). Что за доп траты такие? Есть ли официальное объяснение застройщика по этому поводу?

зы: отдельно хочу выразить признательность застройщику просто за стремление строить действительно хорошие комплексы, "для людей".
13 янв 2021 17:20
А эти деревянные перекрытия имеются только на последнем этаже, правильно?
14 янв 2021 07:00
Цитата "bellabeau":
А эти деревянные перекрытия имеются только на последнем этаже, правильно?
Да, только где кровля, в 2х этажных квартирах, между другими этажами перекрытия из бетонных плит)
14 янв 2021 09:22
Спасибо за понимание.


Доповнення від підрядника.

Приймаються додаткові міри. Після обробки 1-шого етапу ("ванни") на кожному етапі облаштування покрівлі додатково обробляється деревина, яка була недостатньо оброблена на першому етапі.
І головне, будівництво ще не завершене, роботи ще не прийняті у підрядників.

Дякуємо за розуміння.
14 янв 2021 10:12
Добрый день. Согласно предварительного договора все расходы и налоги при заключении основного оплачивает покупатель. (1,5% - военный сбор, 5% - НДФЛ)
14 янв 2021 15:50
Спасибо за оф. ответ!
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2022. . .41
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее