Подать объявление

ЖК Барселона | Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, ул. Белогородская

ЗастройщикФундамент Строй Сервис
Сдача ЖК2016 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
78из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 107.
24/22%
14/13%
8/7%
18/17%
43/40%
1. . .135136137
23 июнь 2023 08:15

Доброго дня! Чи хтось нещодавно відвідував будівництво? Які є зміни за місяць? Дуже вдячна за інформацію.

19 июль 2023 08:02

Доброго дня інвесторам. Вже майже 2 місяці минуло з останніх новин. Нажаль, я не можу відвідати будівництво, щоб подивитись на дім, тому знову питаю на форумі.

Яка зараз ситуація на будівництві? Чи є зміни, чи все знову стоїть?

Якщо хтось хоч щось знає, будь ласка відгукніться!

20 июль 2023 19:04

k_k

Доброго дня інвесторам. Вже майже 2 місяці минуло з останніх новин. Нажаль, я не можу відвідати будівництво, щоб подивитись на дім, тому знову питаю на форумі.

Яка зараз ситуація на будівництві? Чи є зміни, чи все знову стоїть?

Якщо хтось хоч щось знає, будь ласка відгукніться!

Знову стоїть


05 сен 2023 17:44

ВАЖЛИВО!

Для тих інвесторів яким Барселона пропонує в подарунок, або купити підвальне приміщення в зданому будинку по адресі Петрівська 1,1А,1Б. Майте на увазі що вже рік даний будинок перебуває в підпорядкуванні ОСББ і усі технічні приміщення, згідно закону України, є власністю жильців будинку, тобто ОСББ. Тому не ведіться на уловки горе продавців Барселони!

05 сен 2023 17:44

Будівництво стоїть. За останній місяць розрівняли площу між будинками, де раніше було вирито ями для каналізаційних стоків. Через недотримання умов при будівництві каналізації, вона раз в кілька місяців витікає у вигляді озера між будинками. 

ЗАбудовник взявся забирати технічні приміщення в першому будинку і пробує погрозами голові ОСББ добитись доступу в ці приміщення.

09 сен 2023 08:03

rosh

Будівництво стоїть. За останній місяць розрівняли площу між будинками, де раніше було вирито ями для каналізаційних стоків. Через недотримання умов при будівництві каналізації, вона раз в кілька місяців витікає у вигляді озера між будинками. 

ЗАбудовник взявся забирати технічні приміщення в першому будинку і пробує погрозами голові ОСББ добитись доступу в ці приміщення.

Дякую за інформацію!


Відбувається незрозуміла ситуація з наданням адреси будинкам. Чому так довго, що саме на перешкоді (кошти і так зрозуміло, але які саме кроки подрібні).Чула, що в Ясера вже юридичні спори з цього приводу, але вірити чи ні..

Може хтось знає відповідь на ці питання, або представник забудовника може дати відповідь, будь ласка.


Не так час будівництва розчаровує, як прозорість процесів, що відбуваються. І невже інші інвестори не цікавляться цим? Чи ви дзвоните до представників забудовника? Розкажіть будь-ласка!

12 сен 2023 05:00

Не пойму як на фініші може заморозиться будова((але відділ продажу працює

19 сен 2023 14:21

k_k

Дякую за інформацію!


Відбувається незрозуміла ситуація з наданням адреси будинкам. Чому так довго, що саме на перешкоді (кошти і так зрозуміло, але які саме кроки подрібні).Чула, що в Ясера вже юридичні спори з цього приводу, але вірити чи ні..

Може хтось знає відповідь на ці питання, або представник забудовника може дати відповідь, будь ласка.


Не так час будівництва розчаровує, як прозорість процесів, що відбуваються. І невже інші інвестори не цікавляться цим? Чи ви дзвоните до представників забудовника? Розкажіть будь-ласка!

Інвестори ходили до сільради, там кажуть  барса не надає необхідних документів для отримання адреси, Ясер не звертався також і взагалі дуже давно не бачили його!

14 окт 2023 06:16

Коли два роки тому писав, що будьте розумні - купуйте в Уютному чи в інших сусідніх ЖК, бо Барселона - розвод - то заплювали) тепер з уютного з готової квартири, яку збудували і здали за рік - насолоджуюся памʼятником людській тупості всіх покупців) як і всі інші з сусідніх кварталів  

15 окт 2023 07:39

kukhar

Коли два роки тому писав, що будьте розумні - купуйте в Уютному чи в інших сусідніх ЖК, бо Барселона - розвод - то заплювали) тепер з уютного з готової квартири, яку збудували і здали за рік - насолоджуюся памʼятником людській тупості всіх покупців) як і всі інші з сусідніх кварталів  

А з Вашої готової квартири недобудови Київміськбуду не видно? І що на Вашу думку вони уособлюють? 

16 окт 2023 16:30

kukhar

Коли два роки тому писав, що будьте розумні - купуйте в Уютному чи в інших сусідніх ЖК, бо Барселона - розвод - то заплювали) тепер з уютного з готової квартири, яку збудували і здали за рік - насолоджуюся памʼятником людській тупості всіх покупців) як і всі інші з сусідніх кварталів  

видно, не в квартирі щастя, бо щасливі люди не бігають по форумам чужих ЖК, щоб написати, які вони розумні ))) 

08 ноя 2023 09:32

Доброго дня,підкажіть чи проводяться роботи в ЖК.?

є свіжі фото ? працює відділ продажу?дякую за відповідь

08 ноя 2023 12:52

4dom.al

Доброго дня,підкажіть чи проводяться роботи в ЖК.?

є свіжі фото ? працює відділ продажу?дякую за відповідь

Нещодавно бачив що хтось щось рив на будмайданчику. Також завезли нову Тротуарну плитку на будівництво. Позавчора горіло світло у відділі продажу.


04 март 2024 14:42

Всім доброго дня, є новини що до здачі будинку в експлуатацію?

Дякую за відповідь)))

14 март 2024 14:25

Живу поруч, видно з вікна будмайданчик Барселони!

Побачив що, щось розвантажують.

(Вибачаюсь що фото поганої якості)

06 апр 2024 07:27

Змінили вивіски та плакати.

Я не інвестор а просто цікавлюся всіма ЖК навколо.

Хто знає відгукніться!

06 апр 2024 08:22

whiteandblack

Змінили вивіски та плакати.

Я не інвестор а просто цікавлюся всіма ЖК навколо.

Хто знає відгукніться!

Фото можете зробити?

Назва ЖК змінилася?

06 апр 2024 10:30

whiteandblack

Змінили вивіски та плакати.

Я не інвестор а просто цікавлюся всіма ЖК навколо.

Хто знає відгукніться!

Дуже цікаво, буду буде вдячна за фото, якщо є можливість зробити.

12 апр 2024 09:28

k_k

Дуже цікаво, буду буде вдячна за фото, якщо є можливість зробити.


12 апр 2024 09:28

5_дом_

Фото можете зробити?

Назва ЖК змінилася?

Нажаль не можу сфотографувати з іншої сторони, там просто планування.

Назва не змінилася.


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .135136137
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее