Подать объявление

ЖК Барселона | Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, ул. Белогородская

ЗастройщикФундамент Строй Сервис
Сдача ЖК2016 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
78из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 107.
24/22%
14/13%
8/7%
18/17%
43/40%
1. . .134136. . .138
20 июнь 2022 07:01

Ірина_К

Лариса Андріївна відписала, що вона зараз за кордоном, а Ясер обіцяв десь 20-го червня відповісти з приводу відновлення будівництва. Напишу їй знову після 20-го і дам тут знати, якщо матиму відповідь.

Будемо чекати відповіді ! 

28 июнь 2022 13:31

Есть информация по Ясеру, что он сказал?

28 июнь 2022 16:51

Ніби як був на будівницві, але поки Лариса Андріївна точної відповіді від нього не отримала, за її словами

29 июнь 2022 06:11

Надасть відповідь восени коли морози почнуться, а там яке може бути будівництво ? , а там весна ще щось вигадувати будуть і так будемо сподіватися і вірити …….

12 июль 2022 11:03

Доброго дня, чи був хтось на будівництві?може хтось має фото будинка?чи там взагалі щось робиться?

16 июль 2022 15:09

4dom.al

Доброго дня, чи був хтось на будівництві?може хтось має фото будинка?чи там взагалі щось робиться?

Їздили дивитися на наше ЖК , будівництвом це явно не назвати. Просто, що ми побачили , ніяк в позитивну сторону не про коментуєш. Заросло все бур‘янами та кущами, навіть дерева що садили не прийнялися . Хоч би працівники , що працюють на так званого «забудовника» повиходили та повиривали бур‘яни ( для відводу очей інвесторів) . Дивилися із середини подвір‘я , все так само без змін. За то в сусідніх ЖК робота йде на УРА ! Що із правої сторони нашого ЖК робота гіперактивна, що з лівого, за то в нас ( Забудовник : палець об палець не вдарив ). Хай навіть додаткові гроші збирають , але щоб закінчили будівництво, врешті врешт люди позаходили на ремон у свої квартири . Хочеться окремий привіт передати менеджеру по продажу квартир і зробити наступні висновки 

1. Не зрозуміло коли буде продовжено будівництво 

2. Коли будинок буде введений в експлуатацію ( реально по суті ) 

3 . І саме головне , коли нам нададуть відповіді на всі наші питання.

Так що, дорогі інвестори, терпіння нам всім! 

17 июль 2022 04:48

Я думаю что застройщик даже не планирует заканчивать дом, раз все забросил. Писал даже Ясеру сообщение, до сих пор нет ответа.

18 июль 2022 08:35

avp21

Я думаю что застройщик даже не планирует заканчивать дом, раз все забросил. Писал даже Ясеру сообщение, до сих пор нет ответа.

Тут принципі можна робити висновки з вчинків спіробітників компанії та з самого забудовника . Інвесторів вони ігнорують, відповідей на наші питання не дають, звітів теж про виконану роботу немає і принципі і не буде. Якщо я все правильно зрозуміла фінансування «зіро», поступово сам забудовник відтягує продовження будівництва і в кінці кінців буде заморожене чи будуть таким чином на довгі роки відтягувати. В дійсності коли оглядали ЖК , робіт залишилося не багато , і якщо б було фінансування у нашого так називаючого «забудовника» за 3 місяці можна було до будувати, і заходити на ремонт у квартири , але є і проблеми не тільки з фінансуванням ,а ще проблеми з документами щодо проведення газопроводу . Тут ще одне питання, чи дійсно гроші які ми з Вами інвестували в ЖК  , були витраченні на побудову дитячих садочків у Вишневому ? І взагалі Зіб Ясер на території України перебуває? моя інтуція мені говорить , що більш всього - НІ! Він не являється громадянином України тому має повне право виїхати з території де відбуваються бойові дії ( війна ) .

18 июль 2022 12:52

Я думаю , что единственный шанс достроить дом - это кооператив . У застройщика денег нет и не будет,  долг за свет 250 т. грн. судя из реестра судовых дел 

19 июль 2022 11:21

Не розумію, що за натяки? Який кооператив? Треба чекати закінчення війни, це обставина непереборної сили, прописана в договорі. Зараз майже все будівництво зупинено.Ніхто не знає куди прилетить наступної миті. Погодьтеся , вкладати гроші в будівництво за таких обставин - це не розумно. А потім, будемо збиратись і думати як нам діяти далі. Мене найменше хвилює в кого які борги і проблеми.Ми дуже довго мовчали щоб наш забудовник міг продавати квартири і закінчити будинок.Від цього ми нічого не виграли тільки ще більше людей постраждали.

19 июль 2022 11:35

Ага.. У меня в договоре срок сдачи дома 2 квартал 2018 г. То есть 2019,2020 и 2021 - это тоже форс-мажор ? . А по моему это тупой кидок инвесторов.  Дом строят или максимум 3 года или уже никогда. И если все хотят сидеть и ждать когда застройщик достроит дом ( поставит трансформаторную подстанцию вместо КТП , которая от перегрузок даже 1-3 дом не тянет, решит вопрос с газом, смонтирует и запустит лифты и насосную для воды) то удачи... Так можно ждать вечность . 

19 июль 2022 13:41

Lydmila1

Не розумію, що за натяки? Який кооператив? Треба чекати закінчення війни, це обставина непереборної сили, прописана в договорі. Зараз майже все будівництво зупинено.Ніхто не знає куди прилетить наступної миті. Погодьтеся , вкладати гроші в будівництво за таких обставин - це не розумно. А потім, будемо збиратись і думати як нам діяти далі. Мене найменше хвилює в кого які борги і проблеми.Ми дуже довго мовчали щоб наш забудовник міг продавати квартири і закінчити будинок.Від цього ми нічого не виграли тільки ще більше людей постраждали.

Не розумно замовчювати, що відбувається з нашим ЖК, томущо і до війни будівництво не йшло дуже активно, ви хоч на ЖК з’їздіть глянте, зразу інша думка з формується. Нуль перспектив , що будівництво відновиться , а от в інших  ЖК активно будівництво йде. Щодо кооперативу я теж погоджуюся

або треба буде судитися із Забудовником

19 июль 2022 13:41

Є велика ймовірність, що подібні недобудови, які зараз на фінальному етапі, будуть добудовуватись за державний кошт, щоб у вільні квартири заселити людей, які потребуть житла. Може на це Ясер і розраховує, і навіщо тоді йому зараз вкладати ще хоча б копійку у будівництво?

Якщо справді буде реалізовуватись така програма, то треба буде максимально привернути увагу до того, що цей нещасний ЖК потрібно забирати і можна за к-ка місяців "добити".

Давайте моніторити державні програми, і, якщо буде подібна ініціатива - стукати скрізь, щоб добудовували Барселону. Думаю, там ще повно невикуплених квартир.

19 июль 2022 16:37

Ірина_К

Є велика ймовірність, що подібні недобудови, які зараз на фінальному етапі, будуть добудовуватись за державний кошт, щоб у вільні квартири заселити людей, які потребуть житла. Може на це Ясер і розраховує, і навіщо тоді йому зараз вкладати ще хоча б копійку у будівництво?

Якщо справді буде реалізовуватись така програма, то треба буде максимально привернути увагу до того, що цей нещасний ЖК потрібно забирати і можна за к-ка місяців "добити".

Давайте моніторити державні програми, і, якщо буде подібна ініціатива - стукати скрізь, щоб добудовували Барселону. Думаю, там ще повно невикуплених квартир.

Думаю що ви дуже помиляєтеся. Як показує досвід недобудов в Україні, як правило в ліквідних проектах всі або майже всі квартири продані. І лишається питання, де взяти ці державні кошти...

21 июль 2022 11:13

Ірина_К

Є велика ймовірність, що подібні недобудови, які зараз на фінальному етапі, будуть добудовуватись за державний кошт, щоб у вільні квартири заселити людей, які потребуть житла. Може на це Ясер і розраховує, і навіщо тоді йому зараз вкладати ще хоча б копійку у будівництво?

Якщо справді буде реалізовуватись така програма, то треба буде максимально привернути увагу до того, що цей нещасний ЖК потрібно забирати і можна за к-ка місяців "добити".

Давайте моніторити державні програми, і, якщо буде подібна ініціатива - стукати скрізь, щоб добудовували Барселону. Думаю, там ще повно невикуплених квартир.

Тут де що спірне питання виникає : можливо ця програма буде започаткована, але не факт що наш ЖК підійде під цю програму  - це по - перше  ;  по -друге коли може це відбутися не відомо теж (рік, два ….) чекати можливо прийдетьмюся дуже довго. В нашому випадку треба на сьогоднішній день тиснути на забудовника і на його співробітників, а якщо справді здвигу не відбудеться , потрібно вже розраховувати на себе ( кооператив ) 

26 июль 2022 14:14

Barselona

Не розумно замовчювати, що відбувається з нашим ЖК, томущо і до війни будівництво не йшло дуже активно, ви хоч на ЖК з’їздіть глянте, зразу інша думка з формується. Нуль перспектив , що будівництво відновиться , а от в інших  ЖК активно будівництво йде. Щодо кооперативу я теж погоджуюся

або треба буде судитися із Забудовником

Який кооператив? Заплатити двiчi забудовнику? Люди ви в своему розумi? Вiн тягнув грошi з будови на бiзнес жiнки та iншi бiзнес своеi родини а ми будемо докладати та двiчi платити? Цi люди дуже непоряднi, як рекламували будiвлю  казали що така поважна людына Зiб, а воно що вийшло? Сорому в цiеi "порядноi" людини немае.... Дуже прошу якшо хто може зробити фото у якому станi зараз будинок, будемо дуже вдячнi! 

27 июль 2022 13:28

Сьогодні відкрився відділ продажу 

28 июль 2022 19:12

Тут принципі нічого не потрібно коментувати ! Робіт ніяких не відбувається. Розуміння Корпаративу : розтлумачую - самоврядне об’є….  осіб, які добровільно співпрацюють для їх спільної мети .І це краща ідея чим просто забути про ті кошти що вклаклали в будівництво , чи чекати коли отяметься наш забудовник ( і взагалі це відбудеться? ) . Якщо Ви готові чекати 2 роки мінімум, чи може взагалі він ніколи не добудується ….. 

 


28 июль 2022 19:12

Lydmila1

Сьогодні відкрився відділ продажу 

Це напевно від відводу очей для інвесторів . Як би компанія працює по максімум ……. 😅😅

29 июль 2022 02:13

Barselona

Тут принципі нічого не потрібно коментувати ! Робіт ніяких не відбувається. Розуміння Корпаративу : розтлумачую - самоврядне об’є….  осіб, які добровільно співпрацюють для їх спільної мети .І це краща ідея чим просто забути про ті кошти що вклаклали в будівництво , чи чекати коли отяметься наш забудовник ( і взагалі це відбудеться? ) . Якщо Ви готові чекати 2 роки мінімум, чи може взагалі він ніколи не добудується ….. 
 


Дякую за фото. Згодна щодо кооперативу. Є знайомі, які стикнулися з аналогічною поведінкою забудовника декілька років тому у Борисполі. Інвестори створили кооператив і добудували дім. Але у дома вже була адреса, будівельної роботи залишалось зовсім мало. Хочеться думати, що Ясер одумається і виновнить свої зобов'язання. Ще 5 років чекати дім вийде дорожче (оренда житла), ніж добудовування кооперативом.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .134136. . .138
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx