Подать объявление

ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 6

ЗастройщикАТРИА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Сдача ЖК2021 - 2025 г.
Планировки
от 29 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .3739. . .45
09 фев 2023 12:10

Ku-kuru

Стосовно будівництва так воно вже дуже довго століть, з початку війни це точно. Про поновлення, чув плітки стосовно квітня, але маю з цього приводу великі сумніви. Вони навіть перші корпуси до ладу довести не можуть да і якість будівництва там слабенька. Загалом дуже невдала інвестиція.

Спілкувався з представниками забудовника, то не все так песимістично, як ви вважаєте. За їх інформацією відновлення будівництва має відбутись приблизно в середині березня, раніше економічно не доцільно з міркування температурного режиму, це якось пов'язано з технологією будівництва. А по строках планують вкластися до кінця 2023 року принаймні основну частину робіт. Але звісно багато чого залежатиме від ситуації в країні. Тому віримо в ЗСУ, зберігаємо спокій, а з забудовником будемо тримати зв'язок. На мою особисту думку проєкт дуже перспективний, гарна локація, цікава концепція і сам дизайн будинків симпатичний, тим паче, що заплановано ще багато будинків в інших чергах.

11 фев 2023 10:47

Realinvest

Спілкувався з представниками забудовника, то не все так песимістично, як ви вважаєте. За їх інформацією відновлення будівництва має відбутись приблизно в середині березня, раніше економічно не доцільно з міркування температурного режиму, це якось пов'язано з технологією будівництва. А по строках планують вкластися до кінця 2023 року принаймні основну частину робіт. Але звісно багато чого залежатиме від ситуації в країні. Тому віримо в ЗСУ, зберігаємо спокій, а з забудовником будемо тримати зв'язок. На мою особисту думку проєкт дуже перспективний, гарна локація, цікава концепція і сам дизайн будинків симпатичний, тим паче, що заплановано ще багато будинків в інших чергах.

Я тільки за!

23 фев 2023 16:40

Для оптимістів яки ще залишились у цьому форумі можу порадити зайти до вже збудованих секцій та на власні очі побачити як чудово у модному стилі "Лофт" оздоблено входну групу та решту мопів,  зверніть увагу на дизайн приміщення де сидить ЖЕК. Можно також поговорити з домофону на вході у під'їзд, подивитись на вишукане оздоблення тильної сторони 8ми поверхівки, зацінити якість прибирання. Особливо слід звернути увагу на "вентиляцію" біля ліфтів на кожному поверсі та на багато інших нововведень. Мене особисто особливо радує наша тимчасова електрична котельня, злі язики кажуть що там і 100 кіловат немає, але хто ж їм вірить. Саме про таку котельню нам розповідали представники забудовника коли ми вирішували купляти у цій Атрії квартири також вони казали про промисловий тариф на електрику до цієї котельні та багато тисячні рахунки яки будуть приходити лише за обігрів мопів. Да тільки мопів не квартир. Та ще про не бажання забудовника передати цю котельню жеку для того щоб хочаб гіпотетично можливо було б знизити тариф на опалення. Шановні інвестори тут не зрозуміло що краще, чи чекати з затримкаю в  декілька років обіцяну квартиру, чи сплачувати таки рахунки. 

24 фев 2023 06:23

Інвестор51

Для оптимістів, які ще залишилися на цьому форумі, можна порадити зайти до вже збудованих секцій та на власні очі побачити як чудово в модному стилі "Лофт" оздоблено вхідну групу та решту мопів, зверніть увагу на дизайн приміщення де сидіти ЖЕК. Можна також поговорити з домофоном на вході у під'їзд, подивитись на вишукане оздоблення тильної сторони 8ми поверхні, оцінити якість прибирання. Особливо слід звернути увагу на "вентиляцію" біля ліфтів на кожній версії та на багатьох інших нововведеннях. Мене особливо радує наша тимчасова електрична котельня, злі язики кажуть, що там і 100 кіловат немає, але хто ж їм вірити. Саме про таку котельню нам розповідали представники забудовника, коли ми вирішували у купівлі цієї Атрії квартири, також вони казали про промисловий тариф на електрику до цієї котельні та багато тисячних рахунків, які будуть приходити лише за обігрів мопів. Да тільки мопів не квартир. Та ще про не бажання забудовника передати цю котельню жеку для того, щоб хочаб гіпотетично можливо було знизити тариф на опалення. Шановні інвестори тут не зрозуміли, що краще, чи чекати з підтримкою в кілька років обіцяну квартиру, чи сплачувати такі рахунки. 

Шановний "Оптимістичний" менеджер, думаєте покращите свої продажі такими желчними постами? Сумніваюсь, адже подібне притягується.

В Атрії все буде ок, треба трохи часу!

24 фев 2023 06:23

Investor51

Для оптимістів яки ще залишились у цьому форумі можу порадити зайти до вже збудованих секцій та на власні очі побачити як чудово у модному стилі "Лофт" оздоблено входну групу та решту мопів,  зверніть увагу на дизайн приміщення де сидить ЖЕК. Можно також поговорити з домофону на вході у під'їзд, подивитись на вишукане оздоблення тильної сторони 8ми поверхівки, зацінити якість прибирання. Особливо слід звернути увагу на "вентиляцію" біля ліфтів на кожному поверсі та на багато інших нововведень. Мене особисто особливо радує наша тимчасова електрична котельня, злі язики кажуть що там і 100 кіловат немає, але хто ж їм вірить. Саме про таку котельню нам розповідали представники забудовника коли ми вирішували купляти у цій Атрії квартири також вони казали про промисловий тариф на електрику до цієї котельні та багато тисячні рахунки яки будуть приходити лише за обігрів мопів. Да тільки мопів не квартир. Та ще про не бажання забудовника передати цю котельню жеку для того щоб хочаб гіпотетично можливо було б знизити тариф на опалення. Шановні інвестори тут не зрозуміло що краще, чи чекати з затримкаю в  декілька років обіцяну квартиру, чи сплачувати таки рахунки. 

А також ще не забувайте про комерційний тариф на електроенергію 5,7 грн який забудовник мав би компенсувати (і в відповідальних ЖК компенсують), але тут чомусь і не хочуть компенсувати і особливо ворушитись з оформленням документів не хочуть. Нагадаю що всі ці умови мали бути виконанні до ведення в експлуатацію, яка вже давно була.


В коридорі гуляють протяги, батарея перекрита(так як сенсу немає), але тим не менше доводиться платити за отоплення коридора за квартиру 30 квадратів 800грн/міс, хто має квартиру 63 квадратів, тому випало щастя платити 1700грн за обігрів коридора в якому холодніше ніж на вулиці.

І це тільки один з комунальних платежів, а таких ще багато.

Навіть не думав, що знімати квартиру може бути дешевше ніж жити у своїй!!!!!


«Сталеві міцні двері в підсобках» що говорили у відділі продажі зроблені з сітки для курей))  та й взагалі навіть якщо є правовласність, ти все одно не маєш доступу до підсобок. 


ЖЕК бере незрозумілі рахунки, не зрозуміло як рахує. А щоб дізнатись як відбувається цей прорахунок, тут начинається квест - спробуй попасти в ЖЕК, якого ніколи не має на місці.


Картинки які показували у ВП і є на сайті взагалі не відповідають дійсності , наче інший ЖК.


Перед тим як вкладатися пропоную попросити оглянути вже побудовані будинки які веденні в експлуатацію, можете поспілкуватися з інвесторами які вже заїжають. Вам багато чого «сподобається»

01 март 2023 16:40

Fire

Шановний "Оптимістичний" менеджер, думаєте покращите свої продажі такими желчними постами? Сумніваюсь, адже подібне притягується.

В Атрії все буде ок, треба трохи часу!

Якщо є більш детальна позитивна  інформація, поділіться будь ласка з інвесторами. Особливо чекаємо добрих новин щодо 3,4 черги.


01 март 2023 17:14

Realinvest

Якщо є більш детальна позитивна  інформація, поділіться будь ласка з інвесторами. Особливо чекаємо добрих новин щодо 3,4 черги.


В мене великі сумніви щодо відновлення будівництва в квітні,як писали тут раніше.Всі потужності зараз на західній Україні.Львів будується шаленими темпами.Воно й не дивно.Потрібно продати метри переселенцям поки вони ще там.В нашому випадку скоріше за усе потрібно чекати на закінчення війни.Дуже хочу помилятися,але мабуть так воно і є.У всякому випадку,до квітня лишився місяць.Подивимося

03 март 2023 11:54

Ventil’

В мене великі сумніви щодо відновлення будівництва в квітні,як писали тут раніше.Всі потужності зараз на західній Україні.Львів будується шаленими темпами.Воно й не дивно.Потрібно продати метри переселенцям поки вони ще там.В нашому випадку скоріше за усе потрібно чекати на закінчення війни.Дуже хочу помилятися,але мабуть так воно і є.У всякому випадку,до квітня лишився місяць.Подивимося

Даремно ви так погано думаєте про забудовника. Буде відновлення будівництва. 2-3 універсальних будiвельника точно почнуть працювати. З 2021 приблизно так і відбувалося, тому думаю все за буде за планом. Це до початку квітня мicяць, а до кінця квітня два. Тому чекати доведеться скоріше 2 місяці

04 март 2023 10:50

Ventil’

В мене великі сумніви щодо відновлення будівництва в квітні,як писали тут раніше.Всі потужності зараз на західній Україні.Львів будується шаленими темпами.Воно й не дивно.Потрібно продати метри переселенцям поки вони ще там.В нашому випадку скоріше за усе потрібно чекати на закінчення війни.Дуже хочу помилятися,але мабуть так воно і є.У всякому випадку,до квітня лишився місяць.Подивимося

Мені здається Київ та область також перспективний регіон. По-перше, один з найбільш захищених , по-друге, все ж таки економічний центр та столиця України, по-третє , якщо забудовник відмовиться будувати , то нових клієнтів не буде, а відповідно і коштів. З інвесторами почнуть виникати проблеми юридичного характеру, що потягне за собою іміджеві, репутаційні та фінансові втрати. Не думаю, що це потрібно гарному, надійному забудовнику, хіба що в забудовника змінилися пріоритети й він вирішив піти з цього ринку. Але навіть в такому випадку будемо шукати шляхи виходу з ситуації, а я впевнений, вони завжди є. Так що, сподіваємося на краще, віримо в ЗСУ та забудовника й тримаємо руку на пульсі (забудовника). Всім миру!

10 апр 2023 04:28

Вот я и дома…невзирая и несмотря

12 апр 2023 08:49

dedpihto

Вот я и дома…невзирая и несмотря

Поздравляю!Быстро Вы справились)Расскажите пожалуйста, ведутся ли какие-то работы на корпусах 3,4?

12 апр 2023 08:49

dedpihto

Вот я и дома…невзирая и несмотря

Вітаю з заселенням! А що видно з вікна, наступна черга вже будується?


12 апр 2023 08:49

Можете сделать фото для инвесторов 3 и 4 секции? От застройщика тяжело  добиться оперативно выложить фото стройплощадку...  И вообще,движение есть на стройке? 

12 апр 2023 18:19

суперэтандар

Можно сделать фото для приема 3 и 4 секции? От застройщика успешно выложили фото на стройку... И вообще,движение есть на стройке? 

Доброго дня. Руху нажал немає на інших секціях. Мы приезжаем переварить ремонтные роботы по квартире, а ще ни разу з вікна не бачила руху((

13 апр 2023 20:24

PoDarka

Доброго дня. Руху нажал немає на інших секціях. Мы приезжаем переварить ремонтные роботы по квартире, а ще ни разу з вікна не бачила руху((

Спасибо за информирование из первых рук) Надеемся на ваши фото с движением на стройке. Непонятно,правда,когда это начнётся...

14 апр 2023 14:24

superetandar

Спасибо за информирование из первых рук) Надеемся на ваши фото с движением на стройке. Непонятно,правда,когда это начнётся...

Так в апреле и начнется. Уже ж анонсировали выше.

15 апр 2023 09:59

Ventil’

Поздравляю!Быстро Вы справились)Расскажите пожалуйста, ведутся ли какие-то работы на корпусах 3,4?

Пока стройка не возобновлена но какой то движняк на площадке начался. Как начнется - сфоткаю

15 апр 2023 09:59

Realinvest

Вітаю з заселенням! А що видно з вікна, наступна черга вже будується?


Пока нет но по слухам скоро начнут,

15 апр 2023 09:59

PoDarka

Доброго дня. Руху нажал немає на інших секціях. Мы приезжаем переварить ремонтные роботы по квартире, а ще ни разу з вікна не бачила руху((

А по отоплению что-то слышно? Не можем ремонт начать пока нет отопления (

15 апр 2023 11:42

Алексей Киев

А по отоплению что-то слышно? Не организуем ремонт начать пока нет отопления (

Опалення є. Але електрокотлами за комерційним тарифом. Ми собі не підключали до квартири, але оминути його не вийшло. Так как треба ще було платити за МЗК їх опалення, якого по факту не відчувалось(бо вентиляцію і дири ніхто не закрив) А ціни були космічні....

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3739. . .45
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее