Подать объявление

ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 6

ЗастройщикАТРИА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Сдача ЖК2021 - 2025 г.
Планировки
от 29 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .3638. . .45
04 окт 2022 19:30

skodaoctaviaa5


А це як? Тобто забудовник поклав великий хер на всi подальшi дiї, але співробітники з цим не погодились і віришили за свій рахунок та з власної ініціативи доробити та віддати інвесторам те, на що вони очікують вже 2 роки?

2.

До якої зими ви хочете зробити ремонт? Та що буде через 2 місяці (по календарю), а по погоді можливо й раніше? Там же навіть нормально під'їхати до будинку було неможливо....Всі адекватні розуміють що в цьому році ні про який початок ремонту мови йти не може, тим паче що всередині будинку ймовірно буде мінусова температура

На ремонт невеликої квартири, з хорошою бригадою спокійно можна зробити ремонт за 1-1,5 місяці. 

Під’їзд скоро вже має бути.


Головне щоб не було затримки з документами

04 окт 2022 19:30

superetandar

Люди которые хотят сделать ремонт и въехать до зимы, чем вы собираетесь отапливать квартиры? Газ не подведен и не понятно когда  будет. Вы электрикой собрались греться? Сейчас будет промтариф по 4.8 грн.или больше 5 за кВт. Во всех квартирах панорамные окна в пол,а в некоторых- по 3-4 в комнате)) Представляете какой расход энергии?? В принципе,когда будете делать ремонт и будете включать тепловые пушки,конвекторы вы всё поймёте сами.

Повністю погоджуюсь, що газ був би набагато дешевше. І мене також обурює, що забудовник обдурив з приводу котельні і не виконав свої обов’язки з приводу підведення газу.


Але враховуючи, що я зараз знімаю квартиру, то мені все одно навіть по такому тарифу на електроенергію буде дешевше і приємніше жити на своїй квартирі.


Альтернатива, щоб було дешевше за отоплення це теплі поли. Але потрібно розуміти, що місяць після ремонту їх не можна включати. Але потім буде набагато вигідніше.


Також розходи, залежать від кількості мешканців які будуть жити взимку. Якщо достатня кількість, то має бути відносно нормальний тариф. Тому не лякайте цих же мешканців, не так все страшно😄

05 окт 2022 14:00

Доброго дня сусідам.

Хочу одразу прокоментувати "опалення та тепловтрати": люди які не інвестували, не знаходились у середині будинку та не мають відношення до цього комплексу - дякую за вашу увагу, проте вашої поради ніхто не запитував. З повагою.

Тепер по важливому:

- Фасад першого поверху поштукатурено (наскільки розумію лишається лише пофарбувати).

- На 8-ми поверхівці встановлено відеонагляд (схоже не тимчасовий - та доволі хороший).

- Покладено бордюри та підготовлено все для заливки асфальту, також ведуться роботи з підготовки поверхні під кладку бруківки.

- У 8-ми поверхівці ліфт (Otis Gen2 630 kg) працює чудово, тихий, швидкий та саме головне - Україномовний!

- Також у 8-ми поверхівці закінчують монтування плитки, також ще будуть фарбуватись МЗК.

- По електриці: запит до РЕСу (ДТЕК) відправлено для переводу власників на прямі договори, тому лишається очікувати.

- По 16-ти поверхівці фасадна-чорна частина яка вицвіла (облізла) - буде перефарбовуватись у наступному році.

- Опалення: обіцяють що воно точно буде, але поки електричного типу (котел у котельні на два будинки). Тому вартість буде залежати від кількості людей які осміляться робити ремонт.

- На період поки будинок ще "доводиться" ціна на обслуговування від ЖЕКу - буде знижена.

- Та саме головне - фото, прикріплюю.

З повагою, Владислав.

05 окт 2022 14:02

m.babich


Шановні інвестори!


Друзі!Велике проханняповодитися відповідально та дотримуватись елементарних норм поваги доспівробітників, які за власної ініціативи роблять все можливе, щоб допомогти Вамякнайшвидше пройти усі процедури щодо передачі квартир.Зазначимо, щозгідно вимог законодавства, навіть, якщо інвестори опинились за кордоном, то цене надає можливості пройти усі юридичні процедури та отримати право власності безналежним чином оформлених повноважень представника та/або без наявності усіх необхіднихдокументів.Звертаємо Вашуувагу, що необґрунтовані особисті претензії до співробітників не сприяють  кращому ставленню до клієнтів, натхненню допомагати їм у незвичайних ситуаціях,і аж ніяк не забезпечують міцного ментального й фізичного почуттяспівробітників. Навпаки, це призводить до неефективного витрачання часу таенергії наших співробітників, позбавляє їх можливості приділити належну і рівнуувагу усім інвесторам, та вимагає певного часу для відновлення самопочуття і стануздоров’я.
Повідомляємо, що наразі робиться пауза у телефоннихдзвінках та запис на НОВІ перегляди і отримання документів. Сподіваємосяна ваше розуміння.

Усі, хто вже записаний на перегляди та отриманнядокументів будуть обслуговуватись за графіком планово.


Краще б навчились виконувати умови договору та будувати нормально. Інвестора заплатили гроші, ви не виконали умови договору, ще козні строїте? Не виконуєте ніяких умов договору, в договорі прописані строки, які ви жорстко порушили, де газове опалення? Ні якої конкретики, одні обіцянки. Зараз видають людям ключі, по факту обдурили з опаленням, нереальні тарифи виставляють за утримання квартир, тої прибудинкової 3 метри, ні парковки ні інфраструктури, зато 16.50 гривень за кв/м прибудинкової та електроенергія по 4.8 гр.

11 окт 2022 09:56


Шановні інвестори.

Пояснюємо зміну назви аккаунту (нікнейму) на форумі – не хвилюйтесь, це суто технічне питання.


Наразі ми не замовляємо просування у порталу, і наш аккаунт адміністрацією форуму був автоматично перейменовано та переведено у звичайний режим.


Тому нічого не зникло, а це, усі минулі та майбутні повідомлення виглядають як повідомлення звичайного користувача форуму.


Надалі тимчасово продовжимо повідомляти важливу інформацію у цьому ж аккаунті.
11 окт 2022 09:57


Шановні інвестори.


1. На 11.10.22 Генпідрядник надав інформацію про те, що зауваження по РЕГУЛЮВАННЮ ВІКОН та РЕГУЛЮВАННЮ ДВЕРЕЙ усунуті, тому подальший запис на отримання документів для інвесторів з такими зауваженнями буде здійснюватись методом листування у VIBER та/або TELEGRAM та/або WHATSAPP.


Звертаємо увагу на той факт, що співробітник, який записує на перегляд та передає документи інвесторам, ОСОБИСТО не перевіряє виправлення зауважень.
Тому інвесторам (власникам майнових прав) ПЕРЕД підписанням АКТУ прийому-передачі об’єкту буде необхідно переглянути квартиру чи комору та перевірити усунення недоліків, щоб прийняти рішення щодо прийняття об’єкту.


2. Інформація щодо заміни склопакетів на 07.10.22 була наступна: заміна склопакетів, що мають недоліки, відбудеться у строк до 28.10.22.
14 окт 2022 17:40

!!! Увага!

Шановні інвестори, у другому корпусі було знайдено ключі!
Будь-ласка, зверніться до офісу продажу.


14 окт 2022 20:17

m.babich

Здравствуйте. Почему не выкладываете фото сл стройплощадки? Многие хотят видеть придомовую, заезд к домам, парковку опять же, отделку входной группы. Утепление и покраску 1 этажа,которую обещали доделать.И вообще целостную картину первых сданых домов комплекса. Застройщик вообще заинтересован в дальнейших продажах?? Как то странно компания относится к развитию...Тут некоторые застройщики строят в таком захолустье, но продвигают свои дома: каждый месяц десяток толковых фото с описанием, отвечают на вопросы будущих инвесторов на форуме. А у вас как-то всё на самотёк пущено...Почему так??

P.S. Чуть не забыл: как там строятся 3 и 4 секции? 

15 окт 2022 05:43

Уважаемый представитель застройщика, какие перспективы возобновления работ на новых корпусах? Сложилось впечатление, что компания в очень жёстком режиме экономии и не может позволить себе нанять новых строителей и работы начнутся только когда освободятся специалисты на достраиваемых корпусах.

19 окт 2022 09:04

Доброго дня, інвесторам та зацікавленим.

Прикріплюю кілька фото з будівництва:

- Фото ліфта з 16-ти поверхівки, працює чудово (плавно та тихо), повністю обшитий.

- Щодо нової інформації - по планах "покласти" асфальтне покриття приблизно до кінця цього тидня (до 20-21.10.2022).

- Тротуарна плитка монтується, можливо близько 50-60 відсотків з її роботи виконано.

- Фасад першого корпусу почали декорувати.

Постскриптум: Фото та інформація з минулого тижню тому можливо вже є більше змін.25 окт 2022 11:18

Шановні інвестори! Оголошення у відповідь на часті запитання.

 

1. Комори

Комори у корпусах К1 і К2 на даний час поки є в наявності. На період видачі документів інвесторам у К1 і К2 пріоритет на купівлю комор надається інвесторам КВАРТИР у К1 і К2.

Вже незабаром, після закінчення видачі документів усім інвесторам, залишки комор (за наявності) поступлять у вільний продаж – в першу чергу для покупців комерційних приміщень.

Інформацію щодо умов та доступних у продажу  комор можете також дізнатись під час процедури оформлення документів на квартиру.

 

2. Відділ продажу

Офіс продажу на території  ЖК поки роботу не поновлює.

Консультації з продажу надаються віддалено у он-лайн режимі Пн-Пт 11:00-16:00 за новим тимчасовим номером: +380-99-252-00-01.

Перегляд об­­’єктів для купівлі можливий за попередньою домовленістю.

 

3. К3 і К4

З 27.10.2022 відновлюється продаж у корпусах К3 та К4.


09 ноя 2022 18:06

А будівництво корпусів 3 і 4 коли відновлять?

11 ноя 2022 15:58

Viktor 1991

А будівництво корпусів 3 і 4 коли відновлять?

Нещодавно отримала ключі і мені казали що будівництво 3 і 4 корпусів відновлять коли 70% квартир передадуть, на даний момент передали лише 50% це тиждень тому було.

11 ноя 2022 21:23

Дякую за відповідь)))

16 ноя 2022 19:14

Доброго дня , як можна зв’язатись із менеджерами які відповідають за передачу квартир в першому корпусі ? 

Я чекаю кілька місяців після огляду квартири а новин ніяких немає . Дякую 

16 ноя 2022 19:15

Вчера был на обьекте.
Подъездную дорогу заасфальтировали и даже высадили по бокам елочки. Со слов прораба были испытания отопления в режиме «электро». Испытания прошли успешно. Ремонты идут полным ходом но отключения света тормозят процесс. Увиденным удовлетворен.


16 ноя 2022 19:15


30 дек 2022 21:16

Шановні представники забудовника, інвестори, сусіди. Хто підкаже , які плани взагалі у забудовника стосовно будівництва 3 та 4 корпусів, щось взагалі чути?

18 янв 2023 15:33

Всем добрый день!Может кто в курсе,что-то вообще происходит на стройке?Хоть какие-то работы ведутся застройщиком?Писали ранее в чате,что строительство 3-го и 4-го домов возобновят после выдачи ключей около 70% квартир или жилплощади в первых двух домах.То что,так и не справились с этой задачей?Пару раз проезжал мимо-краны как стояли так и стоят,положение не меняется.Монолит в том же виде,не поменялось ничего(на мой взгляд).Если ошибаюсь-поправте пожалуйста.

Но вроде бы как не строится ничего,к сожалению.

Да,сейчас у нас война.Но соседние застройщики работают.Дома растут,строительство ведётся.Не хочу перечислять,но работают.У нас что-то будет ещё строятся?

18 янв 2023 18:56

Ventil’

Всем добрый день!Может кто в курсе,что-то вообще происходит на стройке?Хоть какие-то работы ведутся застройщиком?Писали ранее в чате,что строительство 3-го и 4-го домов возобновят после выдачи ключей около 70% квартир или жилплощади в первых двух домах.То что,так и не справились с этой задачей?Пару раз проезжал мимо-краны как стояли так и стоят,положение не меняется.Монолит в том же виде,не поменялось ничего(на мой взгляд).Если ошибаюсь-поправте пожалуйста.

Но вроде бы как не строится ничего,к сожалению.

Да,сейчас у нас война.Но соседние застройщики работают.Дома растут,строительство ведётся.Не хочу перечислять,но работают.У нас что-то будет ещё строятся?

Стосовно будівництва так воно вже дуже довго століть, з початку війни це точно. Про поновлення, чув плітки стосовно квітня, але маю з цього приводу великі сумніви. Вони навіть перші корпуси до ладу довести не можуть да і якість будівництва там слабенька. Загалом дуже невдала інвестиція.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3638. . .45
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее