Подать объявление

ЖК Озёрный Гай | Интергал Буд | Гатное

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 20 586 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
165из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
20/14%
7/5%
28/20%
33/24%
50/36%
1. . .200201202
22 янв 2022 13:00

А какой тариф квартплаты сейчас в ОГ ?

23 янв 2022 14:05

garius

А какой тариф квартплаты сейчас в ОГ ?

13.95

31 янв 2022 15:01

В ЖК «Озерний гай Гатне» завершені роботи з будівництва каналізації

Інформація на сайті ЖК

01 фев 2022 13:51

Динаміка будівництва на 01.02.22

Інформація на сайті ЖК

21 фев 2022 23:05

Ми з чоловіком чекаємо на квартиру в 7-му будинку ЖК «Озерний Гай Гатне». Інвестували у будівництво в 2019 році. Здача житла мала відбутись у 4-му кварталі 2020 року. Затримка у 13 місяців, як порахував Domik.ua. Але житло не здане і мабуть це дивує найменше… Хочу написати трохи про інше.

Чим нас привабив «Озерний гай». Коли ми укладали попередній договір купівлі-продажу, то нам сподобалась чудова територія, невелика поверховість будинків. Дуже раділи тому, що в комплексі буде зал з басейном. На візуалізаціях на сайті комплексу у дворі був дитячий майданчик.
У нас двоє дітей. Я  мріяла про те, що діти зможуть гуляти на вулиці, а я буду бачити їх із вікна. Так, як було у нашому дитинстві...

Обіцянки відділу продажів, рекламні буклети, сайти. У рекламних матеріалах, які у нас збереглись, написано: «власні озера з пляжами на території комплексу», «ОГ- ідеальне місце для проживання родини…. Свіже повітря і зелена територія подарують комфортні умови для молодих мам та їхніх діточок», «фітнес-центр з басейном», «один з найкращих варіантів для тих, хто бажає жити подалі від загазованого повітря». Навіть на Domik.ua
ще досі можна прочитати «особливості ЖК – двір без машин», «кількість дитячих майданчиків – 32» і інші моменти, які не відповідають дійсності у нашому випадку.

Реальність.
Зараз ми на етапі приймання квартири від забудовника. І, на жаль, не так сталося, як гадалося:
  • басейну не буде;
  • майданчика у дворі немає;
  • комплекс відгороджений парканом від озер, тому питання «власних озер» уже не актуальне;
  • навіть зелені у дворі не має… є невеличкі клаптики для ландшафтного дизайну…
  • все подвір’я викладено плиткою, передбачено місце для чималої кількості автомобілів і сміттєвих баків…
  • наша квартира виходить з одного боку на дорогу, з іншого у сірий двір з автівками. Про відсутність загазованості  годі говорити…
Ось така вона «екологічність території»…

Що каже на це відділ продажу: «У вас в договорі написано, що забудовник може міняти прибудинкову територію… Це добре, що взагалі добудували, інші забудовники через Covid не добудовують… Про майданчик у дворі ви можете тільки просити…» І сумно таке чути, бо ми продали житло в іншому місті, щоб придбати тут на
основі певних обіцянок. Ми дотримались своїх зобов’язань по оплаті,  і забудовник переконує, що маємо бути вдячні за ту убогість, яку нам пропонують.

Замість висновків.
Бажаю обачності всім, хто планує купівлю нерухомості у цьому чи інших комплексах!!! Сподіваюсь цей відгук буде корисним для тих, хто розглядає придбання житла у даному ЖК. Бо судячи з усього, перші роки життя в ЖК будуть проходити з перебоями в електриці і водопостачанні.

21 фев 2022 23:05

Додоаю фото візуалізації і реальності і опис об'єкту на цьому сайті

22 фев 2022 09:51

Ще це фото хотіла завантажити, раніше не виходило

13 март 2022 05:40

«Інтергал-Буд» прийняло рішення призупинити вимоги щодо поточних платежів за квартири, придбані у проєктах компанії на виплат. Нові умови внесення оплат діятимуть протягом 3 місяців. За цей час не нараховуватиметься пеня та будь-які інші штрафні санкції.

Інформація на сайті забудовника

1. . .200201202