Подать объявление

ЖК Озёрный Гай | Интергал Буд | Гатное

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 20 586 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
109из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
20/14%
7/5%
28/20%
33/24%
50/36%
1. . .197199. . .203
19 янв 2021 14:03
а роблять взагалі хоч щось по підключенні до міської каналізації ?
і чи планують ?
комплекс симпатичний, але цей момент відштовхує.

Без подключения к городской канализации не обойтись, там почти 50 домов должно быть. Школу начали строить (боюсь, что частная будет). Но в любом случае вы же не на улицу в туалет будете ходить) поэтому, если нравится то берите если Вам для жизни. Когда подключат к центральной канализации и сдадут половину домов - ценник изменится. Оно всегда так пока не обустроено, не обжито и нет инфраструктуры - то дешевле и привлекательней. А место безусловно красивое (особенно поздней весной) и нет небоскребов.
25 янв 2021 06:42
Подскажите пожалуйста, кто брал квартиру в рассрочку,после выплаты полной суммы, сколько еще требуется на оформление права собственности?
02 фев 2021 18:19
Щось ЖК не радує. Після програшу в суді озеро стало відкритим для всіх. Шлагбаум прибрали. Відповідно зникла одна з основних фішок забудовника.Концепція "закритого" комплексу помирає. Однак розмір плати управляючій компанії за утримання території комплексу - чимала, на рівні з Києвом. Місць для паркування не передбачено взагалі. Після добудови нових будинків - жильців очікує транспортний колапс. Обіцяна маршрутка від ЖК теж майже не їздить. Світло пропадає по декілька разів за день.
Рівню комфорт-класу Озерний гай не відповідає.
03 фев 2021 11:23
А Ви взагалі тут проживаєте, чи просто так кидаєте інформацію?

Я живу в другому будинку. Комуналка 7.50 грн за кв метра. І це, при такій території, так само як в Києві. На території не те що краса, тут просто казка. Я до цього жив в ЖК софія, де при комуналці 8 грн з кв метри, не було і третини того, що є тут. Паркуватись є де. Просто треба не бути лінивим, а пройтись 50 метрів. І знаєте, з такою територією, пройтися просто в задоволення. І не треба росказувати про сумки, чи ще щось. В мене на руках дитина, автокрісло, і ще купа пакетів, і доходжу і не вмираю.

З приводу каналізації. Не бачив ні одного какавозу, а живу тут вже 6 місяців, і навіть якщо каналізації немає, то я дискомфорту ніякого не відчуваю. Так що давайте не будемо росказувати якихось казочок. Комплекс крутий, я б навіть сказав це оазис посеред села, ще й в 2-3 км від метро.

Поряд є і супермаркет, і поштомати нової пошти в кожному підьїзді поставили.
03 фев 2021 11:25
І з приводу маршрутки. Частенько ходжу в супермаркет через зупинку. Ну от регулярно бачу маршрутку. На крайній випадок, думаю , можна пройти 200 метрів до магазину Лоток, і там інші маршрутки їздять.
03 фев 2021 11:35
З приводу світла. Ніхто його кожного дня не вимикає. ЗА пів року може разів 7-8 вимкнули. На початку зими були серйозні аварії в селі - години 4 без світла сиділи. а так , все що було, то було планово. І забудовник завчасно попереджав. Та і взагалі тут йде активне будівництво. Я працюю віддалено, і дискомфорту майже не відчуваю.

З приводу закритості території, то чужі автівки не пускають, охорона всіх перевіряє, а свої є в базі, і своїх пускають. За Доставку треба попереджати охорону, Епіцентр не пускали останніх 2 рази.

Раніше я дуже хотів власний будинок, але зараз, після такої території, де тобі не треба стригти газони, щось фарбувати, а просто виходиш і насолоджуєщся, я задумався, чи треба мені воно. Єдине, що доставляло дискомфорт літом - це вічні шашлики, і тусовки в Альтанках. але з цим змиритися можна
03 фев 2021 20:08
А Ви взагалі тут проживаєте, чи просто так кидаєте інформацію?

Я живу в другому будинку. Комуналка 7.50 грн за кв метра. І це, при такій території, так само як в Києві. На території не те що краса, тут просто казка. Я до цього жив в ЖК софія, де при комуналці 8 грн з кв метри, не було і третини того, що є тут. Паркуватись є де. Просто треба не бути лінивим, а пройтись 50 метрів. І знаєте, з такою територією, пройтися просто в задоволення. І не треба росказувати про сумки, чи ще щось. В мене на руках дитина, автокрісло, і ще купа пакетів, і доходжу і не вмираю.

З приводу каналізації. Не бачив ні одного какавозу, а живу тут вже 6 місяців, і навіть якщо каналізації немає, то я дискомфорту ніякого не відчуваю. Так що давайте не будемо росказувати якихось казочок. Комплекс крутий, я б навіть сказав це оазис посеред села, ще й в 2-3 км від метро.

Поряд є і супермаркет, і поштомати нової пошти в кожному підьїзді поставили.


какието серые коробки, 3 км пешком по грязюке до метро это та еще прогулочка, гавновозы это пока не видно пока все не заселились. Странно что еще озера желтыми не стали.
04 фев 2021 10:16
Уже больше 1000 человек живет, и озера не желтые, лебеди и уточки плавают)))
А касательно грязи - ну это видимо Вы так ищете)) Есть асфальтированные дороги прямо к метро) Кто ищет, тот найдет)
04 фев 2021 13:28
А Ви взагалі тут проживаєте, чи просто так кидаєте інформацію?

Я живу в другому будинку. Комуналка 7.50 грн за кв метра.

Взагалі то комуналка 12 грн за метр)
І далі по тексту теж фантазії в такому ж дусі. Скільки було відкоючень світла за минулий тиждень? Не менше шести.
З приводу закритої теритрії - є рішення суду і нема шлагбауму, доступ вільний.
Навіщо прикрашати дійсність?
04 фев 2021 16:23
Будинок 2. 7.5 грн . можу скинути платіжку. Світло відключають мабуть в нових будинках, які переводять на постійні мережі. Я тут працюю, і в нас відключення 1-2 рази на місяць максимум були.
04 фев 2021 16:24
І де до речі 12 грн за кв? Серйозно? Я коли заключав договір з жеком то максимально що було - близко 10 грн.
04 фев 2021 16:32
Ось доказ.
05 фев 2021 16:16
А це тоді що?)
08 фев 2021 16:30
Не знаю. Там нічого не підписано, ні який будинок, нічого))) я кажу за другий будинок, у нас так) А який у Вас, тільки Вам відомо. Якщо такий поганий комплекс, то чому тут живете? І чому обрали його?
09 фев 2021 14:27
А це тоді що?)

А действительно, что это? Ни адреса, ни дома, ни даты, ни подписи и печати. Зачем такой бред постить?
11 фев 2021 11:21
Дорогие жильцы, кто-то живет на 1м этаже в данном комплексе?
Интересует есть ли сырость или может как-то другие подводные камни?
12 фев 2021 07:09
Добрий день всім!
Хто останній раз був у відділ продаж? Які нові прогнози по здачі 7-го и 8-го будинку?
12 фев 2021 10:01
Цитата "Ilyaya":
Добрий день всім!
Хто останній раз був у відділ продаж? Які нові прогнози по здачі 7-го и 8-го будинку?

Сдачу 8-го дома обещают на май, 7-го на осень.
15 фев 2021 15:28
Между сдачей 7 и 8 дома должны еще два дома сдать. Или не так?
18 фев 2021 09:51
Не знаю. Там нічого не підписано, ні який будинок, нічого))) я кажу за другий будинок, у нас так) А який у Вас, тільки Вам відомо. Якщо такий поганий комплекс, то чому тут живете? І чому обрали його?

Тобто стверджуючи, що в усьому Озерному гаю комуналка 7,50 грн. ви навмисно збрехали?)
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .197199. . .203
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее