ул. Феодосийская, дома 1,1а,3в,2л - "Киевгорстрой", "GEOS"
9/15% | ||
7/12% | ||
15/25% | ||
25/42% | ||
3/5% |

Цитата "Mihasik1984":Наконец появилась новость на сайте КГС - https://www.kyivmiskbud.ua/rus/news/957/
ПАО «ХК «Киевгорстрой» информирует, что Государственной архитектурно-строительной инспекцией Украины выдан сертификат, удостоверяющий соответствие законченного строительства проектной документации и готовность к эксплуатации дома по ул. Феодосийской, 2-е, 2-ж, 2-з, 2-и (1,2,3 очередь строительства) в Голосеевском районе Киева.
Совсем скоро 240 семей станут новоселами комфортной 25-этажки с развитой инфраструктурой и прекрасным месторасположением. Общая площадь квартир в новостройке составляет 15 471,8 кв. м. На первом этаже запланированы для размещения офисные помещения, магазины, аптеки, тренажерный зал.
Вскоре инвесторы будут приглашены для просмотра качества выполненных работ и подписания «Акта приема-передачи строительных работ».
Щодо змін в порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Прийняті нормативно-правові акти:
- Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 26 листопада 2015 року N 834-VIII (частково набрав чинності 13.12.2015р., повністю діє з 01.01.2016р.);
- Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в редакції Закону України від 26 листопада 2015 року N 834-VIII (діє з 01.01.2016р.);
- Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015р. №1127 (далі – Постанова КМУ) Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (діє з 01.01.2016р.);
- Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що затверджений Постановою КМУ (діє з 01.01.2016р.);
- Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що затверджений Постановою КМУ (діє з 01.01.2016р.).
В наслідок прийнятих змін:
1) змінено склад суб’єктів державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Державна реєстрація прав покладається на:
- виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська, Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації;
- акредитовані суб'єкти;
- нотаріусів;
- державних виконавців - у разі державної реєстрації обтяжень, накладених під час примусового виконання рішень відповідно до закону.
Акредитованим суб'єктом може бути юридична особа публічного права.
Акредитовані суб'єкти можуть здійснювати повноваження суб'єктів державної реєстрації прав в повному обсязі або здійснювати їх виключно в частині забезпечення прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на підставі договору з суб'єктом державної реєстрації прав та/або нотаріусом.
Виконавчі органи сільських, селищних та міських рад (крім міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення) набувають повноважень у сфері державної реєстрації прав відповідно до цього Закону у разі прийняття відповідною радою такого рішення.
2) Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» не передбачоно видачі такого документа як «Свідоцтво про право власності на нерухоме майно».
У зв’язку із зазначеним, починаючи з 01.01.2016р. свідоцтво про право власності на нерухоме майно, що підтверджувало виникнення права власності при здійсненні державної реєстрації прав на нерухоме майно, НЕ видаватиметься:
- фізичним та юридичним особам на новозбудовані, реконструйовані об'єкти нерухомого майна;
- членам житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого відповідного кооперативу, які повністю внесли свої пайові внески;
- юридичним особам у разі внесення до статутного фонду (статутного або складеного капіталу) об'єктів нерухомого майна їх засновниками (учасниками);
- фізичним особам та юридичним особам, які в разі ліквідації (реорганізації) юридичної особи отримали у власність у встановленому законодавством порядку нерухоме майно юридичної особи, що ліквідується (реорганізується);
- фізичним особам та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи за рішенням органу, уповноваженого на це установчими документами, отримали у власність об'єкт нерухомого майна, переданий їм;
- реабілітованим громадянам, яким повернуто у власність належні їм об'єкти нерухомого майна;
- у разі виділення окремого об'єкта нерухомого майна зі складу об'єкта нерухомого майна, що складається із двох або більше об'єктів;
- фізичним та юридичним особам на об'єкти нерухомого майна, які в установленому порядку переведені з житлових у нежитлові і навпаки;
- фізичним та юридичним особам у разі безоплатної передачі їм земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності за рішеннями органів державної влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування.
3) Нормативно-правовими актами не передбачено видачі витягів з Держаного реєстру речових прав на нерухоме майно за наслідками проведення реєстраційних дій суб’єктами державної реєстрації прав.
Встановлено, що інформація про зареєстровані права та їх обтяження, отримана в електронній чи паперовій формі за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав, має однакову юридичну силу та використовується відповідно до законодавства.
Визначено, що для фізичних та юридичних осіб інформація за об'єктом нерухомого майна та суб'єктом речового права надається в електронній формі через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, за умови ідентифікації такої особи (фізичної або юридичної) з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, або в паперовій формі державним реєстратором.
При цьому інформація з Державного реєстру прав у паперовій формі надається на аркушах паперу форматом А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора прав на нерухоме майно.
Цитата "lenishka":інформація про зареєстровані права та їх обтяження, отримана в електронній чи паперовій формі за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав, має однакову юридичну силу та використовується відповідно до законодавства
Можно ж в бумажной форме получить?
в том-то и дело, что оставляют только лишь реестр.
Вот еще одна статья
С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества.
Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных норм, о которых желательно знать владельцам недвижимости.
Во-первых, исключается такой документ, как свидетельство о праве собственности, вместо этого право на недвижимость будет подтверждаться через интернет. Во-вторых, регистрацию недвижимости можно проводить у нотариусов без ограничений.
Ключевым для владельцев квартир и земель является то, что теперь при регистрации недвижимости не будет выдаваться свидетельство о праве на недвижимость. Факт владения недвижимостью будет подтверждаться решением регистратора о регистрации права на недвижимость, которое будет оформляться в электронном виде. При этом момент, с которого право зарегистрировано – это момент опубликования такого решения на веб-портале Министерства юстиции Украины. На руки собственник может получить распечатку упомянутого решения, но на нее не ставится ни подпись, ни печать регистратора.
"В целом, такое положение, конечно, весьма прогрессивно, но населению, особенно пожилому, не просто будет понять, что право на их квартиру подтверждается обычной распечаткой", - считает старший юрист ЮК Prove Group Антон Каганец.
В то же время, весьма удобным является открытие доступа к реестру через интернет - https://kap.minjust.gov.ua/. Так, можно не выходя из дома проверить информацию о любой недвижимости на территории Украины (если, конечно, такая информация в реестре указана). Достаточно только пройти несложную регистрацию на сайте.
"Удобной является и возможность через нотариуса проводить не только регистрацию недвижимости, в отношении которой проводились нотариальные действия, но и все другие регистрационные операции. Кроме этого, подать документы можно и через центры предоставления административных услуг", - добавил Каганец.
Также полезным нововведением является возможность обжаловать действия регистраторов не только в суд, но и в Минюст и его территориальные органы.
Некоторые опасаются, что в связи с тем, что теперь не будет "документа с синей печатью", может быть всплеск рейдерских атак на недвижимость, учитывая тот факт, что надежда только на электронные базы данных. Остается предполагать, что базы данных все же соответствуют требованиям безопасности. Мошенничество, конечно, может иметь место быть, особенно, если кто-то завладеет электронно-цифровой подписью нотариуса или регистратора, но, скорее всего, массовыми такие атаки не будут.
"Владельцам недвижимости советуем периодически проверять свои объекты собственности в реестре, а если они еще не внесены в него, то обязательно внести", - резюмировал юрист.
Цитата "Kronos10":
Можно ж в бумажной форме получить?
Да! Формально все так! Но Если кто-то влезит в реестр, внесет изменения в информацию по вашей недвижимости, как думаете, эта бумажка подтвердит ваше право собственности?
Цитата "lenishka":
На руки собственник может получить распечатку упомянутого решения, но на нее не ставится ни подпись, ни печать регистратора.
Можно еще заверить у нотариуса эту распечатку, как вариант..
Цитата "Andrei182":
Можно еще заверить у нотариуса эту распечатку, как вариант..
а что нотариус заверит в данном случае? Нотариус может удостоверить договор, подпись на документе/подпись переводчика или копию сделанную с оригинала, а здесь что? нотариус распечатки с интернета не удостоверяет.
Цитата "Andrei182":А кто-нибудь знает, проблемно ли (с юридической точки зрения) поменять квартиру (к примеру, однокомнатную на двухкомнатную с доплатой), не через КГС, а в смысле обменяться как собственник с собственником?. Может кто подскажет как это делается сейчас? (в нашем доме на Феодосийской)
не сложнее, чем продажа. Но заключать договор мены можно будет только после того, как Вы станете собственником.


1. Подскажите кто производитель лифтов и кол-во обычных и грузовых?
2. Разводка отопления горизонтальная?
3. Есть ли посредине технический этаж?
4. Фасад вентилируемый или мокрый?
Спасибо.
разводка горизонтальная,
тех. этаж есть,
фасад мокрый (вентилируемый только у Аркады и ДБК 4).
Реестр взломать можно и похоже для этого изменения и приняты.

- ЖК Лондон Парк | ул. Луговая, 3б16.0486
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | ул. Николая Василенко, 216.0479
- ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная16.041 147
- ЖК Sanville Park, Софіївська Борщагівка, Вул. Богдана Хмельницького 25а15.0416
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 615.04908
- ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка15.045 549
- ЖК "Гранд Парк", Бровары, ул. Фельдмана, 112.04104
- ЖК Свитло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Надднепрянское шоссе, 2а11.044 170
- ЖК Silver House | Сильвер Хаус | Спецжитлофонд | Голосеевский пр, 7410.042 261
- ЖК Зіркова Вежа 1 | 2 | Элит-Фасад Групп | Вишгород, вул. Шолуденко, 2610.04408
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?16.044 270
- Допоможіть розібратись з податками11.042
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Лучший район Киева29.031 685
- Проверяются ли на сделке доллары на плесень?10.034
- Помогите!!! Вопрос раздела имущества18.0120
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?20.1212
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?19.112
- Инвестиции в недвижимость - лучший вариант инвестирования?17.11145
- Нужен ли измельчитель мусора? Отзывы о необходимости в наших условиях11.0487
- Идеи для дизайна и комфорта ванных комнат21.0350
- Декор окна без штор, варианты и советы21.0345
- Выбор гранитной мойки21.0331
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями21.0317
- Лучшие цветовые сочетания в гостиной21.032
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше10.03277
- Стоит ли покупать кофе-машину24.02153
- Моє хобі – вирощування солодкого перцю22.02
- Котеджне містечко КМ SEVEN | Елітний котеджний комплекс в Солонці11.023
- ТИСА RENOVATION25.011
- ЖК Четыре сезона | Будова | м. Одесса, просп. Гагарина, 1916.018
- Львів, вул. Спортивна | Галжитлобуд05.013
- ЖК Стандарт | Стандарт Буд | Полтава, вул. Великотирнівська, 9а30.124
- ЖК "Ріверсайд", Рівне, вул. Небесної Сотні, 66 - "DBN"27.10142
- Продам строительный инструмент16.041
- Балони та Обладнання06.04
- Делаем экран под ванной из гипсокартона11.0311
- Фундамент УШП: сучасне рішення для енергоефективного будинку05.031
- Планування двох поверхового будинку19.021
- Какой потолок лучше? Натяжной или из гипсокартона?11.026
- Вибір міжкімнатних дверей для приватного будинку: які краще?06.021
- Как выбрать промышленный жироуловитель для предприятия?06.021
- Хочу дом. Что дешевле - купить готовый или построить самому?04.02100
- Продаж, обмін, ремонт балонів під пропан бутан06.04
- Балони побутові під пропан бутан06.041
- Рынок антиквариата03.04
- Рынок антиквариата03.04
- 21.12.201224.0332
- Комплексне обслуговування будинків ОСББ, ЖК у Києві19.031
- Кулинарная тема19.03129
- Італійська кава в зернах Capiatto 1 кг, арабіка10.031
- Как правильно очистить кухонную плиту08.0315
