Подать объявление

Зеленый цвет в интерьере

22 март 2018 21:40
Зеленый цвет и гамма его оттенков — один из самых приятных, свежих, спокойных и благоприятных для нервной системы тонов. Он вызывает ассоциации с изумрудным мхом, сочной листвой, пышностью и свежестью леса. Добавив этот цвет в интерьер, вы получите эффектное современное смелое пространство и ежедневный заряд бодрости. Domik.ua рассказывает о самых ярких комбинациях зеленого цвета в современных интерьерах:

Зеленый цвет в интерьере: самые удачные комбинации
23 март 2018 09:08
не лише стіни можуть бути акцентом)) я би змінила підлогу, бо щось тут не дуже вона мене вражає, а так, дуже сучасненько)) мені здається, як казати про глибокі та насичені кольори, немає людей, яких би вони дратували)) а це вже пів справи у доброму ремонті))
10 апр 2018 21:08

Цветочные мотивы в интерьере — это тренд вне времени. Он окутывает комнату флером нежности, дарит ей естественность оттенков живой природы. Domik.ua выбрал самые красочные варианты цветочных принтов, которые придадут интерьеру свежесть и яркость:

Травы да цветы: флористические мотивы в декоре интерьера

17 апр 2018 13:54
Цитата "yalynka":
не лише стіни можуть бути акцентом)) я би змінила підлогу, бо щось тут не дуже вона мене вражає, а так, дуже сучасненько)) мені здається, як казати про глибокі та насичені кольори, немає людей, яких би вони дратували)) а це вже пів справи у доброму ремонті))


от ви тут фотографію із темно-зеленою стелею прикріпили. мені здається, що такий варіант підійде лише якщо стелі високі. і з приводу насичених кольорів - у мене подруга всю квартиру облаштувала у пастельних тонах без жодних яскравих акцентів.
18 апр 2018 18:42
Цитата "Hola Hola":


от ви тут фотографію із темно-зеленою стелею прикріпили. мені здається, що такий варіант підійде лише якщо стелі високі. і з приводу насичених кольорів - у мене подруга всю квартиру облаштувала у пастельних тонах без жодних яскравих акцентів.


я б у такій квартирі і місяця не прожила)) зараз поясню. пастельні кольори дійсно створюють комфорт, але тільки у поєднанні з яскравими елементами вони можуть створити стиль)) важкувато уявити дизайн без акцентів, та якось нудно, хоча кожному своє))
08 май 2018 12:22
Цитата "yalynka":


я б у такій квартирі і місяця не прожила)) зараз поясню. пастельні кольори дійсно створюють комфорт, але тільки у поєднанні з яскравими елементами вони можуть створити стиль)) важкувато уявити дизайн без акцентів, та якось нудно, хоча кожному своє))


мабуть дійсно кожному своє, бо я коли була у них у гостях, то прямо закохалася у той ремонт. можливо, там трохи оригінальності додає техніка - все металеве.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее