Подать объявление

ЖК Ярославичи-2 | ДБК-Житлобуд | Вышгород, ул. Кургузова

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 14 750 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
10/14%
2/3%
16/22%
31/42%
14/19%
1. . .4951. . .113
08 ноя 2018 11:23
Цитата "Alexander1980":

Комплекс Ярославичи-2 стоит в зоне Ж5: ЗОНА ЗМІШАНОЇ БАГАТОКВАРТИРНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ Ж-5. Так что именно Вас не устраивает?

Дякую, що знайшли час та подивилися. Все вірно. Але це Ви подивилися Генплан. Тепер гляньте План зонування. Та прочитайте опис території Ж-С33.
08 ноя 2018 11:41
Там же знайдете відповідь про порушення загальної поверховості.
08 ноя 2018 13:48
Цитата "own":
Там же знайдете відповідь про порушення загальної поверховості.

А Вы свою очередь не поленитесь и прочитай те додаток, и там увидете интересное определение
Зони розміщення об'єктів V класу санітарної класифікації КС-5
Переважні види забудови земельних ділянок:
 об’єкти комунального і виробничого призначення V класу санітарної класифікації, а також об’єкти комунального призначення, що не потребують встановлення санітарно-захисної зони;
08 ноя 2018 13:50
Цитата "own":

Дякую, що знайшли час та подивилися. Все вірно. Але це Ви подивилися Генплан. Тепер гляньте План зонування. Та прочитайте опис території Ж-С33.

Кстати зонирование я и смотрел. Зоны Ж-СЗЗ там не должно быть согласно определению К5. А если она и есть, то почему Вы решили что дома в нее попадают?
08 ноя 2018 14:14
Так ради интереса и разрядки обстановки - в Киеве на минском масиве строится ЖК Яскравый в котором 7 домов, так в одном из домов 830 квартир почти столько сколько в трех домах Ярославичах-2. Вот ЭТО плотность заселения!!!
08 ноя 2018 14:59
Да, есть такой в Киеве на Минском массиве.
08 ноя 2018 16:11
Цитата "Alexander1980":

Кстати зонирование я и смотрел. Зоны Ж-СЗЗ там не должно быть согласно определению К5. А если она и есть, то почему Вы решили что дома в нее попадают?

Я Вами восхищаюсь :)
08 ноя 2018 16:19
Цитата "Alexander1980":

А Вы свою очередь не поленитесь и прочитай те додаток, и там увидете интересное определение
Зони розміщення об'єктів V класу санітарної класифікації КС-5
Переважні види забудови земельних ділянок:
 об’єкти комунального і виробничого призначення V класу санітарної класифікації, а також об’єкти комунального призначення, що не потребують встановлення санітарно-захисної зони;

КС-5 крім переважної, є ще
Супутні.... -гаражі, вони там і є. Санітарна зона від КС-5 становить 50м, майже половина території ЖК.
08 ноя 2018 16:23
Накладіть малюнок території ЖК, навіть з сайту на вкладення. Бачите, що пів ЖК такі в санітарній зоні?
08 ноя 2018 17:56
Цитата "own":

КС-5 крім переважної, є ще
Супутні.... -гаражі, вони там і є. Санітарна зона від КС-5 становить 50м, майже половина території ЖК.

Все верно гаражи также входят в кс-5, но тем не менее в этом додатке указано что КС-5 не требует санитарной зоны. Но Бог снею, пусть себе будет эта зона. Почему Вы решили что дома попадают в эту санитарную зону?
08 ноя 2018 18:02
Зони розміщення об'єктів V класу санітарної класифікації КС-5
Переважні види забудови земельних ділянок:
 об’єкти комунального і виробничого призначення V класу санітарної класифікації, а також об’єкти комунального призначення, що не потребують встановлення санітарно-захисної зони;
 підприємства по обслуговуванню автомобілів.
Супутні переважним видам:
 споруди інженерної інфраструктури, необхідної для обслуговування даної зони;
 гаражі, стоянки;
 будівлі управлінь (адмін.будівлі);
 станції технічного обслуговування;
 громадські вбиральні;
 зелені насадження спеціального призначення.
08 ноя 2018 18:44
Це Ви цитуєте ЩО можна розмішувати на КС-5.
А ось цитата про санітарно-захисну зону навколо КС-5:

- зона розміщення об'єктів V класу санітарної класифікації КС-5. Санітарно-захисна зона від об'єктів становить - 50 м;
08 ноя 2018 18:49
Попадає частина ЖК в санітарну зону?
08 ноя 2018 19:08
Зауважу, всі графічні матеріали отримані в законний спосіб або з відкритих джерел.
08 ноя 2018 19:11
Цитата "own":
Попадає частина ЖК в санітарну зону?

Это просто рисунок. В проекте должна быть карта в масштабе с осями. В данном случае Вы наложили один рисунок на другой, надеюсь понимаете о чем я?
08 ноя 2018 19:12
Цитата "own":
Це Ви цитуєте ЩО можна розмішувати на КС-5.
А ось цитата про санітарно-захисну зону навколо КС-5:

- зона розміщення об'єктів V класу санітарної класифікації КС-5. Санітарно-захисна зона від об'єктів становить - 50 м;

Докажите что нету 50 метров от крайнего гаража до края дома
08 ноя 2018 19:59
Цитата "Alexander1980":

Это просто рисунок. В проекте должна быть карта в масштабе с осями. В данном случае Вы наложили один рисунок на другой, надеюсь понимаете о чем я?

Просто малюнок, що складається з Плану зонування м.Вишгород і накладеного на нього креслення генплану ділянки забудови з збереженням масштабу. Надалі це буде моя думка та Ваш сумнів щодо моєї думки. Дякую, що конструктивно підійшли до розмови, це перший тут випадок!
08 ноя 2018 20:01
Цитата "Alexander1980":

Докажите что нету 50 метров от крайнего гаража до края дома

Доказ буде впиратися в прийняття чи неприйняття "просто малюнку".
09 ноя 2018 05:45
Цитата "own":

Доказ буде впиратися в прийняття чи неприйняття "просто малюнку".

На все эти вопросы дает ответ экспертиза, проект, разрешительные документы. У застройщика все это есть. Вы как гражданин Украины можете подавать в суд, если считаете что Ваши права нарушены. Но вот блокировать стройку, как это было приблизительно год назад другими "активистами" не стоит.
09 ноя 2018 06:56
Цитата "Alexander1980":

На все эти вопросы дает ответ экспертиза, проект, разрешительные документы. У застройщика все это есть. Вы как гражданин Украины можете подавать в суд, если считаете что Ваши права нарушены. Но вот блокировать стройку, как это было приблизительно год назад другими "активистами" не стоит.

Я теж так думав і два роки, і рік тому. Але не в Україні, що знищена, як держава через корупцію на ВСІХ рівнях. От у мене посил до забудовника, він тут присутній. Якщо я такий ....., шукаю якісь там порушення, заважаю людям придбати житло і т.д., викладіть інфо, не однією фразою "У нас є всі документи", а що own-Олег описав такі порушення, але помиляється , тому що .... і по моїм пунктам.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4951. . .113
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx